Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Бізнес з нуля: як заробити на блогах - Психологія - У "Живому журналі" можна заробити до $ 2 тисяч. | СЬОГОДНІ

 1. Бізнес з нуля: як заробити на блогах
 2. Бізнес з нуля: як заробити на блогах
 3. Бізнес з нуля: як заробити на блогах

Бізнес з нуля: як заробити на блогах

Блогери. Зробили інтернет-залежність джерелом доходу

Багато хто мріє про свій бізнес. Але більшість з нас зупиняє відсутність стартового капіталу. Насправді, є багато способів заробити, не вкладаючи в розвиток бізнесу ні копійки. Про це кожен другий понеділок місяця ми будемо розповідати в рубриці "Робота".

Перший випуск нового спецпроекту ми присвятили заробітків на блогах. Цей вид бізнесу в першу чергу підійде тим, у кого інтернет-серфінг (т. Е. Читання в інтернеті) перетворився в щоденну потребу. Зареєструйте свій блог і діліться з читачами знайденою інформацією. Коли ваш блог стане популярним, ви можете заробити на продажу реклами: написанні рекламних текcт або розміщенні посилань на сайті рекламодавця.

ЯК розкрутити СВІЙ БЛОГ

Блог (від англ. Web log - "мережевий щоденник") - ваша персональна сторінка в інтернеті, яку ви можете використовувати в якості онлайн-щоденника. Ви можете вести його як у відкритому доступі, так і для обраних читачів.

Для створення блогу ви можете скористатися готовою "платформою", а можете створити власний сайт. Створення сайту обійдеться вам від $ 100, підтримка - в середньому ще до $ 100 щомісячно. А "платформою" можна користуватися безкоштовно. Найпопулярніші "платформи" для блогів: livejournal.com, blogspot.com, liveinternet.ru, twitter.com і т.д.

Найбільш зручна "платформа" для "розкрутки" вашого блогу - "Живий журнал" (livejournal.com): вона відрізняється самим зручним сервісом. Зареєструвати блог і розібратися в принципах його роботи можна за кілька годин. Крім того, ця платформа дуже популярна, нею користуються у всьому світі. За даними компанії, що управляє СУП, щомісяця ЖЖ читають понад 25 млн осіб у всьому світі, тому читачі дізнаються про ваш блог практично миттєво.

За винятком матеріалів порнографічного або екстремістського характеру, ви можете публікувати в своєму блозі будь-яку інформацію. Це можуть бути ваші власні тексти, відеоролики, звукові файли і фотографії або ж запозичені на інших блогах і сайтах. (В цьому випадку ви повинні вказати джерело.) Але скажемо прямо - хоча блог і є інтернет-щоденником, докладний опис ваших особистих переживань навряд чи принесе багато грошей.

Ваш заробіток в інтернеті можна почати зі створення вузькоспеціалізованого блогу, розрахованого на певного рекламодавця. Наприклад, кулінарний блог або сторінку, присвячену ремонту і дизайну інтер'єрів. Але в такому випадку ви обмежуєте свої рекламні можливості певними ринками.

"Не всяка реклама впишеться в вузькоспеціалізований блог, - вважає професійний блогер Ігор (ibigdan.livejournal.com). - За великим рахунком рекламодавців цікавить тільки читацька аудиторія, зміст може бути будь-який - в рамках людської моралі, звичайно".

Найпростіший спосіб зробити популярний блог - вести розважальний дайджест. Блог з регулярно оновлюваними анекдотами, карикатурами, гумористичними роликами і т.д. в найкоротші терміни збере читацьку аудиторію. "Легка еротика" також приверне чимало читачів. Але в такому випадку при реєстрації блогу необхідно вказати, що ваша сторінка містить "інформацію для дорослих".

Також під час реєстрації не забудьте вказати тематику блога-- наприклад, "кулінарія", "дизайн інтер'єрів", "ремонт", "гумор", "еротика". Це полегшить пошук вашого блогу читачами.

Повідомлення в блозі називається "пост". Для початку вам доведеться писати, в середньому, 10 "постів" за день, в подальшому ця цифра буде тільки збільшуватися. Обов'язково моніторьте блоги схожою тематики: в інтернеті сидять вимогливі читачі, яких не влаштовують бородаті анекдоти і фотографії, розтиражовані сотнями ваших колег-блогерів.

Крім регулярного оновлення "постів", вам доведеться відповідати на повідомлення читачів - коментарі. Намагайтеся бути максимально коректними і доброзичливими, не реагуйте на провокації. Рекламодавця навряд чи зацікавить блог з нецензурною лайкою в коментарях.

"Не потрібно тішити себе ілюзіями - в цьому заробіток, як і в будь-якому іншому, легких грошей не буває, - попереджає блогер Михайло (cgtr.livejournal.com). - Але серйозний плюс даного заробітку в тому, що можна отримувати дохід, не вклавши ні копійки ".

Якщо ви не можете собі дозволити (принаймні, перший час) цілком присвячувати себе ведення блогу, обдумайте варіант колективної творчості. Можна придумати віртуальний персонаж, від імені якого ви будете вести блог. Зрозуміло, вам доведеться ділитися доходами, але за допомогою колег ви можете "розкрутити" блог не за рік-півтора (середній термін безкоштовної розкрутки), а швидше.

ДЕ ШУКАТИ РЕКЛАМОДАВЦІВ

Популярність блогу вимірюється рейтингом пошукової системи Яndex - за кількістю відвідувань вашої сторінки, цитованості і т.д. Коли на ваш блог щодня заходитимуть 300-500 читачів, пора задуматися про пошук рекламодавців.

Для початку зареєструйтеся на сайті blogun.ru. Це великий сервіс-посередник між блогерами та рекламодавцями, електронна система, яка гарантує взаємне виконання зобов'язань (недобросовісний рекламодавець або блогер автоматично потрапляє в "чорний список".)

Паралельно розмістіть у своєму блозі повідомлення про те, що ви готові розміщувати рекламні "пости".

Виходячи зі змісту вашого блогу і його позиції в рейтингу, рекламодавець звертається до вас через "блогун" з пропозицією про співпрацю. З часом до вас почнуть звертатися рекламні агентства.

Скільки можна заробити

Якщо ваш блог відвідують до 1 тис. Зареєстрованих читачів (в середньому 300-500 на добу), вартість "поста" з прямою рекламою починається від $ 10. (Розміщення посилання на сайт рекламодавця - від $ 5.) Ті блогери, чия аудиторія перевалила за тисячу, просять за комерційний "пост" $ 20-30. "Прихована" реклама обійдеться рекламодавцеві в 1,5-2 рази дорожче. Комісія "блогуна" становить 15% від кожної угоди, які ви здійснюєте через цей сайт. Продаючи рекламу за найнижчими розцінками, в місяць без відриву від основної роботи можна заробити $ 200-300. "Блоггер, який серйозно ставиться до своєї роботи, заробляє десь $ 400-700 на місяць", - стверджує Михайло. Для цього потрібно приділяти блогу не менше 4-5 годин на день: працювати над змістом, піднімати рейтинг. Верхня планка доходу - десь на рівні $ 2 тис. На місяць. Таку суму приносить своєму господареві блог ibigdan.livejournal.com (4,5 тис. Зареєстрованих читачів). За 10-12 годин роботи за комп'ютером Ігор пише близько 30 "постів", з яких від 1 до 3-х - комерційні.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ

Оплата рекламних постів здійснюється через системи електронних грошових переказів. Якщо ви працюєте з новим рекламодавцем безпосередньо, вимагайте передоплату. У свою чергу розміщуйте проплачені "пости" вчасно. Щоб уникнути проблем з податковою, у міру надходження грошей переводите їх на зарплатну картку. (Рухи сум в $ 20-30 не викличуть підозр.) Поки дохід від блогу не перевищує офіційну зарплату, можете спати спокійно. Але якщо щомісячний дохід від реклами перетинає кордон $ 400-500, зареєструйте ПП. (Це буде коштувати 2, 5 тис. Грн.)

ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК

Заробляти можна не тільки на рекламі, але також на просуванні інших блогів. Розміщуючи посилання на інші сторінки, ви піднімаєте їх рейтинг - відповідно ця послуга може бути платною. Розцінки в середньому ті ж, що і на розміщення посилань на сайти рекламодавців. Клієнтів-блогерів можна знайти як на "блогуне", так і серед читачів вашого блогу.

Також через блог ви можете продавати книги, диски, цифрову техніку, аксесуари, предмети меблів, одяг і взуття - нові або б / у. Схема продажу дуже проста. Ви розміщуєте в своєму блозі фотографію товару, опис, ціну та контактні координати. Коли з вами зв'язується покупець, ви або домовляєтеся про особисту зустріч, або відправляєте товар поштою. (Оплата здійснюється через систему електронних грошових платежів або післяплатою.)

Свої історії про те, як організувати свій бізнес з мінімальним стартовим капіталом, надсилайте на адресу [email protected]

Олексій Росовецький

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Бізнес з нуля: як заробити на блогах

Блогери. Зробили інтернет-залежність джерелом доходу

Багато хто мріє про свій бізнес. Але більшість з нас зупиняє відсутність стартового капіталу. Насправді, є багато способів заробити, не вкладаючи в розвиток бізнесу ні копійки. Про це кожен другий понеділок місяця ми будемо розповідати в рубриці "Робота".

Перший випуск нового спецпроекту ми присвятили заробітків на блогах. Цей вид бізнесу в першу чергу підійде тим, у кого інтернет-серфінг (т. Е. Читання в інтернеті) перетворився в щоденну потребу. Зареєструйте свій блог і діліться з читачами знайденою інформацією. Коли ваш блог стане популярним, ви можете заробити на продажу реклами: написанні рекламних текcт або розміщенні посилань на сайті рекламодавця.

ЯК розкрутити СВІЙ БЛОГ

Блог (від англ. Web log - "мережевий щоденник") - ваша персональна сторінка в інтернеті, яку ви можете використовувати в якості онлайн-щоденника. Ви можете вести його як у відкритому доступі, так і для обраних читачів.

Для створення блогу ви можете скористатися готовою "платформою", а можете створити власний сайт. Створення сайту обійдеться вам від $ 100, підтримка - в середньому ще до $ 100 щомісячно. А "платформою" можна користуватися безкоштовно. Найпопулярніші "платформи" для блогів: livejournal.com, blogspot.com, liveinternet.ru, twitter.com і т.д.

Найбільш зручна "платформа" для "розкрутки" вашого блогу - "Живий журнал" (livejournal.com): вона відрізняється самим зручним сервісом. Зареєструвати блог і розібратися в принципах його роботи можна за кілька годин. Крім того, ця платформа дуже популярна, нею користуються у всьому світі. За даними компанії, що управляє СУП, щомісяця ЖЖ читають понад 25 млн осіб у всьому світі, тому читачі дізнаються про ваш блог практично миттєво.

За винятком матеріалів порнографічного або екстремістського характеру, ви можете публікувати в своєму блозі будь-яку інформацію. Це можуть бути ваші власні тексти, відеоролики, звукові файли і фотографії або ж запозичені на інших блогах і сайтах. (В цьому випадку ви повинні вказати джерело.) Але скажемо прямо - хоча блог і є інтернет-щоденником, докладний опис ваших особистих переживань навряд чи принесе багато грошей.

Ваш заробіток в інтернеті можна почати зі створення вузькоспеціалізованого блогу, розрахованого на певного рекламодавця. Наприклад, кулінарний блог або сторінку, присвячену ремонту і дизайну інтер'єрів. Але в такому випадку ви обмежуєте свої рекламні можливості певними ринками.

"Не всяка реклама впишеться в вузькоспеціалізований блог, - вважає професійний блогер Ігор (ibigdan.livejournal.com). - За великим рахунком рекламодавців цікавить тільки читацька аудиторія, зміст може бути будь-який - в рамках людської моралі, звичайно".

Найпростіший спосіб зробити популярний блог - вести розважальний дайджест. Блог з регулярно оновлюваними анекдотами, карикатурами, гумористичними роликами і т.д. в найкоротші терміни збере читацьку аудиторію. "Легка еротика" також приверне чимало читачів. Але в такому випадку при реєстрації блогу необхідно вказати, що ваша сторінка містить "інформацію для дорослих".

Також під час реєстрації не забудьте вказати тематику блога-- наприклад, "кулінарія", "дизайн інтер'єрів", "ремонт", "гумор", "еротика". Це полегшить пошук вашого блогу читачами.

Повідомлення в блозі називається "пост". Для початку вам доведеться писати, в середньому, 10 "постів" за день, в подальшому ця цифра буде тільки збільшуватися. Обов'язково моніторьте блоги схожою тематики: в інтернеті сидять вимогливі читачі, яких не влаштовують бородаті анекдоти і фотографії, розтиражовані сотнями ваших колег-блогерів.

Крім регулярного оновлення "постів", вам доведеться відповідати на повідомлення читачів - коментарі. Намагайтеся бути максимально коректними і доброзичливими, не реагуйте на провокації. Рекламодавця навряд чи зацікавить блог з нецензурною лайкою в коментарях.

"Не потрібно тішити себе ілюзіями - в цьому заробіток, як і в будь-якому іншому, легких грошей не буває, - попереджає блогер Михайло (cgtr.livejournal.com). - Але серйозний плюс даного заробітку в тому, що можна отримувати дохід, не вклавши ні копійки ".

Якщо ви не можете собі дозволити (принаймні, перший час) цілком присвячувати себе ведення блогу, обдумайте варіант колективної творчості. Можна придумати віртуальний персонаж, від імені якого ви будете вести блог. Зрозуміло, вам доведеться ділитися доходами, але за допомогою колег ви можете "розкрутити" блог не за рік-півтора (середній термін безкоштовної розкрутки), а швидше.

ДЕ ШУКАТИ РЕКЛАМОДАВЦІВ

Популярність блогу вимірюється рейтингом пошукової системи Яndex - за кількістю відвідувань вашої сторінки, цитованості і т.д. Коли на ваш блог щодня заходитимуть 300-500 читачів, пора задуматися про пошук рекламодавців.

Для початку зареєструйтеся на сайті blogun.ru. Це великий сервіс-посередник між блогерами та рекламодавцями, електронна система, яка гарантує взаємне виконання зобов'язань (недобросовісний рекламодавець або блогер автоматично потрапляє в "чорний список".)

Паралельно розмістіть у своєму блозі повідомлення про те, що ви готові розміщувати рекламні "пости".

Виходячи зі змісту вашого блогу і його позиції в рейтингу, рекламодавець звертається до вас через "блогун" з пропозицією про співпрацю. З часом до вас почнуть звертатися рекламні агентства.

Скільки можна заробити

Якщо ваш блог відвідують до 1 тис. Зареєстрованих читачів (в середньому 300-500 на добу), вартість "поста" з прямою рекламою починається від $ 10. (Розміщення посилання на сайт рекламодавця - від $ 5.) Ті блогери, чия аудиторія перевалила за тисячу, просять за комерційний "пост" $ 20-30. "Прихована" реклама обійдеться рекламодавцеві в 1,5-2 рази дорожче. Комісія "блогуна" становить 15% від кожної угоди, які ви здійснюєте через цей сайт. Продаючи рекламу за найнижчими розцінками, в місяць без відриву від основної роботи можна заробити $ 200-300. "Блоггер, який серйозно ставиться до своєї роботи, заробляє десь $ 400-700 на місяць", - стверджує Михайло. Для цього потрібно приділяти блогу не менше 4-5 годин на день: працювати над змістом, піднімати рейтинг. Верхня планка доходу - десь на рівні $ 2 тис. На місяць. Таку суму приносить своєму господареві блог ibigdan.livejournal.com (4,5 тис. Зареєстрованих читачів). За 10-12 годин роботи за комп'ютером Ігор пише близько 30 "постів", з яких від 1 до 3-х - комерційні.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ

Оплата рекламних постів здійснюється через системи електронних грошових переказів. Якщо ви працюєте з новим рекламодавцем безпосередньо, вимагайте передоплату. У свою чергу розміщуйте проплачені "пости" вчасно. Щоб уникнути проблем з податковою, у міру надходження грошей переводите їх на зарплатну картку. (Рухи сум в $ 20-30 не викличуть підозр.) Поки дохід від блогу не перевищує офіційну зарплату, можете спати спокійно. Але якщо щомісячний дохід від реклами перетинає кордон $ 400-500, зареєструйте ПП. (Це буде коштувати 2, 5 тис. Грн.)

ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК

Заробляти можна не тільки на рекламі, але також на просуванні інших блогів. Розміщуючи посилання на інші сторінки, ви піднімаєте їх рейтинг - відповідно ця послуга може бути платною. Розцінки в середньому ті ж, що і на розміщення посилань на сайти рекламодавців. Клієнтів-блогерів можна знайти як на "блогуне", так і серед читачів вашого блогу.

Також через блог ви можете продавати книги, диски, цифрову техніку, аксесуари, предмети меблів, одяг і взуття - нові або б / у. Схема продажу дуже проста. Ви розміщуєте в своєму блозі фотографію товару, опис, ціну та контактні координати. Коли з вами зв'язується покупець, ви або домовляєтеся про особисту зустріч, або відправляєте товар поштою. (Оплата здійснюється через систему електронних грошових платежів або післяплатою.)

Свої історії про те, як організувати свій бізнес з мінімальним стартовим капіталом, надсилайте на адресу [email protected]

Олексій Росовецький

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Бізнес з нуля: як заробити на блогах

Блогери. Зробили інтернет-залежність джерелом доходу

Багато хто мріє про свій бізнес. Але більшість з нас зупиняє відсутність стартового капіталу. Насправді, є багато способів заробити, не вкладаючи в розвиток бізнесу ні копійки. Про це кожен другий понеділок місяця ми будемо розповідати в рубриці "Робота".

Перший випуск нового спецпроекту ми присвятили заробітків на блогах. Цей вид бізнесу в першу чергу підійде тим, у кого інтернет-серфінг (т. Е. Читання в інтернеті) перетворився в щоденну потребу. Зареєструйте свій блог і діліться з читачами знайденою інформацією. Коли ваш блог стане популярним, ви можете заробити на продажу реклами: написанні рекламних текcт або розміщенні посилань на сайті рекламодавця.

ЯК розкрутити СВІЙ БЛОГ

Блог (від англ. Web log - "мережевий щоденник") - ваша персональна сторінка в інтернеті, яку ви можете використовувати в якості онлайн-щоденника. Ви можете вести його як у відкритому доступі, так і для обраних читачів.

Для створення блогу ви можете скористатися готовою "платформою", а можете створити власний сайт. Створення сайту обійдеться вам від $ 100, підтримка - в середньому ще до $ 100 щомісячно. А "платформою" можна користуватися безкоштовно. Найпопулярніші "платформи" для блогів: livejournal.com, blogspot.com, liveinternet.ru, twitter.com і т.д.

Найбільш зручна "платформа" для "розкрутки" вашого блогу - "Живий журнал" (livejournal.com): вона відрізняється самим зручним сервісом. Зареєструвати блог і розібратися в принципах його роботи можна за кілька годин. Крім того, ця платформа дуже популярна, нею користуються у всьому світі. За даними компанії, що управляє СУП, щомісяця ЖЖ читають понад 25 млн осіб у всьому світі, тому читачі дізнаються про ваш блог практично миттєво.

За винятком матеріалів порнографічного або екстремістського характеру, ви можете публікувати в своєму блозі будь-яку інформацію. Це можуть бути ваші власні тексти, відеоролики, звукові файли і фотографії або ж запозичені на інших блогах і сайтах. (В цьому випадку ви повинні вказати джерело.) Але скажемо прямо - хоча блог і є інтернет-щоденником, докладний опис ваших особистих переживань навряд чи принесе багато грошей.

Ваш заробіток в інтернеті можна почати зі створення вузькоспеціалізованого блогу, розрахованого на певного рекламодавця. Наприклад, кулінарний блог або сторінку, присвячену ремонту і дизайну інтер'єрів. Але в такому випадку ви обмежуєте свої рекламні можливості певними ринками.

"Не всяка реклама впишеться в вузькоспеціалізований блог, - вважає професійний блогер Ігор (ibigdan.livejournal.com). - За великим рахунком рекламодавців цікавить тільки читацька аудиторія, зміст може бути будь-який - в рамках людської моралі, звичайно".

Найпростіший спосіб зробити популярний блог - вести розважальний дайджест. Блог з регулярно оновлюваними анекдотами, карикатурами, гумористичними роликами і т.д. в найкоротші терміни збере читацьку аудиторію. "Легка еротика" також приверне чимало читачів. Але в такому випадку при реєстрації блогу необхідно вказати, що ваша сторінка містить "інформацію для дорослих".

Також під час реєстрації не забудьте вказати тематику блога-- наприклад, "кулінарія", "дизайн інтер'єрів", "ремонт", "гумор", "еротика". Це полегшить пошук вашого блогу читачами.

Повідомлення в блозі називається "пост". Для початку вам доведеться писати, в середньому, 10 "постів" за день, в подальшому ця цифра буде тільки збільшуватися. Обов'язково моніторьте блоги схожою тематики: в інтернеті сидять вимогливі читачі, яких не влаштовують бородаті анекдоти і фотографії, розтиражовані сотнями ваших колег-блогерів.

Крім регулярного оновлення "постів", вам доведеться відповідати на повідомлення читачів - коментарі. Намагайтеся бути максимально коректними і доброзичливими, не реагуйте на провокації. Рекламодавця навряд чи зацікавить блог з нецензурною лайкою в коментарях.

"Не потрібно тішити себе ілюзіями - в цьому заробіток, як і в будь-якому іншому, легких грошей не буває, - попереджає блогер Михайло (cgtr.livejournal.com). - Але серйозний плюс даного заробітку в тому, що можна отримувати дохід, не вклавши ні копійки ".

Якщо ви не можете собі дозволити (принаймні, перший час) цілком присвячувати себе ведення блогу, обдумайте варіант колективної творчості. Можна придумати віртуальний персонаж, від імені якого ви будете вести блог. Зрозуміло, вам доведеться ділитися доходами, але за допомогою колег ви можете "розкрутити" блог не за рік-півтора (середній термін безкоштовної розкрутки), а швидше.

ДЕ ШУКАТИ РЕКЛАМОДАВЦІВ

Популярність блогу вимірюється рейтингом пошукової системи Яndex - за кількістю відвідувань вашої сторінки, цитованості і т.д. Коли на ваш блог щодня заходитимуть 300-500 читачів, пора задуматися про пошук рекламодавців.

Для початку зареєструйтеся на сайті blogun.ru. Це великий сервіс-посередник між блогерами та рекламодавцями, електронна система, яка гарантує взаємне виконання зобов'язань (недобросовісний рекламодавець або блогер автоматично потрапляє в "чорний список".)

Паралельно розмістіть у своєму блозі повідомлення про те, що ви готові розміщувати рекламні "пости".

Виходячи зі змісту вашого блогу і його позиції в рейтингу, рекламодавець звертається до вас через "блогун" з пропозицією про співпрацю. З часом до вас почнуть звертатися рекламні агентства.

Скільки можна заробити

Якщо ваш блог відвідують до 1 тис. Зареєстрованих читачів (в середньому 300-500 на добу), вартість "поста" з прямою рекламою починається від $ 10. (Розміщення посилання на сайт рекламодавця - від $ 5.) Ті блогери, чия аудиторія перевалила за тисячу, просять за комерційний "пост" $ 20-30. "Прихована" реклама обійдеться рекламодавцеві в 1,5-2 рази дорожче. Комісія "блогуна" становить 15% від кожної угоди, які ви здійснюєте через цей сайт. Продаючи рекламу за найнижчими розцінками, в місяць без відриву від основної роботи можна заробити $ 200-300. "Блоггер, який серйозно ставиться до своєї роботи, заробляє десь $ 400-700 на місяць", - стверджує Михайло. Для цього потрібно приділяти блогу не менше 4-5 годин на день: працювати над змістом, піднімати рейтинг. Верхня планка доходу - десь на рівні $ 2 тис. На місяць. Таку суму приносить своєму господареві блог ibigdan.livejournal.com (4,5 тис. Зареєстрованих читачів). За 10-12 годин роботи за комп'ютером Ігор пише близько 30 "постів", з яких від 1 до 3-х - комерційні.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ

Оплата рекламних постів здійснюється через системи електронних грошових переказів. Якщо ви працюєте з новим рекламодавцем безпосередньо, вимагайте передоплату. У свою чергу розміщуйте проплачені "пости" вчасно. Щоб уникнути проблем з податковою, у міру надходження грошей переводите їх на зарплатну картку. (Рухи сум в $ 20-30 не викличуть підозр.) Поки дохід від блогу не перевищує офіційну зарплату, можете спати спокійно. Але якщо щомісячний дохід від реклами перетинає кордон $ 400-500, зареєструйте ПП. (Це буде коштувати 2, 5 тис. Грн.)

ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК

Заробляти можна не тільки на рекламі, але також на просуванні інших блогів. Розміщуючи посилання на інші сторінки, ви піднімаєте їх рейтинг - відповідно ця послуга може бути платною. Розцінки в середньому ті ж, що і на розміщення посилань на сайти рекламодавців. Клієнтів-блогерів можна знайти як на "блогуне", так і серед читачів вашого блогу.

Також через блог ви можете продавати книги, диски, цифрову техніку, аксесуари, предмети меблів, одяг і взуття - нові або б / у. Схема продажу дуже проста. Ви розміщуєте в своєму блозі фотографію товару, опис, ціну та контактні координати. Коли з вами зв'язується покупець, ви або домовляєтеся про особисту зустріч, або відправляєте товар поштою. (Оплата здійснюється через систему електронних грошових платежів або післяплатою.)

Свої історії про те, як організувати свій бізнес з мінімальним стартовим капіталом, надсилайте на адресу [email protected]

Олексій Росовецький

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: