Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Якої довжини має бути пост в блозі?

Оптимальна довжина публікацій. Поради від блогерів блогерам ;-)

Люди часто мучаться питанням, якої довжини повинні бути публікації в блозі. В інтернеті вже чимало інформації присвячено темі «ідеальної» довжини поста, але всі ці дані дуже суперечливі. Контент є найважливішим фактором у пошукової оптимізації, тому якщо ви збираєтеся займатися контент-маркетингом, то слід робити це правильно. Перш ніж ми перейдемо до ідеальної довжині публікацій, давайте розглянемо кілька міфів.

Міф №1 Чим коротше, тим краще!

Одна школа думки стверджує, стислість - сестра таланту. І як тільки переступаєш порок в 200 символів, пиши пропало. Ніхто не буде це читати. Давайте запитаємо Сета Годіна, одного з найбільших маркетингових умів нашого часу, якої довжини його публікації в блозі.

Вони дійсно короткі.

Вони дійсно короткі

Але ці 66 слів, які ви бачите, це всього лише 3% від цілої статті. Для Сета Годіна стислість - це вбивця. Вона вбиває його стиль, його послання і його аудиторію. Але ми не Сет Годін. Тому стислість, звичайно, не завжди кращий варіант, але в певних ситуаціях, в певний час варто виражатися коротко.

Міф №2 Чим більше, тим краще!

Інша школа мислителів вважає, що публікації неодмінно повинні бути довгими. Люди постійно цікавляться цим питанням.

Люди постійно цікавляться цим питанням

«Публікація в 2500 слів? Що ще порадите? »

На відміну від шанувальників короткого контенту, ці маркетологи марять довгими постами в кілька тисяч знаків. Наприклад, сторінка Нілу Патела , Со-засновника Crazy Egg, Hello Bar and KISSmetrics, де він розповідає про себе, складається з 2 000 слів, а разом з коментарями навіть більш 10 000, що можна порівняти з невеликим романом.

Однак його посадкова сторінка складається всього лише з 20 слів.

Так, всього 20. З одним нулем.

Тут, звичайно, йде порівняння не з блогами, але підсумок один: довгий текст не завжди доречний. Все залежить від вашої мети і меседжу, який ви намагаєтеся донести.

Міф №3 Люди не читають статті в інтернеті

Це найбільш кричущий міф, який існує вже дуже давно. Ще в 1997 році Якоб Нільсон опублікував статтю під назвою "Як користувачі читають в Інтернеті". Його відповідь: "Вони цього не роблять".

Його відповідь: Вони цього не роблять

Нільсон так і не привів доказів. Його доказами була тенденція до сканування контенту. Міф так і живе донині. Довгий час маркетологи місили неякісний дешевий, дерьмово контент ... було створено багато сміття.

Відповідно до даної стратегії, вони поливали брудом Інтеренет, думаючи, тільки про індексування сторінок і густо годуючи тексти ключовими словами. Цей контент був написаний не для людей, адже люди не читають!

Але це не правда.

Насправді люди читають контент Інтернету, навіть не дивлячись на тенденцію до сканування заголовків і зависання на картинках. Інтернетом управляє контент. І кліше «Контент - король» є правдою. Всі три міфи слід уникати на користь стратегічного підходу до довжини контенту.

Більше не обов'язково краще. Коротше, не обов'язково краще. І люди насправді читають ваш контент.

Це ще не все про довжину.

Коли справа доходить до веб-контенту, довжина тільки один з факторів, які необхідно враховувати. Ви повинні розглянути цілий ряд інших питань. Візьміть до уваги, що всі ці та інші чинники впливають на довжину вашого поста.

 • Зміст - найголовніше. Що ви хочете сказати? В чому суть? Якщо ви можете висловити це в 100 словах, ок. Якщо для цього потрібно 2 000 слів, то це теж нормально.
 • Стиль - деякі стилі письма підходять для короткого, стриманого і цілеспрямованого контенту. Інші - більш інтерактивні і розмовні. Стиль іноді визначає довжину контенту.
 • Частота - то, наскільки часто ви постите теж впливає на довжину. Деякі блогери можуть публікуватися лише раз на тиждень, але кожна їх стаття глибоко і повно розкриває тему. Інші ж публікують невеликі замітки, але роблять це щодня. Питання стоїть лише в тому, яка кількість контенту здатна генерувати маркетингова команда. Хороший контент вимагає часу!
 • Формат - форматування має великий вплив на читабельність. Найкраще використовувати підзаголовки, короткі абзаци і розкидані картинки. Важливо, щоб контент був розділений на шматки, щоб читач міг легко сканувати його.
 • Мета - у будь-якій хорошій контент-маркетингової стратегії є мета ... багато цілей, насправді. Кінцевою метою, безумовно, є конверсії, але разом з цим є ще й побічні цілі. Наприклад: підвищити впізнаваність бренду, сприяти соціальній активності, збільшити список електронних адрес, сприяти загальному розвитку або просто поліпшити SEO. Різні цілі, природно, по-різному впливають на довжину контенту.
 • Аудиторія - значна частина уваги при створенні контенту приділяється знанню аудиторії: їх потреб, їх інтересів, їх проблем і їх любові. Ваша мета - створити контент, який буде читати ваша аудиторія.
 • Засіб - не завжди контент складається тільки із слів. Коли ми публікуємо інфографіку, то, як правило, використовуємо близько 100 слів для опису теми. Все інше описує сама інфографіка, яка переводить слова в метрику. Якщо ви розміщуєте відео, мем або ту ж інфографіку, велика кількість слів стає просто недоречним.

Це ні в якому разі не означає, що довжина контенту не важлива, це означає що довжина тексту - це не єдине, на що варто звертати увагу. Ми маємо на увазі, що довжина - це один з багатьох факторів стратегії контент-маркетингу.

Тепер давайте розглянемо випадок з довгим контентом.

Чим більше тим краще

Якщо ви подивіться на наведені нижче дані, то побачите, що це так. Довгі пости зазвичай більш успішні.

Давайте пройдемося по причин, чому це так. Перша полягає в тому, що велика кількість слів, як правило, призводить більше пошукового трафіку. Існує близько 200 факторів, що впливають на результати пошукової видачі.

Досвід показує, що чим більше контенту на вашому сайті, тим більше шансів потрапити в топ позицію Google. Компанія SerpIQ вивчила результати пошуку, засновані на довжині контенту.

І ось, що ми бачимо:

Чим вище позиції в Google, тим більше контенту на сайтах. Зверніть увагу, що всі ці топові сайти мають тексти довжиною понад 2000 слів.

За пошукову індексацію сайтів відповідає Google робот. Коли він цим займається, він дивиться кожне слово, тег або будь-яку іншу частинку інформації (за винятком мультимедійних файлів і динамічних сторінок).

Існують різні типи контенту, які індексуються - назва сторінки, заголовки (H1, H2, H3 і т.д.), метадані, альт теги на зображеннях і т.д.

Чим більше контенту, тим краще індексується. Чим краще індексується, тим вище ви в пошукових запитах. Все дуже просто.

Чим більше розмаїття, тим більше потенціал ключових слів. Різноманітність слів також є важливим фактором, який може поліпшити SEO. Припустимо, ви пишете невеликий пост в блог на тему «створення хороших заголовків». Ви прагнете до 200 слів. У пості, що складається з пари сотень слів ви, напевно, використовуєте пошукової запит «створення хороших заголовків» і ще кілька варіацій цієї теми. Досить.

Але а якщо ви пишете статтю обсягом в 2000 слів? У вас є можливість використовувати безліч варіацій ключових слів:

 • «Як зробити вбивчий заголовок»
 • «Створення прекрасних заголовків»
 • «Зробити кращий заголовок»
 • «Поради з написання назв для статей»
 • «Ефективний заголовок»
 • «Це виграшний заголовок»
 • «Це перші слова і вони чарівні»
 • «Круті назви»
 • «Найпопулярніші заголовки»

Ви можете використовувати ще більше варіацій на цю тему, коли у вас довгий текст. Чим більше розмаїття, тим популярнішими ви в пошукових запитах.

Пам'ятайте, Google не просто аналізує результати відповідно до запитів. Він аналізує тільки ті, які семантично пов'язані один з одним. Якщо погуглити «створення хороших заголовків», то ми побачимо наступні результати:

Якщо погуглити «створення хороших заголовків», то ми побачимо наступні результати:

Перший результат про те, як створити «привабливий заголовок», наступний про «яскравий заголовок». Адже ми не використовували ці слова.

Але Google розумний. Він знає, що вам це сподобається. Коли ви пишете довгі пости, можна використовувати довгі ключові слова з прихованою семантичної індексацією. Чим більше ключових слів, тим більше зворотних посилань ви отримаєте. Один з кращих SEO факторів - це набір великої кількості зворотних посилань на вашу сторінку. І чим довше пост, тим більша ймовірність отримати зворотні посилання.

Компанія Moz довела вищесказане статистикою:

Компанія Moz довела вищесказане статистикою:

Взаємозв'язок очевидна.

Взаємозв'язок очевидна

Ви, звичайно ж, можете сперечатися з цим фактом, але довший контент сприяє більшій кількості зворотних посилань і, відповідно, кращої SEO оптимізації. А SEO, в свою чергу, підвищує конверсію і дохід.

Довгим контентом більше діляться

Один популярний online журнал пробігся по цифрам, дослідивши то, як діляться контетом в залежності від його довжини. І ось, що вони зрозуміли:

І ось, що вони зрозуміли:

Після того, як кількість слів перевалює за 1500, контент стає супер популярним. Незважаючи на всі ці розмови про те, як зробити, щоб постами ділилися, виходить, що визначальним фактором є довжина.

висновок

Хотілося б наостанок застерегти з приводу довжини контенту. Немає ніякої магічної формули по вираховування слів, щоб рейтинг злетів до небес.

У той же час, статистика довела, що довші пости краще ранжуються, краще індексуються і ними частіше діляться в соц.сетях. Якщо вам потрібні конкретні цифри, то все що більше 1500 слів вже знаходиться в зоні ідеальної довжини.

Але той факт, що довгі пости краще, це не означає, що ви автоматично станете кращим. Це допоможе стати більш активним, тому про це варто говорити.

Якої довжини ви зазвичай пишіть статті? Яку різницю ви помітили між довгими і короткими постами?

Переклад і адаптація матеріалу: quicksprout.com

© CubeLine Agency

«Публікація в 2500 слів?
Що ще порадите?
Що ви хочете сказати?
В чому суть?
Але а якщо ви пишете статтю обсягом в 2000 слів?
Якої довжини ви зазвичай пишіть статті?
Яку різницю ви помітили між довгими і короткими постами?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: