Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Арбітраж трафіку. Підбір правильного оффера

 1. Особливості підбору оффера для арбітражу трафіку
 2. Вибір джерела трафіку під оффер
 3. Категорії ресурсів і де найкраще його рекламувати
 4. Правильні проби оффера

На сьогоднішній день, існує кілька способів роботи з офферу

На сьогоднішній день, існує кілька способів роботи з офферу. Перший спосіб роботи - це початковий вибір оффера, тобто партнерки якого товару, а далі - послідовний підбір відповідного для нього джерела трафіку. Другий спосіб - це початковий вибір джерело трафіку, а потім вже підбір оффера під трафік, але вам як початківцям фахівцям в цій справі слід працювати за першим способом, бо другий має на увазі під собою наявність якогось досвіду роботи з різними джерелами трафіку.
І все-таки, що слід вибрати для «набиваючи руки»? Коли я починав роботу з смс-партнерками, я вважав, що це найпростіший спосіб отримання прибутку, але ситуація змінилася, і тепер працювати з смс-партнерками просто не вигідно. З настанням епохи CPA-мереж самими вигідним офферу стали онлайн-ігри, за залучення одного активного гравця можна було отримати до 100 рублів, починали активну розкрутку ігрові портали і групи в соціальних мережах. Але ситуація знову змінилася, зараз найвигідніше працювати з товарними партнерками, виплати там набагато вище, і при грамотному складанні оголошення прибуток не змусить себе довго чекати.

Особливості підбору оффера для арбітражу трафіку

В першу чергу ви повинні дивитися на складність виконання вимог по офферу, а вони бувають різними, наприклад, реєстрація на сайті, реєстрація в грі, заповнення заявки на покупку товару - це саме те, що потрібно новачкові, такі оффер виконати найпростіше. На початку кар'єри не займайтеся виконанням складних офферов, таких як реєстрація в грі з її скачуванням і проходженням частини цієї гри, заявки на великі кредити і т. П. У випадку з легкими офферу ви отримаєте невелику виплату тоді, коли людина виконає цю просту задачу, наприклад, введе свій email на сайті партнера і підпишеться на розсилку, тобто майже відразу, а у випадку зі складними офферу ви отримаєте набагато більшу суму, але тільки після того, як людині видадуть кредит або він сплатить замовлення товару. Я раджу новачкам працювати саме з першим типом офферов, але через те, що за такими офферу часто працюють накручувальники, партнерська програма просто може не видати вам доступ до такого офферу.

Можливо, вам доведеться почати роботу саме з товарних офферов, але не бійтеся, зараз дуже велика маса користувачів робить покупки через мережу, цей процес сильно спрощений, покупцеві досить просто залишити свій номер телефону і своє ім'я в формі заявки, подальше оформлення залишається за менеджером магазину .

Останнім часом стало популярним арбітражу інфопродукти, але варто розуміти, що мало яка мережа надає арбітражнікам можливість для реклами цих самих інфопродуктов, тому варто заздалегідь думати, де ви візьмете трафік під оффер з цим інфопродукта, яка цільова аудиторія вам потрібна. У минулій статті я радив починати з соціальних мереж і таргета, але в таргет оголошення двох найбільших соціальних мереж, таких як Вконтакте та Mail.ru, вас просто не пустять, так як тематика заробітку в інтернеті і різні інфопродукти здебільшого заборонені.

Також увагу варто звернути й на саму вартість оффера, т. Е. На лід. Лід - це ваші комісійні за кожного залученого клієнта або одне досконалий. Я раджу починати з офферов з оплатою за лід в середньому близько 5 $, в перший час не варто навіть пробувати замахуватися на елітні оффер з оплатою вище 50000р.

Я раджу починати з офферов з оплатою за лід в середньому близько 5 $, в перший час не варто навіть пробувати замахуватися на елітні оффер з оплатою вище 50000р

Вибір джерела трафіку під оффер

Варто заздалегідь знати, що під кожен конкретний оффер потрібно підібрати свій ідеальний трафік. Для офферов з ігровою і розважальною тематикою нас буде цікавити наймолодший трафік, хлопці і дівчата у віці до 25 років, це, до речі, найдешевший трафік і він найбільше приносить користь. Для інтернет-магазинів і банків нам потрібен якісний, платоспроможний трафік, т. Е. Люди від 25 років.

З правильним підбором оффера постійно виникають складності, так як все оффер різні, і їх не скрізь дають рекламувати, власне, не скрізь і потрібно. У націлених оголошеннях на сайті Вконтакте дозволено рекламувати гри онлайн, а в тому ж Таргеті у Mail вже не можна. У Таргеті Mail дозволяють рекламувати всілякі дурниці на кшталт ягід годжі і зеленої кави, а ось таргет VK таке вже не пропустить. Також хочу додати, що не варто лізти в тизерну мережі, на них потрібен великий бюджет і досвід, яким ви поки не обзавелися.

Категорії ресурсів і де найкраще його рекламувати

Я постараюся пояснити, як працювати з кожним конкретним офферу і де найкраще його реламіровать. Яндекс. Директ, Google Adwords-контекстна реклама. З таких оголошень найкраща прибуток вийде, якщо зливати трафік на різний товар, аксесуари, одяг та електроніку. Для подібного способу реклами ви повинні підбирати нізкоконкурентним товар і в геонастройках відключати міста, що кишать пропозиціями, т. Е. Москву, Пітер і інші великі, а ще краще, якщо оффер дозволяє зливати трафік не тільки з Росії, а ще й з території СНД, тому що такий трафік найдешевший. Ну і, звичайно ж, інфопродукти, їх теж добре рекламувати саме так.

Тизерну і банерні мережі. З них найвигідніше зливати на дешеві інфопродукти, способи заробітку в мережі і онлайн-ігри. Також з них добре йдуть ерундовое товари на зразок біжутерії, дрібних аксесуарів, «економітелей» електрики, мазей для схуднення і т. Д. На онлайн-ігри вибирайте трафік розважальний, на оффер, пов'язані із заробітком, і інфопродукти вибирайте новинний трафік. Приступаючи до роботи з тізерного мережами, варто постійно аналізувати статистику і відсівати в блек лист неякісний трафік.

Таргет в соціальних мережах (VK, OK, Mail, Fb). При такій рекламі найкраще працювати з офферу на реєстрацію, заповнення заявки на зворотний зв'язок, що-небудь безкоштовне. Також звідси можна лити на товарку і інші тематичні оффер, так як в соціальних мережах є прекрасна можливість налаштовувати покази на певний вік цільової аудиторії.

Самі соціальні мережі, групи, спільноти і т. Д. Там можна рекламувати майже все, головне - знайти тематичну групу. Особливо обдаровані продають жуйки для схуднення, бади тощо. Максимум, чим це загрожує, - бан групи. Вам просто потрібно підібрати таку групу, де знаходиться найбільше цільової аудиторії.

Розсилки по e-mail, спам по мессенджерам, реклама на ютуб-каналах. Вельми вигідно при роботі з будь-яким типом оффера, розсилка спаму коштує копійки, а відпрацювати можна по будь-якій базі.

Насправді я привів тільки основні способи подачі оголошень, а їх існує величезна безліч. Вникнути в усі тонкощі вийде, тільки пропрацювавши деякий час в арбітражі трафіку.

Вникнути в усі тонкощі вийде, тільки пропрацювавши деякий час в арбітражі трафіку

Правильні проби оффера

Не варто ставитися до цієї роботи як до чогось легкого. Це аж ніяк не так. Тому не зливайте відразу все на один солодкий оффер. Для початку спробуйте його, протестуйте. Т. е. Вибравши оффер, потрібно зробити тизери, налаштувати геотаретінг по потрібної вам ЦА і злити на оффер невелику суму, яка в кілька разів перевищує вартість однієї конверсії. Т. е. Якщо вам повинні заплатити 100 рублів за реєстрацію в грі, то зливайте на 300 рублів і дивіться, чи є вигода. Не варто відразу кидати проби з одним офферу, якщо у вас нічого не виходить. Можливо, це не оффер поганий, а ви зробили погані оголошення. Чи не тестуючи оффер різними способами, не отримаєте стабільної роботи в плюс.

На цьому я, мабуть, закінчу тему підбору оффера. Розібратися з цією темою в повній мірі зможуть лише ті, хто попрацює деякий час за цим профілем. Всім дякую за увагу.

І все-таки, що слід вибрати для «набиваючи руки»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: