Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блог на базі CMS Joomla

Огляд популярних розширень для створення блогів і соціальних платформ на базі CMS Joomla.

1. CjBlog

Сайт розробника: https://www.corejoomla.com/downloads/cjblog.html

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3. x.

Для завантаження розширення необхідна реєстрація на сайті розробника.

за засланні доступна російська локалізація розширення.

«CjBlog» - це потужне розширення для створення блогів з соціальними функціями. Використання «CjBlog» допоможе Вам перетворити Ваш, до цього цілком пересічний, блог в повноцінну соціальну платформу.

У розширення інтегрований розширений профіль користувача, що включає в себе аватар, а також функціонал для проведення голосувань, опитувань, вікторин, розгадування кросвордів і форум «Kunena».

Для користувачів, в залежності від кількості поданих ними статей, числа «хітів» із загальної сукупності їх статей та інших параметрів, що факторів впроваджена система присвоєння «значків». До того ж для вже існуючих на Вашому сайті статей можна додати рейтингову оцінку у вигляді кількості зірок (максимум - п'ять). Передбачається також і зв'язок з соціальними мережами: записами з блогу можна поділитися в Facebook, Twitter, Google +1.

Для гарного відображення статей категорії в «CjBlog» передбачена спеціальна вбудована сторінка. Крім того, створений за допомогою даного розширення блог чудово виглядає і на всіх типах мобільних пристроїв.

У пакеті представлені наступні плагіни: «CjBlog Component», «CjBlog Bloggers module», «CjBlog Users Plugin», «CjBlog Profile Plugin for Articles» - відображає останні 5 статей в профілі користувача, «CjBlog Profile Plugin for Badges» - відображає не більше 10ти значків, зароблених користувачем в його профілі, «CjBlog Content Plugin» - забезпечує підтримку вже створених статей, а також додає їм рейтингову оцінку, «CjBlog Kunena Plugin» -.плагін інтеграції з форумом Kunena. Також за окремою посиланням можливе завантаження тільки компонента «CjBlog».

Перед установкою розширення необхідно встановити компонент «CoreJoomla Framework API Library», доступний за засланні . тут можна завантажити російську локалізацію цього компонента.

Установка розширення виробляється стандартно. Після установки на екрані з'являється список входять до складу пакета плагінів.

Так виглядає панель управління компонента «CjBlog»:

У розділі «Значки» задати свою систему класифікації користувачів, заповнивши кілька форм виду:

Для завдання правил присвоєння значків і оцінки активності користувачів з різними значками існують спеціальні вкладки. Аналогічні вкладки є для балів репутації користувачів сайту.

У розділі «Користувачі» можна переглянути і впорядкувати користувачів сайту по імені, логіну, часу їх останнього відвідування, датою реєстрації, кількості статей і балів, значку.

Як приклад роботи розширення наведемо скріншот демонстраційного блогу, створеного розробниками:

2. BS Myjspace

Сайт розробника: http://softs.saulme.fr/index.php/bs-myjspace/download.html

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3. x.

На сайті розробника також є і російська локалізація розширення.

Розширення призначене для створення персональних сторінок користувачів сайту. Ключовими особливостями розширення є: можливість створення персональної сторінки та її редагування за допомогою WYSIWYG-редактора; завантаження зображень, медіа з редактора; можливість автоматичної зміни розмірів зображення; визначення кола осіб, які потенційно можуть скористатися перегляд сторінки користувача; пошук за назвою статті та ключовими словами з зручним виведенням результатів; численні функції для управління сторінками і публікаціями, в тому числі установка дати початку публікації і її закінчення, додавання на зображення зовнішніх посилань та інше.

Встановлюється розширення стандартно через «Менеджер розширень». Після установки в списку компонентів з'являється новий - «BS MyJspace». На головній сторінці панелі управління компонентом відображається статистка: кількість сторінок і користувачів сайту. У розділі «Директорія» потрібно прописати директорію, в якій будуть розміщуватися персональні сторінки користувачів. У розділі «Сторінки» можна переглянути наявні сторінки користувачів із зазначенням їх назви, імені автора, дати створення, розміру і рівня доступу, а також створювати нові сторінки. У розділі «Категорії» є можливість створення категорій для кращої угруповання сторінок і полегшення пошуку в них інформації. У розділі «Інструменти» можна одним натисканням на кнопку видалити і створити папки, що містять персональні сторінки або видалити тільки порожні сторінки.

Що входить до складу пакета плагін BS plg_pagebreakmyjspace дозволяє розбити довгу персональну сторінку на кілька коротших, крім того, є також плагіни, що дозволяють додати в профіль інформацію з профілів акаунтів популярних соціальних мереж.

Нижче наведено приклад персональної сторінки, створеної з використанням даного розширення.

Нижче наведено приклад персональної сторінки, створеної з використанням даного розширення

3. Blog Factory

Сайт розробника: http://thephpfactory.com/blog-factory-for-joomla

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 3. x.

Для завантаження розширення необхідна реєстрація на сайті розробника або авторизація за допомогою соціальних мереж Facebook або Google+. Розширення містить посилання на сайт розробника.

Завдяки цьому розширенню, блог на CMS Joomla може стати чудовою альтернативою звичним багатьом блогам на Wordpress. За допомогою розширення «Blog Factory» можна створити не тільки свій власний блог, а й цілий соціальний портал, кожен з учасників якого буде мати свій блог, свою панель користувача з переміщуваними панелями, закладками для соціальних мереж, системою коментування, системою оцінки записів і коментарів ( «мені подобається»), повідомленнями на електронну пошту про нові повідомлення, RSS-каналами і аватарами.

Розширення легко встановити, налаштувати і оновлювати. Установка стандартна, після її завершення в списку пункту меню «Компоненти» додається новий - «Blog Factory». Головна сторінка його панелі управління містить статистичні дані про кількість нових блогів, нових постів і нових коментарів за останній тиждень, а також про загальну кількість постів, блогів та коментарів. Окремі поля присвячені останньому посту (вказується назва і автор), останньому блогу (назва, власник) і останньому коментарю (коментар, пост), а також посаді з найбільшим рейтингом.

Крім того, панель управління розширенням дозволяє управляти коментарями, повідомленнями та блогами користувачів, створювати категорії і залишати закладки.

Досить зручна панель редагування повідомлення, пропонована даними розширенням:

Досить зручна панель редагування повідомлення, пропонована даними розширенням:

Слід зазначити, що для кожного з повідомлень передбачені поля для метаданих: опис, ключові слова і теги. У розділі «Налаштування» панелі управління компонента можна відключити категорії, рейтингову систему для постів, перегляд записів незареєстрованими користувачами і закладки, а також створити «білий список» тегів, налаштувати капчу і інші параметри для коментарів, ввести перелік слів, публікація яких на сайті заборонена і зробити налаштування ряду інших опцій. Важливою є можливість створення резервної копії блогу і його відновлення з панелі управління компонентом.

Нижче наведено приклад роботи розширення на сайті під керуванням CMS Joomla.

Найбільш функціональним з розглянутих розширень є розширення «Blog Factory», яке дозволяє створити на сайті як прекрасний особистий блог, так і повноцінну соціальну платформу, де кожен з користувачів може вести свій щоденник, отримуючи коментарі та оцінки. Трохи менш функціональним є перша з розглянутих розширень - «CjBlog». Незручність роботи з ним полягає в необхідності роботи з рядом плагінів, що входять в його комплект, хоча, з іншого боку, така дрібна структура пакету дозволяє відсікти весь непотрібний функціонал (адже не всім же потрібні вікторини і кросворди). Для того, щоб розширення «BS Myjspace» придбало функціональність розширення «Blog Factory», його доведеться доповнити іншими плагінами, хоча для створення сайту будь-якого тематичного співтовариства з персональними сторінками учасників розширення «BS Myjspace» цілком згодиться.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: