Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Актуальні тренди комплексного інтернет маркетингу в 2018 році

 1. Як створити свій інтернет магазин безкоштовно
 2. Створюємо інтернет магазин з нуля
 3. Як створити сайт інтернет магазину без допомоги фахівців і чим це загрожує
 4. Створи інтернет магазин безкоштовно без проблем
 5. Робимо свій сайт для інтернет магазину безкоштовно
 6. Як швидко зробити інтернет магазин
 7. Як правильно створити інтернет магазин
 8. Як створити прибутковий інтернет магазин
 9. висновки

Електронна комерція - прогресивний і прибутковий бізнес. І головне, що шанси розкрутитися в цій сфері є у кожного. Все, що потрібно - «запив» сайт, налагодити рішення організаційні питань (поставки товару, доставка і оплата замовлень), і навчитися спілкуватися з покупцями.

Але перш, ніж зануритися в мрії про світле майбутнє, давайте поговоримо про перший крок, і дізнаємося, чи реально створити інтернет магазин самостійно.

Як створити свій інтернет магазин безкоштовно

Електронна комерція - прогресивний і прибутковий бізнес

Підготовка до запуску інтернет-магазину - тривалий і складний процес

Отже, як зробити інтернет магазин безкоштовно, швидко і без зайвого головного болю, витерши ніс багатьом фахівцям. Так, все просто, потрібно виконати кілька кроків. Принаймні, саме так стверджують автори профільних кейсів, гайдів та оглядів.

Перше - вивчити, як написати сайт інтернет магазину без спеціальних навичок. Для цього підійдуть будь-які джерела інформації - статті, відеоогляди, уроки, де про те, як створити самому інтернет магазин розповідають як досвідчені розробники, так і новачки в цій справі. Але в будь-якому випадку ви отримаєте загальне уявлення про підготовку майданчику і про те, як функціонує віртуальний магазин.

Друге - вибираємо конструктор. Так, після перегляду відео, у вас в голові складеться картинка, але писати програмний код без спеціальних навичок важкувато. І навіщо, якщо в Мережі є безліч конструкторів, що дозволяють за пару кліків створити сайт інтернет магазину самому зі стильним дизайном, картками товару, плагінами і модулями. Правда, не факт, що ви його успішно запустіть, і він буде працювати без системних збоїв. Але це вже інша історія. Зате як зробити інтернет магазин, не вдаючись до послуг IT-компаній, ви знаєте. Їдемо далі.

Створюємо інтернет магазин з нуля

Тверезо оцініть свої навички в розробці сайту перед тим, як приступити до створення інтернет-магазину самому

Якщо у вас є ідея, є товар і база потенційних покупців - вам залишається тільки створити інтернет магазин, і справа в капелюсі. Але як бути тим, у кого є велике бажання працювати в сфері онлайн-торгівлі, проте немає уявлення про реалізацію цього завдання. Можна звернутися в нашу компанію. Ми створюємо інтернет магазин з нуля будь-якого формату і складності, а можна вибрати і самостійний шлях, склавши докладну інструкцію дій, включивши:

 • вибір пріоритетного товару: одяг, аксесуари, побутова техніка, будівельні матеріали, шпалери, шпаклівки, фарби та інші товари;
 • розробку бізнес-ідеї: без цього - нікуди. Саме УТП визначає користь вашого сайту інтернет магазину для покупця. Це може бути реалізація товарів від європейських брендів, знижки при покупці конкретної речі, доставка в день замовлення;
 • підготовка сайту: ми вже визначилися з ідеєю і УТП, і тепер слід створення інтернет магазину . Для цього ви вибираєте «движок» або конструктор сайтів, вчіться працювати з цими системами, і наповнюєте безкоштовно інтернет магазин картками товарів і контентом;
 • просування сайту інтернет магазину: після того, як створення інтернет магазину з нуля завершено, потрібно продумати, як оповістити потенційних клієнтів про запуск проекту. Можна вибрати соціальні мережі, пошукове просування ресурсу, e-mail-розсилку. Дізнатися докладніше, як розкрутити інтернет магазин можна в нашому блозі.

Як бачимо, зробити інтернет магазин самому, начебто, не складно, але це ще не кінець історії.

Як створити сайт інтернет магазину без допомоги фахівців і чим це загрожує

Інтернет-магазин приносить прибуток і успіх, якщо все зробити правильно

Ми знаємо, що в Мережі маса оглядів, в яких розписується, як створити свій інтернет магазин безкоштовно - обнадійливі і надихаючі.

Коли досліджували це питання, ми і самі знайшли з десяток лонгрідов, де автори поетапно розповідали, як відкрити інтернет магазин з нуля, і що це під силу будь-кому, хто знає, чим відрізняється комбінація клавіш Ctrl + C від Ctrl + V, але при цьому вони навмисне замовчували цілий комплекс важливих моментів. Про них - нижче.

Створи інтернет магазин безкоштовно без проблем

Перед запуском торговельної платформи в Мережі потрібно провести маркетингове дослідження

Так, такі заклики - часто-густо. Але давайте подумаємо логічно: як відрити свій інтернет магазин з нуля, якщо у вас немає навіть приблизного уявлення про те, який товар ви будете реалізувати.

І щоб швидше розкрутитися, треба досліджувати ринок, дізнатися, які торгові ніші найбільш перспективні. Зробити огляд, аналіз, скласти рекомендації зможе тлумачний маркетолог. Чи буде він працювати безкоштовно? Скоріш за все ні.

Припустимо, що торговельний напрямок ви вибрали, продукцію придбали, і вам тільки й залишається, як створити сайт інтернет магазину, і продажу попруть.

Тепер адекватно оцінюємо свій рівень знань веб-розробки в цілому, і створення сайтів - зокрема: вміння працювати з «двигунами» - WordPress або OpenCart, HTML-розміткою, складанням карток товару, написання контенту, орієнтуючись на ключові запити користувачів. Якщо ви все це вмієте, то створення гарного сайту для реалізації товарів, не складе труднощів. Але в 90% випадків на питання: як зробити магазин на WordPress, викликає паніку і подив. Заповнити прогалину в знаннях можна, однак вам буде потрібно кілька місяців, а то й років, щоб «дотягнутися» до рівня спеціаліста, який зможе розробити віртуальну майданчик без особливих складнощів.

Робимо свій сайт для інтернет магазину безкоштовно

Розвиток інтернет-магазину передбачає постійні інвестиції

Якщо ви не здалися на цьому етапі, і знайшли інформацію про те, як створити інтернет магазин безкоштовно самому, і навіть протестували безкоштовні конструктори сайтів, навчилися створювати яскраві заставки і картки товару, ви - молодець!

На цьому етапі можна трохи розслабитися, і насолодитися думкою, що власний магазин, та ще й недорого, орґанізовати т- таки можна. Однак далі потрібно купувати доменне ім'я і переносити сайт на сторонній хостинг, якщо поточний вас не влаштовує. І тут вся легенда про те, як самому зробити інтернет магазин безкоштовно цілком реально, терпить фіаско, оскільки доведеться розщедритися на ці дві процедури.

Ще один міф, який до цих пір живе в Мережі, і породжує нові домисли про те, як створити інтернет магазин з нуля самому - обіцянка «кулі». Багато авторів транслюють думка, що після запуску сайту вам не доведеться витрачатися не на розвиток веб-ресурсу, ні на удосконалення функціоналу.

Якщо хочете, щоб самий класний торговий ресурс загнувся, призупините будь-які технічні роботи. У підсумку, зробити швидко покупки не вийде, в «Кошику» будуть пропадати товари, а заповнення анкети займе не менше 15-20 хвилин.

І тепер моделюємо ситуацію. Ви билися кілька місяців над питанням: як самому зробити сайт інтернет магазину, з горем навпіл вам це вдалося, і тепер ви дізнаєтеся, що підготувати інтернет магазин самому - півсправи, а треба ще вкладати чималі суми грошей, щоб налагодити його роботу і розкрутити в Мережі . Так, як інтернет магазин безкоштовно відкрити? Що там Гугл каже?

Як швидко зробити інтернет магазин

Якщо ви дійсно хочете відкрити торгову онлайн-майданчик, яка буде справно працювати, закрийте вкладки до статті на теми: як створити інтернет магазин самому, і забудьте про пошук інформації за запитами - інтернет магазин зробити безкоштовно, інтернет магазин самостійно, інтернет магазин створити самому безкоштовно , як написати інтернет магазин самостійно без допомоги професіоналів. Тільки час витратите і розчаруєтеся, оскільки звернутися до фахівців все одно доведеться, щоб вони виправили всі «косяки», підказали, як зробити сайт інтернет магазину правильно, або замовити у них цю послугу.

Як правильно створити інтернет магазин

Перед тим, як запустити інтернет-магазин, сформуйте приблизне уявлення про його дизайні, структурі, опціях

Тепер перейдемо до суті опитування: як зробити сайт магазин, який принесе вам прибуток, а відвідувачам торгового порталу - приємний і економний шопінг. Відповідь проста: зверніться до професіоналів відразу, але з конкретним списком вимог. У ньому вкажіть:

 • зразкову (або точне) назва магазину;
 • бачення дизайну (кольору, логотип);
 • кількість торговельних категорій;
 • начерк картки товару.

На основі цієї інформації фахівці складуть план роботи, і розкажуть у всіх подробицях, як створити свій онлайн магазин на гідному рівні, що працює без системних збоїв і привертає увагу покупців.

І це буде тільки перший етап роботи. Далі - розробка дизайну, програмної частини, верстки, заповнення карток товару, підготовка контенту. По крайней мере, ми робимо інтернет магазин саме так, і результат кожного етапу робіт демонструємо замовнику. Так що зробити свій інтернет магазин не так-то просто, як описують цей процес експерти з Інтернету.

Як створити прибутковий інтернет магазин

Є легенда, що створити інтернет-магазин самому без професійних навичок все-таки можна

Після того, як основна частина роботи над веб-ресурсом завершена, ви перевіряєте швидкість його роботи (завантаження сторінок, карток товару). Далі ви розбираєтеся з особливостями адміністративної панелі і плагінами, встановленими для розширення функціональних можливостей майданчика.

Але потім слід не менш важлива частина роботи - розкрутка онлайн-майданчики. Вона передбачає максимальне охоплення цільової аудиторії по всіх каналах комунікації:

Вона передбачає максимальне охоплення цільової аудиторії по всіх каналах комунікації:

Після розробки сайту слід розкрутка. І від її якості залежить прибуток і успіх проекту

 • соціальним мережам (VK, Facebook, Instagram, Odnoklassniki);
 • e-mail-розсилку;
 • месенджерах;
 • контекстній рекламі;
 • пошукових системах.

Вам потрібно донести інформацію про особливості та переваги вашої торгової площадки, зацікавити цільову аудиторію і спонукати її до активних дій - оформлення замовлень. Як це зробити, вам також підкаже фахівець, а якщо у вас немає часу на реалізацію цієї частини роботи, довірте її професіоналам. Результат ви побачите через два-три місяці.

висновки

Отже, тепер ви знаєте, що потрібно для створення інтернет магазину, і то успіх цього проекту прямо залежить від команди професіоналів, з якою ви працюєте. Їх знання, кваліфікація, пошук креативних рішень допоможе побудувати вам прибутковий бізнес в Мережі за кілька місяців, а не років.

Чи буде він працювати безкоштовно?
Так, як інтернет магазин безкоштовно відкрити?
Що там Гугл каже?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: