Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Аудіоплеєр для сайту: інструкція по установці

 1. скрипт
 2. Плагін Audio player

Привіт, шановні відвідувачі.

Якщо вашому сайту потрібен аудіоплеєр для сайту, то в даній статті ви дізнаєтеся, як його встановити на ресурс, використовуючи при цьому простий скрипт.

Також розглянемо варіант плагіна, якщо у вас сайт на WordPress. Нижче ви можете побачити приклад плеєра, який встановимо в даній статті (це варіант без плагіна). Можете клікнути на кнопку "Play" і прослухати трек.

У деяких тематиках дуже корисно використовувати в своїх матеріалах аудіо-подкасти. Адже добре проводити аудіо-лекції, які можна просто послухати і зрозуміти весь сенс інформації. Можна звичайно робити з аудіо відео, накладаючи якусь картинку на фон і завантажувати на Youtube, наприклад. Але розмір файлу тоді збільшується і для деяких відвідувачів буде складно його прослухати, адже все залежить від швидкості інтернету.

Тому, простіше віддавати саме аудіофайл. До того ж буде плюс в просуванні, так як різноманітність контенту завжди має бути.

Але не дуже професійно було б просто віддавати файл аудіо на скачування відвідувачам. Набагато зручніше розмістити аудіоплеєр, за допомогою якого відвідувач зможе прослухати звукову доріжку. Він і на сайті залишиться, що плюс до просування, і відразу отримає контент без потреби скачування.

Існує безліч рішень в цій галузі, але я бачу 2 найпоширеніші варіанти:

 1. за допомогою скрипта, який можна встановити на будь-який сайт;
 2. за допомогою плагіна для движка wordpress.

Другий варіант буде корисний, у кого аудіо-подкасти мало не основний тип контенту. Тепер давайте встановити аудіоплеєр на сайт.

скрипт

Спосіб дуже простий. Але і плеєр сам не славиться багатим функціоналом. Є лише функція запуску, зупинки програвання і перемотування. В принципі, більшого і не потрібно для відвідувачів.

Насамперед необхідно закинути файл плеєра і скрипт на хостинг в папку з сайтом. Завантажити ці файли ви можете звідси .

В архіві будуть 2 файли. Їх потрібно завантажити в папку на хостингу. Куди завантажувати, вирішувати вам, але я віддав перевагу закинути в папку "audioplayer", яку створив в кореневому каталозі сайту.

Як бачимо на скріноште вище, крім 2х файлом самого плеєра ще є файл аудіо, який ми будемо програвати за допомогою плеєра. Його також можна завантажити в цю папку, як це зробив я. А можна закачати і в іншу зручну папку. Можна створити окремий каталок на хостингу, де і складувати все аудіофайли.

Наступним кроком потрібно просто розмістити код на сторінку сайту, де потрібно вивести аудіоплеєр.

<Script src = "http://kostyakhmelev.ru/audioplayer/audio-player.js" language = "JavaScript"> </ script>

<Object id = "audioplayer1" data = "http://kostyakhmelev.ru/audioplayer/player.swf" type = "application / x-shockwave-flash" width = "290" height = "24"> <param name = "movie" value = "http://kostyakhmelev.ru/audioplayer/player.swf" /> <param name = "FlashVars" value = "playerID = 1 & amp; soundFile = http: //kostyakhmelev.ru/audioplayer/Tiesto feat . Disco Fries - iTrance.mp3 "/> <param name =" quality "value =" high "/> <param name =" menu "value =" false "/> <param name =" wmode "value =" transparent " /> </ object>

В даному коді вам потрібно змінити мій шлях до файлів плеєра на хостингу і шлях до аудіофайлу, який буде відтворюватись. Там всього лише 3 частини потрібно змінити. У коді ви їх можете знайти за назвою мого домену kostyakhmelev.ru.

Код розміщуємо в html режимі звичайно ж. Програвач буде працювати абсолютно на будь-якому сайті, але необхідна підтримка flash на комп'ютері, щоб ним скористатися. Тому, для страховки ви можете під програвачем написати "якщо аудіо відтворюється, встановіть останню версію flash плеєра". Але, звичайно такі ситуації не виникають, так як інтернет-браузер завжди пропонує його встановити.

У закінченні даного способу я покажу, як я зробив установку аудіоплеєра в даній статті. Так як сайт у мене на WordPress, то я відкрив редактор записи в текстовому (html) режимі і в потрібне місце вставив раніше наданий код.

Перший спосіб розглянули. Його перевагою є безсумнівна простота і те, що немає потреби завантажувати скрипт плеєра на кожній сторінці сайту. Він буде довантажувати тільки там, де стоїть код самого плеєра.

Переходимо до другого плеєра, який робиться тільки для сайту на движку WordPress.

Плагін Audio player

На момент написання цієї статті я з якихось причин не зміг знайти цей плагін в інтернеті. Раніше я його встановлював через пошук в адмін-панелі wordpress. Зараз же його не знаходить. Тому, необхідно вам завантажити сам архів плагіна, натиснувши на кнопку нижче.

Далі встановлюєте плагін стандартним способом і можна відразу перевірити його роботу. Для цього є стандартний синтаксис, тобто код, який буде виводити програвач.

Виглядає він у такий спосіб: [Audio: ім'я файлу з розширенням]

Варто просто розмістити цей код в статті, вказавши після двокрапки повне ім'я аудіофайлу з розширенням, і програвач повинен відобразитися. Виглядати він буде так само, тільки вже буде доступна функція зміни гучності.

Аудіофайл також потрібно завантажувати в певну папку, а не в будь-який каталог. Це також виставляється в налаштуваннях, до яких ми пізніше перейдемо. За замовчуванням в налаштуваннях виставлено значення, яке має на увазі розташування аудіфайлов в папці "audio", розташованої в корені сайту. Це і потрібно зробити - створити в корені сайту таку папку і туди завантажувати звукові доріжки. Тут нічого складного немає. Все робиться, як і в попередньому випадку зі скриптом програвача.

Переходимо до налаштувань. Знаходяться вони в пункті "Налаштування - Audio player".

Знаходяться вони в пункті Налаштування - Audio player

В налаштуваннях є кілька розділів. Пройдемося по кожному з них, хоча там все і так описано. Але все ж я постараюся більш детально і чітко розтлумачити кожен пункт.

Почнемо з загальних налаштувань. Спочатку даю скріншоти, а потім опис всіх параметрів.

 • Замінити [audio] - синтаксис - параметр необхідно включати і він стоїть за умовчанням. Потрібно в тому випадку, якщо на одній сторінці аудіоплеєр буде використовуватися жоден раз;
 • Замінювати всі посилання mp3-файлів - якщо на якійсь сторінці ви дали посилання на мп3-файл, то посилання перетворюється в аудіоплеєр. Корисна річ, якщо ви раніше не використали програвач і все звукові доріжки давали у вигляді посилання на скачування;
 • Включити в коментарях - чи працюватиме програвач в коментарях? Якщо необхідно вам це, то ставте. Може відвідувачі будуть ділитися якимось аудіо-подкастами;
 • Інтеграція вкладень - не розібрався з цим пунктом і його не чіпав. Вам він також навряд чи буде, судячи з усього. За ідеєю, якщо ви додаєте аудіофайл, як вкладення в повідомлення, то замість вкладення буде аудіоплеєр і знаходиться він буде в кінці запису;
 • Перемістити вкладення в початок повідомлення - відноситься до попереднього пункту і переміщує вкладення з кінця запису в початок;
 • Папка аудіо за замовчуванням - вказуємо папку, звідки плеєр буде завантажувати файли. За замовчуванням варто папка "audio", яку ми створили раніше. Можна створити і інший каталог.

Налаштування відображень я описувати не буду з вашого дозволу, так як там все просто до неможливості. Просто налаштовуєте зовнішній вигляд під себе. Параметри в даному пункті також всі зрозумілі. Опис до кожного є.

В налаштуваннях параметра каналу я рекомендую вибрати параметр "Нічого", щоб не додавати плеєр в rss стрічку.

В налаштуваннях параметра каналу я рекомендую вибрати параметр Нічого, щоб не додавати плеєр в rss стрічку

В налаштуваннях подкастингу ви можете налаштувати аудіо-заставки для всіх файлів, які проіриваются на сайті. Це можна порівняти з заставками на початку і в кінці відео. Теж саме і тут, тільки в форматі аудіо.

Якщо така функція вам потрібна, то потрібно ввести у відповідні поля шлях до початкової заставці аудіо і до кінцевої. Між цими заставками буде основною файл програватися.

У додаткових налаштуваннях мені також не все зрозуміло. Та й використовувати там не все треба.

Що тут варто пояснити так це такі параметри.

 • Початкова гучність - так як в даному плеєрі є функція регулятора гучності, то даний параметр виставляє на якому рівні буде знаходиться повзунок гучності під час відтворення файлу. За замовчуванням коштує 60%. Я ж рекомендую поставити відсотків 30-40, щоб уберегти вуха відвідувачів від перепадів гучності, якщо їх навушники або колонки налаштовані не тихо. А там вони вже самі зможуть додати гучність на потрібний рівень;
 • Час буфера - аудіофайли можуть бути великого розміру та й інтернет не у всіх швидкий. Якщо ви знаєте, що у вашій аудиторії є проблеми зі швидкістю завантаження, то можна поставити затримку перед відтворенням аудіо, під час якої буде відбуватися завантаження файлу. Скільки буде йти ця затримка і виставляється в даному пункті;
 • Шифрування - мабуть, останній параметр, який варто включити в даному розділі налаштувань. Потрібно, щоб відвідувачі не скачували файли з сайту якимись способами, а тільки слухали їх.

На цьому налаштування плагіна закінчені. По-моєму, він непогано справляється зі своїм завданням і його можна використовувати.

На завершення даного матеріалу хочу дати ще одну підказку. Плеєр, який використовується з плагіном, може відтворювати файли не тільки з папки хостингу, але і зі сторонніх сайтів. Для цього в коді, який ми розміщуємо всередині сторінці, потрібно прописувати не просто ім'я файлу, що лежить в папці, а повний шлях до аудіо-доріжці. Наприклад, ось так:

[Audio: http: //kostyakhmelev.ru/audioplayer/Tiesto feat. Disco Fries - iTrance.mp3]

На цьому все, хлопці. Пишіть в коментарях якісь свої рішення для програвання музики на сайті.

Чи використовуєте ви в своїй діяльності даний вид контенту взагалі і чи плануєте?

Усе. Поки що!

З повагою, Костянтин Хмельов!

Чи використовуєте ви в своїй діяльності даний вид контенту взагалі і чи плануєте?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: