Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Аналіз ДНК, тест на батьківство в Україні

 1. Питання про тест ДНК на батьківство Чи потрібно, щоб мати брала участь в аналізі ДНК на батьківство?...
 2. Тест ДНК будинку
 3. Тест ДНК потай
 4. Я не батько ((
 5. Схожі тести ДНК

Питання про тест ДНК на батьківство

Чи потрібно, щоб мати брала участь в аналізі ДНК на батьківство?

Визначити батьківство з дуже високим ступенем ймовірності (> 99,9%) можна і без матері. Однак участь матері зазвичай підвищує точність аналізу на кілька дев'яток після коми. Материнство в аналізі на батьківство не ставиться під сумнів. Якщо вона не є біологічною матір'ю, вона не буде включена в результат аналізу. Якщо материнство також під питанням, і ви хочете отримати розрахунок ймовірності і батьківства, і материнства, слід тестувати мати як додаткового учасника - передбачувану мати.

Я не можу взяти мазки з рота від батька або від дитини. Чи можна принести інші зразки?


Для аналізу на батьківство можна використовувати нестандартні зразки, наприклад, нігті, волосся, плями крові. Це дає можливість не вдаватися до більш явною процедурі. Такі зразки слід використовувати тільки для тих учасників, у кого немає можливості взяти мазки з рота. Хоча у нас виходить виділити ДНК в більшості випадків, гарантії на ці матеріали ми не даємо. У разі виділення ДНК точність така ж висока, як і при стандартних матеріалах. Тестування нестандартних матеріалів вимагає додаткового часу 2 робочих дня і коштує грн, плюс до ціни аналізу ДНК на батьківство. Список нестандартних матеріалів , З шансами на виділення ДНК.

Яка точність тесту ДНК на батьківство?

Якщо батьківство виключено, то ймовірність батьківства становить 0%, тобто точність тесту складе 100%. Якщо батьківство підтверджується, то ймовірність батьківства складе не менше 99,9%. Чому ж не 100%? Тому що порівняння батька і дитини робиться за значеннями ДНК-профілів, а ДНК-профіль, аналогічний профілю передбачуваного батька, гіпотетично може бути ще у одного або декількох людей чоловічої статі. Тому, відповідно до теорії ймовірності розраховується ймовірність того, що профіль передбачуваного батька збігся з дитиною не випадково, а саме тому, що він є біологічним батьком. Якщо в тесті бере участь мати, то стає зрозуміло, яку частину ДНК отримує дитина від матері, а яку від батька, і ймовірність батьківства буде вище.

Чи можу я використовувати результат тесту ДНК в суді?

Звичайний тест на батьківство робиться для особистого користування і не має юридичної сили. Особистості учасників не перевіряються, зразки можуть надати самі учасники, тому лабораторія не може нести відповідальність за те, що в аналізі тестувалися саме зразки конкретних людей. Результат такого тесту ДНК можна використовувати як підставу для подачі позову в суд, але скоріше за все, суд вимагатиме судову генетичну експертизу. Можливо відразу замовити тест ДНК на батьківство для суду , В якому матеріал учасників бере відповідальна особа, яка проводить ідентифікацію осіб. В такому випадку ми будемо відповідати за те, що тест був проведений саме з цими учасниками, і суд може винести рішення на підставі такої генетичної експертизи.

Я бабуся, чи можна зробити тест ДНК на батьківство, щоб мій син (батько дитини) не знав про це?

Можна взяти нестандартний зразок від батька, але недолік цього варіанту в тому, що є ризик неотримання ДНК-профілю. В такому випадку краще зробити тест бабуся-дідусь-дитина або бабуся-дитина. За таких тестів вкрай важливо отримати грамотну консультацію і вибрати лабораторію, яка може аналізувати макисмально кількість ділянок ДНК. Нерідко до нас звертаються після того, як в інших лабораторіях отримали невизначений результат, наприклад, з імовірністю спорідненості 45%. У нас в більшості випадках ймовірність в тестах на спорідненість - 95-99%, оскільки тест аналізує до 35 фрагментів ДНК-локусів.

Чи можна зробити тест ДНК анонімно?

Будь-яка інформація про ваш тесті ДНК буде повідомлена виключно замовнику. Але якщо ви хочете, щоб ваше ім'я взагалі не фігурувала ні в бланку замовлення, ні в базі даних лабораторії, можна вказати учасників аналізу як "Батько" і "Дитина". Телефон теж не обов'язково вказувати, можна просто прийти до нас і отримати результат, пред'явивши договір.

Чому я можу довіряти вашому аналізу ДНК?

Кожен результат аналізу ДНК містить ДНК-профілі учасників - набір чисельних значень, які є унікальними для кожної людини і не змінюються протягом життя Кожен результат аналізу ДНК містить ДНК-профілі учасників - набір чисельних значень, які є унікальними для кожної людини і не змінюються протягом життя. Точно такий же результат можна отримати, проводячи тест в інший генетичної лабораторії, тому що набір локусів (аналізованих ділянок ДНК) - стандартний по всьому світу. У нашій лабораторії кожен тест проводиться двічі, двома командами вчених, для виключення можливих помилок, на автоматичному генетичному аналізаторі Applied Biosystems, і потім результат підписує доктор наук. Лабораторія має акредитації AABB, ISO, які вимагають відповідності найвищим стандартам галузі тестування ДНК.

Мій брат теж може бути батьком дитини. Чи можна бути впевненим в моєму позитивному тесті ДНК?

Якщо найближчий родич передбачуваного батька (брат або батько / син) також може бути передбачуваним батьком, то є два варіанти:
1) зробити тест ДНК для обох братів, або
2) зробити максимально розширений тест, обов'язково вказати в бланку замовлення, що родич (брат або батько) теж може бути батьком.

Відгуки про тест на батьківство в Україні


Тест ДНК зберіг сім'ю

Чоловік не вірив, що ростить свою дитину. Добре, що зараз можна зробити тест ДНК на батьківство в Україні. Ми прийшли в центр все разом, щоб ніхто не сумнівався в правильності результату. Результат підтверджено батьківство, чоловік заспокоївся.

Ольга, м Київ


Тест ДНК будинку

Я взяв мазки з рота самостійно, щоб не везти дитину до Києва. Використовував 2 звичайні вушні палички, потер 10 секунд по внутрішній стороні щоки. Зразки привіз до Києва особисто, хоча можна було надіслати і поштою. Результат отримав кур'єром, тепер упевнений у своєму батьківстві.

Віталій, м Бровари


Тест ДНК потай

У мене синові вже 14 років, і я не хотів би, щоб він знав про аналіз ДНК. Мене докладно проінструктували по телефону, які зразки можна взяти для тесту на батьківство. Приніс нігті і зубну щітку від сина, а сам здав мазки з рота. Вийшло трохи дорожче, але точність висока, 99,99%.

Андрій, г. Одесса


Я не батько ((

Я підозрював, що дочка не моя, сумніви долали мене з самого народження. Я дуже чекав результат, сподівався, що помиляюся. Але на жаль, вірогідність 0% не залишили жодного шансу. Виявилося, дружина мені зраджувала, спочатку заперечувала, а потім довелося зізнатися.

Сергій, м Дніпро

Схожі тести ДНК

Запишіться на аналіз "Тест ДНК на батьківство"

Якщо у вашому місті немає пункту забору матеріалу, можна взяти матеріал самому і надіслати нам зразки.

Коментарі (76)

Питання про тест ДНК на батьківство Чи потрібно, щоб мати брала участь в аналізі ДНК на батьківство?
Чи можна принести інші зразки?
Яка точність тесту ДНК на батьківство?
Чому ж не 100%?
Чи можу я використовувати результат тесту ДНК в суді?
Я бабуся, чи можна зробити тест ДНК на батьківство, щоб мій син (батько дитини) не знав про це?
Чи можна зробити тест ДНК анонімно?
Чому я можу довіряти вашому аналізу ДНК?
Чи можна бути впевненим в моєму позитивному тесті ДНК?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: