Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Який найкращий движок вибрати для сайту?

 1. Готова або нова CMS?
 2. панель адміністрування
 3. оновлення
 4. продуктивність
 5. функціонал

У цій статті ми торкнемося актуального питання в усі часи - який вибрати движок для сайту У цій статті ми торкнемося актуального питання в усі часи - який вибрати движок для сайту. Нікому не секрет, що більшість ресурсів в мережі працює на CMS, це свого роду кабінет розробника і власника, в якому йому доступний широкий функціонал. У зрозумілому інтерфейсі ви можете створювати нові категорії, розміщувати статті, публікувати зображення і т.д.

CMS розшифровується як Content Management System або в російській еквіваленті Система управління вмістом.

Багато з фахівців перші ресурси створювали за допомогою HTML коду, але це виявилося дуже незручним. Щоб додати новий урок, мені доводилося знову писати в коді. Згодом більшість розробників перейшли на движки, наприклад, Data Life Engine, про що анітрохи не пошкодували.

У нинішні час CMS представлені великою кількістю. Варто розуміти, що не існує поганих чи хороших, такий підхід явно неправильний. Необхідно просто підібрати підходящий.

Тому краще слідувати певною схемою:

 1. Визначте тип майбутнього ресурсу (форум, блог, візитка та інші).
 2. Напишіть основні функції сайту.
 3. Подумайте над бюджетом (навіть у безкоштовних систем є платні програми, наприклад, Livestreet).

Після цього перед вами з'явиться більш ясна картинка, і ви зрозумієте який движок вибрати.

Але сьогодні навіть процес вибору CMS може бути автоматизованим, наприклад, сервіс http://cmslist.ru/find_cms/ . Для цього вам достатньо вказати відповідні параметри і отримати список відповідних систем. Після цього можна ґрунтовніше вивчити кожен і зробити остаточний вибір.

На самому початку буде корисним почитати відгуки, та й взагалі вивчити ринок. Для цього необхідно поряд з назвою движка дописати слово відгук. Також існує кілька корисних ресурсів, де розміщуються відгуки про системах:

Також не забудьте поцікавитися проблемами, з якими можете зіткнутися, вибравши певну CMS.

Це популярне питання. Відповідь на нього простий, але можливо вас він засмутить, вибір цілком і повністю залежить від функціональної частини.

Іноді безкоштовні системи мають більш широкий функціонал і нічим не поступаються аналогам. Що ж стосується платних CMS, то вони можуть оплачуватися один раз або ж щороку. Тобто в другому випадку, ви платите за саму платформу, а потім вам необхідно сплачувати річний оплату, яка дозволить вам завантажувати оновлення. Як приклад наведемо Data Life Engine.

Крім усього вище сказаного, варто також враховувати і інші чинники.

Готова або нова CMS?

Питання, який зустрічається не рідше, ніж попередній. Так, власник ресурсу може звернутися за розробкою движка під ресурс, або взяти вже готовий. І перший, і другий варіант має особливості, а значить і переваги, і недоліки. Щоб не помилитися, рекомендують дати відповіді на питання:

 • Що станеться, якщо розробник відмовиться від підтримки CMS? Наскільки складно і взагалі можливо буде в ньому розібратися?
 • Чи можна впровадити необхідний функціонал на одному з популярних движків? Або все ж краще буде замовити індивідуальний?

Якщо ви оберете створення движка під ресурс, то рекомендують обговорити всі умови заздалегідь.

панель адміністрування

Чимало важливим фактором служить зручність у використанні. При бажанні ви завжди можете завантажити демо-версію і визначити наскільки вам зручно буде користуватися системою.

оновлення

CMS, яка не оновлюється, навряд чи підійде для створення ресурсу. Все ж варто з початку скласти список, а потім вже вибрати відповідний движок.

продуктивність

Один з важливих критеріїв - це швидкість роботи, а наступний - вимоги до ресурсів. Крім того, важлива наявність системи кешерованія. Також слід звернути увагу на вимоги до хостингу. Ви зможете отримати всю необхідну інформацію, звернувшись в технічну підтримку або якщо відвідаєте форуми.

Як приклад, візьмемо WordPress, в якому немає вбудованої систему кешування. Щоб зробити її, необхідно застосувати скрипти або плагіни. А ось Maxsite оснащений такою, в результаті він працює в 5 і більше разів швидше.

функціонал

З досвіду можна сказати, що більшість функції CMS просто не використовується. Звичайно, чим більше їх, тим імовірніше, що розробкою займалися фахівці, але це не так значимо, як продуктивність.

Іноді додатковий функціонал може служити джерелом додаткового навантаження на хостинг. Через це як правило додаткові функції надаються у вигляді плагінів і розширень, наприклад, WordPress і Joomla.

Щоб вам було трохи простіше вибрати, нижче ви побачите підбірку найбільш популярних і добре зарекомендували себе движків:

 • WordPress популярна і функціональна система, яка доступна безкоштовно. Спочатку створювалася для ведення блогів, але широкий функціонал дозволяє створювати на ній різні ресурси.
 • Data Life Engine призначений для новинних та освітніх сайтів. Дуже добре справляється з високою відвідуваністю і передбачає можливість реєстрації відвідувачів. Не вимагає оплати.
 • PhpBB доступний безкоштовно і має функціоналом, якого цілком достатньо для розробки і підтримки сайту-форуму.
 • Maxsite CMS безкоштовний блогових движок, який служить чудовою альтернативою WordPress.

Автор стати, shakin.ru

Готова або нова CMS?
Готова або нова CMS?
Наскільки складно і взагалі можливо буде в ньому розібратися?
Чи можна впровадити необхідний функціонал на одному з популярних движків?
Або все ж краще буде замовити індивідуальний?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: