Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бізнес-план рекламного агентства

 1. Як відкрити рекламне агентство з нуля і без грошей
 2. Рекламний агент старт з нуля
 3. Укладання договорів з рекламними агентствами
 4. Візитка рекламного агента
 5. Набираємо клієнтську базу рекламного агента
 6. Заробіток рекламного агента
 7. Бізнес-план агентства реклами 2016
 8. Реєстрація рекламного агентства
 9. Оподаткування рекламного агентства
 10. Приміщення рекламного агентства
 11. Устаткування рекламного агентства
 12. Реклама рекламного агентства
 13. Рентабельність рекламного агентства
 14. Розвиток рекламного агентства

Доброго часу доби! Сьогодні на прохання відвідувачів моєї групи в контакті "" я напишу бізнес план рекламного агентства і поясню, як з нуля і без грошей можна відкрити своє рекламне агентство.

За традицією я звичайно ж пішов в пошуках інформації до пошукової системи Яндекс. Чому я звертаюся постійно саме до цієї пошукової системи - все просто, дана пошукова система найпоширеніша в Рунеті.

І так, я зробив пошук по запитах: бізнес-план рекламного агентства і як відкрити рекламне агентство.

Був трохи здивований, при запиті: бізнес-план рекламного агентства ТОП1 - моя власна стаття з старого сайту який я давно продав biz911.ru, зазначу що стаття писалася в 2013 році і вже морально застаріла, тому що вже пройшло кілька істотних змін.

Що стосується запиту: як відкрити рекламне агентство, ситуація практично аналогічна, тільки вона займає ТОП2.

Загалом все як завжди, Яндекс не підводить і видає людям давно застарілі статті. Хочу ще трохи прояснити ситуацію - у мене було власне рекламне агентство яке я як раз розвинув за схемою, яку зараз і опишу.

Так що, ми з Вами розберемо покрокове відкриття рекламного агентства з нуля і без грошей вже спираючись на нові дані:

Як відкрити рекламне агентство з нуля і без грошей

Як всім відомо тільки бізнес в сфері послуг можна почати з нуля і без грошей.

Рекламне агентство безсумнівно належить до сфери послуг і тому ми можемо почати свій бізнес в сфері послуг не маючи грошей. Насправді мінімальна кількість грошей потрібно, як заробити грошей читайте тут .

Рекламний агент старт з нуля

Для будь-якого рекламного агентства найголовніше - це його клієнтська база і кожне агентство їй дорожить.

Якщо у Вас немає грошей для того щоб стазу відкрити рекламне агентство, то спочатку необхідно виступити в якості рекламного агента.

Для цього Вам потрібен мобільний телефон на 2-3 сімкарти і 2-3 номера телефону. У кожного мобільного оператора є короткі міські номери і саме такі номери необхідно придбати для початку діяльності.

Ці номери Ви будете просувати і в подальшому - це будуть робочі номера Вашого рекламного агентства, але це в майбутньому.

Укладання договорів з рекламними агентствами

Наступним етапом буде укладання договорів з Вашими майбутніми конкурентами, тобто рекламними агентствами.

Проблема всіх рекламних агентств в тому, що кожне з них пропонує 1-3 види реклами за допомогою їх вони і просуваються на ринок.

Ми ж будучи рекламним агентом поки що не маємо нічого крім бажання і пари номерів телефонів для просування.


Раз немає свого рекламного агентства, значить рекламному агенту необхідно укласти договори з усіма рекламними агентствами і почати працювати на їх відсотки.

Тут ситуація дуже проста і ніяких проблем не виникне, будь-яке рекламне агентство зацікавлене в залученні додаткових клієнтів.

Більш того у кожного рекламного агентства вже є розмір відсоткової знижки для рекламних агентів, цей розмір від 10% до 50% в залежності від виду реклами.

Тут позначу відразу, що договору укласти необхідно з усіма рекламними агентствами і це стане Вашим серйозним конкурентною перевагою .

Тобто Ви все ці розрізнені рекламні агентства збираєте воєдино.

В подальшому це дозволить набагато простіше працювати з майбутніми клієнтами, адже Ви виходить зможете надавати абсолютно всі види рекламних послуг.

На відміну від Ваших майбутніх конкурентів, які пропонують кілька доступних їм видів реклами Ви зможете пропонувати абсолютно будь-яку рекламу яка є в місті.

Візитка рекламного агента

Я звичайно позиціонував відкриття свого рекламного агентства з нуля і без вкладень.

Можна це робити не вкладаючи ні копійки і навіть не купувати мобільний телефон і міські номери, просто в подальшому - це дуже допоможе при роботі.

Та й я не вважаю 5000 руб. вкладеннями в бізнес. Тому я вирішив трохи розширити витрати рекламного агента і зробити хороші візитки.

Витратити на візитки доведеться близько 1000 руб., Досить придбати 50-100 якісних красивих візиток з Вашими даними.

На візитці варто вказати ім'я та прізвище, а так само те що Ви надаєте всі види реклами і обнародувано номера телефонів.

Візитку треба вручати кожному клієнту який скористався або планує скористатися Вашими послугами.

50-100 візиток Вам цілком вистачить на 1 місяць і Ви можете скористатися послугами одного з рекламних агентств з якими у Вас укладені договори і зі свого ж замовлення отримати знижку.

Набираємо клієнтську базу рекламного агента

Тепер настав час, коли можна починати заробляти гроші і попутно набирати клієнтську базу.

Робиться це найпростішим чином, дзвінками по рекламі. Не важливо буде це реклама в газеті чи по телебаченню, чи ще десь.

Якщо організація або ІП дають рекламу, то це потенційні Ваші клієнти, частина з яких потім будуть складати кістяк замовників реклами у Вашому рекламному агентстві (але це в майбутньому).


Такі дзвінки клієнтам називаються холодними, тобто Ви прощупуєте ринок.

Не забуваємо, що на вашому боці серйозна конкурентна перевага - це всі види реклами, причому за ціною рекламних агентств (для клієнта не повинно бути ніякої націнки, заробляти Ви будете з комісійних які платять Вам рекламні агентства).

При холодній обзвонке Вашими послугами зацікавиться лише кожен 10, тобто всього 10%.

І з цих 10% погодиться дати рекламу близько 30%, за день 1 людині реально обдзвонити 30 організацій або підприємців, так що за день при найгіршому збігу обставин у Вас буде 1 клієнт.

Звичайно ж кількість клієнтів може бути і 5 і 10, але будемо виходити з самого песимістичного варіанту.

Тут ще важливо Вам зрозуміти, що на цьому етапі не головне заробити грошей (хоча звичайно Ви безсумнівно їх будете заробляти), а набрати клієнтську базу.

По 1 клієнту в день Ви отримаєте через рік свою клієнтську базу мінімум 365 осіб. Відразу скажу - це досить немало.

Коли я займався у мене клієнтська база була менше 150 чоловік (це пов'язано з тим що я живу в маленькому місті з населенням 50 000 чоловік) і з цієї клієнтської бази і заробляв в середньому 50 000 руб. у місяць.

Важливим пунктом є комунікабельність людини, якщо Ви не комунікабельні - то схема працювати не буде!

При дзвінку Ви швидше за все потрапите на продавця або секретаря в 70% випадків це так, представляєтеся і уточнюєте з ким можна переговорити з приводу реклами.

Вас з'єднають з людиною який відповідає за рекламу, найчастіше це сам директор або підприємець (можливо і з'єднувати не будуть і людина скаже, що можна переговорити з ним).

Ви так само представляєтеся і видаєте свою головну конкурентну перевагу перед усіма рекламними агентствами - це всі види реклами які є в місті, можна навіть запропонувати розробити рекламну компанію.

Як я говорив на початку, в гіршому випадку Вас вислухає кожен 10 потенційний рекламодавець і мінімум 3 людини погодиться зустрінеться з яких мінімум 1 погодиться розмістити рекламу в деяких видах реклами які Ви запропонуєте.

При зустрічі з потенційним рекламодавцем не забувайте, що зустрічають по одягу, так що зовнішній вигляд повинен бути бездоганним.

Для чоловіків строгий костюм з білою сорочкою, для жінок біла блузка і чорна спідниця (це рекомендації).

Якщо Ви прийдете на зустріч в потертих джинсах, кросівках і кофті до колін, то ймовірність того що з Вами погодяться працювати сильно знизиться. Імідж - важливий момент для рекламного бізнесу.

Імідж - важливий момент для рекламного бізнесу

При розмові про рекламу ніколи не кажіть Я, завжди говорите МИ, ми зробимо, ми підготуємо, ми запустимо рекламу і т.д. - це так само у потенційного рекламодавця підвищить до Вас лояльність і він буде вважати, що Ви не рекламний агент одинак, а представник рекламної компанії.

Не забувайте, що спілкуватися Вам доведеться з власниками бізнесу, директорами, підприємцями або як мінімум з менеджером середньої ланки.

Не допускайте при розмові ТИ, обов'язково тільки на Ви, нехай навіть людина буде Вас молодше на 10 років, повторюся тільки на Ви - це так само важливо і вміння розмовляти з потенційним клієнтом може так само значно збільшити лояльність до Вас потенційного рекламодавця.

І все разом узяте, створить у рекламодавця розуміння, що Ви серйозний партнер і з Вами можна працювати.

Перед зустріччю з потенційним клієнтом у Вас природно повинні бути прайс-листи від усіх рекламних агентств.

Щоб пропонуючи рекламні послуги Ви могли при зацікавленості рекламодавця, так би мовити були у всеозброєнні і могли відповісти на всі питання які у нього можуть виникнути.

Можна самостійно при комплексному замовленні запропонувати 3-5% загальну знижку (ця знижка буде з Ваших комісійних), але у Вас з'явиться ще одну конкурентну перевагу, замовити рекламу можна через Вас і отримати при цьому знижку.

Пропонуючи рекламні послуги Ви можете включити в загальний перелік розклеювання оголошень.

Цю послугу Ви можете надавати самостійно. Комп'ютер і принтер зараз є в кожній родині і роздрукувати, а так само розклеїти оголошення можна і самому. Або залучити до цього одного з членів сім'ї.

ВАЖЛИВО! Розміщуючи рекламу Вашого рекламодавця Вам потрібно розуміти яка реклама для його бізнесу буде працювати, а яка ні.

Не повинно бути такого що Ви людині впарити рекламу заради разового заробітку, яка не принесе ніякого ефекту і рекламодавець просто втратить гроші. Це взагалі неприпустимо, так як Ви залізно втратите клієнта.

Не забувайте, що Ваша основна завдання не наробити бабла просуваючи чужі рекламні агентства, а зібрати базу клієнтів, які будуть Вам довіряти як професіоналу.

Крім усього іншого у рекламодавця повинна бути можливість дати рекламу по простому дзвінку Вам. Це ще одне Ваше конкурентну перевагу. Не забуваємо про те, що кожному потенційному рекламодавцеві з яким Ви зустрічаєтеся вручаєте свою візитну картку.

Рекламодавець Вам телефонує і каже, що хоче дати рекламу. Домовляєтеся про час коли Вам краще під'їхати і обов'язково їсте на зустріч. Для рекламодавця дуже зручно.

Для холодної обзвонкі обов'язково заведіть щоденник.

Для холодної обзвонкі обов'язково заведіть щоденник

Справа в тому що більшість буде говорити, що в рекламі не мають потреби (у деяких рекламний бюджет розписується на рік або квартал, а так само людина яка відповідає за рекламу може бути у від'їзді або просто боліти).

В цьому випадку уточнюйте коли краще передзвонити і записуйте дані в щоденник і в подальшому крім обзвонкі по рекламі, додатково обдзвонювати тих хто записаний в щоденнику.

Заробіток рекламного агента

Заробляти рекламний агент може не мало, але для цього потрібно орати й орати. Обзвонка і зустрічі з понеділка по п'ятницю. У суботу та неділю робите висновки, що було за минулий тиждень.

Можливо хтось із рекламодавців замовить розклеювання оголошень - це найкраще робити у вихідні, так вони довше провис і їх побачить максимальна кількість людей.

Якщо Ви хочете відкрити власну рекламну агенцію, то настійно рекомендую 30-40% зароблених грошей відкладати.

Дохід Ваш буде рости як снігова куля, через півроку Вам вже будуть самі дзвонити рекламодавці з проханням про зустріч і розміщення реклами.

Якщо дотримуватися наміченої мети, то рекламний агент спокійно може заробляти за місяць 25 000 руб. і тут як раз все безпосередньо залежить від Вас якщо будете намагатися і постійно працювати півроку в жорсткому режимі, то і заробіток буде не 25 000 а в 2 рази більше.

Але візьмемо все-таки 25 000 в місяць - відкладаючи по 40% - це 10 000 руб. за місяць або 10 000 * 6 = 60 000 руб.

Цих грошей вистачить для того щоб відкрити своє рекламне агентство і що найголовніше у Вас своя клієнтська база і договору з конкурентами.

Важливо! Навіть якщо Ви наберете потрібну суму грошей раніше, про відкриття свого рекламного агентства поки що не може бути й мови, з простої причини - Ви не до кінця набрали клієнтську базу, що насправді важливіше відкладених грошей, з маленькою клієнтською базою бізнес приречений на провал .

Тільки набравши солідну базу постійних рекламодавців, які Вам довіряють як професіоналу (хоча б 150 чоловік), можна думати про відкриття свого рекламного агентства.

60 000 руб. вистачить на відкриття ТОВ і закупівлі первинного обладнання для виробництва реклами.

Найпростіше - це виготовлення візиток, вартість обладнання для цього виду рекламної продукції не велика.

Потрібен буде ноутбук, принтер + ламинатор + ніж для обрізки паперу + фотопапір. Принтер для початку краще придбати струменевий з системою безперервної подачі чорнила.

Все це обладнання і витратні матеріали обійдуться в 45 000 руб., Ноутбук придбайте новий (якщо він у Вас вже є, то це тільки плюс), але найпростіший десь за 15 000 руб., Для початку вистачить.

Таким чином один з видів реклами Ви вже перетягнете на своє рекламне агентства і при замовленні візиток будете не у конкурентів зі знижкою рекламного агента, будете виконувати замовлення самостійно.

Таким чином один з видів реклами Ви вже перетягнете на своє рекламне агентства і при замовленні візиток будете не у конкурентів зі знижкою рекламного агента, будете виконувати замовлення самостійно

В подальшому, докуповує обладнання для друку на кружках, рачках, футболках і т.д.

І так, невеликими кроками витісняти своїх "партнерів" закуповуючи обладнання для кожного виду реклами і заявки від клієнтів виконувати самостійно отримуючи від цього напрямку весь прибуток, а не 10-50%.

Відносини з рекламними агентствами, продовжуємо підтримувати і так само отримувати свої%.

З тією лише відмінністю, що заявки на рекламу яку ми можемо виготовити самостійно залишаються у нас.

З моменту коли Ви купіть перше обладнання для виготовлення візиток можна починати відкривати своє рекламне агентство з нуля і ніби як без грошей.

У нас виходить вже є розкручені номера телефонів, клієнтська база, послуга з друку і розклеювання оголошень і друк візиток, як простих, так і ламінованих.

Бізнес-план агентства реклами 2016

Ось і настав момент коли звичайний рекламний агент відкриває власну рекламну агенцію і стає бізнесменом.

Так що розглянемо бізнес-план рекламного агентства в 2016 році:

Реєстрація рекламного агентства

Як і будь-який інший бізнес, відкриття рекламного агентства вимагає офіційної реєстрації.

Для цього бізнесу підійде ТОВ або ІП , Я рекомендую відкривати ТОВ.

Якщо Ви будете єдиним засновником і самостійно виконувати обов'язки директора, то Вам не потрібно платити собі зарплату і як наслідок страхових внесків.

Я пропоную відкрити ТОВ через іміджу самого рекламного агентства. Назвати Ви його можете звичайно, як Вам сподобається, але я рекомендував-б наприклад "Реклама Воронежа" замість "Воронежа" Ваше місто, не забувайте, що рекламне агентство себе позиціонує на наданні всіх рекламних послуг.

Під час реєстрації при заяві Вам будуть потрібні види діяльності для рекламного агентства, щоб Ви довго не шукали викладаю з нового КВЕД 2 який вступив в силу в 2016 році:

73.11 - Діяльність рекламних агентств

До цієї підгрупи включена абсолютно вся реклама. Так що для рекламної діяльності її цілком достатньо.

Оподаткування рекламного агентства

Що стосується оподаткування, то вибір у нас невеликий. Я пропоную оптимальний варіант ССО Доходи (6%) .

У разі якщо з готівкою Ви не будете працювати, а зазвичай організації та підприємці оплачують послуги саме безготівковим розрахунком. Тоді касовий апарат Вам буде не потрібен, але все-таки є такі хто оплачує готівкою, тоді варіантом буде пропозиція оплатити пластиковою карткою через термінал.

Тоді касовий апарат Вам буде не потрібен, але все-таки є такі хто оплачує готівкою, тоді варіантом буде пропозиція оплатити пластиковою карткою через термінал

Вам в будь-якому випадку доведеться здобувати друк і відкривати розрахунковий рахунок на який Ви як мінімум будете розміщувати статутний капітал .

У банку відразу напишіть заяву на отримання терміналу оплати з пластикових карт.

У наступному замовте бланки БСО для прийому готівки.

Сподіваюся, що зрозуміло, оплату на свою організацію приймаєте тільки за види реклами які надаєте саме Ви.

За інші види реклами які виявляються через інші рекламні агентства, оплата повинна надходити на розрахунковий рахунок цих рекламних агентств, а при оплаті готівкою то бланк БСО так само від них, інакше приймаючи платежі на свій рахунок або виписуючи БСО від себе Ви заплатите податок 6% і нічого толком не заробите.

Офіційна частина закінчена і тепер пора перейти до продовження бізнес-плану рекламного агентства.

Приміщення рекламного агентства

На початку Вам достатньо буде звичайного офісного приміщення площею 10 кв.м., вартість оренди 500-1000 руб., В залежності від престижу і розміщення в місті самої будівлі.

Офісні приміщення зазвичай здаються вже з офісними меблями. Якщо меблів не буде, то доведеться придбати 2 письмових столу, 2 крісла, 2 офісних стільця і ​​платтяна шафа для одягу.

Коли будете розширюватися докуповуючи обладнання для виробництва реклами, доведеться підшукати інше місце. Про те як вибрати приміщення для рекламного агентства я напишу окрему статтю " Приміщення рекламного агентства ".

Устаткування рекламного агентства

Частково інформацію про обладнання для рекламного агентства я вже торкнувся.

З офісом все начебто зрозуміло, відсталість розглянути яке обладнання і на якому етапі закуповувати для того щоб зробити своє рекламне агентство - агентством повного циклу.

Тобто практично всі види реклами перевести до себе. Зрозуміло, що телебачення і радіо Ви ніяк не зможете підім'яти під себе, але все інше повинно проводитися саме в Вашому рекламному агентстві.

Детально про те яке ще обладнання і для якого виду реклами доведеться купувати для Вашого рекламного агентства я опишу в статті " Устаткування рекламного агентства ".

Реклама рекламного агентства

Виходить тавтологія, але рекламне агентство є таким же учасником бізнесу і так само потребує.

Найдієвіший спосіб рекламувати своє рекламне агентство як не дивно - це холодна обзвонка потенційних клієнтів.

Щодо реклами рекламного агентства я так само напишу детальну статтю " Реклама рекламного агентства ".


Рентабельність рекламного агентства

Якщо Ви все правильно організуєте то такий бізнес є високорентабельним. Через рік Ви будете заробляти 100 000 в місяць чистими грошима, через 2 роки 200 000.

Чим довше Ваше агентство буде на ринку, тим більше буде дохід, а розширюючи спектр послуг за рахунок покупки нового обладнання. Цілком реально через 3-4 роки отримувати прибуток в 1000 000 руб.

Хоча тут звичайно все залежить від розміру міста, в малих містах так розкрутитися не вийде.

Детально про доходи, витрати і рентабельності рекламного бізнесу читайте в моїй статті " Рентабельність рекламного агентства "

Розвиток рекламного агентства

Щодо розвитку рекламного бізнесу, якщо розміри міста дозволяють, то можна відкрити ще одну філію, а в подальшому звичайно ж виробництво зовнішньої реклами.

Так само не забувайте про довколишніх містах, в них так само можна відкрити офіси свого рекламного агентства.

Детально про те як розвинути власну рекламну агенцію читайте в статті " Розвиток рекламного агентства ".

Завантажити детальний бізнес-план рекламного агентства з розрахунками:.

На цьом все! Питання задавайте в коментарі або в мою групу в контакті.

Всім успішного бізнесу! Поки що!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: