Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блог Анфіси Бреус | Як почати вести блог. Поради початківцям від 13 експертів.

У 2010 році я почала вести свій бізнес-блог. Тоді я його і бізнес-блогом то не називала.

Спочатку це був просто інтерес до WordPress. Щось нове, цікаве, захоплююче. На той момент у мене був досвід створення сайтів на HTML і PHP.

WordPress ж пропонував зовсім іншу концепцію. Не потрібно нічого створювати з нуля, тобто писати програми, створювати HTML код, CSS стилі, і базу даних. Установка WordPress проста і управління через адмінку. А щоб опублікувати статтю в інтернеті потрібно просто написати заголовок і текст статті. І ось ваша нова стаття вже доступна в усьому світі в мережі.

Процес захопив мене буквально з самого початку, і мені хотілося на моєму новоспеченому блозі вже почати щось писати.

Інформації про WordPress в рунеті на той момент було не так багато, і я в основному шукала рішення по плагинам і налаштувань в англомовному інтернеті. Все що знаходила, пробувала на своєму сайті, і вдалі рішення початку описувати на блозі.

Це були статті про налаштування WordPress, про плагіни, теми, функціях WordPress, різних сервісах для підключення форм підписки, вставки відео, кнопок поділитися та інші премудрості.

Тоді я і не думала, що мій блог стане інструментом для залучення клієнтів. Але це сталося дуже швидко, через пару місяців в коментарях до однієї зі статей мені написала дівчина і попросила допомоги в налаштуванні блогу. Ми зателефонували і домовилися про ціну. Це був найдовший, по виконанню, замовлення за найменші, чисто символічні, гроші. За 10 днів роботи я отримала 30 доларів. Але це був приголомшливий досвід.

Тільки я здала перший блог замовнику, як через блог надійшов ще замовлення, потім ще і ще. Так почалася моя кар'єра фрілансера. І вже протягом першого року я вже зробив «під ключ» на замовлення близько 100 бізнес-блогів.

Аудиторія читачів блогу росла, і я отримувала в коментарях все більше і більше подяк за корисний контент і питання по створенню та налагодженню блогів.

Завдяки читачам блогу і клієнтам я вивела загальні принципи створення і налаштування бізнес-блогу, відібрала необхідні плагіни, систематизувала вставки кодів, все це оформила в чек-лист з покроковими діями по налаштуванню бізнес-блогу. Таких повторюваних дій в чек-листі виявилося більше 100 :), які доводилося раз разом робити, в перебігу декількох днів, налаштовуючи черговий блог на замовлення.

І тоді у мене народилася ідея створити такий шаблон в який всі ці дії були б включені, і тоді кожен бажаючий, не маючи ніяких спеціальних технічних знань, зміг би створити і професійно налаштувати бізнес-блог самостійно.

Від ідеї до реалізації пішло 7 місяців і в листопаді 2011 року в світ вийшла перша версія шаблону AB-Inspiration в рамках проекту « МЛМ-Блог за 1 годину і без сліз «.

Тому я можу з 100% упевненістю сказати, то саме завдяки блогу я

 • створила велику спільноту однодумців,
 • привернула надійних партнерів і лояльних клієнтів,
 • знайшла друзів,
 • збільшила базу передплатників,
 • створила, і постійно вдосконалюю, багатоцільовий шаблон - конструктор «AB-Inspiration» і розширення до нього. (На «AB-Inspiration» можна самостійно створити і професійно налаштувати як бізнес-блог, так і інтернет-магазин, для продажів фізичних, цифрових і партнерських товарів, разом з бізнес-блогом для його просування).

До чого це я все розповідаю.

Справа в тому, що на днях, переглядаючи розсилки в англомовному інтернеті, я натрапила на статтю з серією інтерв'ю Salman Aslam з відомими онлайн бізнесменами (Кріс Броган, Ян Клірі, Адам Коннел і інші).

Автор статті поставив кожному всього 3 питання:

1. Як ви почали вести блог?
2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?
3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Читаючи цю статтю я просто згадала весь свій шлях в інтернеті з 2010 по сьогоднішній день. Всі відповіді сильно перегукуються з моєю історією.

Мені дуже захотілося поділитися з вами цими короткими інтерв'ю. Я їх переклала на російську і викладаю нижче. Це дуже натхненно. Якщо ви ще не зважилися створити свій блог, то після прочитання ви точно захочете діяти і створити його вже сьогодні.

Після прочитання, будь ласка, напишіть в коментарях:

 • Яка історія початку ведення блогу вам сподобалася найбільше
 • Чиї досягнення вразили найбільше
 • Яку пораду сподобався або змусив задуматися
 • 3 речі, які об'єднують усіх опитаних, на ваш погляд (що спільного між всіма цими людьми)

Тож почнемо! Бажаю вам справжньої насолоди і натхнення від цих інтерв'ю!

Оригінал статті Салман Аслам тут: How to Start a Blog for Business: 13 Experts Weigh in on Benefits of Blogging

Оригінал статті Салман Аслам тут: How to Start a Blog for Business: 13 Experts Weigh in on Benefits of Blogging

Кріс Броган - видавець і головний виконавчий директор журналу «Owner Magazine» - бізнес-журналу, який допомагає підвищити свою цінність за рахунок розширення можливостей і зв'язків. Він є автором книг бестселерів «Ударне рівняння», «Trust Agents», «Соціальні Медіа 101» і «Гугл плюс для бізнесу».

1. Як ви почали вести блог?

Я знайшов програмне забезпечення, яке дозволяло мені публікувати інформацію на веб-сайті (це було до появи блогів) і почав писати. Ось так просто. Я писав для себе. Це тривало якийсь час, поки я не зрозумів як робити це правильно.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Давайте подивимося: написання книги бестселери, поява на TV, зустріч з принцесою, можливість написати дві теми номера для журналів, інтерв'ю з бізнес-легендою (Річардом Бренсоном) і багато багато консультацій з основними брендами (Coke, Pepsi, GM, Titleist, Disney, Google, Microsoft, Dell, і так далі)

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Блогінг є найкращим способом залучення потенційних клієнтів, на який ви можете розраховувати в інтернет. Напишіть історії, які допоможуть потенційним клієнтам вирішити їхні проблеми за допомогою вашого продукту або послуги. І тоді у вас з'являться ті, хто буде цінувати інформацію, яку ви даєте. Пишіть унікальний залучає контент і у вас буде шанс досягти успіху у вашому бізнесі.

Ян Клірі є експертом в області підприємництва, спікер і експерт в технологіях соціальних мереж, через свій сайту / блог RazorSocial ділиться інформацією про інструменти в соціальних мережах. Сайт RazorSocial удостоєний безліччю нагород. Ян є відомим лідером думок у своїй ніші. Завдяки досвіду в технологічному секторі Ян представляє складну інформацію доступним способом.

1. Як ви почали вести блог?

Я почав вести блог і писати статті на тему, яка мені не дуже подобалася і той блог не став успішним. Коли я почав вести блог Razorsocial - він був про інструменти та технології соціальних мереж, я був дуже захоплений цією темою, і це мало величезне значення.

Ви повинні бути дуже постійними, щоб досягти успіху в блогінгу, і якщо вам не подобається те, про що пишете, ваші шанси на успіх дуже малі!

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Наш бізнес зростає з кожним роком, і одна з головних причин успіху є блог. У нас є освітній центр по інтернет маркетингу в Ірландії, який значно зріс з того моменту, коли ми почали вести блог. Також ми отримуємо дохід безпосередньо через блог.

Також завдяки блогу я створив дивовижну мережа людей по всьому світу, і ця мережа надзвичайно цінна.

Завдяки блогу у мене з'явилася можливість виступити на деяких найбільших медіа конференціях по всьому світу, і це допомогло мені завоювати авторитет в глобальному масштабі.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

1. Виберіть нішу - якби я писав тільки про соціальні мережі, блог б не виріс так швидко. Спочатку я б досліджував ринок і вибрав нішу, яка мені подобається, і ще ніхто цю нішу не охопив. Це допоможе вам стати помітним, що виділяється серед конкурентів.

2. Бути послідовним - блоги це не короткострокове явище. Перші 3-6 місяців будуть складними, але якщо ви будете послідовно надавати хороший контент і будувати відносини з цільовою аудиторією, блог буде рости.

3. SEO оптимізація контенту. Оптимізація контенту - це не про хитрощі і різні сумнівні схеми з метою обдурити Google. Це про надання релевантної інформації Гуглу, щоб він міг правильно індексувати ваш контент. І тоді, з великою часткою ймовірності, Google стане вашим найбільшим джерелом трафіку.

4. Створюйте співтовариство - з першого ж дня ви повинні думати про те, щоб створити спільноту навколо свого блога. Спільнота складається з інших блогерів, бізнесменів, передплатників на ваш контент і т. Д. Ваше співтовариство набагато більше, ніж просто список передплатників, тому не розглядайте і не належите до нього як списку!

Ваше співтовариство набагато більше, ніж просто список передплатників, тому не розглядайте і не належите до нього як списку

Адам Коннел є засновником Blogging Wizard . Менеджер з маркетингу в UK Linkology. І проводить більшу частину свого часу, допомагаючи іншим стати більш успішними в інтернеті.

1. Як ви почали вести блог?

Мій перший блог був створений за потребою. Я керував некомерційної студією звукозапису в коледжі і намагався вивчити HTML для створення сайту. У пошуку альтернативи я знайшов WordPress.

Я зміг швидко створити і налаштувати блог і розповідати на сайті про музику над якою ми працювали в той момент.

Студія поступово ставала все більш успішною, і, хоча в планах не стояло заробити гроші ми в підсумку випустили понад 60 музичних релізів з усього світу. Всього було на 1,5 мільйона завантажень з цих релізів за останніми даними.

Незважаючи на те, що це не була заслуга блогинга, це послужило каталізатором мого інтересу до WordPress як до платформи та блогінгу в цілому.

Потім я захистив дисертацію по маркетингу в галузі музики і це привело мене до маркетингу в цілому.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Я застосував усі, що вивчив на першому блозі і запустив ігровий блог, який за 2 місяці став популярним з відвідуванням 15000 відвідувачів в місяць. Ніяких робіт по створенню зворотних посилань ми не робили взагалі. Перед тим як ми закрили проект у нас була команда з 30+ авторів, і профільна команда youtube.

Мій досвід роботи на себе самого привело мене до роботи менеджером в маркетинговому агентстві - я перевершив кваліфікованих маркетологів претендували на цю роботу просто показавши, що я знаю, про що говорю.

Мені б цього не вдалося зробити, якби я просто захистив дисертацію по маркетингу. Основна заслуга - це практика.

Потім я запустив свій особистий блог, Blogging Wizard в грудні 2012 року, і через 3-4 місяці я його виростив до 15 000 відвідувачів в місяць.

У березні / квітні ми запустили нову послугу і завдяки роботі, яку я зробив на блозі, і, написавши кілька статей для галузевих видань, ми змогли збільшити бізнес до 5-значних обертів на місяць протягом 6 місяців. Звичайно це не найбільший зліт, який я знаю деякі підприємці досягали, але враховуючи, що я проводив 1-2 дні на місяць займаючись просуванням (через брак часу та інших обов'язків в бізнесі), це зовсім непогано. А з грудня ми подвоїли нашу клієнтську базу.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Перетворити свій бізнес-блог на дійну корову з певністю можна, але вам потрібно зробити наступне:

Вивчіть свою цільову аудиторію (опитування і дослідження - відмінний спосіб для початку, але якщо ви добре розумієте свою нішу, ви можете бути частиною цієї аудиторії)

Доставляйте контент (статті на блозі), необхідний вашої аудиторії (він повинен бути на вищому рівні)

Вивчіть лідерів у вашій ніші і посилайтеся на них в своїх статтях на блозі (повідомте їм про це через соціальні мережі або Email)

Створюйте Лендінгем на ваші основні послуги (Лендінгем дозволяють поліпшити конверсію за рахунок відсутності відволікаючих моментів)

Присвятіть час на просування контенту, на створення якого ви витратили так багато часу

Збирайте список передплатників і приділяйте час на його збільшення

Не займайтеся жорсткими продажами. Люди хочуть читати статті на блозі, які допоможуть їм, а не спроби щось продати. А ось якщо ви пропонуєте щось безкоштовно, тоді вони не заперечують :).

Різноманітність і готовність до майбутнього - вам потрібно знати свою нішу зсередини і бути в змозі визначити, коли послуга втрачає привабливість і мати запасний план (це не пов'язано з блогом, але це неймовірно важливо)

Немає ніякої гарантії, що те, що сталося з моїм агентством, повториться для вашого бізнесу. Але люди хочуть вчитися, і якщо ви допоможете їм дізнатися, що саме вони повинні знати, ви станете авторитетом. Якщо ви не розумієте то про що говорите, тоді буде складно досягти результату.

В кінцевому рахунку це зводиться до одного: Знайдіть проблеми своєї аудиторії і вирішите їх.

Якщо у них немає часу, щоб слідувати вашим навчальним інструкцій, керівництв, інформації, яку ви даєте на блозі, і у них є гроші, тоді вони вам заплатять за послугу.

Авторитет - це все!

Авторитет - це все

Том Евер - головний блог-менеджер ManageWP , І він серйозно захоплений WordPress. Він також є засновником Leaving Work Behind , Блог для тих, хто хоче кинути роботу і побудувати свою краще життя.

1. Як ви почали вести блог?

Ще в червні 2011 року (коли я запустив «Залишаючи роботу позаду»), до цього я навіть не читав блоги, не кажучи вже про створення власного. Проте, у мене було трохи досвіду в створенні сайтів, тому я не починав з нуля. Мої початкові наміри полягали в тому, щоб використовувати блог як засіб підтримувати себе і мотивувати на створення успішного бізнесу. Я публічно писав про це на блозі, а це вже відповідальність. Але з часом блог став чимось на зразок бізнесу сам по собі, генеруючи як інформаційний продукт, так і дохід від партнерської діяльності.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Відмінне справа! Як я сказав вище, блог генерує гроші за рахунок продажу інформаційних продуктів і доходів від партнерських програм, але це ще не все. Мій блог також зіграв ключову роль в тому, щоб допомогти мені почати блогінг кар'єру як фрілансер. Крім того, я познайомився з багатьма чудовими людьми через блог, про які я б ніколи не дізнався.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Це залежить від ніші, але блог може стати відмінним інструментом для отримання лидов і клієнтів для вашого бізнесу. Також блог творить чудеса в плані вартості бренду. Так що, блог варто того, щоб принаймні докладніше розглянути цей інструмент.

Брайен Хонігман -  спікер  , Консультант з маркетингу, письменник фрілансер Брайен Хонігман - спікер , Консультант з маркетингу, письменник фрілансер. Він писав для Forbes, Mashable, the Huffington Post, the Next Web та інших видань.

1. Як ви почали вести блог?

Я почав вести блог на своїй першій стажуванні, щоб клієнти могли було обговорювати, що вони дізналися, і свої знання в галузі. Після цього я вів блоги своїх клієнтів, як маркетолог, а також вів свій власний блог розповідаючи про уроки, які витягнув з маркетингової діяльності.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Блогінг дав моїм клієнтом більше видимості і впізнаваності в інтернет, більше потенційних клієнтів, цільовий трафік і позиціонування себе в якості лідерів в їх індустрії. Для мене особисто блог дав мені можливість долучитися до обговорень питань в нашій ніші в якості лідера думок і зробити собі ім'я на темах мого досвіду як в маркетингу, соціальних медіа, техніки, контенту і бізнесу. Я не можу в достатній мірі висловити наскільки блогінг важливий для формування вашої кар'єри.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Навіть якщо ви поганий письменник, робіть подкасти або створіть канал YouTube, де ви будете давати контент про перспективи вашої індустрії / ніші. Вам нема чого втрачати. Все, що потрібно зробити, щоб почати вести блог, це створити серію відео або подкастів. Ми не говоримо про роботу, де відхилення від нормативу загрожує серйозними ризиками, наприклад, будучи хірургом або пілотом літака. Найгірше, що може статися, якщо завтра почати вести блог, - ніхто його не побачить. Так, це довга робота, результат якої не приходить відразу, але старанно працюючи ви будете поступово бачити результати.

Брайан Дін є засновником Backlinko . Він є одним з найбільш шанованих фахівців в області побудови посилань в світі SEO.

1. Як ви почали вести блог?

Я почав свій блог, тому що зрозумів, що в інтернеті не було достатньо практичного контенту по SEO. Замість того, щоб скаржитися, я вирішив зробити блог, який я сам би хотів читати Я почав свій блог, тому що зрозумів, що в інтернеті не було достатньо практичного контенту по SEO

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Занадто багато речей, щоб порахувати: відносини, розваги, освіту. Чесно кажучи, створення та ведення блогу було одним з кращих особистих і ділових рішень, які я коли-небудь робив. Це те, що я рекомендую для кожного бізнесу.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Почати сьогодні. Не допустіть помилку: починаючи вести блог сьогодні потребують багато (багато!) Роботи. Це не те ж саме, що було в 2004 році, коли ви конкурували з 10 іншими блогами в своїй галузі. При цьому, якщо ви зможете створити блог, який буде виділятися, ви творця більш сучасний бізнес, ніж могли б, використовуючи інші стратегії.

При цьому, якщо ви зможете створити блог, який буде виділятися, ви творця більш сучасний бізнес, ніж могли б, використовуючи інші стратегії

Джеймс Клер підприємець, блогер мандрівник і важкоатлет.

1. Як ви почали вести блог?

Я почав писати на блозі про свої подорожі, а потім перейшов до ведення блогу для свого бізнесу. Що стосується часу, я писав близько трьох років, але я створив свій блог на домені jamesclear.com в листопаді 2012 року.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

За перші 15 місяців я набрав 55 000 передплатників (вони отримують від мене електронні листи щопонеділка та щочетверга). Щомісяця я отримую 200 000 унікальних відвідувачів. Понад 2,5 мільйонів чоловік читали мої роботи на блозі протягом першого року.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Якщо вас цікавить блогінг, я пропоную зробити три речі. По-перше, встановіть розклад публікації статей, якого ви можете дотримуватися. Більшість блогерів неймовірно непослідовні. Ви можете виграти, якщо будете просто надійними / послідовними. По-друге, напишіть кращий контент. Приділіть більше часу на вивчення і написання статті. Якість перемагає. По-третє, збільшуйте кількість передплатників. Це кращий спосіб бути на зв'язку зі своїм співтовариством.

Джефф Кінгстон - студент з маркетингу в Університеті Бригама Янга. У нього пристрасть до цифрового маркетингу в будь-яких проявах. Останні 3 роки займається SEO, SEM, Партнерському маркетингу і багатьом іншим.

1. Як ви почали вести блог?

Особисто я почав вести блог як спосіб документувати те, що я вивчив на роботі і через власні експерименти. Чесно кажучи, я ще не вкладав багато часу в свій власний бренд, але це в моєму списку справ.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

За останній рік або близько того я зосередився на створенні бренду бізнес-школи цифрового маркетингу, яку я відвідую в університеті університеті Брігама Янга в Прово, штат Юта. Я провів серію інтерв'ю з такими експертами, як Брайан Дін і Джоб Купер, а також написав серію лекцій / семінарів в кампусі з різних тем цифрового маркетингу.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Блоги - відмінний спосіб заявити про себе в своїй ніші. Але мені здається, багато людей роблять це неправильно. У минулому люди виявили, що блоги є хорошим інструментом для отримання трафіку і вирішили, що створення блогу - хороша ідея для власників бізнесу. Якщо ви думаєте, що ведення блогу це просто кидати в інтернет «щось», то не витрачати час і краще заплатите за рекламу в Facebook або щось в цьому роді.

Ведення блогу це про те, щоб принести реальну цінність аудиторії. Щоб дати цю цінність, вам потрібно зрозуміти свою аудиторію і створювати контент, який вони хочуть бачити. А не тільки копії або листування інших успішних статей типу «десять кращих ...». Створюйте нові ідеї в своїй галузі і діліться цими ідеями.

Кріс Дакер - підприємець, який створив ряд успішних бізнесів, віртуальний фахівець з персоналу, блогер, подкастера і автор, який допомагає іншим підприємцям катапультувати свій бізнес в XXI столітті, використовуючи так званий стиль маркетингу «Сучасний Бізнес».

1. Як ви почали вести блог?

Я почав вести блог в січні 2010 року, щоб намітити план і описувати як я стаю лідером віртуальної компанії до кінця року. Це був свого роду спосіб підтримувати і мотивувати себе не здатися і дійти до мети. Але також це був відмінний інструмент для побудови свого бренду і для залучення потенційних клієнтів.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Набагато більше, ніж міг собі уявити. Я зібрав велику кількість лояльних передплатників і клієнтів, побудував кар'єру спікера, уклав контракт на книгу, виростила ще два бізнесу і через блог зміг допомогти великій кількості підприємців, більшого, ніж я міг би, просто надаючи послуги. Це було відмінне подорож.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Починайте зараз. Одне з найбільших жалю, яке я відчуваю в розвитку мого бізнесу, - це те, що я не почав вести блог раніше. Це було б перше, що я б змінив, якби зміг повернутися в минуле. Зосередьтесь на контент-маркетингу і, в кінцевому рахунку, на вирішенні проблем аудиторії!

Зосередьтесь на контент-маркетингу і, в кінцевому рахунку, на вирішенні проблем аудиторії

Грегорі Чиотти , Маркетинговий стратег в Help Scout.

1. Як ви почали вести блог?

Спочатку я вів блог від випадку до випадку на платформі Blogger, який був абсолютно ні про що. Я швидко витягнув урок, що я і мій блог нікого не цікавить. Єдине, що хвилює людей це те, що мої статті зроблять для них. Я спробував кілька тем перед тим, як заснувати Sparring Mind. Це моє ЗМІ, де я пишу про особистісне зростання + всі ті психологічні дослідження, про які я люблю читати. В даний час в моїй базі приблизно ~ 25 000 передплатників.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

На даний момент просування контент стратегії є моєю повноцінною роботою в Help Scout, і я допомагаю досягати певних завдань через блог. З додатковим доходом, який створює Sparring Mind, я живу чудовою життям: працюю в домашньому офісі в піжамі, допомагаю розвивати корисний B2B продукт і ще маю можливість транслювати мої думки тисячам людей. Здорово!

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Контент = попкорн, а продукт - холодний чай. Якщо ваш контент не створює спрагу і бажання використовувати ваш продукт, ви робите помилку. Вам потрібно показати потенційним клієнтам, що робити, як робити, і чому вони повинні це робити. Навчайте і мотивуйте, або все разом.

Алекс Бідон - креативний портретний фотограф і блогер в Вустерширі, Англія. Вона змогла створити величезну аудиторію в своїй ніші через блог.

1. Як ви почали вести блог?

У вас коли-небудь була величезна мрія, але ви не знали, з чого почати? У мене була така! Тому в серпні 2010 року я вирішила, що найкращий спосіб втілити цю мрію - почати вести блог. Це я і зробила! Спочатку я дійсно не знала, що роблю, але я присвячувала блогу майже кожен день - і, перш ніж я це дізналася що роблю, у мене була аудиторія!

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Мій бізнес процвітає, тому що я почала вести блог. Я змогла налагодити реальні відносини з людьми і отримати достатньо сил, щоб мати можливість керувати своїм бізнесом повний робочий день з будь-якої точки світу за допомогою інтернет. Я провела останній місяць в трьох різних країнах: США, Великобританії і Тринідаді - і змогла зробити це, не турбуючись про те, що можу щось пропустити в бізнесі. Це було дивовижно!

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Зосередьтеся на тих з ким ви намагаєтеся зв'язатися, щоб ви могли створювати статті на блозі з урахуванням цих конкретних людей. Дізнайтеся, що робить вас особливим, і використовуйте це, щоб виділитися з натовпу. І обов'язково, обов'язково, ОБОВ'ЯЗКОВО почніть вести розсилку, щоб ви могли підтримувати відкрите спілкування з аудиторією, надаючи якомога більше цінності для їх життя.

І обов'язково, обов'язково, ОБОВ'ЯЗКОВО почніть вести розсилку, щоб ви могли підтримувати відкрите спілкування з аудиторією, надаючи якомога більше цінності для їх життя

Нейл Патель - підприємець, інвестор і блогер. Він є співзасновником Crazy Egg & KISSmetrics і працює з такими компаніями, як Tech Crunch, Microsoft і AOL, надаючи їм більше трафіку і більше бізнесу. Ви можете знайти блог Neil на сайті Quicksprout.com

1. Як ви почали вести блог?

Я почав вести блоги як інструмент для залучення потенційних клієнтів. У той час я тільки що відкрив блог Movable Type і почав писати контент. Я був не дуже хороший в цьому, але за ці роки я дізнався, що робити і що не робити.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Ведення блогу допомогло отримувати і сформувати позитивний бренд. Плюс я багато чому навчився за ці роки від своїх читачів.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Ви повинні просто почати вести блог.

Ліндсей Остром - талановитий блогер і фотограф з Pinch of Yum . Разом зі своїм чоловіком вона створила Pinch of Yum, один з найпопулярніших сайтів рецептів в світі.

1. Як ви почали вести блог?

Я вирішила почати вести блог після того, як зрозуміла, наскільки мені подобається знаходити і ділитися рецептами в інтернеті. Мені завжди подобалося готувати здорову їжу, і ділитися цими рецептами з читачами та їхніми родинами виявилося дійсно відповідати своїй назві процесом.

2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?

Ми змогли монетизувати блог до доходу як на повноцінній роботі, і в минулому місяці у нас було більше 1 мільйона унікальних відвідувачів.

3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?

Я б порадила почати вести блог без всяких очікувань на отримання грошей. Спробуйте, подивіться, чи подобається вам це, а потім зробіть все можливе, щоб перетворити його в бізнес, прийнявши розумні рішення. Хороша річ полягає в тому, що якщо ви вирішите вести блог тому що вам подобається сам процес і тема, тоді для вас буде щастям просто вести блог. Це все про те, як насолоджуватися процесом!

Як вам інтерв'ю?

Сподіваюся, що багато їх поради здатні допомогти вам знайти вірний шлях у вашому успіху!

Напишіть, будь ласка, ваші враження відповівши на один або всі питання:

 • Чия історія початку ведення блогу вам найбільше сподобалася
 • Чиї досягнення вразили найбільше
 • Яку пораду сподобався або змусив задуматися
 • Що, на ваш погляд, об'єднує всі 13 героїв

Буду рада вашим коментарям. А також, якщо у вас є своя історія, поділіться нею в коментарях :) Впевнена, багатьом буде цікаво дізнатися про вас більше, і вони стануть вашими партнерами або клієнтами.

PS Як використовувати свій блог з максимальною ефективністю, публікуючи на ньому різні види контенту, і просуваючи різними способами Ви завжди можете дізнатися в нашому тренінг - центрі «» Натхнення »-WordPress для початківців» . Цього року центру виповнилося три роки. За цей час його послугами скористалися понад 2000 блогерів.

клікніть по цьом ПОСИЛАННЯ і ознайомтеся з нашим спеціальним пропозицію на честь 3-річчя тренінг-центру. Приєднуйтесь до нашої спільноти технічно освічених блогерів, щоб робити свій бізнес в інтернеті на легке і з великим натхненням.

Як почати вести блог. Поради початківцям від 13 експертів.

5 голосів
Середня оцінка: 5 з 5

1. Як ви почали вести блог?
2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?
3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?
1. Як ви почали вести блог?
2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?
3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?
1. Як ви почали вести блог?
2. Що ви змогли досягти за допомогою блогу?
3. Що ви порадите іншим бізнесменам, які ще не почали вести блог?
1. Як ви почали вести блог?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: