Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бізнес блог 5 найтиповіших помилок!

 1. Бізнес блог 5 найтиповіших помилок!

Для багатьох компаній, ведення свого блогу вже стало життєво важливим елементом загальної стратегії маркетингу

Для багатьох компаній, ведення свого блогу вже стало життєво важливим елементом загальної стратегії маркетингу. І це правильно. Як ми вже не раз підкреслювали на sarafan.biz, підтримуючи бізнес блог своєї компанії, Ви можете не тільки залучити більше трафіку на ваш сайт, але це ще і робить ваш сайт більш видимим для Яндекса і Google, за рахунок так званого просування контентом. Крім того, свій бізнес блог дає вам відмінний шанс продемонструвати свій досвід, що дозволяє позиціонувати вас як авторитету, лідера думок і експерта в своїй галузі. До того ж бізнес блог надає прекрасну можливість для діалогу зі своїми клієнтами, іншими експертами у Вашій області, та й другімім блогерами.

Ми вже не раз писали на цю тему,

Реклама в блогах 5 порад, як грамотно вести блог

10 безкоштовних рад, як зробити Ваш контент більш цікавим

Проте, як і в будь-якій роботі, при веденні бізнес-блогів люди часто припускаються помилок. Ми зібрали 5 найтиповіших помилок у веденні бізнес-блогу.

Бізнес блог 5 найтиповіших помилок!

1. Не мати свій бізнес-блог.

Ось такий от каламбур. І не посміхайтеся. Дійсно найбільша помилка, але багато компаній до сих пір так і не ведуть бізнес блог. Або, що відбувається найчастіше, «хвацько запрягають», тобто починають, а потім закидають. Так, це правда, що постійно вести свій бізнес блог не просто, і що через рік вести його і знаходити нові теми для обговорення ще складніше. Але, для цього й існують маркетологи, чиє завдання це робити.

Не кидайте свій бізнес блог! Ви можете собі уявити успішного будівельника, який скаже: Ви знаєте, мені набридло робити кошторису і калькуляції, я буду просто будувати без всяких розрахунків!

У сучасному бізнесі ведення бізнес блогу, це вже не «випендрьож» і не мода, це обов'язок маркетологів компанії.
Так, для цього необхідно багато креативу, творчості, наполегливості та ентузіазму. Іноді, навіть просто впертості. Але, підтримка ідеального (або хоча б просто задовільного) бізнес блогу означає, що Ваша компанія інвестує значну кількість часу і коштів в вивчення і вдосконалення вашого бізнесу (навіть якщо це робиться тільки з метою просування контентом). А значить, ви дійсно фахівці у своїй справі. Ну, а якщо Вам ніяк не вдається знайти співробітника (або це занадто дорого для Вас), то завжди можна знайти агентство, яке Вам допоможе вести Ваш бізнес блог.

2. Занадто формальний блог.

Осінь і дуже поширена помилка. Що б ви не робили, чим би ви не займалися, не поводьтеся свій бізнес блог занадто серйозно. Якщо ваш контент містить занадто багато нудних деталей вашого корпоративного бізнесу, ви, швидше за все, рано чи пізно втратите увагу ваших читачів. А значить і потенційних клієнтів. Намагайтеся все ж додавати трохи життя і особистих мотивів Вашої компанії і її співробітників у свій блог. Використовуйте свій блог, щоб показати, що ваш бізнес це не тільки безособова сутність якоїсь групи людей, а колектив, який знає, чим він займається і до чого прагне. Не бійтеся ділитися фотографіями і деякими особистими даними ваших співробітників. Не забудьте ввести деяку кількість гумору в зміст (ну хоча б іноді, хоча б у свята). Після того, як ваші клієнти відчують психологічний зв'язок з вашою компанією через Ваш блог, їм буде простіше прийняти рішення про покупку.

Після того, як ваші клієнти відчують психологічний зв'язок з вашою компанією через Ваш блог, їм буде простіше прийняти рішення про покупку

3. Тільки про продажі.

Купіть, купіть, купіть у нас! Найчастіше саме так виглядає бізнес блог або типова сторінка в соціальних мережах 90% компаній. Ви думаєте це людям цікаво? Або від того, що Вам дуже потрібні гроші і продажу люди з жалості будуть у Вас щось купувати?
Просто тому, що ви ведете бізнес-блог, не означає, що ви весь час повинні розхитувати людей на покупку. Не робіть цю дуже типову помилку. Чи не поводьтеся як важкий бомбардувальник, який випалює все під собою постійної бомбардуванням своєї аудиторії інформацією про продукцію або послуги. Замість цього, краще з'ясовуйте, з якими проблемами ваші клієнти стикаються найчастіше і дайте потрібний рада. Прочитайте інші блоги у вашій бізнес ніші, щоб зрозуміти, з коментарів і лайкам, які бізнес-теми викликають найвищий інтерес у Вашої цільової аудиторії. Так, так не тільки не соромтеся шпигувати, а навпаки робіть це регулярно. Ви ж не крадете ідеї, а вчіться на чужому досвіді. А після цього, Ви завжди зможете написати на суміжні теми для вашого власного блогу. І тільки після цього Ви ненав'язливо могли б відзначити, які привабливі перспективи чекають Ваших клієнтів після покупки ваших продуктів або послуг.

І тільки після цього Ви ненав'язливо могли б відзначити, які привабливі перспективи чекають Ваших клієнтів після покупки ваших продуктів або послуг

Чи не поводьтеся як важкий бомбардувальник, який випалює все під собою постійної бомбардуванням своєї аудиторії з інформацією про вашу продукцію або послуги!

4. Не використовуються (або мало використовуються фото і відео матеріали).

Коли мова йде про правильне і ефективне ведення блогу, то візуальні матеріали насправді дуже важливі. Не забувайте, фотографії роблять будь-який текст простіше для сприйняття читачами, і так їм буде простіше зрозуміти і запам'ятати представлені ідеї в вашому тексті. Крім того, фотографії приваблюють і хоча б на час захоплюють увагу відвідувачів вашого блогу, і відповідно і підвищують шанси на читання самого нудного вмісту. Тільки знов-таки намагайтеся не переборщити з фотографіями власної продукції, або того як вона працює.

Тільки знов-таки намагайтеся не переборщити з фотографіями власної продукції, або того як вона працює

Фотографії привертають і хоча б на час захоплюють увагу відвідувачів вашого блогу, і відповідно і підвищують шанси на читання самого нудного вмісту!

5. Не відстежують результати.

Компанії починають вести свої бізнес блоги з різних причин. Одні хочуть підняти впізнаваність бренду, інші хочуть залучити трафік на свій сайт, треті таким чином захищають свою репутацію. І так далі. Мотивів вести свій бізнес блог дуже багато. І ми про це на сайті sarafan.biz вже багато разів розповідали. Але, незалежно від причин, за якими Ви завели свій бізнес-блог, Ви повинні відстежувати результати ваших зусиль постійно. Якщо ви цього не робите, ви так ніколи і не дізнаєтеся, наскільки добре ви виконуєте свою задачу. Так що не лінуйтеся, витратьте регулярно час, щоб вивчити аналітику вашого блогу, щоб знати, що працює, що потрібно поліпшити, а в якому місці ви просто краще всіх!

І не забувайте, як ми часто повторюємо в РА «Сарафанова реклама»
Інтернет, як паркан - яку б «дурницю» Ви не написали в Інтернеті, завжди знайдуться люди, яким вона сподобається, і які повірять написи на Вашому паркані!

Читайте ще,

Як перетворити свій блог в гроші ?

Реклама в соціальних мережах і реклама в блогах - шлюбний союз?

Перейти а сторінку контакти

Newer posts

Older posts

Ви думаєте це людям цікаво?
Або від того, що Вам дуже потрібні гроші і продажу люди з жалості будуть у Вас щось купувати?
Реклама в соціальних мережах і реклама в блогах - шлюбний союз?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: