Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Акт огляду технічного стану обладнання. Зразок і бланк 2019 року

 1. Роль і призначення акту технічного стану обладнання
 2. створення комісії
 3. Методи роботи комісії
 4. Загальні моменти і особливості складання акту
 5. Приклад акту технічного стану обладнання

Формування акту технічного стану обладнання відбувається у випадках, коли необхідно засвідчити працездатність будь-яких приладів або техніки.

ФАЙЛИ
Завантажити бланк акту технічного стану обладнання .doc Завантажити зразок акта технічного стану обладнання .doc

Роль і призначення акту технічного стану обладнання

Найчастіше акт технічного стану обладнання необхідний при:

 • прийомі обладнання для подальшого використання;
 • здачі його в оренду;
 • ревізії майна підприємства;
 • його списання.

Акт містить в собі інформацію про зовнішньому і внутрішньому стані обладнання, виявлені дефекти, поломки, шлюбі, а також відомості про заходи, які потрібно вжити для їх усунення, і необхідні на це терміни. Якщо обладнання не підлягає ремонту, це в акті теж відбивається.

За допомогою акту вирішується відразу кілька важливих питань:

 1. Він показує технічний стан обладнання, придатність його до експлуатації.
 2. Іноді на підставі даного документа складаються претензії до постачальника, орендарю або власнику обладнання - особливо в тих випадках, коли при його використанні утворюються несправності, які призводять до матеріальних збитків або нещасних випадків на виробництві.

Таким чином, акт - це дуже важливий документ. Ставитися до його складання потрібно уважно, детально описуючи всі нюанси стану обладнання. Надалі це може дозволити уникнути необгрунтованих претензій і, в разі виникнення нештатних ситуацій, швидко встановити винну особу.

створення комісії

Для того, щоб провести контроль за технічним станом обладнання, потрібно зібрати спеціальну комісію з компетентних фахівців. До її складу зазвичай входять штатні працівники організації: техніки, інженери, монтажники, електрики і т.д. (В залежності від типу обладнання, яке підлягає контролю).

У деяких випадках, запрошуються і сторонні експерти, особливо якщо того вимагає специфіка об'єкта, що перевіряється.

Комісія призначається окремим розпорядженням директора підприємства.

Методи роботи комісії

Члени комісії повинні мати певну, часто досить високою кваліфікацією. Пов'язано це з тим, що в процесі вивчення технічного стану обладнання, їм доводиться знайомитися з проектною і технічною документацією, розбирати і збирати прилади, проводити випробування, аналізувати обсяг майбутньої роботи (наприклад, якщо обладнання потрібно подальший серйозний ремонт). Вся ця інформація вноситься до акта.

Загальні моменти і особливості складання акту

Якщо перед вами поставлено завдання щодо огляду обладнання і складання акта про його технічний стан, подивіться дані нижче рекомендації та ознайомтесь із зразком документа.

Перед тим, як перейти до опису цього конкретного акту, наведемо деякі загальні відомості, характерні для всіх подібних паперів. На сьогоднішній день стандартні форми первинних документів скасовані, так що представники компаній можуть писати їх в довільному вигляді - це стосується і акту про технічний стан обладнання. При цьому, якщо у вас в організації існує затверджений шаблон такого документа, краще слідувати йому - це дозволить заощадити час і позбавить від необхідності ламати голову над його складом і текстом.

Акт допускається писати на фірмовому бланку підприємства або на чистому аркуші будь-якого відповідного формату (зазвичай це А4), від руки або на комп'ютері. При внесенні інформації треба намагатися не допускати неточностей, помарок і виправлень - надалі вони можуть зіграти негативну роль при встановленні законності документа.

Ще одна важлива вимога, яке треба врахувати в обов'язковому порядку - запевнити бланк автографами всіх членів комісії, присутніх при посвідченні технічного стану обладнання.

Друк на бланку потрібно ставити тільки тоді, коли пункт про її застосування для подібного роду паперів закріплений в обліковій політиці організації.

Пишеться акт в декількох примірниках - по одному для кожного члена комісії. Інформація про акт має бути включена в спеціальний журнал обліку.

Після складання акт слід вкласти в окрему папку разом з іншими такими ж документами, а після закінчення терміну зберігання - утилізувати, слідуючи алгоритмом, встановленим в законі.

Приклад акту технічного стану обладнання

Формулюючи текст акта, враховуйте, що він повинен відповідати певним правилам ділової документації.
На самому початку акту знаходиться так звана «шапка» - сюди вписується:

 • назва організації, яка проводить обстеження обладнання;
 • Назва документу;
 • дата і місце (населений пункт) його складання;
 • склад комісії, тобто пишуться посади, прізвища-імена та по батькові представників підприємства, що беруть участь в даній процедурі.

Далі йде основна частина, в яку вписуються:

 • ідентифікаційні параметри обладнання (марка, модель, серія, рік випуску, номер заводу-виготовлювача і інвентарний, адреса місця установки і т.п.);
 • заходи, проведені для перевірки технічного стану обладнання;
 • відомості про виявлені несправності, дефекти, поломки, а також про можливості, терміни і варіантах їх ремонту;
 • інформація про випробування (якщо вони проводилися).

При необхідності цю частину бланка можна розширити (в залежності від потреб учасників комісії та індивідуальних особливостей об'єкта). В акт обов'язково вносяться всі додаються до нього додаткові папери (наприклад, технічний паспорт).

На завершення члени комісії роблять висновок про технічний стан устаткування і підписують акт.

На завершення члени комісії роблять висновок про технічний стан устаткування і підписують акт

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: