Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Автоматичний обмін з 1С

 1. Створення вузла обміну з 1С у HostCMS
 2. Налаштування обміну даними
 3. Налаштування обміну даними в 1С: Управління торгівлею 11
 4. Найбільш часті проблеми при автоматичному обміні з 1С
 5. Групи номенклатури
 6. Обмеження на імпортовані поля
 7. імпорт ярликів
 8. Імпорт основних властивостей товару, не передбачених в 1С
 9. Імпорт ваги, довжини, ширини, висоти
 10. Завантаження замовлень з сайту
 11. Коментарі

Вивантаження каталогу товарів на сайт і завантаження замовлень з інтернет-магазину дозволяє автоматизувати обмін між інтернет-магазином і 1С: Управління торгівлею. Обмін даними відбувається у форматі CommerceML. Спеціальних знань для настройки обміну не потрібно.

Обмін в системі "1С: Підприємство" реалізований в конфігураціях:

 • "1С: Підприємство 8" в конфігурації 10.хх і 11.хх;
 • "1С: Управління невеликою фірмою 8";
 • "1С: Комплексна автоматизація 8";
 • "1С: Управління виробничим підприємством 8";
 • "Штрих-М: Торговельне підприємство 5".

Створення вузла обміну з 1С у HostCMS

У центрі адміністрування HostCMS в структурі сайту перевірте наявність вузла / shop / 1c /, якщо вузол відсутній - створіть його:

Інтернаціональне назва валюти в HostCMS має збігатися з назвою валюти в 1С, в іншому випадку будуть виникати помилки виду «Помилка в значенні вузла <Документ>. <Валюта> документа CML (RUR).»

Налаштування обміну даними

Налаштування обміну даними в 1С: Управління торгівлею 10.3

В меню «1С: Управління торгівлею» виберіть Сервіс → Обмін даними з WEB-сайтом → Налаштувати обмін даними з WEB-сайтом.

У вікні, виберіть «Створити нову настройку обміну з WEB-сайтом» або «Змінити існуючу настройку обміну з WEB-сайтом» і натисніть кнопку Далі.

У вікні «Налаштування обміну даними з WEB-сайтом» заповніть необхідні поля:

В поле «Адреса сайту» введіть http://www.mysite.ru/shop/1c/, замінивши www.mysite.ru на адресу вашого сайту. В поле «Користувач» і «Пароль» введіть логін і пароль користувача з центру адміністрування HostCMS, від імені якого буде здійснюватися обмін. Для перевірки з'єднання натисніть «Перевірити».

На наступних кроках задайте ім'я каталогу, встановіть опції вивантаження картинок і файлів, коефіцієнт перерахунку ваги товарів в грами, виберіть експортований на сайт тип цін і склад, налаштуйте дії зі вступниками з WEB-сайту документами.
Вкажіть режим обміну: «Повна вивантаження даних» або «Вивантажувати тільки змінені об'єкти з моменту останнього обміну».

Після завершення налаштувань 1С запропонує виконати обмін.

Після завершення налаштувань 1С запропонує виконати обмін

Налаштування обміну даними в 1С: Управління торгівлею 11

У верхньому меню з піктограмами (Робочий стіл, Маркетинг ...) виберіть Адміністрування → Установки синхронізації даних. Встановіть опції Синхронізація даних і Обмін даними з сайтами.

Для передачі в магазин цін на товари необхідно створити і налаштувати Типова угода з клієнтом в розділі Маркетинг і планування → Типові угоди з клієнтами.

Перейдіть в типову угоду з клієнтом (відредагуйте існуюче або створіть нове), встановіть організацію і вид цін, включіть опцію Доступно зовнішнім користувачам на вкладці Умови продажу (пролістніте все вікно до кінця).

Якщо опція Доступно зовнішнім користувачам відсутня, то необхідно налаштувати параметри обліку, для цього:

 1. У верхньому меню з піктограмами (Робочий стіл, Маркетинг ...) вибираємо Адміністрування.
 2. У підміню вибираємо НалаштуванняНалаштування параметрів обліку.
 3. Під сплив вікні вибираємо пункт Обмін даними.
 4. Включаємо опцію Використовувати обмін з сайтами.
 5. В панелі інструментів натискаємо кнопку Зберегти.

Створіть або відредагуйте вузол обміну з сайтом в розділі Адміністрування → Установки синхронізації даних → Вузли обміну з сайтами.

В поле «Адреса сайту» введіть http://www.mysite.ru/shop/1c/, замінивши www.mysite.ru на адресу вашого сайту. В поле «Ім'я користувача» і «Пароль» введіть логін і пароль користувача з центру адміністрування HostCMS, від імені якого буде здійснюватися обмін.

Для перевірки з'єднання натисніть «Перевірити».

Товар в процесі імпорту може бути знайдений по CML ID товару, артикулу товару, штрихкоду (з версії 6.8.6).

Найбільш часті проблеми при автоматичному обміні з 1С

 1. Якщо не вивантажуються ціни і залишки товарів в 1С: УТ з версії 11.0.6.7 необхідно відкрити «Маркетинг» → «Типова угода з клієнтом» і встановити вид ціни, умова продажу (оптова, роздрібна і т.п.) і галочку «Доступність зовнішнім користувачам ». У налаштуванні обміну в «Вивантаження даних» → «Налаштувати обмін» вказуєте цю угоду.
 2. При виникненні помилки виду "failed sending data to the peer", перевірте наявність проксі-сервера в настройках браузера Internet Explorer. Якщо проксі-сервер вказано, видаліть його.
 3. При виникненні помилки виду "Шляхи, якими вiдвiдувачi не встановлено", перевірте наявність закриває слеша в поле "Адреса сайту", наприклад:
  http://site.ru/shop/1c - невірно,
  http://site.ru/shop/1c/ - вірно.
 4. При виникненні помилки виду "Помилка в значенні вузла <Документ>. <Валюта> документа CML", переконайтеся, що інтернаціональне назва валюти в HostCMS одно назвою валюти в 1С.
 5. При виникненні помилки виду "Зміни товарів не зареєстровані. Вивантаження товарів Нічого не зроблено.", Переконайтеся, що в меню "Довідник" - "Номенклатура" - "Види номенклатур" у найменування "Товар", встановлений тип номенклатури "Товар". Також перевірте чи коректно налаштований фільтр вивантаження. Чи існують товари, які потрапляють під умови фільтру. Переконайтеся, що у всіх, зазначених галочкою, умов фільтра вказані, власне, умови.
 6. Якщо ціна з 1С підставляється під новостворене поле, а основна ціна нульова, необхідно в центрі адміністрування в розділі Довідники → Ціни скопіювати назву ціни і видалити створену при обміні ціну в розділі Довідники → Ціни, далі створити активну константу SHOP_DEFAULT_CML_CURRENCY_NAME і прописати в її значення назва скопійований в попередньому кроці ціни. Причиною такої поведінки є відмінність у вашій 1С найменування ціни (і найменування типової угоди з клієнтами) від назви ціни Роздрібна.
  Наприклад, у файлі offers.xml ціна називається Роздрібна 100500, тоді створюємо (якщо не створена) константу з назвою SHOP_DEFAULT_CML_CURRENCY_NAME і значенням Роздрібна 100500. Дуже важливо видалити ціну з назвою "Роздрібна 100500" з довідника цін. Якщо при першому імпорті описаної вище константи не існувало, або її значення не збігалося із значенням "Роздрібна 100500", створюється ціна в довіднику цін з назвою "Роздрібна 100500". Якщо її не видалити з довідника, створення константи не допоможе.
 7. Помилка "Неможливо визначити юр. / Фіз. Особа контрагента" говорить про наявність замовлення з порожніми даними (Прізвище, Ім'я, По батькові або Компанія). Заповніть дані контрагента у замовлень.

Групи номенклатури

При експорті додаткових груп номенклатури, такі групи імпортуються не в кореневу директорію, а у відповідний розділ. Імпорт в корінь здійснюється при вказівці каталогу як 'Основний каталог товарів' або 'Каталог товарів'.

Допускається внесення в конфігураційний файл modules / shop / config / cml.php інших назв розділів, які будуть прийматися за кореневої каталог.

return array (
'PredefinedAdditionalProperties' => array (),
'CatalogName' => array ( 'Основний каталог товарів', 'Каталог товарів', 'Мій каталог')
);

Обмеження на імпортовані поля

Контролер імпорту з CML має властивість updateFields, що приймає масив атрибутів, які підлягають оновленню в процесі обміну. Ця функція дозволяє обмежити перелік оновлюваних полів і дати пріоритет даними, що містяться в системі управління.

У код ТДС обміну з 1С ви можете внести опцію із зазначенням переліку полів, які слід оновлювати і видалити з того списку ті поля, які оновлювати не слід.

$ OShop_Item_Import_Cml_Controller-> updateFields = array ( 'marking', 'name', 'shop_group_id', 'text', 'description', 'images', 'taxes', 'shop_producer_id', 'prices', 'warehouses');
$ OShop_Item_Import_Cml_Controller-> import ();

імпорт ярликів

Для товару допускається вказівку кількох CML ID групи, при цьому сам товар буде поміщений в першу зазначену групу, а в інші зазначені групи будуть поміщені ярлики на цей товар. Доступно з версії 6.6.9.

<Товар>
<Ід> 365b2cc7-7d8f-10e2-bf4b-f33e468030d2 </ Ід>
<Артикул> 1000265478 </ Артикул>
<Найменування> Bla-bla-bla товар </ Найменування>
<Групи>
<Ід> c42399e2-b263-11e0-a67f-f4ce468038d0 </ Ід>
<Ід> b05597e0-dcaa-00ae-a00f-ac38d0ce4680 </ Ід>
</ Групи>
...
</ Товар>

Імпорт основних властивостей товару, не передбачених в 1С

Додана можливість вказати значення деяких основних властивостей товару через додаткові властивості в системі 1С. Відповідність назви додаткового властивості 1С та основного властивість товару в HostCMS:

HOSTCMS_TITLE Заголовок (title) SEO HOSTCMS_DESCRIPTION Опис (description) SEO HOSTCMS_KEYWORDS Ключові слова (keywords) SEO HOSTCMS_МЕТКІ Мітки (теги) ВИРОБНИК Виробника товару АКТИВНІСТЬ Активність товару ПРОДАВЕЦЬ Назва продавця YANDEX_MARKET Експортувати в Яндекс.Маркет

Імпорт ваги, довжини, ширини, висоти

Імпорт ваги і габаритів здійснюється з тегів ЗначеніяРеквізітов / ЗначеніеРеквізіта. ЗначеніеРеквізіта / Найменування повинно мати одне з наступних значень: Вага, Довжина, Ширина, Висота.

Завантаження замовлень з сайту

При обміняний з 1С система управління вивантажує нові замовлення. Новими замовленнями вважається ті замовлення, які раніше не були вивантажені або відредаговані після вивантаження замовлення.

Перевірити вивантажувати інформацію ви можете через браузер, перейшовши на сторінку http: // вашсайт / shop / 1c /? Type = sale & mode = query (необхідно ввести логін і пароль у вікні).

Помітити всі замовлення як невивантаженим ви можете SQL-запитом:

UPDATE `shop_orders` SET` unloaded` = 0 WHERE `shop_id` = 1;

замінивши 1 на ідентифікатор вашого магазину.

Чи не знайшли відповідь на своє питання в документації? Направте звернення в або онлайн чат .

Коментарі

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.

Чи не знайшли відповідь на своє питання в документації?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: