Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Alexander Borshak

 1. Найпростіший варіант створення свого блогу
 2. Варіант другий - свій блог на спеціальному блог-хостингу
 3. Третій варіант - найскладніший, але самий гнучкий
 4. Тепер про прибутковість Вашого власного блогу

Сьогодні вранці, коли я ще досипав після опівнічного пильнування за комп'ютером, мені подзвонили по Скайпу.

З р Улан-Уде. З питанням - «Чи роблю я блоги? »

Я спочатку не зрозумів, що саме хоче дізнатися дзвонив? Чи то «Установлюю я блоги?», Чи то «Пишу я в блоги на замовлення?»

Але як вдалося з'ясувати, цікавило питання «Як відкрити свій блог? »

Що ж, розповідаю.

Є кілька варіантів. Розглянемо від самого простого і дешевого, до найскладнішого і дорогого.

Найпростіший варіант створення свого блогу

Існує багато сервісів, які дозволяють безкоштовно відкрити і вести свій блог.

Оскільки їх занадто багато, згадаю лише два найпопулярніших.

- це « блоггер »(Зараз Ви як раз на ньому перебуваєте)
- і « Живий Журнал »

Перший більш популярний серед західних користувачів, другий - серед російськомовних (так уже склалося історично, не буду розповідати чому, щоб не втомлювати зайвими деталями).

Для ведення свого блогу однаково добре підійде і той, і інший.

Переваги даних сервісів в тому, що Ви можете відкрити свій блог - і почати писати в нього - вже хвилин через 10. Все, що для цього треба - перейти по одній з вказаних вище посилань, а потім:

Для «Блогера» натиснути кнопку «Створити блог» (див. Нижче):

Для «Живого Журналу» - натиснути на посилання «Створити журнал» (см.картінку нижче):

Після чого Вам треба буде заповнити кілька полів (Логін, Ім'я, Пароль, Адреса електронної пошти), назвати свій блог, вибрати оформлення - та й починати писати в свій новий блог.

До речі, якщо у Вас є поштовий ящик на Gmail (поштова служба Google), то в «Блогери» створення ще більше спрощується. Вам не треба створювати новий акаунт - ви можете зайти під тим адресою електронної пошти та паролем, які використовуєте для Gmail (адже «Блоггер» теж належить Google :) Ну а там вже створите блог, назветься його, виберіть оформлення і почнете в нього писати.

Недоліки цього методу: Ваш блог можуть прикрити - оскільки формально вся технічна частина належить не Вам, а компанії, яка містить сервіс. І якщо їй щось не сподобатися, то блог можуть закрити.

Втім, два зазначених сервісу по веденню блогів - дуже солідні. Навряд чи прикриють. Особливо «Блоггер» - навіть якщо там публікувати порнографію. Вже дуже лояльний сервіс - можна постити все, що душа забажає.

Варіант другий - свій блог на спеціальному блог-хостингу

Оскільки в даний час блоги набули неабиякої популярності, то хостинг-провайдери (компанії, які займаються розміщенням сайтів в інтернеті) пропонують спеціальні послуги.

Ви купуєте хостинг сайту і доменне ім'я (адреса Вашого сайту в інтернеті), і Вам відразу встановлюють движок для блога. Тобто, Ви тут же можете публікувати свої повідомлення.

Движків для блогів є дуже багато, але найпопулярнішим є WordPress. Саме його і встановлюють, як правило, хостинг-провайдери.

Переваги даного методу - Ваш блог ніхто і ніколи не закриє. Зрозуміло, до тих пір, поки Ви платите хостинг-провайдеру за розміщення Вашого сайту (тобто, в даному випадку - блогу).

Недоліки - треба платити :)

Втім, якщо Ви плануєте отримувати з ведення блогу прибуток, і орієнтуєтеся на довгострокове ведення блогу, то платити доведеться - тут вже нікуди не дітися.

Скільки коштує?

По-перше, домен коштує близько 500 руб. Це реєстрація та плата за перший рік. Продовження коштує близько 350 руб. на рік.

По-друге, сам хостинг (для блога) коштує близько 300 руб. у місяць. Але якщо купувати відразу на півроку або рік, то домен дадуть в подарунок.

Разом, сплативши близько 1800 руб., Ви отримаєте хостинг на півроку, і домен (на рік).

З хостерів можу порадити компанію Зенон - це хороша компанія з якісними послугами, і у неї є спеціальний тариф «Блог». Тобто саме те, що Вам і потрібно - після покупки Ви отримаєте готовий блог. Залишиться тільки розміщувати повідомлення.

Вартість хостингу по даному тарифу у них становить 280 руб. Але якщо купувати хоча б на півроку, то треба буде заплатити всього 1512 руб., Та ще й домен в подарунок дадуть.

Ось посилання на сторінку з описом даного тарифу, там же можна його відразу і замовити - http://www.host.ru/prices/hosting/blog.html

(Звичайно, є хостінг компанії ще краще, ніж «Зенон». Називається вона «Мастерхост». Якість послуг у неї просто відмінне. Але у неї, на жаль, немає тарифу для ведення блогу.)

Третій варіант - найскладніший, але самий гнучкий

Для початківець даний варіант навіть не варто розгляду. Він буде складним з технічної точки зору - зате він дуже гнучкий, і дозволяє зробити зі своїм блогом все, що тільки в голову може прийти.

А полягає він в наступному:

- спочатку реєструємо домен - потім купуємо хостинг з підтримкою php і MySQL - потім ставимо собі движок блогу (той же WordPress, наприклад) - причому можемо зробити так, що у нас на сайті тільки блог, а можемо зробити і так, що у нас відразу і сайт, і блог, і ще бог весь що - тут вже все в наших руках :) Чи можемо поруч з блогом ще й форум прикрутити

Але, знову таки, подібний варіант зажадає деяких технічних знань - адже треба буде самому встановлювати і налаштовувати движок.

І якщо для Вас слова php і MySQL не говорять взагалі нічого, то цей варіант точно не для Вас.

Тепер про прибутковість Вашого власного блогу

Якщо Ви хочете отримувати від ведення блогу прибуток, то на ньому треба щось продавати. Інакше ніяк - адже гроші повинні звідкись приходити.

Є три методи отримання прибутку. Їх можна використовувати окремо, а можна комбінувати:

- продаж послуг (своїх, або чужих - за відсоток) - продаж товарів (знову, своїх або чужих - за відсоток) - продаж рекламного місця

Останній варіант вимагає, щоб блог мав дуже хорошу відвідуваність. Втім, чим вище відвідуваність, тим краще буде йти продаж товарів і послуг.

А щоб відвідуваність була високою, треба блог розкрутити.

А щоб його розкрутити, треба - по-перше, щоб він був цікавий відвідувачам. По-друге, використовувати якісь методи розкрутки (або все відразу) - SEO, контекстну рекламу, публікацію статей на інших ресурсах, вступати в співдружності з іншими блогерами та ін.

Якщо Вас цікавить не тільки ведення блогу, але Ви ще й хочете отримувати від нього прибуток, то рекомендую вивчити курс Сергія Жуковського « Як створити прибутковий блог ».

Там він в відео і аудіо-уроках (та ще й в віддрукованих брошурах :) докладно розповідає, і як вибрати тему блога, і на чому заробляти, і як розкручувати блог, тощо., Тощо. Та ще й про те, як все це справа впихнути в один місяць - в сенсі, як за місяць створити блог, який вже почне приносити якісь гроші (вихід на 1000 дол. прибутку на місяць він обіцяє чи через півроку, то чи через рік).

Варто курс 5900 рублів (хоча недавно стояв ще 4990); але якщо Вам не потрібні уроки з того, як встановлювати / налаштовувати блог (наприклад, Ви відкриєте блог на безкоштовному сервісі), то курс обійдеться лише в 3500 руб.

Ось, коротко, і все.

Якщо є питання - пишіть в коментарях.

Чи то «Установлюю я блоги?
», Чи то «Пишу я в блоги на замовлення?
Скільки коштує?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: