Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Банк російський капітал

1. Мені запропонували взяти кредит дистанційно банк капітал - сервіс РФ. Але спочатку просять перевести 6000. Можна дізнатися шахрайство це чи ні?

1.1. Добридень, Ольго!
Так можу припустити, що це шахрайство. За кредит грошові кошти позичальник не платить, а навпаки їх отримує від кредитної організації з встановленим графіком платежу.

За кредит грошові кошти позичальник не платить, а навпаки їх отримує від кредитної організації з встановленим графіком платежу

2. Як бути якщо у мене вклад до 30 вересня а 26 серпня банк російський капітал в Сердобську закривається і перекладається в інше місто Пензи.

2.1. Пишіть заяву на закриття вкладу раніше.

3. Я є власником банківської карти російськи й капітал банк сьогодні з ранку з моєї картки було знято сума грошей я не користувалася карткою і нікому ніколи її не довіряла. Написавши в відділенні банку претензію мені пояснили що рішення про повернення або неповернення прийде тільки через тиждень. У мене питання на які кошти має жити я і моя дитина якщо система банку не надійна. Чи маю я право на відшкодування моральної шкоди в такому випадку?

3.1. Добрий день.
Із запитання незрозуміло ким були зняті гроші.
Якщо їх викрало невідома особа -звертатися в поліцію.
Якщо зняли за постановою пристава (суду) - з'ясовуйте причину

4. Ось уже 2 місяці ми написала заяву на рефінансування в банк російський капітал, відповіді ще не було чи йде у нас прострочення.

4.1. Так, прострочення йде

5. В який термін повинні перечіслеть матірінскій капітал в банк після звернення в пенсійний фонд рф при покупці будинків і не знімаючи чи банк відсоток за перерахування.

5.1. Доброго дня! Як, правило, протягом 2 месяцев.По питання зняття відсотків необхідно уточнити в банку.

5.2. Добридень! протягом 2-х місяців, банк нічого не зніме.

5.3. Вивчіть умови договору з банком.Но не один банк Вам без% кредит не оформити.

6. З нами як ВП. Є р / р в банку Російський капітал. На початку року банк, відповідно до вимог ст 7 ФЗ від 07.08.2001 № 115-ФЗ переконливо просить надати заповнену Анкету Клієнта. До анкети просять (нібито Москва) додати ксерокопії мого договору оренди (ні з банком) і ксерокопію податкової декларації, яку я подаю до Податкової інспекції. Чи правомірні вимоги банку? Чим я можу обгрунтувати неправомірність про надання відомостей договору оренди та податкової декларації?

6.1. Ви попросіть банк вказати статтю фз № 115, на підставі якої ви повинні надати запитувану інформацію.

7. ПФ РФ перерахував материнський капітал 28 листопада 2014 року, в банк гроші вступили 28 листопада 2014 року в 16.00. Дата щомісячного платежу 29 число і, відповідно, 29 листопада. Розмір платежу 21775. Заява про дострокове погашення частини основного боргу написано заздалегідь. Графік платежів був незмінний через те, що мій кредитний інспектор не побачив кошти на рахунку, поки с 3 грудня 2014 роки не з'їздила в відділення ПФ і не назвала номер платіжного доручення по якому перевели кошти. А тепер вона мені каже, що в грудні я плачу відсотки, так як без її відома графік перерахували в іншому відділенні банку і погасили основний борг до 2025 року, а кредит узятий на 20 років. Підписання договору було 29 травня 2014 року. Тепер я повинна заплатити відсотки і 100-200 рублів основного боргу, а 29 грудня вона мені перерахує графік знову. Я не розумію чому вона мені не перераховує на момент надходження коштів на рахунок і зобов'язана вона це зробити чи ні?

7.1. Все залежить від того, як влаштований договір у банку. Якщо там вказано, що перерахунок здійснюється тільки на дату платежу, то поки в суді не оскаржуєте цей пункт, всі правомірно

8. Звернувся в банк російський капітал з проханням про відстрочення платежу з причини втрати роботи. А вони відповіли що у них відстрочок не яких немає і штрафи я все одно заплачу. Що мені робити куди звернутися.?

8.1. Привіт, Павло!
Банк має право відмовити Вам у відстроченні платежу (реструктуризації заборгованості), законом це не заборонено. Але Ви маєте право в судовому порядку вимагати зменшення суми нарахованих штрафів на підставі ст.333 ГК РФ. Детальна консультація юриста можлива після ознайомлення з договором.
Успіхів!

9. Я вклав свої гроші в банк Російський капітал, даний банк зараз банкрут як мені отримати свої гроші по страховці держави?

9.1. Шановний Євгене!
На жаль, крім звернення із заявою до ліквідаційної комісії про включення до реєстру кредиторів у вашій ситуації більш нічого не порадиш.
Хай щастить.

6000. Можна дізнатися шахрайство це чи ні?
Чи маю я право на відшкодування моральної шкоди в такому випадку?
Чи правомірні вимоги банку?
Чим я можу обгрунтувати неправомірність про надання відомостей договору оренди та податкової декларації?
Я не розумію чому вона мені не перераховує на момент надходження коштів на рахунок і зобов'язана вона це зробити чи ні?
9. Я вклав свої гроші в банк Російський капітал, даний банк зараз банкрут як мені отримати свої гроші по страховці держави?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: