Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бізнес-план по розведенню кроликів. Інструкція

 1. Кролики, бізнес-план, і його створення
 2. Бізнес-план фермерського господарства кролики
 3. Як виникла ідея розводити кроликів?
 4. Бізнес-план - мій шлях до процвітання
 5. Бізнес на розведенні кроликів
 6. Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану кроліководческой ферми:
 7. Бізнес план містить розділи:
 8. Бізнес-план з кролівництва готовий

Увага! Безкоштовний бізнес-план, пропонований для скачування нижче, є зразковим. Бізнес-план, найкращим чином відповідає умовам вашого бізнесу, необхідно створювати за допомогою фахівців.

Кролики, бізнес-план, і його створення

Дану історію розповів підприємець, який проживає в Московській області Андрій Калашник, власник великої кролікоферм. Андрій побудував свою кролікоферм на викупленої території колишньої колгоспної ферми. Його Кролікова бізнес знаходиться на околиці селища і приносить гарний прибуток. До складу його персоналу входять: ветеринар, бухгалтер, водій, тракторист і три робочих по догляду за кроликами.

Бізнес-план фермерського господарства кролики

[Yads1]

Як виникла ідея розводити кроликів?

Я народився і виріс в селі. Кроликів розводили ще мої батьки. Я обожнював цих милих тварин, возився з ними і в підсумку моє захоплення ними переросло в бізнес. Так, зібравши невеликий капітал, я побудував ферму.

Досвіду ведення бізнесу у мене не було, але я прекрасно розумів, що мені потрібно якийсь план, за яким я зміг би працювати і піднімати мій бізнес.

Бізнес-план - мій шлях до процвітання

[Yads2]

Поміркувавши і перегорнувши багато інформації в інтернеті, я зрозумів, що мені потрібен діючий бізнес-план. Але де його взяти, саме такий, щоб працював в моїх умовах і допоміг мені реалізувати мій проект.

Я розумів, що саме бізнес-план допоможе мені розібратися з найважливішими питаннями, такими як:

 • закупівля племінних кроликів і придбання зерна;
 • догляд за тваринами;
 • реалізація готової продукції.

[Ads3]

Мої знайомі порадили звернутися в РБК для придбання бізнес-плану, але дізнавшись ціну, а вона становила 50 тис. Рублів, я відмовився від їхніх послуг.

Наступним моїм кроком була ідея скачати бізнес-план в інтернеті, що я і спробував зробити, але знову провал. Весь ту маячню, яким кишіли безкоштовні сайти інтернету, ніяк не відповідали дійсно працює бізнес-плану.

Треба було щось робити, адже я не хотів збанкрутувати і тому посилено шукав вихід з положення. Мої перші спроби почати свою справу без бізнес-плану були подібні до спроб маленької дитини, ходити, який спотикається, падає, піднімається і знову падає.

У мене починалася паніка, і я боявся втратити всі свої інвестиції.

Вихід мені підказав мій знайомий, який придбав готовий шаблон бізнес-плану за смішні гроші, і підігнав його за допомогою фахівців до умов свого бізнесу.

[Ads2]

Я так і зробив, купив бізнес-план за 550 рублів, розглянув його, виписав всі потрібні і змінюються цифри, такі як курс валют, витрати на пальне, ціни на корми і т.д.

Після цього звернувся до знайомого економісту і з його допомогою ми по придбаному шаблоном розробили справжній, діючий бізнес-план, який привів мене до успіху, а мій бізнес до процвітання.

Отже, підсумовуючи результати, я отримав наступний результат. Шаблон майбутнього бізнес-плану я купив за смішні гроші - 550 рублів.

Знайомий економіст з моєю допомогою відкоригував і підігнав його під мої умови за 5 тис. Рублів.

У підсумку я витратив 5550 рублів на справжній і головне працюючий бізнес-план кролікоферм.

Це набагато дешевше, якби я звернувся в РБК або консалтингову компанію, і вони почали розробляти все з нуля.

Тепер мій бізнес процвітає, я планую закупити породистих кролів і побудувати ще одну ферму, а все завдяки придбаному шаблоном бізнес-плану, який я купив буквально за копійки.

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану кроліководческой ферми:

Бізнес-план ферми з розведення кроликів

Пропонований бізнес план складений стосовно до одного з найбільш ефективних напрямків сільськогосподарського виробництва. Це можливість роботи на невеликих площах.

У кролятини виключно низька собівартість. Жодне сільськогосподарське тварина не володіє такою інтенсивністю росту.

Сам документ - незамінний посібник при створенні стабільного підприємства. У ньому інформація про те, який потрібно початковий капітал, як проводити розрахунки, як і послідовність перших кроків. Проект актуальний, до його здійснення можна приступити негайно.

Бізнес план містить розділи:

1. Конфіденційність

Поряд зі звичайними попередженнями про порядок неучасті третіх осіб, в розділі відомості про мету. Він підкреслює економічну ефективність проекту. Це по суті комерційну пропозицію для переговорів.

2. Резюме

У розділі формулюється генеральний напрямок, наприклад, «створення кролікоферм з оборотом в 3 роки, директором таким-то, при комерційному кредиті в розмірі стільки-то мільйонів рублів».

Є основні параметри - термін окупності, дохід інвестора, процентна ставка по кредиту, порядок виплат відсотків по кредиту і повернення позикових коштів. Інші найважливіші показники, включаючи економічний ефект від реалізації. А саме, загальний ефект на умовному життєвому циклі.

А саме, загальний ефект на умовному життєвому циклі

Таблиця №1. Потенціал створення кролікоферм в Росії

3. Терміни та етапи реалізації

Для цієї інформації підготовлена ​​таблиця. Окремо відзначають тільки дати початку (після отримання кредиту), і закінчення.

4. Характеристика об'єкта

Тут зосереджена інформація з кролівництва, потрібна починаючому фермеру. Це характеристики кролятини з точки зору змісту білка, амінокислот, інших поживних речовин. Описано властивості шкурок, типи і розміри вовни.

Описано пропоновані до розведення породи. Даються поради з питань утримання, годівлі, догляду, захворюваннях, і методах лікування.

5. План маркетингу

Розглянуто принципи прийняття рішень з урахуванням конкурентного середовища і ринку. Головне питання - постачати тільки м'ясо, або одночасно м'ясо і хутро.

Розділ знайомить також з комплексним управлінням даною галуззю на основі індивідуального номера кожної особини. Є відомості про апаратне забезпечення такої системи як для зооінженерів, так і для бухгалтерів.

Наводиться приклад позитивного досвіду роботи мініферми з маркетингом даного типу.

Таблиця №2. Конкурентне середовище нових кролікоферм в Росії

6. Обладнання та технології

За допомогою малюнків і креслень розкрито зміст підприємства. Це каркас ферми і наповнення. Кількість і його перелік включають клітини і осередки, сінешні ясла, поїлки, годівниці, системи вентиляції, видалення гною, інше обладнання.

[Ads3]

Дано пояснення по збірці стелажів, пристроїв систем подачі води, тепла та інші практичні рекомендації.

Технологічні вказівки містять керівництва по розмноженню, роботі з молодняком, техніці забою з урахуванням збереження якості шкурок.

7. Фінансовий план

Перераховано ставки всіх податків і дані прогнози продажів в таблицях реальних цифр. Прогноз на найближчі роки, виходячи із заявленого економічного ефекту і кон'юнктури.

Бізнес-план з кролівництва готовий

Завантажити безкоштовний і приблизний бізнес-план:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: