Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Блогери про рекламу в ЖЖ

 1. Про переваги блогу перед соціальними мережами
 2. Про переваги реклами в постах журналу і соціальних мережах
 3. Про цілі рекламодавців і поглядах на рекламні пости
 4. Як розрахувати вартість поста
 5. Помечаете ви комерційні пости тегом «реклама»?
 6. Які проромоінструменти використовуєте для забезпечення більшого охоплення?
 7. Щодо звітів перед клієнтом про виконану роботу
 8. Приклади вдалих постів і провалів
 9. Рада клієнту, який хоче розмістити рекламу у блогера

Марина Ярославцева

63 місце в загальному
рейтингу
користувачів,
активна
мама-домогосподарка

Петро Ловигін

73 місце в загальному
рейтингу
користувачів,
художник-фотограф

Ілля Гольцман,

блогопродюсер

Про переваги блогу перед соціальними мережами

Антон Носик: І в соцмережах, і в блозі одна і та ж аудиторія, просто блог - це майданчик для розміщення довгих текстів, з ілюстраціями, опитуваннями, версткою, розміткою. Текстів, які будуть читатися і через 10 років після їх написання. А соцмережі - це такі вітрини, за якими біжучим рядком прослизають заголовки і анонси цих самих постів. Один з інструментів щодо оповіщення моїх передплатників про нові записи.

Нияз Аксанов: Хто згадає і знайде якісь свої або чужі записи в «Фейсбуці» або «ВКонтакте», яким хоча б три місяці? Або навіть три тижні ... А в ЖЖ пости довгограючі. Один мій популярний пост трирічної давності, виявляється, досі відвідує понад 250 осіб на місяць!

Петро Ловигін: Для мене ЖЖ - це навіть більш важлива річ, ніж особистий сайт. Поєднання відео, тексту, фотографії, дизайну і так далі - все тут упорядковано і акуратно. «Фейсбук», «ВКонтакте» і «Твіттер» лише служать майданчиком для переходу в блог. Хоча, наприклад, публіка в «Фейсбуці» набагато більш активна і чуйна, ніж на будь-якому іншому ресурсі.

Дмитро Чернишов: Хоча рівень аудиторії в ЖЖ сильно впав за останні роки, «Живий журнал» залишається кращою в Росії соціальною мережею.

Марина Ярославцева: «ВКонтакте» - для підлітків, «Одноклассннікі» - для листування людей за 30, «Фейсбук» - не моє, ЖЖ виявився мені найбільш близький. Молоді, які цікавляться люди. Я пішла сюди з іншого, чисто мамского, ресурсу. Там я була топовим блогером, але мені потрібна була більш обширна і активна аудиторія.

Максим Малявін: Крім інтересу і задоволення від процесу, блог почав приносити дохід, а також непогано допоміг в просуванні інших перспективних для мене проектів.

Про переваги реклами в постах журналу і соціальних мережах

Дмитро Чернишов: Соціальні мережі стали альтернативою телебаченню, і це сталося насамперед через неймовірного падіння якості телебачення. ТВ перестало бути цікавим - програми роблять для самого невибагливого глядача. І розумні (і часто багаті) люди перестали дивитися телевізор. В результаті сьогодні по телевізору рекламуються в основному FMCG. Крім того, вартість «вхідного квитка» на ТВ сильно зросла і багато фірм просто не можуть дозволити собі витрачати такі гроші. Реклама на ТБ - це часто стрільба з гармати по горобцях. А рекламуючи через соціальні мережі, багато виробників можуть достукатися саме до свого споживача. Майбутнє саме за таргетированной рекламою. А інтернет неначе спеціально створений для цього.

Антон Носик: Перевага блогу в тому, що там безмежна свобода творчості і самовираження. Хтось розповідає про свій продукт байки або анекдоти, інший пише трактати, третій влаштовує конкурси. Добре зроблений рекламний пост цікаво читати.

Коментар блогопродюсера Іллі Гольцмана

Рекламний пост може бути у вигляді огляду, пояснення, можна вставити відео або аудіо - тобто використовувати як всі стандартні ЗМІ, разом узяті: і як телевізор, і як радіо, і як друковане ЗМІ. А закони все ті ж самі - якщо користувачеві цікава сама інформація і спосіб подачі, то він шанує і подивиться, якщо нецікава - то все це даремно.

Максим Малявін: У такої реклами непогана аудиторія, реклама мобільна, і завжди можна відстежити відгук на неї.

Марина Ярославцева: Люди давно вже не дивляться на банери, абстрагуються від реклами. Рекламодавець, звертаючись до мене, отримує цільову аудиторію жінок - мам, домогосподарок.

Нияз Аксанов: Є ясні і зрозумілі інструменти (недорогі) які дозволяють досягти майже будь-якого бажаного охоплення. Плюс ці публікації довгограючі, так як добре індексуються пошуковими системами.

Про цілі рекламодавців і поглядах на рекламні пости

Дмитро Чернишов: В принципі все рекламодавці хочуть одного - продати свій товар. Я дуже часто відмовляюся від реклами, якщо рекламований товар не цікавий саме мені.

Антон Носик: Рекламодавці мої - від невеликих магазинів, мобільних додатків і стартапів, які бажають про себе розповісти світу, до великих брендів, дозрілих експериментувати з майданчиком. Відмовляюся я від будь-яких пропозицій прихованої реклами, коли пропонують мені від власного імені похвалити товар або послугу, як ніби я це роблю не за гроші, а від душі. Це обман читача, мені це нецікаво зовсім.

Максим Малявін: Мета [у рекламодавців], за великим рахунком, одна - аудиторія. Відмовляю я зазвичай в разі політзамовлення.

Нияз Аксанов: [Рекламодавці] звертаються до мене абсолютно різні. Найчастіше працюють через маркетингові агентства або інших блогерів. Запити: найпростіше - більшу аудиторію. Конкретні вимірні цілі ставлять дуже рідко. Я ж вважаю за краще працювати з тими, хто сам заздалегідь знає і розуміє, що отримає. Відмовляюся, якщо матеріал не можна подати цікаво чи якщо я не згоден з передбачуваним вмістом поста. Погодитися можу, якщо можлива нейтральна безоціночне подача матеріалу «на суд читачів».

Петро Ловигін: Не можу сказати, що рекламні пости у мене викликає сильну реакцію у читача, але думаю, що розміщується інформація глядачем не залишиться непоміченою. Що стосується категорій - то це туризм, різні девайси ... А вже які вони ставлять цілі - краще питати у них самих.

коментар блогопродюсера

В першу чергу це цікаво тим рекламодавцям, у яких товар новий або вимагає додаткового пояснення. В ЖЖ це в основному малий і середній бізнес (80%), рекламний бюджет яких невеликий і направлений на максимальне вилучення прибутку. Перший раз з замовником, як правило, важко, т. К. Він не завжди розуміє правила. Як тільки він розбирається - все стає простіше.

Марина Ярославцева: Найчастіше до мене звертаються компанії, які хочуть показати моїм читачкам свою продукцію - кухонну техніку, посуд, продукцію для дітей, для догляду за нами, жінками. Я завжди пишу щирі огляди, багато фотографую, ділюся емоціями. Навіть якщо рекламодавець просить «тільки вказати марку», а мені їх продукція дуже сподобалася - пишу великий детальний пост, так хочеться поділитися з френдами - дивіться, рекомендую! Часто звертаються спонсори з проханням провести лотерею, це дуже вигідно: учасники репоста пост із зазначенням спонсора по всім соцмережах, у мене за один розіграш буває від 500 до тисячі репоста.

Як розрахувати вартість поста

Дмитро Чернишов: На вартість реклами впливає його цікавість. Якщо товар або послуга мені подобається, я можу розповісти про це і безкоштовно.

Антон Носик: Я здаю площа в оренду. Буває, що клієнту взагалі не потрібен контакт в форматі переходу, а потрібно заявити про себе, при цьому сайт не є для нього важливим об'єктом рекламування. Була, наприклад, стаття про нові формати ТВ - вона взагалі нічого не рекламувала, а піднімала тему для обговорення з читачами.

Нияз Аксанов: У моєму випадку немає фіксованого прайса. У відповідь на пропозиції я прошу повідомити, що саме хочуть побачити в пості і скільки готові заплатити. І потім вирішую, чи готовий я розмістити це в блозі. Відмовляють, якщо тема нецікава абсолютно або я не згоден з необхідним вмістом. Ну і не розглядаю пропозицію, якщо сума менше допустимого мінімуму (який періодично виростає). Для блогу краще рідше, але дорожче.

Петро Ловигін: Мій блог - це майже еталон краси, і я хочу щоб він таким залишався і надалі, так що якщо чисто візуально надіслана замовником картинка мене не влаштовує (а це майже в 90% випадків) - я буду її переробляти під свій формат. На вартість поста впливає інфляція і потужність бренду, який до мене звертається. Впливає також, пишу я текст самостійно, або користуюся написаним, роблю я сам якісь ілюстрації у вигляді супровідних картинок або цього не потрібно, потрібна для поста ще якась необхідна інформація, яку потрібно, наприклад, дозняти.

коментар блогопродюсера

Ціна складається з декількох чинників:

1. Кількість унікальних відвідувачів в місяць (не найголовніший, але на ньому багато рекламодавців зупиняються, що невірно). Не треба забувати, що у різних блогерів кількість унікальних відвідувачів в місяць може бути один і той же, а в середньому на кожен пост - різний.

2. Кількість унікальних відвідувачів на кожен конкретний пост, бажано рекламний. Для рекламодавця, який платить за перегляди свого рекламного поста, важливо знати не тільки «загальну температуру по лікарні», а й свою власну або, принаймні ту, на яку він може розраховувати (температуру кожного хворого). Тому що один блогер може отримати трафік 300-400 унікальних відвідувачів в місяць, публікуючи 3-4 поста в тиждень, а інший - такий же трафік, тому що пише кожен день.

3. Якість аудиторії.

4. Ставлення аудиторії блогу до даної конкретної рекламної інформації. Якщо блогер вважає, що ця рекламна інформація нецікава читачам або сильно зашкодить його іміджу, то він може або підвищити вартість, або відмовитися це робити за будь-які гроші.

Помечаете ви комерційні пости тегом «реклама»?

Дмитро Чернишов: Всі рекламні пости в обов'язковому порядку маркуються тегом «реклама». Винятків тут немає. На прохання читачів, я став і на самому початку рекламного поста писати про це.

Антон Носик: Можна не вказувати, що пост комерційний, якщо він є частиною якихось відносин довгограючих. Скажімо, якщо рекламодавець - мій спонсор, або навпаки, я його інфоспонсор і про це пишу. Головний принцип - щоб читач, бачачи дві замітки про одне й те ж бренд, міг розуміти, в якому випадку я думкою ділюся, а в якому - надаю третім особам місце під рекламу від їх імені.

Петро Ловигін: Так, позначаю, звичайно. Тому що по тексту це дуже відрізняється від того, що пишу я сам. І я не хочу, щоб це плутали.

Марина Ярославцева: Я не ставлю за мету заробіток на блозі, мої огляди я не можу назвати комерційними постами - скоріше, це моє хобі. Мені дуже цікаво працювати з тестуванням і оглядами, я завжди пишу чесні відгуки, але і надсилають мені ті позиції, які дійсно нові і гарні. Найголовніше для мене як для блогера і людини - мати чисту совість. Купила б я сама або мені прислали - яка різниця, якщо це не впливає на мій пост?

Які проромоінструменти використовуєте для забезпечення більшого охоплення?

Антон Носик: Автоматично будь-який мій пост транслюється на 105 000 передплатників «Твіттера» і 102 000 передплатників «Фейсбуку», а ще я його вручну виношу на 360 000 передплатників Google+.

Максим Малявін: Використовую кросспостінг в «Фейсбук», це платні репости.

Нияз Аксанов: Так, звичайно. Аукціонне промо - найчастіше. Календарне промо та платні репости за побажанням клієнтів і виділення їм ресурсів на це.

Петро Ловигін: Лише автоматичний перепост на інші мої ресурси.

Щодо звітів перед клієнтом про виконану роботу

Дмитро Чернишов: Як правило, я погоджую з клієнтом текст рекламного поста, а потім (за бажанням клієнта) показую йому статистику.

Антон Носик: Яку попросять: є Google Analytics, «Яндекс.Метрика», власна статистика ЖЖ, і, що суттєво, замовник пост пише сам, і може туди вживити будь-які власні лічильники, або зробити кастомізовані посилання, що допомагають «Гуглу» вже на його сайті оцінити число переходів.

Максим Малявін: Статистику LiveJournal, LiveInternet, Google Analytics.

Нияз Аксанов: В половині випадків достатньо надіслати посилання на пост. Там, де необхідно - надаю через деякий час після постинга скрін статистики переглядів поста в ЖЖ за рік.

Петро Ловигін: Це статистика відвідування за день і статистика відвідування цього конкретного поста. А зазвичай і цього не потрібно.

Марина Ярославцева: Дуже рідко просять скрін зі статистикою відвідування поста. Найчастіше просто посилання і дивляться, що обговорюють читачі, як реагують на пост.

Приклади вдалих постів і провалів

Дмитро Чернишов: Найкраще виходять матеріали, які мені цікаві. Наприклад, останній рекламний пост про книгу наших вчених «Життя без старості». Я спочатку прочитав книгу, а потім ще з'їздив і поспілкувався з її авторами. Пост вийшов в топ і зібрав понад 350 коментарів.

Антон Носик: Успіх - коли рекламодавець доніс до читача свою пропозицію, і воно викликало відгуки по суті, доводять інтерес моєї аудиторії або до самого продукту / галузі, або до обраної форми подачі. Неуспіх - рекламодавець перемудрил, читачі його не зрозуміли, не почули, не відреагували ніяк.

У рекламодавця критерії можуть бути зовсім інші. Наприклад, я багато публікував рекламу SEO-холдингу InGate, і кожен раз читачі приходили мені нагадати, що сам я виступаю проти SEO, за органічний трафік. Тобто по ходу обговорення всі їхні пости можна було б оцінити як невдалі. Але їм щось не коменти потрібні були, тим більше - від конкурентів. Їм потрібні були клієнти, і вони їх отримали більше тисячі, це в їхньому бізнесі дуже гідний результат.

Нияз Аксанов: Про невдалі не можу сказати, так як я не беруся за проекти повністю і не можу судити, отримав замовник те, що хотів, чи ні. А найвдаліший мій приклад вийшов випадково, як це часто і буває. І хоча він був не рекомендовано (але за змістом рекламний), більшого охоплення не мав поки жоден мій пост. За три дні його побачило 150 000 осіб, було більше 350 000 переглядів. Я випадково прочитав новину про монети, які купують задорого, на емоціях написав пост (просто так). А на наступний ранок побачив пост в топі ЖЖ, куди потрапив вперше (це був січень 2011-го, і потрапити туди було складніше, ніж зараз). У підсумку тисяч перепис, інфопривід потрапив ще й на перше місце в теми дня «Яндекса» на кілька днів! Блог і доходи з нього після цього випадку відразу вийшли на зовсім інший рівень. Більше вже ні разу не довелося шукати бажаючих співпрацювати.

Петро Ловигін: Зовсім недавно робив тестування пошукача авіаквитків Tripsta. З огляду на, що вже півроку мене в подорожах підтримують aviasales.ru - зробити тестування іншого ресурсу так, щоб не образити свого, дуже непросто! Але вийшов дуже гарний матеріал . Там tripsta впроваджувалася в стоп-кадри відомих фільмів про подорожі, таких як «Робінзон Крузо», «Щоденники мотоцикліста», «Сім років у Тибеті». Ще дуже круті матеріали виходили , Коли вдавалося в зображенні вмонтувати рекламований товар в одну зі своїх фотографій. Це привертає набагато більше уваги. Навіть якщо я рекламую який-небудь планшетник, я намагаюся, щоб на заставці в ньому стояла фотографія мого авторства. Хоча часто хочеться просто поприколюватися над усіма цими розміщеннями рекламних постів, робити періодично кроки в бік - так один раз я під грифом «РЕКЛАМНИЙ ПОСТ. [ЗОБРАЖЕННЯ НАДАНО рекламодавці.] » розмістив інформацію про ювілейний концерт Миколи Бандурина. Був шквал комментов - особливо від тих, хто не відразу зрозумів «жарт гумору».

Марина Ярославцева: Один з моїх найбільш вдалих постів - про пароочиститель . Це не проплачений пост: я закохалася в цей гаджет і написала від душі. Коли пишеш від щирого серця, люди спалахують твоїм вогнем. Величезна кількість людей слідом за мною купили пароочиститель і писали мені і в темі, і в личку, кажучи величезне спасибі. Це важливіше будь-які гроші.

Рада клієнту, який хоче розмістити рекламу у блогера

Дмитро Чернишов: Довіряйте блогеру, у якого ви розміщуєте. Він знає свою аудиторію і може з великою часткою ймовірності передбачити її реакцію. Забудьте про казенний мову прес-релізів. У нормальної людини він викликає тільки відторгнення. Перш за все пост повинен бути цікаво написаний. Відмінний рекламний пост - це такий пост, про який ви захочете розповісти своїм друзям. Найкраще, коли крім інформації пост буде суміщений з якимось дією - нехай читач відповість на питання, замовить товар, проголосує або хоча б отримає знижку. У інтернету є величезна перевага перед телевізором - зворотний зв'язок. Гріх нею не скористатися.

Антон Носик: Пам'ятайте, що блог - не телевізор. Тут не може і не повинно бути «рекламної паузи». «Пауза» - це коли людина перестає бачити на екрані те, заради чого він цей екран включив, і може відійти зробити собі чаю. Рекламний контент - навпаки, це пряме продовження блогу. Люди прийшли, щоб прочитати щось цікаве, важливе або цінне для них. Дайте їм те, за чим вони прийшли - і вони будуть слухати рекламодавця так само уважно, як і блогера, у якого він розмістився. Дуже правильно рекламодавцю стилізовані під блогера. Чи не видавати себе за нього, а в інтонацію потрапити.

Максим Малявін: Почитайте коментарі, щоб зрозуміти, як аудиторія відноситься до змісту і форми подачі. Подивіться статистику. Вивчіть соціальний зріз аудиторії того блогера, якого збираєтеся замовити рекламу. І якщо вже зважилися - не скупіться: дріб'язковий рекламодавець не викликає гарячого бажання писати для нього добре і від душі.

Нияз Аксанов: Креативний підхід без великого тексту, обов'язкові картинки. Ну і використання промоінструментів може збільшити перегляду на порядок при невеликому зростанні витрат. В ідеалі в пості повинна бути корисна і цікава інформація подана так, щоб спровокувати бурхливе обговорення.

Петро Ловигін: Враховувати спрямованість аудиторії і формат блогу. Ну і, звичайно, давати для розміщення якусь більш злободенну продукцію.

Марина Ярославцева: Дивіться цільову аудиторію. Якщо ви хочете розповісти про нову мультиварку, або порекомендувати настільну гру для малюків - вибирайте блог домогосподарок. Звичайно, інший блог про політику, наприклад, або про секс, може мати в три рази більше передплатників - але це будуть вже не ваші покупці.

коментар блогопродюсера

 • Слухайте те, що говорить вам власник журналу. Разом з блогером обговоріть мотивацію дії цільової аудиторії, чого ви хочете досягти. Якщо ви хочете продати, у вас повинен бути добре працює інтернет-магазин. Немає свого - домовтеся з тим, у кого він є. Якщо це розіграш, призи і т. Д., То постарайтеся створити хоча б видимість того, що людина, витративши час і зусилля на потрібні вам дії, має високі шанси отримати цей приз.
 • Якщо ви плануєте рекламну компанію з декількома блогерами:
 • не тримайте це потай від них;
 • постарайтеся зробити так, щоб ваша реклама виходила у різних блогерів не в один і той же день;
 • якщо ви хочете серію постів у одного і того ж блогера, то робіть паузи побільше, т. к. стандартна ситуація, коли ви дали першу рекламу і цифри вас дуже обрадували, ви тут же даєте другу, і текст в три рази гірше - і це обумовлено тим, що, більша частина лояльної аудиторії цю інформацію отримала. А новоприбулих у топових блогерів близько 20-30% на місяць. Моя порада - відкладений попит краще підтримати банером.
 • Якщо інформації у вас багато, не намагайтеся впихнути в один пост все. Якщо в пості більше 2000 знаків - до кінця дочитаю всі.
Які проромоінструменти використовуєте для забезпечення більшого охоплення?
Помечаете ви комерційні пости тегом «реклама»?
Купила б я сама або мені прислали - яка різниця, якщо це не впливає на мій пост?
Які проромоінструменти використовуєте для забезпечення більшого охоплення?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: