Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Банки РФ і обман народу! Коди ОКВ 810 RUR або 643 RUB ?.

Сьогодні 17.11.17 р ми зробили оплату по кредиту, боргу по харчуванню в школі, за ел.енергію ...
Також можна оплатити за всіма боргами, які проходять через банки ...
За сьогоднішній день ми провели 5 платежів в 3 банках ...
У банку «Авангард» - один платіж ...
В ощадбанку «Росія» в двох філіях, в кожній з яких по два платежу ...

Поки ще дуже мало людей знає про глобальне банківському обмані, який ведеться щодо народу Росії ...
Згідно з указом президента за N: 822 від 04.08.1997 р грошовий код 810 був скасований і замінений на код 643, сталася конвертація рубля, де прибрали три нуля ...
Але до сих пір у всіх розрахункових рахунках використовується як і раніше код 810 (6,7,8 цифри) ... Відповідно будь-яка платіжна сума повинна конвертуватися 1: 1000, т. Е. Розділити на 1000 і оплатити отриману суму ...
наприклад:
Якщо борг становить 24 тисячі руб., Сума підлягає до сплати складає 24 руб....
Приємного перегляду…
Робіть висновки і дійте ...
Нічого не бійтеся, адже правда завжди перемагає ...

Невелика довідка:
Згідно загальносоюзним класифікатором валют код 810 це перекладні рублі СРСР за розрахунками з МБЕС.
Міжнародний банк економічного співробітництва (МБЕС) - міжнародний банк заснований в 1963 році з місцеперебуванням в місті Москві.Після припинення функціонування РЕВ, банк продовжив роботу в ринкових умовах.Пріоритетним напрямком діяльності МБЕС залишається фінансування зовнішньої торгівлі та обслуговування контрагентів, в першу чергу країн-членів банку.Радянський перекладної рубль забезпечений золотом нікуди ні подівся і зараз його курси виставляє ЦБ банк за 1 $ приблизно 55 коп.
RUR 810 відноситься до СРСР, гроші відмивають радянські вони знаходяться на рахунках Россельх, ВТБ, Спера.
RUB 643 це деноміновані квитки Банку «РОСІЇ», а не рублі.Ніде в законодавстві немає вказівок на, які це рублі царські, радянські або російські !!!
Ось так нас пограбували і продовжують грабувати, видаючи зарплату за кодом 810 RUR сурогатними деномінованими квитками за кодом 643 RUB, вивозячи і легалізувавши різницю (на сьогодні в 115 разів) за кордон, відмиваючи радянських золото та інші активи включаючи нашу працю.
І чим вище інфляція, тим вище відтік наших багатств ...
Цифровий код валюти: 643. Буквений код: RUB.Перші дві букви RU позначають держава - Russia (Російська Федерація), все разом - назва валюти - Ruble (Рубль).Країни і території ходіння: Росія.До деномінації 1998 року використовувалися цифровий і буквений коди, відповідно, 810 і RUR.Виявлено схема шахрайства банків з використанням конвертації і деномінації грошових мас проходять через банки.Це дитячі посібники, так звані «кредити», штрафи, зарплати і т. Д. Ми знаємо незаперечний факт, що відповідно до пункту 1 Указу Президента РФ від 04.08.1997 року № 822, заміна зверталися грошових знаків з кодом рубля «810 RUR »на нові рублі з кодом« 643 RUB »проводилася в співвідношенні 1000 рублів в грошах старого зразка на 1 рубль в нових грошах, із забезпеченням паралельного ходіння старих і нових грошових знаків протягом 1998 року, тобто на ціннику до товару або послуг, вказувалося ДВІ ціни- старими і новими рублями, тобто рублями «810» і рублями «643».Обмін був завершений 31 грудня 2002 року та в даний час обмін більше не виробляється, але коефіцієнт конвертації 1000 К 1 (1000: 1) зберігся навічно і не підлягає зміні!
Як вам діяти: викликати керівника і оформляти право вимоги, або в ВБЕЗ по ст.159, ч.3 КК РФ, або, відповідно до цим курсом, сплатити виставлені рахунки, вирішувати вам.
Коротко афера виглядає наступним чином.Внутрішня валюта конвертується в радянські рублі за.Тому і Держбанк СРСР не помер, тому що всі операції проходять через його сервер.І більш того, оскільки грошові кошти надходять в офшори, то і збирають їх з РФ за квитанціями всяким і рахунками за нібито 810 коду, оскільки валюту 643 можна використовувати під поза РФ, як це і було в СРСР.Радянські рублі конвертують в долари в Держбанку СРСР, мабуть, на його активах і направляють в ФРС вже в доларах.ФРС забирає комісію і повертає їх назад, але вже в Банк Росії, де долари конвертуються знову в рублі (квитки ЦБ РФ), розбазарюючи радянські активи далі.
Тільки Держбанк СРСР може працювати за кодом 810, але не Банк Росії.Таким чином, коли «кредит» виставлений на ваш рахунок за кодом 810 RUR, то це означає, що ваш кредит за рахунок активів СРСР!І стоїть цей «кредит» в ~ 115-120 разів більше, ніж вам виплатили тугриками (квитками ЦБ РФ) за кодом 643 RUB.
Скільки ви оплатили квитками ЦБ РФ - це і є радянські гроші.Вони співвідносяться приблизно до долара за курсом 1: 2 (див. Курс на сайті ЦБ РФ).Тобто якщо це 6000 руб.(квитків ЦБ РФ) «тут», то «там» це буде вже $ 12 000. Потім помножте цю суму на курс рубля (квитка ЦБ РФ).Якщо $ 1 ~ 60 руб.(квитків ЦБ РФ), то назад в ЦБ РФ буде вже зараховано 720 000 руб.(квитків ЦБ РФ) на оплачені вами 6000 руб.(квитками ЦБ РФ).Таким чином, сума збільшується приблизно в 115-120 разів.проблема ще простіше
звичайне відмивання грошей СРСР які не можна в натурі пустити в оборот, а можна в безналу ганяти, продаючи людям 1 до 1 замість курсу 1000р.СРСР на 1р.РФ!З багатьох відповідей, які надходять за запитами громадян в банки за кодами валют 810 і 643, банки відповідають, що відповідно до Положення Банку Росії від 27.02.2017 р № 579-П «Про план рахунків бухгалтерського обліку для кредитних організацій і порядку його застосування »при здійсненні операцій по рахунках іноземних, клірингових валютах, а також дорогоцінні метали, в особовому рахунку в розрядах, призначених для КОДА вАЛЮТИ, зазначаються відповідні коди, передбачені Загальноросійським Класифікатором Валют (ОКВ), а за рахунками у валюті РосійськоїФедерації використовується ОЗНАКА рубля «810» після того, як був аннуллірован код «810» і з 01.01.2004 р в Російській Федерації діє тільки один код - 643.
У зв'язку з цим, просимо РОЗ'ЯСНИТИ банк, в чому і як виражаються ОЗНАКИ рубля «810» після 01.01.2004 року.А також надати назву і номер документа Банку Росії, де дані ОЗНАКИ рубля «810» прокоментовані і перераховані.
Також ставимо запитання в банках: на підставі якого закону грошові одиниці по загальноросійському класифікатору валют з кодами рубля 810 RUR, 643 RUB і Квитки Банку Росії стали рівноцінні за своєю платоспроможності?Тобто в зв'язку з яким законом один рубль з кодом рубля 810 RUR дорівнює одному рублю 643 RUB і дорівнює одному рублю квитки Банку Росії?
Тому-то код 810 як недоменірованного рубля і був анульований, тому що як на той момент, так і зараз код 810 «зайнятий» позначенням перевідних рублів, забезпеченого золотом і мають курс 1 $ ~ 0.54 руб СРСР (див. Курс рубля СРСР на сайті ЦБ РФ).У Держкомстату РФ немає повноважень скасовувати Класифікатори, затверджені Держкомстатом СРСР.Тим більше немає таких прав у ЦБ РФ.
ШАНОВНІ ФІНАНСИСТИ, А ТАКОЖ СИЛОВІ ОРГАНИ:
- Спробуйте знайти пояснення, документи всім падінь курсу рубля !!!
- Хто і наскільки нагрів руки на цьому падінні за рахунок СРСР і громадян СРСР?
- Де зараз знаходяться кошти, яких бракує (в якій країні, якому банку, у кого саме на рахунку і якому саме)?
- Наскільки вони примножилися у нових користувачів?
- Що і скільки недоотримав СРСР і громадяни СРСР?
- Найголовніше, що і скільки отримав би СРСР і громадяни СРСР, якби ці кошти були на місці в СРСР і як би вони примножилися?triss (triss) писав (а) у відповідь на:

> Якщо борг становить 24 тисячі руб., Сума підлягає до сплати складає 24 руб. ...


Тобто. Якщо я отримую 37 000 рр (російських рублів), то насправді я отримую 37 ср (радянських рублів). А якусь різницю у мене хтось краде. Швидше за все ФРС або МВФ. Адже вони очолювали грошові реформи Росії в 90-е. Ось американські «редиски» ... ... ...
Спробуємо вирахувати скільки вони крадуть. Візьмемо горілку «Путінка». Ну по-перше у нас Путін глава, а по-друге основна наша валюта - горілка. Варто півлітра 370 рр. Або 0.37 ср, як стверджує «Ведучий тему».
Власне кажучи це єдина горілка, вартість якої я пам'ятаю)). Через назви і запам'ятав. І саме через неї я і призначив собі зарплату в 37 000 рр. Для зручності обчислень.
Тепер вважаємо.
Ділимо мою зарплату - 37 000 рр на вартість півлітра - 370 рр. Отримуємо 100 пляшок горілки.
Тепер ділимо мою зарплату в 37 ср на вартість півлітра - 0.37 пор. Отримуємо ... Отримуємо ... Ті ж самі 100 пляшок горілки ...
І ??? Скільки пляшок горілки вкрали у мене ФРС з МВФ ??? У мене виходить 100-100 = 0 ... Може хтось краще вважає? Порахуйте ... І скільки виходить? Н про ль або н у ль ???
Тобто Мамонт_Первий (Мамонт_Первий) писав (а) у відповідь на:
Мілан, не можна ж бути, ну зовсім овочем то! Перечитай якщо важко вкурил з одного разу! Хотяяяяя .... не має значення, розумієш ти чи ні, головне, що ці нелюди не знають як викрутитися, у них глухий кут, криза шахрайського жанру! І якби ток хвилюванням цих клоунів все і закінчилося, а тут же така справа, до осиного кола, один чих! Вже дуже багато про це пишеться.
Всі звичайно цікаво, але задавати питання по інстанціях? А що вони скажуть у відповідь «ах як же ми цього на знали»? І що поміняють вам 1 до 1000 ° А якщо НЕ поміняють ви їх поб'є або голодування оголосіть?
Давайте краще розглянемо питання в іншій площині! Якщо за бугром в силі закон про СТАРОМУ рублів так чи не простіше повезти їх туди в натуральному вигляді і отоварити? :-)
Як думаєте? Сварг (Русіч1) писав (а) у відповідь на:
Ми думаємо, що тут просто буде критична маса, коли під величезною горою запитів від людей, вони будуть змушені зробити якийсь крок! Коли цей трапиться? Я думаю, що дуже скоро і як раз під вибори! Головне, що нічого не придумати, не змінити, вони вже не можуть, немає такого механізму, який би хоч якось пояснив обман цілої країни! Тупик у мерзоти! triss (triss) писав (а) у відповідь на:

> Мілан, не можна ж бути, ну зовсім овочем то! Перечитай якщо важко вкурил з одного разу!


Так там взагалі фігня. І мій приклад теж. Хоча він як раз заснований на тому, що там написано.
Якщо х грошова одиниця, то формула проста
37000х / 370х = 37000/370 = 100
Незалежно від того яка грошова одиниця використовується. Хоч російський рубль, хоч «радянський», хоч долар, хоч євро.
Крадіжка могло бути, якби ми отримували зарплату в одних одиницях, а витрачали в інших. А могло і НЕ бути. Але раз господар (неважливо держава або приватник) платить нам гроші в тих же одиницях, в яких ми їх витрачаємо, то в той час, коли гроші знаходяться у нас, вкрасти їх описаним способом неможливо. Грабунком - можна, шахрайством - можна, інфляцією - можна, перерахунком на папірці грошових одиниць - НЕ МОЖНА.
Ось якби господар (у мене держава) нарахував би мені 37000 в радянських рублях, а виплатив би в російських ... І купивши в магазині горілку, я заплатив би 370 радянських рублів, тобто 370 тисяч російських, і з мене вирахували б 10 моїх зарплат ... Ось це було б шахрайство, про який у вихідному топіку написано.
А так ... Скільки мені дали, стільки я і витратив. І ніхто у мене ні копійки не вкрав.
Чи не. Я б звичайно від 37 мільйонів не відмовився, але ніхто мені їх не пропонує. А якщо мені пропонують 37000 і я погоджуюся на ці гроші, то я не маю ніякого права обурюватися. І ніхто мене не обкрадає.
triss (triss) писав (а) у відповідь на:

> Хотяяяяя .... не має значення, розумієш ти чи ні, головне, що ці нелюди не знають як викрутитися, у них глухий кут, криза шахрайського жанру! І якби ток хвилюванням цих клоунів все і закінчилося, а тут же така справа, до осиного кола, один чих!


Може бути і так. Але те, що було описано початково, ніякого відношення до цього НЕ МАЄ! Це просто абстрактні міркування. Причому помилкові. Може бути і так Мамонт_Первий (Мамонт_Первий) писав (а) у відповідь на

> Може бути і так. Але те, що було описано початково, ніякого відношення до цього НЕ МАЄ! Це просто абстрактні міркування. Причому помилкові.

================
Зразки))
================  Зразки))   Мамонт_Первий (Мамонт_Первий) писав (а) у відповідь на:  Якщо ви реально не розумієте суті, то мені вас шкода (брешу Мамонт_Первий (Мамонт_Первий) писав (а) у відповідь на:
Якщо ви реально не розумієте суті, то мені вас шкода (брешу!)! Якщо як зазвичай дуркуете, то виглядає це відверто тупо. За вашою писанині видно, що в Ольгине криза і там набирають вже зовсім з будь-смітника! Лише була б в наявності функція, попадання пальцем в знайому букву!))) Чому я так впевнена в адресата? А ти сам визнав хто твій господар!
Ось думка юриста! Хоча воно особливо і не потрібно, вистачить і початкової освіти. що б зрозуміти, що в Росії, банки грабують народ вже у відкриту! Провінціал (Михалич) писав (а) у відповідь на:
Те ж, з тих, хто не читав, але засуджує?
За яким кодом, обчислюється реальна вартість? За кодом 810 RUR, або за кодом 643 RUB?
Банки оформляють всі платежі і кредити по 810 RUR, але ось яка халепа, цей код був анульований в 2004 р указом президента! А рублі які ходять на території так званої РФ за кодом 643 RUB, зовсім не гроші, а КВИТКИ банку, на них немає навіть символіки держави і підписи ніж вони забезпечені, а тільки герб Росії з 1914гг.
Повернутися до списку тем

Тобто в зв'язку з яким законом один рубль з кодом рубля 810 RUR дорівнює одному рублю 643 RUB і дорівнює одному рублю квитки Банку Росії?
Хто і наскільки нагрів руки на цьому падінні за рахунок СРСР і громадян СРСР?
Де зараз знаходяться кошти, яких бракує (в якій країні, якому банку, у кого саме на рахунку і якому саме)?
Наскільки вони примножилися у нових користувачів?
Що і скільки недоотримав СРСР і громадяни СРСР?
Найголовніше, що і скільки отримав би СРСР і громадяни СРСР, якби ці кошти були на місці в СРСР і як би вони примножилися?
І ?
Скільки пляшок горілки вкрали у мене ФРС з МВФ ?
Може хтось краще вважає?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: