Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

АТ «ПСН КазСтрой»: вчора, сьогодні, завтра


Атирау - нафтова столиця Казахстану. Багато вже не дивуються подібного словосполучення, хоча ще 20 років тому ніхто й подумати не міг, у що може перетворитися наш маленький місто на березі річки Урал через пару десятиліть. Сучасні будівлі в різних частинах міста, представництва та філії міжнародних операторів і контрактних організацій нафтогазової галузі - все це стало буденною нормою наших днів.
Цього літа АТ «ПСН КазСтрой» переїхало з триповерхового офісу в абсолютно новий п'ятиповерховий бізнес-центр «Достик Плаза» в центральній частині міста. Офіційне відкриття відбулося 26 серпня 2011 року. Влаштувавши справжнє свято для працівників і гостей, ми продемонстрували всім масштаби і серйозність планів нашої компанії.
У 2002 році, коли «Продакш Сервісез Нетворк» (в той час ще входила до складу компанії «Кей-Бі-Ар Продакшн Фасілітіс») тільки прийшла в Казахстан і розпочала роботу над своїм в той час єдиним проектом, чисельність співробітників компанії не перевищувала десяти . Через 9 років, пройшовши безліч перетворень, АТ «ПСН КазСтрой» перетворилося на велику казахстанську компанію з загальною кількістю працівників близько півтори тисячі, що виконує цілий ряд нафтогазових проектів для міжнародних і казахстанських замовників. Персонал компанії успішно реалізує завдання клієнтів в Атирауської області - зокрема, на Тенгізського і Кашаганському проектах, - а також в Актюбінської області. У планах на найближче майбутнє - розширення географії казахстанських проектів АТ «ПСН Казстрой».
Велике значення в компанії надається внутрішнім стандартам, які воістину можуть вважатися зразком корпоративної політики і культури. Засноване як спільне підприємство між однією з провідних шотландських компаній нафтогазового сектора «ПСН» і казахстанської нафтогазової будівельної компанії «Казстройсервіс», АТ «ПСН Казстрой» прийняло корпоративні стандарти «ПСН» як основу для управління і подальшого розвитку в Казахстані. У 2010 році «Вуд Груп Пі-Ел-Сі» - один зі світових лідерів в області послуг для нафтогазової галузі - придбала бізнес «ПСН». Новостворена компанія «Вуд Груп Пі-Ес-Ен» в даний час входить в групу компаній «Вуд Груп».
На сьогоднішній день впроваджена система управління якості грає важливу роль в діяльності компанії. Її успішне використання забезпечує високий рівень наших послуг для замовників, до чого і прагне керівництво. В рамках корпоративної політики великий акцент робиться також на основних цінностях компанії. До них відносяться:
• Техніка безпеки і гарантії її дотримання - обов'язком кожного співробітника компанії є оцінка, пошук, втручання і припинення будь-якої небезпечної або потенційно небезпечної діяльності. Кожен, хто вдається до дій щодо запобігання потенційних аварійних випадків, користується повною підтримкою компанії.
• Взаємовідносини - тісні відносини з нашими замовниками життєво важливі для нашого бізнесу.
• Соціальна відповідальність - ми орієнтовані на соціальну стабільність, ми створюємо справедливий розподіл робочих місць з можливостями кар'єрного росту.
• Новаторство - ми постійно шукаємо кращі способи виконання роботи, ніколи не задовольняючись лише «хорошим».
• Персонал - наш персонал і є наш бізнес: ми ставимося один до одного відкрито, за участю і повагою.
• Фінансова відповідальність - оскільки ми виконуємо свою роботу якісно і відповідально, ми очікуємо від своїх замовників і клієнтів такий же відповідальності в оплаті наших послуг.
• Етичне ведення бізнесу - ми діємо відкрито і чесно: правила етики встановлюють мінімальні норми нашої поведінки.
І все це не просто красиві слова про те, як потрібно працювати. Кожен працівник АТ «ПСН КазСтрой» має всі можливості покращувати свою роботу, а також розвивати особистісні якості і взаємини. Політика АТ «ПСН КазСтрой» прозора і доступна, ми прагнемо робити краще, але робити це морально допустимими методами. Ми вкладаємо кошти в людей і в організацію належних умов праці. Ми робимо ставку на результат, який можливий лише при серйозному підході до процесу.
Незважаючи на очевидні успіхи, АТ «ПСН КазСтрой» не має наміру зупинятися на досягнутому. Нові проекти, нові замовники - все це говорить про те, що нам довіряють насправді серйозні завдання. У зв'язку з цим ми знаходимося в постійному пошуку нових талантів по всьому Казахстану для реалізації наших проектів. Нам потрібні кращі інженери, проектувальники, а також фахівці адміністративного ланки для роботи в наших офісах в Атирау і інших регіонах Казахстану. Ми завжди готові вислухати тих, хто хоче у нас працювати і намагається довести, що ми дійсно в них потребуємо.
Наша команда з підбору персоналу готова розглянути і ваше резюме і дати відповідь з приводу наявності можливостей для працевлаштування на основі відповідності вашого досвіду і знань вакантної позиції. Навіть якщо на сьогоднішній день потреби в кадрах немає, ми зберігаємо всі резюме в нашій базі даних по підбору персоналу для використання в майбутньому. Кожен новий працівник АТ «ПСН КазСтрой» в повній мірі може відчути себе частиною нашої компанії і зробити свій внесок у її подальший розвиток.
Зовсім скоро в рамках наших виїзних презентаційних сесій представники АТ «ПСН КазСтрой» відвідають місто Актау. У вас з'явиться можливість дізнатися про компанії більш детально і залишити резюме для набору персоналу по нашим майбутнім проектам. Чекаємо вас в готелі «Ренесанс» 15 жовтня 2011 року в конференц-залі «Каспій-1» з 11.00 до 19.00. Для отримання додаткової інформації та відправлення резюме використовуйте нашу електронну адресу [email protected]
На правах реклами

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: