Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Апдейти Яндекса і Гугла: аналіз видачі | Види апдейтів в пошукових системах Yandex і Google | Як часто відбуваються текстовий і контрольний апдейти

 1. Моніторинг апдейтів Яндекса і Гугла
 2. Види апдейтів: список найбільш значущих змін в пошуковій видачі
 3. Навіщо аналізувати апдейти?

У середовищі оптимізаторів можна часто почути такий вислів, як «апдейт» або «АП Яндекса / Гугла»

У середовищі оптимізаторів можна часто почути такий вислів, як «апдейт» або «АП Яндекса / Гугла». Але не всі новачки знайомі з цим поняттям. І якщо Ви тільки починаєте знайомитися з пошуковою оптимізацією, то варто трохи підучити термінологію цієї сфери бізнесу. Так що ж таке апдейти пошукових систем і які вони бувають?

Слово «апдейт» походить від Up to date (з англійської - «актуальний на сьогоднішню дату», «що йде в ногу з часом»), а дієслово to update перекладається саме як «оновлювати до самого актуального стану». З точки зору SEO апдейт - це оновлення даних в базах пошукових систем, яке тягне за собою зміну позицій сайтів в пошуковій видачі.

Якщо веб-ресурс після проведених робіт підвищив свої позиції то результат просування позитивний. Якщо позиції сайту знизилися, то результат негативний, а значить, слід переглянути стратегію просування та опрацювати незадіяні точки зростання.

Як часто відбуваються апдейти Яндекса і Google? У пошуковій бази Google оновлення відбуваються досить часто - щодня, а то й частіше. Апдейтів Yandex чекають з нетерпінням всі оптимізатори, так як відбуваються вони рідше, і це справжня подія. Чіткого календаря апдейтів пошукових систем немає, можна лише передбачити їх якусь періодичність.

Моніторинг апдейтів Яндекса і Гугла

Моніторити зміни простіше за допомогою спеціалізованих сервісів. Кожен з інструментів має своїм підходом до визначення апдейтів (сума різниці значень, схожість контенту за алгоритмом Олівера, алгоритму Левенштейна, попарне порівняння елементів масиву), що робить їх аналітику взаимодополняющей.

 • Найпопулярніший - tools.promosite.ru. У ньому відбиті всі правильні апдейти, детальний аналіз, графіки і т. Д.

 • Повноцінний розділ на Forum SearchEngines, де нові теми з'являються моментально. Наприклад, запуск фільтра «Минусинськ» був зафіксований на 22 хвилини раніше офіційного релізу.

 • Цікавий проект Analyzethis, розроблений в 2007 році, з великим числом груп аналізаторів, розбивкою запитів на типи, асессорской оцінкою результатів. Зростання / падіння тієї чи іншої аналізованої метрики дозволяє судити про внесення коригувань в алгоритм.

Всі аналізатори апдейтів оперують також поняттям «ступінь зміни видачі», або «шторм». Під штормом розуміється ступінь зміни видачі в процентному співвідношенні, т. Е. Які документи і сайти з'явилися на верхніх позиціях по певних запитах, а які зникли або змістилися нижче. По тому, як сильно змінилася видача, можна судити про появу нового алгоритму ранжирування інформації в пошукових системах. Зазвичай так званий шторм вимірюється значеннями від 10 до 40%. Все, що менша, - слабкий апдейт. А якщо зміни становлять більше 40%, швидше за все, не обійшлося без появи нового алгоритму.

При цьому є ще один варіант, що дозволяє дізнатися, чи був апдейт у Яндекса. Це панель Яндекс.Вебмайстер. Зайдіть в налаштування цього сервісу, налаштуйте потрібний пункт ( «Оновлення пошукової бази»), і Ви будете в курсі оновлень.

Приклад листа:

Види апдейтів: список найбільш значущих змін в пошуковій видачі

Почнемо з першої частини:

 • Текстовий апдейт - відбувається досить часто, фіксується по появи в основному індексі (НЕ новинний / бистророботной базі) нових документів, які раніше не брали участі в ранжируванні.

 • Нормативний апдейт - здійснюється перерахунок всіх посилань, які посилаються на Ваш веб-ресурс. Нормативний апдейт Яндекса фіксується по появи в результатах видачі нових документів, що раніше не брали участь в пошуку, знайдених з урахуванням текстів входять на них посилань (так звані СНСС-результати).
  Зазвичай посилальні та текстові апдейти відбуваються одночасно.

 • Апдейт тИЦ - оновлення рейтингу тематичного індексу цитування для Яндекса. Оновлення відбувається один раз в три місяці і не впливає на ранжування сайту. У пошукової системи Google PR (аналог тІЦ) оновлювався ще рідше - раз на рік. Останнє його оновлення було вироблено 6 грудня 2013 року. 16 квітня 2016 року компанія Google офіційно прибрала цей показник і обнулила PageRank у всіх сайтів.
 • Апдейт поведінкових факторів - то відновлення видачі, яке відбувається виходячи з аналізу поведінки користувачів на сайті (показник відмов, час на сайті, конверсія, кількість сторінок / сеанс і т. Д.).
  Фіксація апдейта здійснюється шляхом порівняння ступеня зміни (шторму) за двома або більшій кількості сегментів пошукових запитів. Необхідно виконання наступної умови: кожен сегмент / група запитів має свою ступінь впливу поведінкових метрик на ранжування.

  Згідно зі спостереженнями SEO-оптимізаторів, апдейти поведінкових факторів можна розділити:

  1. на мікроапдейти, при яких враховується невелика частина поведінкової інформації, яку вдається врахувати без залучення складної статистичної обробки (завдання антіфрода);
  2. повільні апдейти. Вони є більш глобальними і фіксуються не частіше ніж один раз на 3-8 місяців.
 • Апдейти класифікаторів - перекласифікація / перерозподіл сайтів та / чи документів і / або пошукових запитів в межах певних типів. Їх можна розділити на перевизначення за типами / прив'язки, перекласифікацію документів (на інформаційну, комерційну, «дорослу» складову і т. Д.), Перерозподіл запитів за типами (вираженість у запиту навігаційної, інформаційної, «дорослої» складової).
 • Апдейт Favicon - враховуються змінилися фавікон-іконки для сайтів, які відображаються у видачі.
 • Апдейт дзеркал або «Склеювач» ( «Зеркальщик») - відбувається «склейка» дзеркал сайту, т. Е. В індексі залишається тільки головне дзеркало. Оновлення в Google - від 1-3 тижнів, в Яндексі - 2-4 тижні.
 • Апдейти фільтрів - перерахунок порогів і факторів антиспаму, в результаті яких ряд сайтів / документів можуть вийти або потрапити під дію тих чи інших фільтрів (наприклад, «Минусинськ» або АГС).
  Фіксувати апдейти кожного фільтра якомога шляхом моніторингу результатів видачі по пулу перевірочних пошукових запитів для тих сайтів і документів, які вже зазнали дії санкцій.
 • Оновлення алгоритмів пошукових систем - це найрідкісніший і найважливіший вид апдейтів, який має на увазі викочування нового алгоритму ранжирування або оновлення старої версії. Оновлення алгоритмів в Гуглі здійснюється, так би мовити, на льоту, і сам процес безперервний, на відміну від Яндекса.

Навіщо аналізувати апдейти?

Веб-майстри регулярно стежать за оновленнями пошукових систем, аналізують наслідки і ефективність обраної стратегії, коригують її при необхідності. Аналізувати апдейт потрібно, т. К. Фактично це єдине джерело оперативної інформації, що допомагає правильно приймати рішення. Наприклад, Ви проводили закупівлю посилань по одній стратегії, але після апдейта позиції просіли або ж сайт потрапив під фільтр пошукової системи. У даному випадку необхідно переглядати кількість посилань тактику. Або ж Ви вирішили скоригувати контент на просуваються сторінок, після текстового апдейта позиції на сторінках з новим контентом просіли, а на сторінках, контент яких був збережений, навпаки зросли. Це означає, що необхідно знову переглянути формат текстів.

Завдяки аналізу апдейтів можна виявити помилки просування, підібрати оптимальну стратегію і надалі залучати дійсно зацікавлених відвідувачів на свій сайт.

Бажаємо Вам тільки хороших апдейтів і ефективної стратегії!

Так що ж таке апдейти пошукових систем і які вони бувають?
Як часто відбуваються апдейти Яндекса і Google?
Навіщо аналізувати апдейти?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: