Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Який бізнес можна відкрити в гаражі

 1. Виробляємо продаємо вважаємо прибуток
 2. Що можна робити в гаражі для продажу
 3. Надання послуг

Якщо у вас є гаражне приміщення, то це ідеальне місце для невеликої власної справи. Взагалі, помилково вважати, що кожна сім'я в Росії має свій гараж, хоча гаражних кооперативів багато в нашій країні і сім'я може його викупити або орендувати. Невелике власну справу, організоване в гаражі може давати стабільний прибуток. Однак ваш дохід буде залежати від того, який саме вид бізнесу ви виберете і скільки зусиль будете прикладати до його розкрутці. Якщо у вас є свій гараж, то при відкритті малого бізнесу вже не доведеться витрачатися на оренду приміщення. Булочну або кафе ви звичайно в гаражі не відкриєте, але є і безліч інших варіантів. Тому сьогодні ми поговоримо про те, який бізнес відкрити в своєму гаражі.

Варто сказати, що багато людей вже домоглися успіху в такому справою. І як приклад «гаражного» бізнесу може стати Генрі Форд. Ця людина зібрав свій перший автомобіль саме в гаражі. Сьогодні він є всесвітньо відомим конструктором автомобілів. Дійсно, багато людей можуть назвати зараз найвідомішу марку машини «Форд».

При розгляданні питання який бізнес можна відкрити в гаражі, безліч людей допускають одну і ту ж помилку. Виявляється, багато хто вибирає який не будь найпоширеніший вид бізнесу. Досить часто в гаражі відкривають автомобільну майстерню. Однак цей варіант вже давно застарів, і ви можете легко відкидати його в сторону. Нижче ми наведемо кілька фактів чому це саме так:

Висока конкуренція. Послуги з ремонту автомобілів надають безліч компаній, у яких є великі приміщення, і дороге сучасне обладнання. Ті автомобілі які проходять по страховці, вони ремонтуються в автомайстерень, які співпрацюють зі страховиками.

Відсутність необхідної площі. У гаражі одночасно можуть обслуговуватися тільки не більше двох автомобілів, якщо, наприклад, брати двомісний гараж. Але найчастіше для якісної послуги потрібно необхідне обладнання, а воно зазвичай великогабаритне, тобто в гаражі місця для нього вже не залишається.

Зверніть увагу на публікацію: Який відкрити бізнес зараз

«Непрохідність» місце розташування. Для того щоб вашу автомайстерню відвідували клієнти, вона повинна перебувати в такому місці, де її легко можна побачити і доїхати до неї. Для того щоб автомайстерня стала популярна потрібні будуть дуже великі витрати, до всього додається висока конкуренція (про неї ми говорили в першому пункті). В результаті може вийти підприємство не приносить дохід або такий бізнес, який буде ледве-ледве триматися на плаву.

Виробляємо продаємо вважаємо прибуток

Якщо ви шукайте ідеї для бізнесу в гаражі, то потрібно попрацювати кілька варіантів. У цьому випадку не можна опускати руки. На гаражне приміщення навіть невеликого розміру потрібно подивитися з позитивного боку. Виявляється, при маленьких квадратах приміщення можна відкрити невелике підприємство по виробництву якої-небудь продукції. Це, звичайно, буде зробити складно, тому що приміщення маленьке і ви не зможете вийти на масштабне виробництво, але в такому малому бізнесі можна зробити ставку на унікальність продукції, що виробляється і рекламній політиці. Ідеї ​​для невеликого бізнесу можна розділити на три напрямки:

 • виробництво;
 • Послуги транспорту,
 • надання послуг.

Що можна робити в гаражі для продажу

Щоб заробити гроші в гаражі можна зайнятися яким завгодно виробництвом, аби воно поміщалося в гаражі. Нарешті 2015 початок 2016 років немає кілька ідей з виробництва різної продукції. Давайте поговоримо про них докладніше.

Виготовлення скульптур для будинків і дач

Для початкового капіталу такого підприємства вам знадобиться близько двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також буде потрібно якийсь спеціальне обладнання. Процес виготовлення скульптур і фігурок досить простий, йому можна легко навчитися. Завдяки тому, що вироблена продукція не великих розмірів її можна зберігати в гаражі.

Лиття виробів з металу

Якщо є невеликий гараж, то в ньому можна втілити безліч ідей з лиття. Відливати можна, наприклад, солдатиків, різні ручки для дверей, оснащення для риболовлі тощо Також можна зайнятися відлитий творів мистецтв, які будуть коштувати досить дорого. У гаражі можна також що то просто штампувати з вищезгаданого списку предметів.

магнітики

Всілякі магніти дуже популярні. Дійсно, сьогодні жителі розкуповують магнітики з написом або із зображенням будь-яких пам'яток. Такий вид бізнесу відмінно підійде для гаража.

візерункові стекла

Якщо ви бажаєте дізнатися, який бізнес можна відкрити в гаражі? То тут потрібно пам'ятати найсучасніші ідеї. Візьміть на замітку ідею-виробництво візерункових стекол. Щоб виробляти такі вироби, потрібно підготувати все необхідне для такого бізнесу. Отже вам знадобляться:

 • різноманітні трафарети,
 • піскоструминна машинка,
 • сучасні засоби захисту.

Як тільки, все буде підготовлено можна приступати до створення незвичайних картин на склі. Якщо підійти до такої справи з розумом, то такий бізнес обов'язково може принести непоганий дохід.

Надання послуг

Гараж - це гарне місце для надання різних послуг. Звичайно, репетиторством займатися не варто в гаражі, але є ж безліч і інших варіантів.

Складські послуги

Гараж можна сміливо використовувати під склад. Клієнтів слід розшукати серед керівників інтернет-магазинів. Також клієнтом може стати бізнесмен, який керує невеликим підприємством. Також ви можете надавати послуги складу сезонного характеру, в будь-якому випадку вам потрібно буде встановити безліч полиць. Крім того, для такого бізнесу вам доведеться витратитися і на установку сигналізації, або, на страховку майна.

шиномонтаж

Вище ми розглянули, що в гаражі краще не відкривати автосервіс, але ви можете надавати сезонне надання послуг з «перевзування" автомобілів. Це вам принесе непоганий дохід. на той момент, коли змінюється сезон, виростає і попит на такого роду послугу. Автосервіси не встигають через великий наплив клієнтів. Щоб надати цю послугу, обладнання ви можете брати в оренду. Такий підхід дозволить непогано заощадити гроші і отримати з цього відмінний дохід.

Здача в оренду

Цей вид бізнесу не користується популярністю, тому що коштів за оренду гаража буде вистачати лише на що б оплатити членський внесок і оплатити електрику. Здають в оренду зазвичай ті, у кого немає часу або бажання займатися гаражем.

Торгівля

У своєму гаражі ви можете організувати торговельну точку. Кращим варіантом стане - оптовий продаж. Продавати можна як будівельні матеріали, так овочі і фрукти. Торгову точку також можна відкрити і в роздріб, наприклад, магазин 1000 дрібниць. Де будуть продаватися всілякі деталі для автомобілів. Дуже важливо, щоб гараж знаходився у великому кооперативі, так у вас буде більше клієнтів і, природно, більше прибуток.

Підведення підсумків

Наявність у вас свого гаража - це вже половина зробленої справи, другою половиною буде ваше старанність і бажання. Якщо ви відкриваєте будь-яке підприємство в гаражі, то його в будь-якому випадку потрібно буде реєструвати. Буде досить оформитися як ІП - індивідуальний підприємець. Все повинно бути законно, інакше замість звичайних податків, вам доведеться виплачувати величезні штрафи, але що може бути гірше за все - це кримінальне покарання.

Як ви вже зрозуміли, ідей для відкриття бізнесу море і вибір завжди стоїть за вами.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: