Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Audiences Puts Your Insights to Work

 1. Відкрийте для себе силу сегментації
 2. Flexible Audience Builder
 3. Глибока інтеграція на рівні API робить ваше життя трохи простіше
 4. Примусьте дані працювати
 5. Comments

Мобільна атрибуція і маркетингова аналітика повинні давати більше, ніж просто інсайти. Реального ефекту можна домогтися тільки діями - запускати таргінг кампанії, залучати користувачів і повторного залучати їх, щоб підвищити підсумкову прибуток. платформа Audiences від AppsFlyer - це перше в індустрії серйозне рішення для сегментації аудиторій, що забезпечує безперебійну, автоматизовану зв'язок через API між вашою мобільного аналітикою і активізацією маркетингу.

Простіше кажучи, Audiences дозволяє маркетологам визначати цільовий сегмент і динамічно синхронізувати всі пристрої, що відповідають параметрам цього сегмента, з інтегрованими медіа-джерелами. Платформа Audiences розроблена для більш грамотного залучення користувачів, підвищення ефективності повторного залучення і навіть вибіркового вилучення та видалення пристроїв з рекламної кампанії. Унікальні, заздалегідь скофігурірованние інтеграції AppsFlyer на рівні API з провідними медіа-ресурсами, включаючи Facebook, Yahoo! Gemini, Twitter, Adobe Audience Manager, InMobi, ironSource, AppLovin і Tapjoy, дозволяють налаштовувати власні сегменти аудиторії менш ніж за 10 секунд, що робить дане рішення в області аудиторій найшвидшим, простим і найбільш просунутим на ринку.

Відкрийте для себе силу сегментації

Сегментація аудиторії таїть в собі неймовірну вигоду практично для кожної програми в кожній сфері бізнесу. Припустимо, що у вас додаток для пошуку попутників і спільних поїздок. Ось п'ять прикладів того, як ви можете використовувати Audiences для підвищення ефективності.

  • Ретаргетінг і повторне залучення
   Поліпшите показники повторного залучення за рахунок реклами для користувачів, які замовили кілька поїздок в минулому місяці, але неактивних в поточному.
  • Схожі (lookalike) аудиторії
   Поліпшите залучення користувачів, націливши кампанію на потенційних клієнтів, які «схожі» на ваших кращих користувачів - тих, хто замовив понад 10 поїздок за останні 30 днів.
  • повторні установки
   Показуйте користувачам, недавно видалили ваш додаток, релевантну рекламу для стимулювання повторних установок.
  • Сегментація для виключення
   Видаліть користувачів, на яких ви таргетіруетесь в Мережі А, але хочете виключити в Мережі Б. Або, як варіант, створіть сегмент аудиторії з проблемними користувачами (наприклад, тими, хто постійно вимагає повернення грошей) і виключіть їх зі своїх кампаній по повторному залученню.
  • Рекламні кампанії в декількох додатках
   Показуйте користувачам, які колись були дуже активні в одному з ваших додатків, але втратили активність, рекламу ваших новітніх релізів.

Flexible Audience Builder

Створення динамічного цільового сегмента аудиторії не повинно бути складним завданням. Наше нове засіб формування аудиторій Audience дозволяє маркетологам динамічно сегментувати свої аудиторії з використанням простий бінарної логіки (правил на зразок X і Y).

Припустимо, ви хочете налаштувати рекламу на користувачів, які встановили ваш додаток за останні 2 тижні і зробили покупку. З просунутої платформою Audiences від AppsFlyer весь процес займе менше 10 секунд.

З просунутої платформою Audiences від AppsFlyer весь процес займе менше 10 секунд

 1. Виберіть діапазон дат установки.
 2. Встановіть фільтр на подія покупки в додатку, і розмір аудиторії оновиться автоматично.
 3. Збережіть для синхронізації.

Тепер ці дані будуть синхронізуватися з вашими обраними джерелами і надалі оновлюватися автоматично. Немає необхідності оновлювати файли CSV, повторно завантажувати дані або синхронізувати вручну. Всього одна настройка, і аудиторія продовжить оновлюватися автоматично. Ось так просто.

Глибока інтеграція на рівні API робить ваше життя трохи простіше

Audiences від AppsFlyer - це перше рішення корпоративного рівня, розроблене для маркетологів, які вічно завантажені роботою. Наша заздалегідь сконфигурированная інтеграція з провідними джерелами трафіку дозволяє вам легко і швидко визначати вашу аудиторію, оцінювати її розмір і робити синхронізацію. Це займає менше 10 секунд. Не потрібно перетворювати дані, завантажувати або вивантажувати CSV-файли або усувати неполадки в ручних налаштуваннях. А найкраще те, що ваші аудиторії існують в повноцінному динамічному режимі, оновлюючи дані ваших мережевих партнерів на основі нових користувальницьких взаємодій.

Чи працюєте з агентством або сторонньою компанією, які ще не інтегровані? Синхронізація свою аудиторію в динамічному режимі з Amazon S3 або навіть Slack, гарантуючи, що всі ваші партнери і агентства завжди будуть забезпечені актуальними даними. Audiences також ідеально підходить для компаній, які дуже педантично ставляться до інформації про своїх користувачів або про залучення в додатки: можна синхронізувати тільки ID пристроїв і імена сегментів - без обміну будь-якої іншою інформацією.

Примусьте дані працювати

Маркетингові дані занадто часто знаходяться в очікуванні: очікуванні аналізу, очікуванні передачі, очікуванні використання. Audiences - це новий етап просунутого мобільного маркетингу, який встановлює динамічну зв'язок між вашою атрибуцією та аналітикою з вашим маркетингом.

Щоб дізнатися більше про Audiences, зв'яжіться з вашим менеджером по роботі з клієнтами або замовте демонстрацію від AppsFlyer вже сьогодні .

Post Views: 1,188

Comments

comments

Чи працюєте з агентством або сторонньою компанією, які ще не інтегровані?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: