Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Багатопрофільний торговий радник - PIAdviser

Універсальний радник для біржі: Personal Investment Advisеr, скорочено - #PIAdviser (далі PIA, ПІ-АЙ-Едвайзер або Едвайзер) Універсальний радник для біржі: Personal Investment Advisеr, скорочено - #PIAdviser (далі PIA, ПІ-АЙ-Едвайзер або Едвайзер). Це перша розробка фахівців компанії ІТТ для російського і західного ринку. Він розроблявся довгих п'ять років, - історія створення .

Цей торговельний радник створений для цінового біржового аналізу, а конкретно для пошуку вигідних ситуацій і моментів при угодах (покупки / продажу) ЦБ - цінних паперів, їх похідних, крипто валют (crypto currency) і просто валют на світових біржах: MICEX-ММВБ і РТС -ФОРТС, #NYSE, NASDAQ), крипто-біржах і інших паперів, з метою підвищення ймовірності отримання стабільного доходу.

Програма збирає і накопичує біржову статистику за день по російському, європейському і американському фінринку і скріптовалютному Рунко. У базі зібрані денні дані приблизно за 20 років, це і російські акції і їх ф'ючерси, основні світові валюти пари - Форекс, крипто валюти (crypto currency), курси # ЦБРФ, американські і європейські акції (включаючи ADR), Ф'ючер на сировину, паї світових пайових фондів - ETF), світові фондові і сировинні індекси. Ці дані можна експортувати в Excel, і в програму #MetaStock, що дуже зручно для подальшої їх обробки і різнобічного аналізу.

Так як це радник, то PIA можна використовувати з практично будь-якої відомої торгової платформою, наприклад: QUik або AlfaDiRect або TSLAb або MT, SmartTrAde, TWs та інше, а також з будь-якою веб-біржею.

Програма об'єднує відразу кілька функцій: радника, аналітика і тренажера для початківців # трейдерів.

Радник для трейдерів ПІ-АЙ-Едвайзер є потужною торговою системою, так як він надає користувачеві цифрові, і що особливо цінно - текстові рекомендації, докладно описують: який тренд зараз розвивається? що краще купувати або вигідно продавати? З якого моменту слід купувати, а коли продавати? за якою ціною вигідніше це зробити? яка є ймовірність по доходу?

В арсеналі Едвайзер знаходяться чотири торгових тактики : 2 - дві інвестиційних та 2 дві спекулятивних, які поділяються на тактики з підвищеним і зниженим ризиком. У кожної тактики або алгоритму є і правила відкриття позиції і правила закриття позиції. В основу цих правил покладено фундаментальні базові торгові принципи: трендследящая модель і контртрендовая або канальної модель. Основу торговельної системи #PIAdviser становить: технічний, рівневий, свічковий, статистичний, а також аналіз волатильності.

Також в кожній тактики активно застосовуються захисні алгоритми, а саме: стоп-заявки, тейк-профіт, скользяшій стоп. В ядрі торгових алгоритмів радника належить торгове золоте правило, а саме: «Фіксуйте Ваші -збитки на низькому рівні і дозволяйте Вашій + прибутку рости».

Цей радник корисний і як аналітик. У ньому є близько десяти різних ринку і тенденції, швидше відбирати найбільш перспективні папери, простіше і спокійніше вести трейдинг і приймати інвестиційні рішення.

Дана програма радник стане для початківців трейдерів і інвесторів корисної тренажерної машиною, що дозволяє відпрацьовувати і закріплювати безпечний алгоритм роботи трейдера на біржовому ринку.

PIAdviSer найбільш прийнятний і ефективний для ведення середньострокового) і звичайно довгострокові) торгівлі, з періодом операцій від декількох Днів до декількох мeесяцев. Він розроблений в першу чергу для інвесторів, трейдерів і аналітиків, але він також буде корисний всім фахівцям, чия діяльність залежить від вартості цін на акції, валюту, сировину та інші біржові активи.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..................................................

Що дає програма PIAdviser?

- Перше, вона допомагає визначати тренди на кріпторинке: зростаючий, бічний або падаючий, також дає текстові опис ринкової ситуації, рекомендує важливі рівні опору і підтримки для покупки і продажу, - тобто, по суті вона є персональним аналітиком.

- Друге, програма генерує торгові сигнали на відкриття позиції, а також захисні сигнали або заявки на закриття позиції, типу: стоп-лосс і ковзний стоп. Плюс чотири торгові тактики для торгівлі на зростаючому, бічному або падаючому ринку. Все це є вже готову універсальну торговельну систему (ТС).

- Третє, програма стимулює виробляти корисні торгові звички, які є основою успішного трейдингу та інвестування.

- Четверте, програма дає виграш за часом, зручності, комфорт, спокій і впевненість, що в свою чергу працює на загальну ефективність і стабільність торгівлі та управління портфелем.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................

Програма випускається в трьох модифікаціях: PIA Web Edition , PIAdviser Classic і PIAdviser Premier.

Програма випускається в трьох модифікаціях:  PIA Web Edition  , PIAdviser Classic і PIAdviser Premier

Функціонал програmми і її можливості для початківців і професійних користувачів:

- Архів даних по великому спектру цінних паперів-ЦБ, який дозволяє оцінювати ціну паперів в минулому на задану дату, розраховувати їх Прибутковість за різні періоди времeн, виводити їх історію в ExceL, MetaStOck;

- Переглядати довідки по всіх паперах і інструментам в базі програми;

- Все торгові сигнали-рекомендації мають тестове опис поточної ринкової ситуації, плюс прогнозне значення очікуваного доходу і конкретні цінові рівні.

- Сам алгоритм торгових операції збудований так, щоб знизити помилки і вплив людського фактора на процес торгівлі.

- Аналітичні показники: тип тренда, тип торгового сигналу, рівень ціни для buy-покупки і sell-продажу, «сильні» і «слабкі» інструменти, прогноз прибутку, рівень ліквідності акцій, рекомендований обсяг відкривається позиції? рвні опору / підтримки? рівні стопів і профітів і інші показники, що допомагають скоротити час на аналіз ринкової ситуації і підвищити ймовірність і прибутковість своїх операцій;

- Захисні алгоритми програми знижують вірогідність великих втрат капіталу і допомагають закрити операцію з мінімальними втратами;

- Завжди існує можливість торгувати як в довгу, так і в коротку, а також використовувати сигнали на розворот і на відновлення позиції

- Є можливість навчитися безпечного алгоритму трейдингу і придбання дисципліни, використовуючи можливості програми;

- За рахунок великої кількості інструментів дозволяє стежити за динамікою і кореляцією пов'язаних активів і ринків;

- Дозволяє оцінювати персональні ризики при маржинальної схемою торгівлі;

- Існуючий механізм тестування ТС дозволяє змінювати до 20 параметрів торгової системи Едвайзер і проганяти - тестувати систему на історії до 10 років. При оцінці якості Торгової системи використовуються приблизно десять основних параметрів, включаючи: дохід, прибутковість, profit factor, mdd і ін., А також є можливість будувати і порівнювати графіки Динаміки счетa.

- Дає додаткову псіxологіческую підтримку в невизначених, складних ситуаціях на біржі;

- Зручний і зрозумілий інтерфейс програмmи відмінно доповнить робоче місце трейдера.

Випускається в 3-х модифікаціях: локальна версія PIAdviser Classic і PIAdviser Premier і полегшена (економ) веб-версія PIA Web Edition

Відмінності між версіями PersonaL Investment Adviser

Функциии / Опції

PIA Web Edition

Classic

Premier

Доступ до останніх біржових торгів за день

Доступ до архіву торгів за 20 років

Експорт даних для MetaStocK

Аналітика: інформація про тренди, цінах, силу і слабкість інструментів, ймовірності тощо.

Аналітика: текстові та й цифрові прогнози-рекомендації по ринку.

Додаткова аналітика: волатильність, ліквідність, потенціал, показник P / E для акцій

Чотири базових торгові тактики: спекулятівнaя і інвестіціoнная з умeренним і повишeнним ризиком

Налаштування торгових тактик (до 10 параметрів)

Тестування та оптимізація торговельних алгоритмів на историии

Облік і оцінка операцій - журнал трейдера

Облік і оцінка портфель цінних паперів

Захисні алгоритми-тактики

Більш ефективні торгові алгоритми, вище, ніж у Classic, приблизно в 1,5 рази

О краще купувати або вигідно продавати?
З якого моменту слід купувати, а коли продавати?
За якою ціною вигідніше це зробити?
Ка є ймовірність по доходу?
Що дає програма PIAdviser?
?вні опору / підтримки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: