Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Цитати про виховання

 1. виховання
 2. школа

Юлія Борисівна Гіппенрейтер - доктор психологічних наук, професор МДУ ім. М. В. Ломоносова, а ще вона дуже мудра жінка, яка може дати ділову пораду в питанні виховання дітей. Її знання допоможуть виростити щасливу дитину.

Своїм досвідом вона ділиться в безлічі наукових публікацій і на своїх лекціях. Ми зібрали для тебе 17 висловлювань цієї мудрої жінки.
Своїм досвідом вона ділиться в безлічі наукових публікацій і на своїх лекціях

виховання

 1. Виховання дитини - це не дресура.
  Батьки існують не для того, щоб виробляти у дітей умовні рефлекси.
 2. Я не люблю дієслово «виховувати».
  Він занадто часто асоціюється з такими діями, як примушувати, вимагати, контролювати, перевіряти. Тому краще сказати не «виховує», а «ростить». Допомагає рости. Щоб коли-небудь дитина виросла і міг жити серед інших людей, самостійно.
 3. Згадайте фреску Мікеланджело: «Бог творить Адама. Їх руки ось-ось зустрінуться; потужна, м'язиста рука Бога спрямовується до простягнутою руці Адама. Дорослий - носій знань, мудрості, етичних принципів. І він передає все це своїй дитині ».
 4. Коли дитина виросла і може жити самостійно, дорослий повинен свою руку відсунути. Тому що рука дитини вже знайшла власну силу. Він індивідуум, особистість. Батьківська місія закінчена. Тоді залишаються тільки їх особисті почуття один до одного, їх любов, дружба між батьками і дитиною.
 5. Виховання - це насильство над дитиною. У кожної дитини свій процес осмислення, свій темп розвитку, зростання. Нам не можна втручатися в цей процес, тим більше втручатися неакуратно. Це означає порушувати його! Батьки повинні бути помічниками: це як з рослиною - його потрібно підживлювати, захищати, а не тягнути за верхівку, не квапити.

непослух

 1. Непослух - єдине, що дитина може протиставити неправильного поводження з ним.
 2. Розсердити, щоб отримати увагу, - дуже типово для дітей.
 3. Підліткова мода подібна вітрянці - багато хлопців її підхоплюють і переносять в більш-менш серйозній формі, а через пару років самі ж посміхаються, озираючись назад. Але не дай Бог батькам в цей час увійти в затяжний конфлікт зі своїм сином або дочкою.
 4. Дисципліна не до, а після встановлення добрих відносин, і тільки на базі їх.
 5. Ваша дитина потребує негативному досвіді, звичайно, якщо той не загрожує його життю або здоров'ю. Дозволяйте дитині зустрічатися з негативними наслідками своїх дій (або своєї бездіяльності). Тільки тоді він буде дорослішати і ставати «свідомим».
 6. Діти часто думають, що батьки - «залізні Фелікси», просто тому, що батьки не звикли говорити про себе. Тому так важливо говорити з дитиною про те, що ми відчуваємо: «Ти знаєш, мені було прикро це почути». Висновок він зробить сам. Головне - бути щирими і не маніпулювати його почуттями.

самооцінка

 1. Самооцінка дитини міряється його поступкамі.Хорошо вчуся - я молодець. Допомагаю мамі - я молодець. Дитині необхідно добре ставитися до себе. І якщо цього немає, якщо «я вчуся погано, мама на мене сердиться», то йому стає дуже погано.

  Але дитина не може жити з поганим думкою про себе, у нього включається механізм самопорятунку. Як собака цілющу траву, підліток шукає місце, де отримає схвалення, підтримку, визнання. Він шукає десь авторитетну думку, а від бандита воно виходить або від батюшки - йому все одно.

школа

 1. Школа як організація не зацікавлена в розвитку творчого мислення та самостійності дитини. Вона побудована на спущених зверху завданнях, програмах, методиках. І вимагає беззаперечного їх виконання. По суті, школа - це лабораторія з виготовлення безвольних людей: школяр за визначенням подневолен. Він виконавець.
 2. Коли дитину змушують, залякують, коли вчителька говорить: «Не переведу в наступний клас» або «Все вивчили, а ти чому такий дурний?», - в дитини вселяють страх і почуття неповноцінності. У нього пропадає енергія, прагнення щось робити. Тому батькам доводиться зробити вибір: стати або на бік школи, або на бік дитини.

  Надихати - ось завдання дорослого. Якщо школа цього не робить, значить, повинні робити батьки - принаймні перші кроки в цьому напрямку. Звільнити дитину від примусу, сказати йому: «Ти не повинен».

 3. Одна з учасниць моїх семінарів розповідала, що її викликала вчителька і почала лаяти її сина: він такий-сякий, він і п'яте, і десяте. Але ця мама просто сказала: «Знаєте, Ніна Петрівна, я дуже люблю свого хлопчика!» І Ніна Петрівна замовкла. Це один варіант відповіді.
 4. Є й інший, протилежний. «Спасибі, що ви мені це все сказали, я бачу ваше палке бажання допомогти моїй дитині вибратися з цієї неприємної ситуації. Я буду робити те, що ви мені сказали ». Потім прийти і сказати: «Ви напевно помітили поліпшення, і я теж. Я впевнена, це завдяки вашим зусиллям ».

  Вчителі теж люди. Їх іноді важливо заспокоїти і підтримати. Дати зрозуміти, що цінуєте їх роботу, поважаєте її. Але оцінка вашої дитини залишається в кінцевому підсумку завжди за вами. Що б вам не говорили, ви все одно його любите.

 5. Школа - це на час. А ваші відносини з дитиною - назавжди.

дитина - це твій друг, не потрібно його виховувати, його потрібно ростити, постійно підживлюючи батьківською любов'ю. Навчися ростити свою дитину правильно, щоб він виріс повноцінним членом суспільства.

Автор статті

Редакція «Так Просто!»

Це справжня творча лабораторія! Команда справжніх однодумців, кожен з яких фахівець в своїй справі, об'єднаних спільною метою: допомагати людям. Ми створюємо матеріали, якими дійсно варто ділитися, а джерелом невичерпного натхнення служать для нас улюблені читачі!

Коли дитину змушують, залякують, коли вчителька говорить: «Не переведу в наступний клас» або «Все вивчили, а ти чому такий дурний?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: