Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бізнес-план автостоянки. Завантажити безкоштовно

 1. Дивитися відео Автоматизована парковка в підземній автостоянці

Увага! Безкоштовний бізнес-план, пропонований для скачування нижче, є зразковим. Бізнес-план, найкращим чином відповідає умовам вашого бізнесу, необхідно створювати за допомогою фахівців.

Все частіше підприємці звертають свою увагу на діяльність в сфері послуг. Популярність підвищується і тим, що такими послугами користується майже кожен житель, особливо великого міста. Такий сферою є розвиток машинобудування і збільшує кількість автомобілів на дорогах.

Як видно з практики, такий стан «грає на руку» сприйнятливим підприємцям, які відкривають власну автостоянку. Для того, щоб почати свою справу рекомендується створити бізнес план автостоянки.

Успіх у веденні бізнесу буде полягати в наступних елементах:

 • площа в тому районі, де немає поблизу автостоянки, але, дуже багато припаркованих автомобілів;
 • забезпечення хорошої охорони території.

Серед переваг змісту автостоянки є стабільна база клієнтів, попит тільки росте, їх багато не буває і витрати мають разовий характер.

Тим більше, можна зареєструватися, як звичайний індивідуальний підприємець, що позбавить від тяганини з бухгалтерією і спростить оплату податків.

Щоб врахувати всі нюанси, потрібно попередньо скласти бізнес план автостоянки.

Попит на послуги автостоянок постійно зростає, тому конкуренція порівняно невелика.

Навіть якщо в одному районі будуть розташовані дві автостоянки, вони все одно будуть заповнені, тому, що власник віддасть перевагу залишити свій автомобіль на загородженої території під охороною, ніж під відкритим небом.

Щоб почати свою справу приблизний бізнес план автостоянки можна скачати безкоштовно на нашому сайті. Перше, що потрібно замислитися над - це майбутнє розташування парковки.

Цілком логічно, що чим ближче до будинків вона буде перебувати, тим краще, причому в максимально заселених районах. Так ймовірність швидкого поповнення місць на автостоянці зростає.

Практична частина з відкриття автостоянки буде припускати такі витрати:

 • асфальтування майданчика;
 • установка освітлення;
 • будова кабінки з двома поверхами для охоронця;
 • установка шлагбаума на в'їзді;
 • встановлення паркану довжиною в 500-600 м .;
 • система відеоспостереження.

Сам майданчик повинна становити 5 тис. Кв. м., тоді на ній зможе стояти 200 автомобілів.
Для роботи автостоянки необхідно буде найняти персонал у вигляді директора, не менше 4-х охоронців і хоча б 2-е різноробочих.

Безпека автостоянки - одна з головних критеріїв, за якими можна буде утримати клієнтуру. По-перше, персонал повинен бути відповідальним. В порядку трудової дисципліни потрібно заборонити вживання алкоголю на робочому місці і суворо карати за порушення правил. Можна встановити систему відеоспостереження, тоді працівникам колись буде розслабитися.

Фінансову частину можна організувати таким чином - ще до відкриття автостоянки дати можливість забронювати місця. Також можна зробити оригінальну цінову політику на місця - ті, що ближче до виїзду - дорожче, і відповідно, чим далі від виїзду, тим дешевше.

Також можна зробити оригінальну цінову політику на місця - ті, що ближче до виїзду - дорожче, і відповідно, чим далі від виїзду, тим дешевше

Корисно знати!

Ми поважаємо ваш вибір, але хочемо нагадати, що найменш ризикований, відносно легкий і комфортний старт бізнесу можна організувати під крилом успішної компанії на умовах франчайзингу. Пропонуємо познайомитися з "Каталогом вигідних франшиз" .

Чому починати бізнес з франшизою, простіше і зручніше можна дізнатися з добірки статей опублікованих в розділі: "Статті про франчайзинг"

Допустимі витрати на відкриття автостоянки повинні включати витрати на:

 • оформлення пакету документів, завірення планування і території;
 • будівництво стоянки;
 • зарплата працівникам.

Також потрібно включити в порівнянні дрібні витрати на візитки та зовнішню рекламу з покажчиками місцезнаходження автостоянки.

Зміст стоянки окупається через рік, за умови, що 90% місць на території буде викуплено. Річний оборот зазвичай становить суму, вкладену в відкриття автостоянки. Щоб використовувати інформацію на практиці, з усіма нюансами і розрахунками, потрібно завантажити бізнес план автостоянки

Завантажити цей бізнес-план:

Дивитися відео Автоматизована парковка в підземній автостоянці

Дивитися відео Автоматизована парковка в підземній автостоянці

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: