Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Акт про надання транспортних послуг

 1. Коли використовується акт
 2. Навіщо потрібен акт, його значення
 3. Хто складає акт про надання транспортних послуг
 4. В який момент підписується акт
 5. В якому вигляді робити акт про надання транспортних послуг
 6. Як оформити акт
 7. Хто повинен підписати документ
 8. Про зберігання документа
 9. Зразок акту про надання транспортних послуг

Формування акту про надання транспортних послуг - одне з найважливіших «закривають» дій, яке необхідно зробити після того, як всі послуги будуть виконані

Коли використовується акт

Акт про надання транспортних послуг має широке розповсюдження. Він перестав бути самостійним документом, а служить невід'ємним додатком до відповідного договору, який зазвичай складається між двома організаціями, одна з яких замовляє послуги з перевезення вантажів або пасажирів, а інша їх виконує. При цьому вид транспорту значення не має: це можуть бути автомобілі, вантажівки, автобуси, водні або навіть повітряні транспортні засоби.

ФАЙЛИ
Завантажити порожній бланк акту про надання транспортних послуг .doc Завантажити зразок акта про надання транспортних послуг .doc

Навіщо потрібен акт, його значення

Деякі працівники організацій без належної уваги ставляться до цього документа, а тим часом його значення надзвичайно велике. Справа в тому, що договір на надання транспортних послуг сам по собі є як би попередньою угодою, а ось акт закріплює його, свідчить про те, що всі його умови виконані в повному обсязі і в строк. Якщо замовник і виконавець підписали акт, це означає, що вони не мають один до одного жодних претензій.

Акт відноситься до первинної бухгалтерської документації, тобто з його допомогою фахівці відділу бухгалтерії проводять облік витрат, вироблених для надання даної послуги.

Надалі, якщо раптом між учасниками договору виникнуть будь-які розбіжності або конфлікти, і справа дійде до суду або прокуратури, цей документ може стати доказом як з однієї, так і з іншого боку. Тому до складання акта слід ставитися максимально уважно, не нехтуючи найменшими деталями в його змісті.

Хто складає акт про надання транспортних послуг

Акт завжди формується виконавцем - оскільки саме ця сторона договірних відносин в ньому найбільш зацікавлена, і в разі виникнення будь-яких непередбачених ситуацій вона має найбільші ризики. При цьому не обов'язково, щоб формуванням акта займався директор компанії, - це цілком може зробити будь-хто з його заступників, начальників або фахівців структурного підрозділу, у веденні якого знаходиться договір.

В який момент підписується акт

Акт повинен підписуватися строго після складання та підписання договору і виконання послуг. Якщо порядок дій в цьому відношенні буде порушений, то в разі перевірок наглядовими органами, це може накликати на організацію серйозне адміністративне покарання.

При цьому штраф може бути накладений як на саме підприємства, так і на посадових осіб. Винятки становлять ті ситуації, коли послуга відбувається в той же момент, коли і укладається угода - при одночасно підписання акту про надання послуг це вважатися порушенням не буде.

Після того як акт підписується, замовник робіт проводить оплату послуг (повну або, якщо була передоплата - остаточну).

В якому вигляді робити акт про надання транспортних послуг

Акт на сьогоднішній день дозволяється робити в довільній формі - єдиного стандарту його немає. При цьому рекомендується, щоб дотримувалися структура і склад, встановлені для ділової документації. Варто відзначити, що в деяких компаніях є свій розроблений шаблон акту про надання транспортних послуг (зазвичай, коли мова йде про спеціалізованих фірмах) - в таких випадках користуватися, звичайно, потрібно їм.

Як оформити акт

В оформленні акту його укладачам також надається повна свобода. Акт можна друкувати на комп'ютері - з обов'язковим подальшим роздрукуванням або писати вручну. Для документа можна взяти звичайний листок паперу або ж бланк з фірмовими реквізитами і логотипом.

Акт робиться завжди в двох ідентичних за змістом і по праву примірниках, один з яких передається замовнику, другий залишається у виконавця, але якщо потрібні копії, то він розмножується і всі інші зразки також завіряються належним чином.

Хто повинен підписати документ

Акт повинні підписати представники обох сторін договірних відносин: замовник транспортних послуг та їх виконавець. Друк на документі не обов'язкова, але вона потрібна в тому випадку, якщо її застосування прописано в локальних актах організацій.

Про зберігання документа

Після того, як акт буде повністю складений і підписаний сторонами, його потрібно покласти в ту ж папку, в якій зберігається договір. Тут він повинен знаходитися стільки часу, скільки вказано в облікову політику підприємства або законодавстві РФ (але не менше трьох років, які відведені для подачі позовних заяв до суду при виникненні спірних ситуацій).

Зразок акту про надання транспортних послуг

Якщо вам потрібно сформувати акт про надання транспортних послуг, який ви раніше ніколи не робили, подивіться наведений нижче приклад, пояснення і коментарі до нього - з їх урахуванням ви без особливих проблем зробите свій документ.

 1. Насамперед напишіть в бланку найменування акта, надайте йому номер (при необхідності), поставте місце і дату його складання.
 2. Обов'язково зазначте, до якого договору він є додатком, також вказавши його номер і дату.
 3. Наступну частину акта сформуйте за типом договору:
  • вкажіть назву організацій,
  • посади та ПІБ співробітників, які беруть участь в складанні акта,
  • якщо вважаєте важливим, можете внести і більш докладні реквізити (ІПН, ОГРН, КПП підприємств і т.д.).
 4. Далі слід розбити акт на кілька пунктів. У них напишіть, що частина договору, що стосується надання транспортних послуг, виконана в повному обсязі і в зазначений час.
 5. Також, якщо кошти, які були прописані в договорі, як оплата за дані послуги вже переведені, це теж потрібно відзначити (їх треба вписати як цифрами, так і прописом, обов'язково вказавши, з ПДВ працюють організації або без).
 6. Якщо вважаєте за необхідне, можете доповнити документ і іншими відомостями, що мають значення у вашому конкретному випадку (наприклад, про маршрут руху транспортного засобу, зупинках і т.п.).
 7. Також обов'язково вкажіть усі додатки до даного акту (це можуть бути шляхові або маршрутні листи та ін.).
 8. На завершення обов'язково напишіть, що сторони претензій один до одного не мають і всі роботи виконані в повному обсязі, а також підпишіть документ з обох сторін.

На завершення обов'язково напишіть, що сторони претензій один до одного не мають і всі роботи виконані в повному обсязі, а також підпишіть документ з обох сторін

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: