Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Blondycandy Blog Чому ваш блог ніхто не читає і що з цим можна зробити?

Давно хотіла поділитися думками на тему, чому одні блоги "читають усі", а інші ніхто. В основному, звичайно, я пишу для початківців авторів, але це багато в чому і самоаналіз. Коли ти ведеш блог багато років, то час від часу губляться фокус і перспектива. Мій перший пост на тему як почати блог викликав великий інтерес, саме час продовжити тему, яку я постараюся зробити регулярною.

Головна причина відсутності аудиторії в тому, що ви не уявляєте свою аудиторію. Хто ваш читач? Для кого ви пишете? Хто ваша цільова аудиторія? Кого ви хочете залучити? Це дуже важливі питання, на які навіть у тих, хто веде блог роками, часто немає відповіді. Грубий приклад. Якщо ви пишете про "Тоналка і кремік", не чекайте, що я буду читати ваш блог, навіть якщо ваша тематика мені близька і цікава. Якщо ви робите граматичні помилки і не виділяєте причетні обороти, я не буду читати ваш блог. Визначтеся з освітнім рівнем аудиторії - це дуже важливо. Знайдіть правильний тон для спілкування з цією аудиторією. Будьте їй цікаві. Вибирайте теми, яка ваша аудиторія підтримає.

Toggle

Вам здається, що ваш блог - нішевий, а чи так це? Скажімо, ви пишете тільки про помадах або тільки про лаки для нігтів. Вам здається, що це вузька тематика і читачі прийдуть до вас саме за цим. Але згадайте про тисячі "нішевих" блогів "про лаки" - якщо ви тільки починаєте, вам доведеться встати в кінець величезній черзі. Перегляньте свою нішу - може бути, це і не ніша зовсім, а практично океан, в якому багато хижої риби. Однак, якщо ви вибрали тему, то дотримуйтеся її. Читачі мають знати, навіщо вони приходять в ваш блог - якщо ви півроку писали про аромати, а потім вирішили поділитися міркуваннями на тему виховання дітей, то це доведе читачів до ручки. Але все ж, моя порада не заганяти себе у вузькі рамки так званої "ніші" - іноді з них буває дуже важко вибратися.

Звідси випливає наступне. Замість того, щоб знайти свою вузьку нішу (чим вже ніша, тим небезпечніше для блогу), знайдіть свій унікальний і неповторний стиль. Вчіться у популярних блогерів. Ми ніколи не переплутаємо мужду собою пости двох Даш або не приймемо текст Яни за текст Юлі і відразу дізнаємося Олю, а все тому що вони знайшли свій неповторний стиль, який ні з чим не сплутаєш, про що б вони не писали.

Toggle

Як давно ви ведете блог? Якщо менше року і ви незадоволені тим, що ваш блог не читають так, як вам здається, ви заслуговуєте, переглянете стратегію. Експериментуйте! Вийдіть за межі комфортної зони, спробуйте нові речі.

Google Analytics

повинен стати вашим найкращим другом. Уважно стежте за реакцією читачів. Виділіть ваші найпопулярніші пости - про що вони були? Подумайте над цим - це саме те, що викликало найбільший відгук ваших читачів. Ви можете отримати абсолютно несподівану інформацію! заведіть собі Google Webmasters Tools і скачайте звідти пошукові слова, за якими вас знаходять читачі (фото знизу - Webmaster Tools - Search Traffic - Search Queries). Аналізуйте. Toggle повинен стати вашим найкращим другом

Використовуйте Google Webmasters Tools

Як не жорстоко це прозвучить, але в основному блоги не читають тому, що вони нудні і нецікаві. Довгі тексти (якщо ви не володієте словом, як Лев Толстой, дотримуєтеся правила, що розмір тексту не повинен перевищувати 400-600 слів, пам'ятайте, що і на Льва Толстого можна легко заснути) без фотографій - шлях в забуття. Або навпаки, ви зробили сто фотографій закритою коробки, відкритої коробки, окремо - фото, де написано "зроблено у Франції", тисячу Свотч і не здобули ні радості, ні щастя? Але ви ж все це бачили в наймасовіших блогах, так? Так чому це не працює у вас? У тих самих блогах - це придумана ними "фішка" і вона хороша (хоча особисто для мене більше однієї фотографії коробки - червоний прапор і я не читаю такі блоги) тільки там. Придумайте своє! Ставтеся суворіше до редагування - більше 5 фотографій в тексті можуть вибесіл самого лояльного читача. Все це уповільнює завантаження вашої сторінки, а значить, теж дратує. А читача потрібно гладити!

Головне - читачеві повинна бути користь від кожної вашої рядки. Дайте читачеві те, за чим він прийшов - інформацію, якісь корисні знання, відкрийте щось нове. Ми живемо в світі новин - дайте читачеві новини. Здивуйте! Зацікавте!
Блог - дорога з двостороннім рухом. Пишіть для людей! Спілкуйтеся!

Toggle

Благаю вас, оновлюйте свій блог регулярно! Два поста в тиждень - абсолютний мінімум. Я розумію, нам всім потрібні вихідні і у нас часто немає натхнення, але тоді не дивуйтеся, що ваш блог ніхто не читає.

Реклама. Це може вбити блог на корені. Зачекайте, поки у вас не буде стабільно хоча б 250-300 унікальних відвідувачів в день (7-8 тисяч унікальних читачів на місяць), навіть не думайте про те, щоб повісити собі банери або почати сипати афілійованими посиланнями. І боронь вас Бог, якщо до вашого посту якимось чином приліпилося рекламне відео, яке саме по собі починає "грати". Це не відео заграло, це смерть танцює на кістках вашого блогу. Ви все одно нічого не заробите поки у вас недостатньо читачів, а тих, хто до вас прийшов, відверніть від себе назавжди (мене так точно). Для початку побудуйте свою аудиторію і завоюйте довіру читачів, а потім вже підписуйтесь на рекламні сервіси.

Toggle

Замість того, що розполохувати читачів рекламою (і тим самим істотно сповільнювати завантаження свого сайту), вивчіть SEO - пошукову оптимізацію свого сайту. Поставте собі плагін Yoast (Стоїть біля мене) або All In One SEO - витратьте час на елементарну настройку. Але пам'ятайте, що занадто оптимізовані тексти теж відвертають читачів. Якщо ви зробите правильно, ви побачите приплив читачів з пошукових серверів.

Увімкніть свій сайт в каталоги Google і Yandex (погуглити, як це зробити) - це так само спосіб залучення нових читачів.

Приєднуйтеся до групи блогерів (у нас є закрита група на Facebook - якщо ви б'юті-блогер, ласкаво просимо, подавайте заявки.

Проявляйте ініціативу. Намагайтеся потрапляти в популярні блогрол. Для того, щоб потрапити в мій блогрол, досить просто відправити мені email - я не кусаюсь, контактна форма є на сайті, я з радістю включу вас в наступний огляд. Коментуйте в блогах, де є можливість залишити посилання на свій останній пост (плагін CommentLuv ) - знаєте, скільки нових блогів я додала собі в підписку, дізнавшись про них з коментарів? Відкрию секрет - часто я вибираю авторів для блогрол саме з авторів коментарів до моїх постів.

Одне з дуже серйозний перешкод на шляху до побудови читацької аудиторії - відсутність легкої можливості коментувати. Пальців на руках і ногах у мене і моїх мопсів не вистачить порахувати, скільки разів я хотіла залишити у кого-то коментар і йшла ні з чим - ну не можу побороти систему коментування та все тут! То треба логінитися через якийсь додаток, яке хоче доступ до всієї моєї інформації на Facebook (спасибі, немає), то ще щось, то варто капча - навіщо це все? Ви ж чекаєте коментарів, так навіщо створювати перешкоди?

Toggle

Звичайно, дуже важливий дизайн блогу, але це окрема тема. Коротко - чим простіше, тим краще!

Найголовніше - шукайте позитив! Нещодавно я бачила на сторінці одного блогера в FB скріншот з Google Analytics (до речі, будьте обережними з розкриттям цієї інформації, читачам ці цифри нічого не дають, це тільки для вас, а між нами, скріншоти вже скомроментіровалі не одного блогера - багато в'їдливі люди, такі, як я, дуже добре вміють їх читати) з коментарем про те, що, на жаль, аудиторія не приросла. А що бачу я? А я бачу на тій же зображенні 60% нових відвідувачів - ось що головне! Ось, що важливо! Нехай відвідувачі поки не приростають, зате ви зуміли залучити таку велику кількість нових читачів! Ось це перемога! Повірте мені, якби у мене було 60% нових читачів на місяць, я б літала на крилах!

Це всього лише частина моїх міркувань, а мій плагін SEO вже ридає над розміром цього тексту. Буду дуже рада якщо і блогери, і читачі поділяться своїми міркуваннями на цю тему.

цікаво:

Follow Blondycandy Bloglovin , Twitter , Instagram

Хто ваш читач?
Для кого ви пишете?
Хто ваша цільова аудиторія?
Кого ви хочете залучити?
Виділіть ваші найпопулярніші пости - про що вони були?
Або навпаки, ви зробили сто фотографій закритою коробки, відкритої коробки, окремо - фото, де написано "зроблено у Франції", тисячу Свотч і не здобули ні радості, ні щастя?
Але ви ж все це бачили в наймасовіших блогах, так?
Так чому це не працює у вас?
То треба логінитися через якийсь додаток, яке хоче доступ до всієї моєї інформації на Facebook (спасибі, немає), то ще щось, то варто капча - навіщо це все?
Ви ж чекаєте коментарів, так навіщо створювати перешкоди?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: