Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Безкоштовні фотостоки - завантажити вектори безкоштовно

 1. Безкоштовні секції на традиційних фотостоках
 2. Shutterstock
 3. Depositphotos
 4. Creative Market
 5. Graphicriver
 6. Безкоштовні фотостоки
 7. Vector Open Stock
 8. Vector Portal
 9. Free 4 Illustrator

Векторні зображення (вектори) - дуже затребуваний тип контенту. Сфера їх застосування дуже широка, вони використовують в дизайні, рекламі, поліграфії, та й просто як ілюстрації до статей в інтернеті. Не секрет, що знайти безкоштовні вектори високої якості дуже важко, особливо для комерційного використання. Просте використання зображень, знайдених в Google або Yandex, в порушення закону, може привести до сумних наслідків, втрати репутації та фінансових втрат. Та й безкоштовні вектори в форматі EPS або AI в пошуковиках дуже важко.

Але знайти безкоштовні вектори для скачування все ж можна. Вони є в спеціальних розділах на класичних фотостоках або навіть є спеціальні безкоштовні фотостоки. Зображення, завантажені, з таких фотостоков, можна абсолютно легально використовувати для різних цілей, але рекомендуємо перед скачуванням ознайомитися з обмеженнями використання, щоб вас не можна було звинуватити в порушенні прав на використання векторів.

Безкоштовні секції на традиційних фотостоках

У більшості великих фотостоков є спеціальні розділи, де можна скачати безкоштовні фотографії або векторні ілюстрації, деякі фотостоки пропонують 1 файл в тиждень, хтось 1 новий файл в день, а деякі викладають вектори пачками абсолютно безкоштовно. В таких розділах трапляються роботи дуже високої якості. Автори зазвичай викладають їх для залучення уваги до свого портфоліо. Але якщо вам потрібен вектор на якусь певну тематику і ви не знайшли його в безкоштовному розділі, то найпростіше, звичайно, купити його на фотостоці. Ви отримаєте якісне зображення і абсолютно легально зможете його використовувати, в тому числі з комерційними цілями. Ціна на вектор зображення не такі вже й великі, ми навіть провели порівняння декількох великих фотостоков з великою колекцією хороших ілюстрацій і представили результати в таблиці векторних фотостоков .

Нижче ми представили список великих фотостоков, які пропонують вектори для безкоштовного скачування. На багатьох потрібно спочатку зареєструватися (реєстрація дуже проста і вільна).

Зупинимося на кожному докладніше.

Shutterstock

Shutterstock

Найбільший в світі фотостік, в його базі понад 50 млн. Якісних зображень, з яких понад 8 млн. - це вектори. Фотостік пропонує для безкоштовного скачування одну фотографію і одну векторну ілюстрацію щотижня, зображення вибирають модератори фотостоку. Безкоштовні файли зазвичай висловити якості і викладаються за погодженням з автором. Для скачування пропонуються вектори в форматі EPS і використовувати їх можна в рамках стандартної ліцензії Royalty-Free . Посилання на вектор тижні знаходиться на головній сторінці сайту. Реєстрація на Shutterstock .

Depositphotos

Depositphotos

Колекція цього фотостоку трохи менше, ніж у Shutterstock, але на ньому теж є з чого вибрати, в базі фотостоку представлено понад 4 млн. Векторних файлів. Depositphotos пропонує одні з найнижчих цін на якісні фотографії серед конкурентів і є, мабуть, найкращим місцем для покупки векторів. На Depositphotos, так само як на шаттер, щотижня викладається безкоштовне зображення, яке можна використовувати без обмежень. Так само, за запитом, можна отримати безкоштовну підписку на 7 днів, яка дозволяє завантажувати по 5 зображень в день. Ви можете вибрати будь-який вектор з величезної бази фотобанку і завантажити його з безоплатної підписці. Реєстрація на Depositphotos .

Creative Market

Creative Market

Creative Market стає одним з найпопулярніших сайтів, де дизайнери купують ілюстрації для своїх проектів. Колекція файлів цього фотостоку дуже швидко зростає, причому більшість контенту відрізняється дуже високою якістю. Creative Market відрізняється від інших тим, що на ньому можна купити один векторний файл за досить демократичною ціною. Крім того фотостік, в спеціальному розділі, щотижня пропонує 6 нових якісних векторів, шаблонів, екшен і т.д. абсолютно безкоштовно. Creative Market, мабуть, один з кращих сайтів для покупки заготовок для дизайну і рекламних кампаній.

Graphicriver

Graphicriver

У Graphic River досить велика колекція ікон, векторних файлів, текстур, аддонів, шаблонів та іншого контенту корисного для дизайнерів. GraphicRiver щомісяця пропонує новий файл для безкоштовного скачування. Від інших сайтів він відрізняється в першу чергу дешевизною і багатим вибором. Вартість векторів починається від $ 1, купивши кілька робіт для вашого проекту не буде сильно накладно для вашого бюджету, але при цьому ви уникнете будь-яких проблем з порушенням авторських прав.

Безкоштовні фотостоки

Крім безкоштовних розділів на класичних фотостоках, є кілька сайтів, які позиціонують себе як безкоштовні фотобанки. Вони пропонують для скачування векторні зображення, а заробляють на рекламі або іншими способами. Безкоштовних векторів на таких фотостоках зазвичай не так багато, та й якість і різноманітність у них часто мало гарне. При скачуванні вектора з таких сайтів зверніть увагу на умови ліцензії, часто така ліцензія дозволяє використовувати вектор тільки для особистих або некомерційних цілей і забороняє використання контенту для будь-яких комерційних проектів. Багато файли на таких сайтах поширюються за ліцензією CreativeCommons.

Наведемо приклад декількох безкоштовних фотостоков

Vector Open Stock

Vector Open Stock

Хороший безкоштовний фотостік з приємним і зручним дизайном. Пропонує майже 10000 файлів для скачування. Безкоштовно завантажити вектори можна тільки за ліцензією для персонального використання і з обов'язковим зазначенням автора. Деякі файли за невелику плату можна скачати для комерційного використання і без необхідності вказувати автора. Є роботи досить висловити якості. Завжди перевіряйте умови доставки іспоьзованія робіт - www.vectoropenstock.com/free-vector/

Vector Portal

Vector Portal

Сайт має велику кількість векторного контенту для безкоштовного скачування, від різних фонів до готових шаблонів.

Free 4 Illustrator

Free 4 Illustrator

Невелика колекція векторів і не дуже зручний формат подачі матеріалу, але зате за заявою творців сайту, всі зображення можуть бути використані для особистих і комерційний цілей. Заборонено тільки їх перепродаж.

Як бачите, якщо постаратися, то можна знайти векторний файл безкоштовно, проте якість і вибір зазвичай занадто низькі, що в такому разі простіше купити недорого вектор на фотостоках, ніж витрачати час на пошук безкоштовного аналога.

Безкоштовні вектори викачуються тисячі разів і використовуються на сотнях сайтів, тому швидко втрачають свою унікальність. Якщо ви не знайшли нічого підходящого під рукою, то ми рекомендуємо вам ознайомитися з платними колекціями фотостоков, де легко і швидко, можна придбати вподобане зображення.

Остання зміна: 12 жовтень 2018 о 14:17.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: