Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Blogger: Як не втратити свій блог.


Що таке для вас Google? Для необізнаного читача (користувача інтернету) це одна з кращих англомовних пошукових систем, але ми з вами люди присвячені і розуміємо, що Google це найбільша імперія інтернету - вони скуповують все хороше, що з'являється в інтернеті ... так ось одного разу вони купили і Blogger , Picasa Web Albums, Feedburner і інші сервіси, за допомогою Google ви можете надавати на своєму сайті місце під рекламу або купувати трафік через розміщення контекстної реклами. Google надає вам прекрасні можливості виражати себе через публікації в блозі, а також розміщення картинок і відео в інтернеті, а ще у Google є своя пошта Gmail ... але що я вам тут розповідаю - ви все блогери і самі прекрасно все знаєте, що варто тільки завести профайл в Google і вам будуть доступні всі перераховані і сервіси і ще дуже багато чого, що я не згадала ...
А тепер тільки уявіть себе, прокинулися в одне далеко не найпрекрасніше ранок і які виявили, що Google з якоїсь тільки йому відомої причини тимчасово видаляє ваш профайл і ви втрачаєте відразу все - починаючи від поштової скриньки, закінчуючи вашими блогами, коли ви намагаєтеся подивитися ваш блог Google заявляє, що блог вилучений і знущально запитує, а що може бути ви за цією адресою очікували побачити ваш блог?
Рівне це сталося з нами минулої неділі ... Кайл був в шоці і я теж - все нащі блоги, крім ось цього Все для Blogger (a), були вилучені на щастя тимчасово. У чому там була справа не зрозуміло, щось здається з Gmail'ом - можливо ви мене зрозумієте і вибачте, що замість того щоб "фотографувати" екрани я просто намагалася щось зробити (благо Google хотів спілкуватися російською мовою і в нашій родині тільки я могла його розуміти). Справа закінчилася тим, що на знак того, що ми реальні люди Гуглу довелося повідомити, що живемо ми в Росії і дати стільниковий телефон, на який на щастя тут же прийшла смсска з числовим кодом, який ми ввели в спеціальне поле і нам відновили доступ до нашого аккаунту і всі наші блоги за помахом чарівної палички раптом з'явилися в інтернеті.
За великим рахунком ми не втратили нічого, хіба що відвідувачів на протязі 5 годин, хоча важко сказати що зробить передплатник, позаурочний час вирішив відвідати наш блог і наткнувшись на повідомлення, що блог видалений, напевно відпише :(.
Кайл - Козеріг і американець і людина дуже рішучий. Один з його принципів: "First time - shame on you, second time - shame on me!" Тобто якщо Google підставив нас один раз - це вина Гугла, а якщо ми допустимо це ще раз - це буде тільки наша вина. Тому, він вже тиждень займається перенесенням наших блогів на платний хостинг. Граблів досить, але досвід безцінний.
Я ж, будучи конформістом і Раком, не так радикальна як Кайл і просто попереджаю: чи не кладіть всі яйця в одну корзину. Що я маю на увазі. Я вважаю, що кожному треба обов'язково мати як мінімум два аккаунта на Google, при цьому один з них зареєструйте на який-небудь з своих не gmail адрес (). Ця рада і є розгадкою, чому коли всі наші блоги були "вилучені мої читачі не заробили інфаркту (сильно, звичайно сказано, але я думаю, багатьом було б неприємно знайти цей блог віддаленим) вся справа в тому що у цього блогу два учасника один прописаний на gmail - аккаунт, а один на [email protected] - Google тимчасово видалив аккаунт з поштою на gmail, пішли і все блоги належали цьому аккаунту. Blogger4you не вилучено, так у нього був ще один власник.
Справа в тому що каюсь цей пост я збиралася написати ще в червні минулого року (але руки не дійшли), а передувало цьому дві події: 1) "Старі блогери" пам'ятають як сталася біда з Прокопівна, яка після зміни пароля так жодного разу і не змогла зайти назад на свій аккаунт, що трапилося і чому вводячи записаний на папірці пароль вона не отримала доступу не впізнає напевно ніхто і ніколи ... багато місяців вона намагалася отримати доступ до свого облікового запису і своїм 3м блогам: заповнювала незліченні форми, просила допомогти їй на форумі. Її блоги до сих пір в інтернеті, але продовжувати їх вона не може ... 2) Я забула пароль свого Гуглівского аккаунта, який був зареєстрований для адреси svetlana0777 і була вражена як легко і швидко Google надіслав мені листа з посиланням на якій я перепризначив пароль до свого облікового запису. І я ще подумала як було б жахливо якби я забула пароль до свого аккаунту зареєстрованому на адресу gmail - куди б Google послав би мій пароль - "Ключ від скриньки замкнений всередині скриньки" (це була назва збереженого чернетки з якого я змайструвала цей пост.)
Алгоритм простий:
1) Заходимо в на Панель інструментів Blogger'а під своїм основним профілем, йдемо в Настройки - Дозволи - Додати авторів і вводимо своєї альтернативної адреса електронної пошти (той що не на gmail.com).
2) Виходимо зі свого Google / Blogger аккаунта і заходимо до себе в поштову скриньку, на який послали собі запрошення і власне бачимо це запрошення вже в ящику. Воно буде приблизно такого вигляду:
Користувач Blogger Я_САМ запросив вас до участі в блозі "Мій блог".


Щоб підтримати цей блог, зайдіть на:
http://www.blogger.com/ig?inviteID=nnnnnnnnnnn&blogID=mmmmmmmmmmmmmmm
Для підтвердження запрошення необхідно увійти в обліковий запис Google, потім можна опублікувати повідомлення. Якщо у Вас ще немає облікового запису Google, ми допоможемо створити його всього за кілька хвилин.
Додаткову інформацію про службу Blogger і створенні безкоштовного блогу можна отримати на сторінці http://www.blogger.com.
Кількома по запропонованому посиланню і бачимо ось таку сторінку:

Якщо обліковий запис для вашого альтернативного адреси в Google вже існує використовуємо його, якщо немає то реєструємо новий акаунт.
3) Заходимо на Панель інструментів зі свого основного профайла йдемо в Настройки - Дозволи та бачимо, що наш альтернативний профайл став автором нашого блогу і навпроти нього бачимо посилання "надати права адміністратора" натискаємо на неї і підтверджуємо своє рішення.
Справу зроблено і ми підстрахувалися. Звичайно, якщо Google оголосить війну нашому блогу не врятує нічого, хіба що бекап (резервна копія), але від втрати пароля і / або видалення облікового запису ми підстрахувалися.
Єдиною нашою втратою від цієї операції став гаджет Профіль. Його доведеться "намалювати" вручну. Але про це я розповім наступного разу.
читаємо: Гаджет Профіль - своїми руками .
Робіть, будь ласка, резервні копії ваших блогів.
Удачі у всіх справах!
світла

Коментарі та питання більш ніж вітаються,
потрібна допомога - допоможемо! Читати далі... Що таке для вас Google?
Com/ig?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: