Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

БЛОГИ. ВСТУП

 1. Блог. суть
 2. види блогів
 3. Історія блогів
 4. Блог. технології
 5. Блоги. двигуни
 6. Блог. Дизайн
 7. Блоги. цікаво
 8. Блоги. Рунет

Блог (англ. Blog, мережевий журнал) - веб-щоденник одного або декількох авторів, що складається із записів у зворотному хронологічному порядку. За допомогою сервісу блогів можна створити свій веб-щоденник, читати і коментувати щоденники інших користувачів, брати участь в спільнотах на певні теми і створювати свої співтовариства.

Блогерами (blogger) називають людей, що ведуть блог. Сукупність усіх блогів Інтернету прийнято називати блогосферою (blogosphere).

Блог. суть

Взагалі, блог - це веб-сайт, основний вміст якого - регулярно додаються записи, зображення або мультимедіа. Для блогів характерні недовгі авторські замітки тимчасової значущості.

Блоги бувають приватними, анонімними, колективними, "від першої особи", неполіткоректними, рожевого кольору, внесеними в рейтинг блогів, чужими, написаними по-китайськи. І іншими. Загалом, блоги можуть бути якими завгодно, головне, щоб інформація подавалася у вигляді коротких заміток, відсортованих так, що найстаріші замітки виявляються на останніх сторінках блогу.

види блогів

За авторським складом блоги можуть бути особистими, груповими (корпоративними, клубними) або суспільними (відкритими). За змістом - тематичними або загальними. Також можна виділити науковий блоги, політичний блоги, веб-журналу свого. Відмінності блогу від традиційного щоденника обумовлюються середовищем, тобто його "сетёвостью": блоги зазвичай публічні або хоча б доступні певного безлічі користувачів Мережі. Це визначає і відмінності блогових записів від щоденникових: перші зазвичай передбачають сторонніх читачів, які можуть вступити в публічну полеміку з автором (у відгуках до блог-запису або своїх блогах). Для блогів характерна можливість публікацією відгуків і коментарів (т.зв. комментов) відвідувачами. Вона робить блоги середовищем мережевого спілкування, що має ряд переваг перед електронною поштою, веб-форумами і чатами.

Історія блогів

Сам термін блог (англ. - blog), як вважається, придумав Тревіс Петлер (Travis Petler), утворивши його з двох англійських слів: weB і LOG. Web - це всесвітній сервіс www, а log - журнал (наприклад, вахтовий журнал на кораблі). За версією газети Wasington Profile першим блогом вважають сторінку Тіма Бернерса-Лі, де він, починаючи з 1992 року, публікував новини. Широке поширення блогів почалося з 1996 року. У серпні 1999 року комп'ютерна компанія Pyra Labs з Сан-Франциско відкрила сайт Blogger. Це була перша безкоштовна блоговая служба. Згодом Blogger був викуплений компанією Google.

Зростання популярності різноманітних видів блогів (в Мережі нараховуються десятки миллонов блогів) привів до виникнення широкого попиту на сервіси і інструменти, що дозволяють легко і швидко відкрити новий блог в Інтернеті і оперативно поповнювати блог свіжими нотатками. За час дії масового буму на онлайн-щоденники, з'явився цілий ряд популярних блог-сервісів і велика різноманітність блог-платформ. Правда, тільки деякі близькі до того, щоб стати "стандартом".

Блог. технології

Блог живе записами. Але додавання записів і управління вже наявними нотатками - все це повинно вимагати мінімум спеціальних знань від користувача і займати мінімальний час. І ще краще, якщо сам процес оновлення щоденника-блогу зрозумілий і простий. Наблизитися до досягнення всіх цих характеристик дозволяє спеціальне програмне забезпечення, спеціально розроблене для ведення блогів.

Технічні можливості та обмеження блогів цілком визначаються загальними технологіями Мережі. Ведення блогу передбачає наявність програмного забезпечення, що дозволяє звичайному користувачеві додавати і змінювати записи і публікувати їх в Інтернеті. Таке ПО називається движком блогу і вважається окремим видом систем управління вмістом (CMS).

Для успішної роботи будь-якої з блог-платформ перш за все необхідно, щоб технічні параметри хостинг-площадки відповідали вимогам блог-платформи. У більшості випадків, достатньо підтримки сервером хостинг-провайдера мов Perl або PHP і доступ до сервера баз даних MySQL.

Блоги. двигуни

Розвиток блогосфери призвело до того, що з усього різноманіття блог-платформ популярними є всього кілька. Найбільш відома, навіть претендує на стандарт "де факто" - WordPress (wordpress.net). WordPress - розповсюджується безкоштовно програмний пакет блогу з відкритим кодом. Для роботи WordPress потрібна підтримка PHP і MySQL. Крім розвиненою функціональності, WordPress простий в установці. Якщо хостинг-майданчик відповідає тербованіям, то встановити WordPress під силу навіть недосвідченому користувачу, т.я. багато функцій по налаштуванню автоматизовані. Меншу, щодо WordPress, популярність має безкоштовний блогових движок Nucleus (nucleuscms.org) або комерційний Movable Type (sixapart.com), орієнтований на "професійних блогерів" і корпоративних замовників. Інші популярні движки для блогів - Drupal, Textpattern, 2z project, InTerra Blog Machine, e2, DataLife Engine.

Крім основної функції блогу - додавання автором записів і виведення їх по порядку - стандартними для блогових движків нині є функції створення автоматично оброблюваних списків оновлень RSS і Atom, форматування тексту (в форматі HTML або інших), вставки мультимедіа в запису. Крім власне ведення блогу, блог-платформи також дозволяють читачам залишати коментарі до записів, тим самим даючи можливість висловити думку про прочитане. А накопичений архів нотаток можна, засобами блог-платформи, організувати за рубриками, що, безсумнівно, полегшує пошук записів в подальшому. Зручний і повнотекстовий пошук по всіх повідомлень, який також реалізують провідні блог-платформи.

Додавання повідомлень в блог, реалізований на базі тієї чи іншої розвиненої блог-платформи, можливо як з браузера, через Web-інтерфейс, так і за допомогою спеціальних програм, незалежно від браузера працюють на комп'ютері користувача. Подібні програми називаються блог-клієнтами, і робота з ними схожа на роботу з програмами обміну текстовими повідомленнями (наприклад, ICQ) або з програмами обробки електронної пошти.

Движок блогу може бути на особистому веб-просторі автора або в одній зі служб, що надають місце спеціально для блогів. Основна відмінність між окремою блог-платформою і масовим блог-сервісом в тому, що в разі першої власник блогу має велику свободу по організації свого щоденника і доданню йому індивідуальності: для блогу можна вибрати будь-яке доменне ім'я і оснастити віртуальні записки дивовижними інтерактивними функціями. Зате блог-сервіс зазвичай надає додаткові кошти для пошуку аудиторії (наприклад, можна фактично автоматично знаходити інших блогерів зі схожими інтересами).

Блог. Дизайн

Так як блог - це часто персональний сайт, вельми важливим виявляється його, блогу, зовнішній вигляд. Правда, власник блогу часто не дизайнер, а тому йому потрібно зручний інструментарій для додання щоденника індивідуальності і відповідного емоційного настрою. Такий інструментарій давно напрацьований - це так звані "Теми оформлення" ( "Скіни").

В "тему" входять колірні настройки зовнішнього вигляду сторінок блогу, установки шрифтів, розміщення "інформаційних блоків" на сторінці. Лідируючі блог-платформи дозволяють вибрати вподобану тему оформлення з багатьох сотень варіантів, напрацьованих ентузіастами з усього світу. Наприклад, для платформи WordPress існує спеціальний каталог "тим" оформлення (themes.wordpress.net), де реалізований "попередній" "теми" і надається можливість потестувати той чи інший варіант "вживу", перш ніж встановлювати на свій сайт. Звичайно, ніщо не заважає піти в доданні індивідуальності персонального блогу багатьом далі і звернутися за розробкою оформлення до професійного дизайнера.

Блоги. цікаво

Компанія Apple, в кінці 2004 року подала до суду на блогерів, які розповіли про їх нові товари ще до того, як про них офіційно оголосила компанія, і яка вимагала відкрити джерело витоку інформації, через два роки програла. У 2006 році було винесено рішення суду про те, що блогери мають ті самі права щодо нерозголошення джерел інформації, як і журналісти.

Блоги. Рунет

Один з найвідоміших у світі блогів - LiveJournal (Живий журнал, ЖЖ) (livejournal.com) - також популярний і серед користувачів Рунету. З рунетовського самими популярними блогами є LiveInternet (liveinternet.ru), Diary (diary.ru), Блоги@Mail.Ru (blogs.mail.ru), блоги loveplanet (loveplanet.ru/a-journal), Рамблер.Планета (planeta .rambler.ru), Comby (blogs.comby.ru), Дамочка.ру (damochka.ru), Beon (beon.ru), Jamango (jamango.ru), Мета.Блог (blog.meta.ua).

Один з найбільш значущих сервісів в Рунеті, "обслуговуючих" блогових сферу - це проект Яндекса "Пошук по блогах" (blogs.yandex.ru). Тут, крім власне пошуку по блогам, представлені рейтинг сервісів, найавторитетніші російськомовні блоги, найпопулярніші записи, категорії, новини та ін.

Список найбільш популярних сервісів для блогерів, які допомагають створити і вести свій блог і програм для ведення блогів на своєму сайті, Яндекс публікує у вигляді "Рейтингу сервісів". Список блог-сервісів оновлюється щодоби і містить, окрім посилання на сайт, кількість повідомлень, створених російськомовними користувачами цього сервісу за день.

"Рейтинг блогів рунета" від Яндекса - це спосіб дізнатися про найпопулярніші і авторитетних блогерів російськомовної блогосфери. Рейтинг складається щодоби на основі того, як часто інші блогери посилаються на даний блог. Блоги в рейтингу можна впорядкувати як по авторитетності, так і за кількістю читачів.


джерела:
blogs.yandex.ru
blogs.yandex.ru/faq.xml
site.nic.ru/content/blogcategory/24/44
internetno.dabbledb.com
ru.wikipedia.org/wiki/Блог
Публікація цієї статті на інших Інтернет-ресурсах дозволяється тільки за умови розміщення гіпер-посилання на сайт your-hosting.ru


Ще інформація по темі "Блоги":Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: