Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

BIOS.SYS - Як виправити помилку "синій екран" (BSOD)

 1. огляд BIOS.SYS
 2. Що з себе представляють файли SYS?
 3. Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?
 4. В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?
 5. Поширені повідомлення про помилки в BIOS.SYS
 6. Причини помилок у файлі BIOS.SYS
 7. Крок 1: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері
 8. Крок 2: Виправити записи реєстру, пов'язані з VirusScan Deluxe
 9. Крок 3: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ
 10. Крок 4: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі
 11. Крок 5: Видалити недавно встановлену програму, пов'язану з VirusScan Deluxe / BIOS.SYS
 12. Крок 6: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")
 13. Крок 7: Встановіть всі доступні оновлення Windows
 14. Крок 8: Перевірити жорсткий диск на помилки ( "chkdsk / f")
 15. Крок 9: Перевірте оперативну пам'ять (RAM) на наявність помилок
 16. Крок 10: Проведіть чисту установку Windows
 17. Інформація про операційну систему
 18. Проблема з BIOS.SYS все ще залишається невирішеним?

Завантаження
WinThruster 2019 - Сканувати ваш комп'ютер на наявність помилок реєстру в BIOS.SYS

Сумісна з Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 і 10

Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення

огляд BIOS.SYS

Що таке BIOS.SYS?

BIOS.SYS є різновидом файлу SYS, пов'язаного з VirusScan Deluxe, який розроблений McAfee Software для ОС Windows. Остання відома версія BIOS.SYS: 1.0.0.0, розроблена для Windows. Даний файл SYS має рейтинг популярності 1 зірок і рейтинг безпеки "Невідомо".

Що з себе представляють файли SYS?

Файли SYS, такі як BIOS.SYS - це сторонні (наприклад, McAfee Software) драйвери пристроїв або важливі системні файли, які поставляються як частина операційної системи Windows. Більшість файлів SYS дозволяє внутрішнього обладнання ПК або підключеному устаткуванню, наприклад, принтеру, взаємодіяти зі сторонніми програмами (наприклад, з веб-браузерами, текстовими процесорами, VirusScan Deluxe) і операційною системою (наприклад, Windows).

Інші файли SYS - це важливі системні файли, звані "драйвери пристроїв режиму ядра", які використовуються для роботи операційної системи Windows. Такі файли, як "CONFIG.SYS", містять містять параметри конфігурації і вказують, які драйвери пристроїв повинні завантажуватися операційною системою. Без файлів драйверів, таких як BIOS.SYS, ви б не могли виконувати такі прості завдання, як друк документа.

Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?

Помилки файлу SYS зазвичай викликані несправностями обладнання або ушкодженнями файлів драйверів пристроїв. Зважаючи на важливість BIOS.SYS в роботі VirusScan Deluxe і інших функцій Windows, будь-яке пошкодження цього файлу може призвести до критичних системних помилок у формі "синього екрану смерті" (BSOD). Для отримання додаткової інформації див. "Причини помилок BIOS.SYS" нижче.

В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?

Помилки SYS, наприклад, пов'язані з BIOS.SYS, найчастіше з'являються під час запуску комп'ютера, запуску програми або при спробі використання специфічних функцій у вашій програмі (наприклад, друк).


Поширені повідомлення про помилки в BIOS.SYS

Більшість помилок %% knowledgebase_file_name %%, з якими вам доведеться зіткнутися, пов'язане з помилками типу "синій екран" (також відомими як "BSOD" або "помилка ЗУПИНКИ"), які з'являються в Windows XP, Vista, 7, 8 і 10:

 • "Була виявлена проблема, і Windows була вивантажено, щоб запобігти пошкодженню комп'ютера. Очевидно, проблема викликана наступним файлом: BIOS.SYS."
 • ":( Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою і потребує перезавантаження. Ми зберемо необхідну інформацію і здійснимо перезавантаження. Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете пізніше пошукати в Інтернеті за назвою помилки: BIOS.SYS."
 • "STOP 0x0000000A: IRQL_NOT_LESS_EQUAL - BIOS.SYS"
 • "STOP 0x0000001E: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED - BIOS.SYS"
 • "STOP 0 × 00000050: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA - BIOS.SYS"

У більшості випадків ви стикаєтеся в помилками типу "синій екран" BIOS.SYS після установки нового апаратного або програмного забезпечення. Сині екрани BIOS.SYS можуть з'являтися при установці програми, якщо запущена програма, пов'язана з BIOS.SYS (наприклад, VirusScan Deluxe), коли завантажується драйвер McAfee Software або під час запуску або завершення роботи Windows. Відстеження моменту появи помилки ЗУПИНКИ є важливою інформацією при усуненні проблеми.


Причини помилок у файлі BIOS.SYS

Помилки типу "синій екран" файлу BIOS.SYS можуть бути викликані безліччю проблем апаратного забезпечення, прошивки, драйвера або програмного забезпечення. Вони, в свою чергу, можуть бути пов'язані або з програмним забезпеченням VirusScan Deluxe, або з апаратним забезпеченням McAfee Software, але це не завжди так.

Більш конкретно, дані помилки BIOS.SYS можуть бути викликані наступними причинами:

 • Неправильно сконфігуровані, старі або пошкоджені драйвери пристрою VirusScan Deluxe (дуже часто).
 • Пошкодження реєстру Windows через нещодавній зміни програмного забезпечення (установка або видалення), пов'язаного з BIOS.SYS.
 • Вірус або шкідливі програми, які пошкодили файл BIOS.SYS або пов'язані з VirusScan Deluxe програмні файли.
 • Конфлікт обладнання після установки нового обладнання McAfee Software, або обладнання, пов'язаного з BIOS.SYS.
 • Пошкоджені або віддалені системні файли після установки програмного забезпечення або драйверів, пов'язаних з VirusScan Deluxe.
 • Синій екран BIOS.SYS викликаний ушкодженнями жорсткого диска.
 • Помилка зупинки файлу BIOS.SYS в зв'язку з пошкодженням оперативної пам'яті (RAM).

Нижче описана послідовність дій по усуненню помилок, покликана вирішити проблеми BIOS.SYS. Дана послідовність приведена в порядок від простого до складного і від менш витратного за часом до більш витратним, тому ми настійно рекомендуємо дотримуватися даної інструкції по порядку, щоб уникнути непотрібних витрат часу і зусиль.


Крок 1: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері


Вкрай ймовірно, що помилки типу "синій екран" BIOS.SYS пов'язані з пошкодженням або старінням драйверів пристроїв. Драйвери з легкістю можуть працювати сьогодні і перестати працювати завтра з цілого ряду причин. Гарна новина полягає в тому, що ви часто можете оновити драйвери пристрою, щоб усунути проблему BSOD.

У зв'язку з тимчасовими витратами і загальною складністю оновлення драйверів ми настійно рекомендуємо використовувати утиліту оновлення драйверів , наприклад DriverDoc (Розроблена Microsoft Gold Partner), для автоматизації цього процесу.Крок 2: Виправити записи реєстру, пов'язані з VirusScan Deluxe


Іноді помилки BIOS.SYS і інші системні помилки типу "синій екран" можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Установка сторонніх програм або зараження шкідливим ПЗ могли пошкодити записи реєстру, пов'язані з VirusScan Deluxe, і викликати помилки ЗУПИНКИ BIOS.SYS. Таким чином, ці пошкоджені записи реєстру VirusScan Deluxe необхідно виправити, щоб усунути проблему в корені.

Редагування реєстру Windows вручну з метою видалення містять помилки ключів BIOS.SYS не рекомендується, якщо ви не є фахівцем з обслуговування ПК. Помилки, допущені при редагуванні реєстру, можуть привести до непрацездатності вашого ПК і завдати непоправної шкоди вашій операційній системі. Насправді, навіть одна кома, поставлена ​​не в тому місці, може перешкодити завантаженні комп'ютера!

У зв'язку з подібним ризиком ми настійно рекомендуємо використовувати надійні інструменти очищення реєстру, такі як WinThruster (Розроблений Microsoft Gold Certified Partner), щоб просканувати і виправити будь-які проблеми, пов'язані з BIOS.SYS. використовуючи очистку реєстру , Ви зможете автоматизувати процес пошуку пошкоджених записів реєстру, посилань на які відсутні файли (наприклад, викликають помилку BIOS.SYS) і неробочих посилань усередині реєстру. Перед кожним скануванням автоматично створюється резервна копія, що дозволяє скасувати будь-які зміни одним кліком і захищає вас від можливого пошкодження комп'ютера. Найприємніше, що усунення помилок реєстру може різко підвищити швидкість і продуктивність системи.


Попередження: Якщо ви не є досвідченим користувачем ПК, ми НЕ рекомендуємо редагування реєстру Windows вручну. Неправильне використання Редактора реєстру може призвести до серйозних проблем і зажадати переустановлення Windows. Ми не гарантуємо, що неполадки, які є результатом неправильного використання Редактора реєстру, можуть бути усунені. Ви користуєтеся Редактором реєстру на свій страх і ризик.

Перед тим, як вручну відновлювати реєстр Windows, необхідно створити резервну копію, експортувавши частина реєстру, пов'язану з BIOS.SYS (наприклад, VirusScan Deluxe):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "regedit" і натисніть ENTER.
 8. У редакторі реєстру виберіть ключ, пов'язаний з BIOS.SYS (наприклад, VirusScan Deluxe), для якого потрібно створити резервну копію.
 9. У меню Файл виберіть Експорт.
 10. У списку Зберегти в виберіть папку, в яку ви хочете зберегти резервну копію ключа VirusScan Deluxe.
 11. У полі Ім'я файлу введіть ім'я файлу резервної копії, наприклад "VirusScan Deluxe резервна копія".
 12. Переконайтеся, що в полі Діапазон експорту вибрано значення Обрана гілку.
 13. Натисніть Зберегти.
 14. Файл буде збережений з розширенням .reg.
 15. Тепер у вас є резервна копія записи реєстру, пов'язаної з BIOS.SYS.

Наступні кроки при ручному редагуванні реєстру не будуть описані в даній статті, так як з великою ймовірністю можуть привести до пошкодження вашої системи. Якщо ви хочете отримати більше інформації про редагування реєстру вручну, будь ласка, ознайомтеся з посиланнями нижче.


Ми не несемо ніякої відповідальності за результати дій, вчинених за інструкцією, наведеною нижче - ви виконуєте ці завдання на свій страх і ризик.

Windows XP
http://www.theeldergeek.com/windows_xp_registry.htm

Windows 7
http://www.theeldergeek.com/windows_7/registry_edits_for_win7.htm

Windows Vista
http://support.microsoft.com/kb/2688326 - LetMeFixItMyselfAlways


Крок 3: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ


Є ймовірність, що помилка ЗУПИНКИ BIOS.SYS може бути пов'язана із зараженням вашого комп'ютера шкідливим ПЗ. Ці шкідливі зловмисники можуть пошкодити або навіть видалити файли, пов'язані з SYS. Крім того, існує можливість, що помилка типу "синій екран" BIOS.SYS пов'язана з компонентом самої шкідливої ​​програми.


Порада: Якщо у вас ще не встановлена програма для захисту від шкідливого ПО, ми настійно рекомендуємо використовувати Emsisoft Anti-Malware ( завантажити ). На відміну від інших захисних програм, дана програма пропонує гарантію видалення шкідливого ПЗ.


Крок 4: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі


Відновлення системи Windows дозволяє вашому комп'ютеру "відправитися в минуле", щоб виправити проблеми BIOS.SYS. Відновлення системи може повернути системні файли і програми на вашому комп'ютері на той час, коли все працювало нормально. Це потенційно може допомогти вам уникнути головного болю від усунення помилок, пов'язаних з SYS.


Будь ласка, майте на увазі: використання відновлення системи не вплине на ваші документи, зображення або інші дані.

Щоб використовувати Відновлення системи (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. У рядку пошуку введіть "Відновлення системи" та натисніть ENTER.
 3. У вікні результатів натисніть Відновлення системи.
 4. Введіть пароль адміністратора (у разі запиту).
 5. Дотримуйтесь вказівок на екрані майстра для вибору точки відновлення.
 6. Відновити ваш комп'ютер.

Крок 5: Видалити недавно встановлену програму, пов'язану з VirusScan Deluxe / BIOS.SYS


Якщо помилка BSOD BIOS.SYS пов'язана з конкретною програмою, перевстановлення пов'язаного з VirusScan Deluxe програмного забезпечення може допомогти.

Інструкції для Windows 7 і Windows Vista:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління в меню справа.
 3. Натисніть Програми.
 4. Натисніть Програми та засоби.
 5. Знайдіть VirusScan Deluxe в стовпці Ім'я.
 6. Натисніть на запис VirusScan Deluxe.
 7. Натисніть на кнопку Видалити у верхній стрічці меню.
 8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення VirusScan Deluxe.

Інструкції для Windows XP:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління.
 3. Натисніть Установка і видалення програм.
 4. Знайдіть VirusScan Deluxe в списку Встановлені програми.
 5. Натисніть на запис VirusScan Deluxe.
 6. Натисніть на кнопку Видалити праворуч.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення VirusScan Deluxe.

Інструкції для Windows 8:

 1. Встановіть покажчик миші в нижньому лівому куті екрану для показу зображення меню Пуск.
 2. Клацніть правою кнопкою миші для виклику контекстного меню Пуск.
 3. Натисніть Програми та засоби.
 4. Знайдіть VirusScan Deluxe в стовпці Ім'я.
 5. Натисніть на запис VirusScan Deluxe.
 6. Натисніть Видалити / змінити у верхній стрічці меню.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення VirusScan Deluxe.

Після того, як ви успішно видалили програму, пов'язану з BIOS.SYS (наприклад, VirusScan Deluxe), заново встановіть цю програму, дотримуючись інструкції McAfee Software.


Крок 6: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")


Перевірка системних файлів являє собою зручний інструмент, що включається до складу Windows, який дозволяє просканувати і відновити пошкоджені системні файли Windows (включаючи ті, які мають відношення до BIOS.SYS). Якщо утиліта перевірки системних файлів виявила проблему в SYS або іншому важливому системному файлі, вона зробить спробу замінити проблемні файли автоматично.

Як запустити перевірку системних файлів (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "sfc / scannow" і натисніть ENTER.
 8. Перевірка системних файлів почне сканування на наявність проблем BIOS.SYS і інших системних файлів (проявіть терпіння - перевірка може зайняти тривалий час).
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 7: Встановіть всі доступні оновлення Windows


Microsoft постійно оновлює і покращує системні файли Windows, пов'язані з BIOS.SYS. Іноді для вирішення проблеми синього екрану смерті потрібно просто напросто оновити Windows за допомогою останнього пакета оновлень або іншого патча, які Microsoft випускає на постійній основі.

Щоб перевірити наявність оновлень Windows (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "update" в рядку пошуку і натисніть ENTER.
 3. Буде відкрито діалогове вікно Оновлення Windows.
 4. Якщо є доступні оновлення, натисніть на кнопку Встановити оновлення.

Крок 8: Перевірити жорсткий диск на помилки ( "chkdsk / f")


Хоча більшість помилок BIOS.SYS типу "синій екран", пов'язаних зі зберіганням, викликані проблемами з драйверами жорсткого диска або з контролерами зовнішньої пам'яті, в деяких випадках такі BSODи можуть бути викликані пошкодженнями жорсткого диска.

Згодом ваш комп'ютер може накопичити помилки на жорсткому диску в зв'язку з частим ненавмисним неправильним використанням. Непередбачені завершення роботи, "примусове завершення" програм, пошкоджена або неповна установка програмного забезпечення (наприклад, VirusScan Deluxe), відмова обладнання McAfee Software і перебої в подачі електроенергії можуть привести до пошкодження файлової системи і даних, що зберігаються. В результаті, ви можете зіткнутися з появою синіх екранів, пов'язаних з BIOS.SYS.

Microsoft поставляє зручну утиліту під назвою "chkdsk" ( "Check Disk" - перевірка диска), призначену для сканування і виправлення помилок жорсткого диска. Якщо описані вище кроки щодо усунення помилок не допомогли позбутися помилки ЗУПИНКИ BIOS.SYS, запуск утиліти "chkdsk" може допомогти виявити і усунути причину появи BSOD.

Як запустити "chkdsk" (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "chkdsk / f" і натисніть ENTER.
 8. "Chkdsk" почне сканування жорсткого диска на наявність пошкоджень, які могли викликати помилки ЗУПИНКИ BIOS.SYS.
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 9: Перевірте оперативну пам'ять (RAM) на наявність помилок


Іноді помилки BIOS.SYS типу "синій екран", пов'язані з апаратним забезпеченням, можуть бути викликані пошкодженням оперативної пам'яті (RAM). Якщо ви стикаєтеся з випадковими перезавантаженнями комп'ютера, звуковими сигналами при завантаженні або іншими несправностями комп'ютера (на додаток до помилок BSOD BIOS.SYS), то досить імовірно, що є пошкодження пам'яті. Насправді, майже 10% падінь додатків в ОС Windows викликані пошкодженнями пам'яті.

Якщо ви недавно додали нову пам'ять в комп'ютер, ми рекомендуємо тимчасово прибрати її, щоб переконатися, що вона не є причиною помилки BIOS.SYS. Якщо ця дія усунуло BSOD, знаічіт, це джерело проблеми, і, отже, нова пам'ять або несумісна з якимось вашим обладнанням, або пошкоджена. В такому випадку, вам буде потрібно заміна нових модулів пам'яті.

Якщо ви не додавали нової пам'яті, на наступному етапі необхідно провести діагностичний тест наявної пам'яті комп'ютера. Тест пам'яті дозволяє провести сканування на наявність серйозних збоїв пам'яті і періодичних помилок, які можуть бути причиною вашого синього екрану смерті BIOS.SYS.

Хоча останні версії Windows містять утиліту для перевірки оперативної пам'яті, я вкрай рекомендую замість неї використовувати Memtest86 . Memtest86 є тестуючі програмне забезпечення на основі BIOS, на відміну від інших тестових програм, що запускаються в середовищі Windows. Перевага такого підходу в тому, що утиліта дозволяє перевіряти ВРЮ операційну пам'ять на наявність помилок BIOS.SYS, в той час як інші програми не можуть перевіряти області пам'яті, зайняті власне програмою, операційною системою і іншими запущеними програмами.

як запустити Memtest86 для сканування пошкоджень пам'яті, що викликають помилки ЗУПИНКИ BIOS.SYS:

 1. Візьміть невикористаний USB флеш-накопичувач і підключіть до комп'ютера.
 2. Завантажити USB образ Windows MemTest86.
 3. Клацніть правою кнопкою миші на файлі образу і виберіть пункт "Витягти в поточну папку". Вийміть папку в будь-яке місце, де ви зможете з легкістю здійснювати доступ до неї (наприклад, на Робочий стіл).
 4. Відкрийте витягнуту папку, запустіть утиліту ImageUSB і виберіть підключений USB-носій для створення завантажувального диска. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: дана дія призведе до стирання всіх даних на USB-носії
 5. Memtest86 буде встановлена на USB-носій, після чого ви зможете приступити до перевірки можливих джерел помилок BIOS.SYS.
 6. Комп'ютер за допомогою встановленого USB-приводу.
 7. Memtest86 почне тестування пам'яті на наявність помилок.
 8. Дотримуйтесь командам на екрані.

Якщо всі описані вище кроки не увінчалися успіхом, а Memtest86 виявила пошкодження пам'яті, то вкрай ймовірно, що помилка типу "синій екран" BIOS.SYS викликана поганим станом пам'яті. В такому випадку, вам потрібно замінити відмовляється пам'ять, щоб усунути BSODи BIOS.SYS.

Додаткову допомогу може надати навчальне відео від Corsair, в якому розповідається, як запустити Memtest86:

http://www2.corsair.com/training/how_to_memtest/6

Крок 10: Проведіть чисту установку Windows


Caution: We must emphasize that reinstalling Windows will be a very time -consuming and advanced task to resolve BIOS.SYS problems. To avoid data loss, you must be sure that you have backed-up all of your important documents, pictures, software installers, and other personal data before beginning the process. If you are not currently backing up your data, you need to do so immediately ( download a highly-recommended backup solution ) To protect yourself from permanent data loss.


Будь ласка, майте на увазі: Якщо проблема BIOS.SYS не усунуто після чистої установки Windows, це означає, що проблема SYS ОБОВ'ЯЗКОВО пов'язана з апаратним забезпеченням. В такому випадку, вам, ймовірно, доведеться замінити відповідне обладнання, що викликає помилку BIOS.SYS.


Файл: BIOS.SYS Остання відома версія: 1.0.0.0 Розробник: McAfee Software Розмір файлу (байтів): 5274 Програмне забезпечення: VirusScan Deluxe Операційна система: Windows Опис: 5.12 MD5: D19E7FB54DD0AE42C497E75C729FA67F SHA1: 50B6F2D3815259B9158E795C982B0A9B868D3546

Інформація про операційну систему

Повідомлення про помилки BIOS.SYS можуть з'являтися в будь-яких з нижчеперелічених операційних систем Microsoft Windows:

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Windows ME
 • Windows 2000

Проблема з BIOS.SYS все ще залишається невирішеним?

Звертайтеся до нас в будь-який час в соціальних мережах для отримання додаткової допомоги:Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення


Про автора: Джей Гітера ( Jay Geater ) Є президентом і генеральним директором корпорації Solvusoft - глобальної компанії, що займається програмним забезпеченням і приділяє основну увагу новаторським сервісним програмам. Він все життя пристрасно захоплювався комп'ютерами та любить все, пов'язане з комп'ютерами, програмним забезпеченням і новими технологіями.
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу SYS?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу SYS?
SYS все ще залишається невирішеним?
SYS?
SYS все ще залишається невирішеним?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: