Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Аудіозаписи текстів для викладів

 1. Аудіозапис 1 (Текст про дружбу)
 2. Аудіозапис 2 (Текст про втрату сімейних уз)
 3. Аудіозапис 3 (Текст про владу)
 4. Аудіозапис 4 (Текст про мистецтво)
 5. Аудіозапис 5 (Текст про безкорисливу дружбу)

Стислий виклад - одна зі складових  ОГЕ з російської мови

Стислий виклад - одна зі складових ОГЕ з російської мови . Цей вид роботи тільки на перший погляд здається простим. Насправді написати стислий виклад не так вже й легко.

Текст для викладу прослуховується всього двічі, читає його не шкільний учитель, до голосу якого випускники давно звикли, а диктор. Дикція професіонала, який читає текст для стисненого викладу, безсумнівно, бездоганна. Однак темп читання досить швидкий - і це лише одна з труднощів, з якою доведеться зіткнутися дев'ятикласникам на ОГЕ.

Крім усього іншого від випускника потрібно викласти в стислому вигляді головну інформацію , Яка міститься в читається тексті, грамотно використовуючи способи стиснення і правильно поділяючи текст на абзаци.

Без попередньої тренування не обійтися! Як тренуватися? Слухайте аудіозаписи текстів і пишіть викладу самостійно. Пропонуємо кілька аудіозаписів текстів для стисненого викладу.

Аудіозапис 1 (Текст про дружбу)

стислий виклад

Випробування чекають дружбу завжди. Сьогодні головне з них - зміна способу життя й темпу життя. Люди усвідомили цінність часу. В результаті втратили значимість спільний відпочинок і гостинність - складові дружби в минулому.

Зараз людини пригнічує надмірність вимушеного спілкування, що особливо помітно у великих містах. Люди вважають за краще проводити вільний час у відокремлених місцях.

Однак надмірність обов'язкового спілкування і прагнення до відокремлення не звели до мінімуму потребу в дружбі. Дружні стосунки ще цінуються, і це дає нам впевненість в можливості розуміння і підтримки.

Аудіозапис 2 (Текст про втрату сімейних уз)

стислий виклад

Ми часто говоримо про складності виховання підростаючого людини. Найбільшою проблемою тут стає ослаблення сімейних уз, що грають важливу роль у вихованні. У суспільства буде чимало труднощів з громадянином, що не одержали в родині міцної моральної опори.

Іншим наслідком ослаблення сімейного початку у вихованні стає надмірна батьківська опіка. Батьки, вчасно недодали дітям душевного тепла, намагаються заповнити його тепер уже зайвої опікою і матеріальними цінностями.

світ змінюється . Але батькам, які не зуміли встановити духовний контакт з дитиною, навряд чи варто дивуватися раннього цинізму свого сина і збіднення його життя в духовному відношенні.

Аудіозапис 3 (Текст про владу)

стислий виклад

влада - це можливість домогтися підпорядкування. Однак людина рано чи пізно захоче вийти з-під контролю. При цьому люди покірні, одного разу перестали підкорятися, нерідко самі перетворюються в тиранів.

Людини, командувача скрізь і всіма, чекає самотність як фінал життя. Адже на рівних спілкуватися він не вміє, відчуваючи себе спокійно тільки при беззаперечному покорі підлеглих. Нещасні командири стають причиною нещастя інших, навіть в разі досягнення непоганих результатів.

Командувати і управляти людьми - різні речі. Керуючий вміє відповідальність за вчинки брати на себе, зберігаючи психічне здоров'я собі і оточуючим.

Аудіозапис 4 (Текст про мистецтво)

стислий виклад

Вичерпної формули сутності мистецтва немає через його багатогранності. У мистецтві людина створює свій образ, здатний залишитися як його слід у віках.

Момент звернення до творчості - найбільший і унікальне в історії відкриття. Мистецтво - шлях до усвідомлення своєї неповторності як для окремої людини, так і для цілого народу. Завдяки унікальності мистецтва, людство може відчути себе єдиним цілим, незважаючи на просторові і тимчасові рамки.

Цим пояснюється сформоване з давніх-давен ставлення до мистецтва як до могутньої сили, здатної відобразити і зберегти образ часу і людини.

Аудіозапис 5 (Текст про безкорисливу дружбу)

«Що ж дійсно полягає в цьому, здавалося б, звичному для всіх понятті - дружба? ..»

стислий виклад

Що полягає в понятті дружба ? Це безкорисливі взаємини, засновані на загальних симпатіях, інтереси, захоплення. Справжній друг ніколи не спробує скористатися вашою слабкістю, він допоможе в біді і порадіє за вас в хвилини щастя.

Але безкорислива дружба поступово перетворюється в пережиток минулого. Друзями ми вважаємо людей, спілкуватися з якими вигідно. У період кризи подібні «друзі» пропадають.

Але ж навіть грандіозні і лякають проблеми можна вирішити за допомогою друзів. Дружба робить людину більш впевненим, а життя його - більш повноцінним. Вірна дружба духовно об'єднує людей, розвиває в них прагнення до творення.

Як перевіряють ДПА з російської мови

Як тренуватися?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: