Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому телефон не підключається до WiFi роутера: вдома чи в офісі. Основні способи, щоб планшет або телефон підключився до бездротового зв'язку

 1. Які можуть бути причини непрацюючого WiFi в телефоні або планшеті
 2. Які можуть бути рішення, щоб телефон або планшет підключився до WiFi
 3. Видалення WiFi з'єднання
 4. перезавантаження роутера
 5. Міняємо канал в роутері
 6. Перевірте пароль, який вводите при підключенні до WiFi
 7. Збережено, захист WPA \ WPA2 і зміна пароля в роутері
 8. Ширина каналу
 9. Фільтр MAC і IP адрес

Інтернет і новітні електронні технології дуже тісно вплелися в наше життя. І часом проблеми з доступом до інтернету можуть перекреслити всі наші плани і перешкодити нашій роботі або відпочинку. Телефон не тільки допомагає бути на зв'язку, а й відкриває двері з будь-якого місця в світову павутину, в інтернет. У той же час ніхто не застрахований від раптових неполадок, тоді і виникає питання: чому телефон не вдається з'єднатися з WiFi роутера? Дана інформація також відноситься до тих користувачам, які не знають, чому планшет не підключається до WiFi.

Розглянемо типові причини нижче. Відразу треба сказати, що рішення може «критися» в простих маніпуляціях з телефоном. Тому, застосуєте все нижче описані способи, не думаючи про те, що це не допоможе у вашій ситуації.

Які можуть бути причини непрацюючого WiFi в телефоні або планшеті

Для початку потрібно перезавантажити телефон і вимкнути / включити мережу Wi-Fi на телефоні. Потім перезавантажте маршрутизатор (роутер). Якщо мережі все ж немає, значить, справа в іншому. Ще може допомогти - витягнути батарейку і знову підключити, після цього перезавантажити телефон.

Причинами виниклої проблеми можуть бути наявність невірних налаштувань безпеки мережі або маршрутизатора, а також режиму роботи каналу. Які помилки найчастіше ми можемо спостерігати на своєму пристрої?

 • У статусі підключення ми бачимо: «Отримання IP адреси ...», або просто «Підключення ...». Але телефон до мережі не підключається. Тобто ви вказуєте мережу куди хочете підключитися, а телефон не може цього зробити.
 • Проблема аутентифікації (помилка аутентифікації), або просто статус «Аутентифікація ...» .Звичайно в даному випадку з'являється напис «Відключено», і телефон до Wi-Fi так і не підключений.
 • Напис в пристрої «Збережено, захист WPA \ WPA2».
 • Телефон до роутера по Wi-Fi підключається, але інтернет не працює, і сайти не відкриваються в браузері.

Які можуть бути рішення, щоб телефон або планшет підключився до WiFi

Отже, можливі варіанти вирішення вашої проблеми.

Видалення WiFi з'єднання

Перше що я міг би вам порадити - видалити з'єднання, яке збереглося в вашому телефоні. Для цього виберете мережу, через яку заходили в інтернет і натисніть на «Видалити» або «Видалити цю мережу». Нижче на скріншоті можете подивитися, як це виглядає:

Після цього спробуйте підключитися до цієї мережі знову.

перезавантаження роутера

Іноді при проблемі підключення не тільки телефону, але і інших пристроїв треба просто перезавантажити роутер. Невелика примітка: треба не просто витягти і під'єднати розетку через секунду, а витягніть штекер роутера на 10 секунд і вже потім підключаєте його знову.

Ви повинні почекати деякий час, щоб в роутері не залишилося енергії. Така схема часто потрібна і з іншими пристроями, які живляться від енергії. До речі, можете використовувати кнопку, яка є на самому роутері за тією ж процедурою, яку описав вище.

Міняємо канал в роутері

Якщо ви ніяких налаштувань не міняли і підключення з вашим роутером завжди проходило без проблем, то варто спробувати поміняти канал роботи Wireless (Бездротова мережа). Це трапляється дуже рідко, але є невеликий відсоток, що дана настройка вам може допомогти.

Де вам поміняти канал для вашого Wi-Fi? Для цього потрібно зайти в налаштування вашого роутера у вкладку «Бездротова мережа (Wireless)» і змінити канал (Channel), потім зберегти налаштування, перезавантажити роутер і спробувати підключитися. Якщо не вийде з першого разу, таку ж схему повторіть з іншими каналами.

Якщо не вийде з першого разу, таку ж схему повторіть з іншими каналами

Перевірте пароль, який вводите при підключенні до WiFi

Якщо на вашому телефоні висвічується помилка «Аутентифікація», то проблема може бути в неправильному паролі або в неправильно заданих налаштуваннях безпеки.

Насамперед потрібно перевірити правильність заданого пароля. Як це зробити, адже запит на введення пароля може у деяких користувачів не з'являтися? Потрібно видалити ваше підключення і заново ввести пароль, натиснувши на вашу мережу. При введенні пароля завжди будьте уважними. Якщо забули пароль, то його можна подивитися в настройках роутера.

Ось статті, які вам допоможуть у цій процедурі:

Змінюємо пароль на WiFi

Як дізнатися пароль від WiFi

Якщо ж справа не в паролі, то потрібно перевірити налаштування безпеки. Для цього встановіть тип безпеки WPA2. Пароль потрібно вказати більше 8 символів і можете спробувати використовувати тільки цифри.

Збережено, захист WPA \ WPA2 і зміна пароля в роутері

Одна з найпоширеніших проблем, коли на телефоні висвічується напис «Збережено, захист WPA \ WPA2» і при цьому іконка зв'язку може показувати наявність підключення, а інтернету в пристрої все одно немає.

Якщо вище описані варіанти не допомагають, то потрібно перевірити в настройках роутера режим / швидкість роботи Wireless (бездротова мережа), так як телефон не завжди може підтримувати режим роботи роутера. Для цього потрібно встановити автоматичний або змішаний режим роботи мережі замість b, g або n.

Для цього потрібно встановити автоматичний або змішаний режим роботи мережі замість b, g або n

Якщо не вийшло виправити проблему і перед вами все ще стоїть дилема, чому телефон не вдалося підключитися до WiFi, спробуйте поміняти тип шифрування / безпеки, про який я вже згадував:

Ось такі настройки вказані в моєму роутере:

Пароль (ключ) введіть новий з 8 символів і більше. Бажано змінити пароль, так як ви може бути забули пароль і вводите неіснуючий.

Далі - вся та ж схема: зберегти настройки, перезавантажити роутер, видалити підключення на телефоні і підключитися, ввівши при запиті новий пароль. Слід пам'ятати, що новий пароль знадобиться вказати в інших пристроях, які використовують цей роутер. Наприклад, якщо у вас є вдома ноутбук або комп'ютер, то треба перепідключитися до WiFi, ввівши новий пароль, який ви вказали в роутері.

Ширина каналу

Змініть в настройках роутера ширину каналу (Channel Width). Зазвичай там кілька варіантів: Auto, 20MHz і 40MHz. Після зміни збережіть і перезавантажте роутер.

Якщо є інші варіанти, то спробуйте їх використовувати.

Якщо є інші варіанти, то спробуйте їх використовувати

Фільтр MAC і IP адрес

Переконайтеся, що відключений фільтр MAC або IP адрес. Якщо в роутері ви активували цю функцію і не вказали які MAC і IP адреси можуть з'єднуватися з роутерів, то проблема може бути саме в даній настройці роутера.

Ось найпоширеніші моменти, чому планшет або телефон не вдалося підключитися до WiFi. Буду сподіватися, що один з моїх порад допоможе вам.

До речі, якщо у вас проблема з самим WiFi, то ознайомтеся зі статтею « Що робити, якщо не працює Wi-Fi »:

Ось приклад, коли користувач не міг підключитися до WiFi c iPad:

У той же час ніхто не застрахований від раптових неполадок, тоді і виникає питання: чому телефон не вдається з'єднатися з WiFi роутера?
Які помилки найчастіше ми можемо спостерігати на своєму пристрої?
Де вам поміняти канал для вашого Wi-Fi?
Як це зробити, адже запит на введення пароля може у деяких користувачів не з'являтися?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: