Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому WordPress безкоштовний? Які витрати? У чому підступ?

 1. Чому WordPress не продають в якості ПО?
 2. Як можна заробити на WordPress
 3. Чи захищений WordPress авторським правом?
 4. Чи означає це, що всі преміум теми і плагіни WordPress мають ліцензію GPL?
 5. Успадковує чи GPL також і контент, опублікований на WordPress?
 6. Торговий знак WordPress
 7. Вартість використання WordPress

Один з найбільш поширених питань - чи потрібно мені платити за використання WordPress? Коли ми відповідаємо, що WordPress - це безкоштовна open source програма, постає інше питання - чому він безкоштовний? У цьому пості ми обговоримо, чому WordPress безкоштовний, скільки коштує підтримка сайту WordPress, і в чому тут підступ.

У цьому пості ми обговоримо, чому WordPress безкоштовний, скільки коштує підтримка сайту WordPress, і в чому тут підступ

WordPress - це програма open source. Перш за все це має на увазі вільний доступ, ніж безкоштовність. Ви можете запитати, в чому різниця? ПО open source дозволяє свободу використання, модифікації, розвитку та поширення ПО будь-яким способом, яким побажаєте. Однак на якомусь етапі можуть з'явитися витрати. Ми обговоримо вартість використання ПЗ WordPress в кінці цієї статті.

Чому WordPress не продають в якості ПО?

Нас часто запитують, чому люди і компанії, що займаються WordPress не продають його? Якщо WordPress настільки хороший, то вони природно зможуть заробити багато грошей, продаючи його. Так би воно і було, якби WordPress належав одній компанії або людині.

WordPress - це громадський open source проект, в який внесли вклад десятки тисяч талановитих людей, щоб зробити його тим чудовим ПО, яким він є. Існує основна команда розробників, яка веде розвиток проекту, але вносити патчі, повідомляти про помилки і пропонувати нові функції може хто завгодно. Більш того, керівники проектів змінюються від версії до версії. Якщо ви залучені до цієї спільноти, то можете з легкістю стати ключовим вкладником WordPress.

Філософія руху open source полягає в тому, що ПО відрізняється від матеріальної продукції. Як тільки ПЗ створено, його можна скопіювати безліч разів за невелику вартість. Візьмемо наприклад завод іграшок. Кожна вироблена іграшка має різні частини, а кожна частина - вартість. Вартість виробництва цих частин завод може порахувати і визначитися з нормою прибутку для даного продукту. З іншого боку, вартість створення ПЗ і виготовлення його копій - не одне й те саме. Деякі вважають, що з кожної проданої копією норма прибутку ПО стає все більш несправедливою.

Щоб дізнатися докладніше про програми open source, читайте філософію GNU .

Як можна заробити на WordPress

Дві основні прибуткові складові будь-якої програми open source - це продукти і послуги, засновані на тому ж ПО.

Люди часто плутають WordPress і WordPress.com. WordPress (який часто називають self-hosted WordPress або WordPress.org ) - це безкоштовна блог-платформа.

Matt Mullenweg, співзасновник і розробник WordPress, запустив компанію під назвою Automattic, яка надає "обмежено" безкоштовний хостинг сервіс для блогів WordPress.com , Де ви можете заплатити за апгрейд або додаткові функції, такі як модифікація CSS. Однак щоб використовувати послуги WordPress.org на WP.com, на хостинг доведеться витратити більше $ 3250 в місяць.

У травні 2014 го Automattic зібрали інвестиційний раунд C в $ 160 мільйонів, що підняло вартість компанії до $ 1.16 мільярдів.

Є й інші розробники, які встигли побудувати успішний багатомільйонний бізнес на основі WordPress, створивши платні плагіни, платні теми і навіть пропонуючи хостинг WordPress.

Ось деякі з них:

 • WPEngine - хостинг компанія підтримки WordPress, яка зібрала понад $ 40 мільйонів.
 • Awesome Motive - багатомільйонна компанія, побудована навколо WordPress і очолювана Syed Balkhi . Ця компанія управляє WPBeginner, OptinMonster , Envira Gallery , WPForms , Soliloquy , MonsterInsights і іншими популярними плагінами WordPress.
 • Sucuri - популярне на нинішньому ринку рішення в області безпеки.
 • iThemes - одна з найбільш сталих WordPress компаній, що стоїть за такими відомими плагінами, як BackupBuddy .
 • ElegantThemes - багатомільйонна компанія, яка створила популярний drag & drop page builder: Divi.
 • Gravity Forms - найвідоміший плагін для форм WordPress класу преміум.

Хороші розробники та консультанти WordPress також забезпечують себе гідним заробітком, створюючи сайти, програми та плагіни WordPress під замовлення для своїх клієнтів. Деякі з них мають шестизначний річний дохід.

Чи захищений WordPress авторським правом?

Так, захищений. Він заліцензірованние таким чином, який дозволяє його використовувати всім, але кожна зміна, внесена в ПО, програм авторські права.

Він випущений під GPL, тому ви можете використовувати, модифікувати і поширювати його код. За вами зберігаються авторські права на зроблені модифікації, але не на весь код. GPL має на увазі, що все, що ви справите, теж має бути випущено під ліцензією GPL. Тому, хоча у вас є право робити все, що завгодно, ваша похідна робота автоматично успадковує ліцензію GPL, тому і всі інші можуть вільно використовувати, модифікувати і поширювати ваш код.

Чи означає це, що всі преміум теми і плагіни WordPress мають ліцензію GPL?

Згідно з офіційним постом в блозі WordPress.org, теми теж заліцензірованни під GPL . Зображення, CSS і JavaScript, які в них використовуються, можуть бути виключені, але все PHP і HTML складові тим і плагінів використовують функції WordPress, тому є похідними від нього і потрапляють під ліцензію GPL.

Незважаючи на те, що деякі з цим не згодні, більшість надійних WordPress компаній підпорядковуються цим принципам.

Успадковує чи GPL також і контент, опублікований на WordPress?

Ні, право ліцензувати ваш контент залишається за вами. Крім тих випадків, коли контент, який ви публікуєте, є похідним від WordPress або будь-якого іншого заліцензірованние під GPL матеріалу.

Наприклад, якщо ви виставляєте свою творчість в блог, то ви маєте на нього повне авторське право. Однак якщо ви пишете пост, показуючи людям як використовувати будь-яку функцію WordPress з прикладами, тоді цей пост може мати іншу ліцензію. Код, який використовується в прикладах, є похідним від WordPress, тому успадковує ліцензію.

Торговий знак WordPress

Код WordPress випускається під GPL, але назви WordPress, WordCamp і логотип WordPress - є зареєстрованими торговими знаками, які належать фонду WordPress . Щоб відрізняти офіційні сайти від неофіційних ресурсів, фонд просить не використовувати "WordPress" в назві домену.

Сайтами, ресурсами або тренінгами, у яких в домені присутнє слово WordPress, швидше за все займається хтось, не надто добре розбирається в WordPress. Це означає, що вам краще не варто платити їм гроші.

Справжні компанії, побудовані навколо WordPress, знають про їхню політику торгового знака і поважають встановлені правила.

Вартість використання WordPress

ПО WordPress є безкоштовним для скачування і використання. Однак щоб використовувати WordPress в мережі, вам знадобиться хостинг WordPress.

Ви можете використовувати WordPress.com для створення безкоштовного блогу, але беріть до уваги, що між WordPress і WordPress.com існують відмінності.

Вартість використання WordPress щодо мінімальний і також поширюється на будь-який інший вид сайту. Єдині витрати - це веб-хостинг і домен.

Додаткові витрати можуть піти на платні теми для WordPress. Однак вам не обов'язково їх використовувати. існує більш 4000 безкоштовних тим для WordPress.
Багато хто використовує платні плагіни, але вони знову ж таки не обов'язкові. є більш 45000 безкоштовних плагінів для WordPress.

Тоді чому деякі купують платні теми і плагіни? Безкоштовні теми використовуються всюди. Щоб домогтися трохи більш ексклюзивного дизайну і атмосфери на своєму сайті, люди часто використовують "преміум" теми.

Ще одна причина придбати платну тему або плагін - це підтримка. Провайдери безкоштовних тим і плагінів не зобов'язані надавати технічну підтримку або поновлення, бо як правило ці проекти створюються в якості хобі. У той час як магазини платних плагінів і тим надають регулярну технічну підтримку та оновлення, тому що це їх робота.

Ми сподіваємося, що ця стаття відповіла на деякі з питань, пов'язаних з ліцензуванням WordPress, вартістю сайту WordPress і бізнес-проектами, побудованими навколо WordPress. Додавайте свої коментарі та питання!

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Чому WordPress не продають в якості ПО?
Чи означає це, що всі преміум теми і плагіни WordPress мають ліцензію GPL?
Успадковує чи GPL також і контент, опублікований на WordPress?
Коли ми відповідаємо, що WordPress - це безкоштовна open source програма, постає інше питання - чому він безкоштовний?
Ви можете запитати, в чому різниця?
Чому WordPress не продають в якості ПО?
Нас часто запитують, чому люди і компанії, що займаються WordPress не продають його?
Чи захищений WordPress авторським правом?
Чи означає це, що всі преміум теми і плагіни WordPress мають ліцензію GPL?
Успадковує чи GPL також і контент, опублікований на WordPress?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: