Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому комп'ютер включається і відразу вимикається: вимикання ПК через кілька секунд після завантаження

 1. Основні причини
 2. Проблеми з системним блоком
 3. видимі неполадки
 4. Проблеми з комплектуючих
 5. Проблеми з ОС

Однією з найбільш поширених проблем з комп'ютером є його виключення відразу після включення Однією з найбільш поширених проблем з комп'ютером є його виключення відразу після включення. Виглядає це наступним чином: користувач натискає кнопку включення, начебто запускається стандартний процес завантаження (починають крутитися вентилятори, лунає характерний звуковий сигнал), і буквально через пару секунд комп'ютер повністю вимикається.

При повторному натисканні кнопки включення ПК може не запускатися взагалі, хоча іноді після другого натискання відбувається нормальне завантаження. Чим же може бути викликана така неприємність?

Основні причини


Щоб зрозуміти, в чому саме криється проблема, потрібно згадати, після чого вона з'явилася. Причиною неполадок із завантаженням можуть бути:

 • Неправильна установка компонентів (наприклад, материнської плати або процесора). Можливо, ви недавно змінили термопасту, провели планову чистку ПК або встановили нове обладнання. При неправильному проведенні цих дій можливо ураження електричним струмом чи різкий перегрів процесора в момент завантаження.
 • Проблеми після оновлення біоса. Якщо під час оновлення щось пішло не так, комп'ютер не зможе запуститися.
 • Несумісність нових SATA-пристроїв з встановленим обладнанням. Можливо, новий привід або HDD-накопичувач конфліктує з якоюсь з комплектуючих.
 • Забруднення системного блоку. Пил є провідником електрики і, забиваючи контакти, може стати причиною проблем з обладнанням.
 • Вірусна активність. Таке трапляється, хоча й рідко - зазвичай вірусні програми проявляються інакше. Однак може бути і так, що ваш антивірус вчасно не зреагував на загрозу, і після зараження ви встигли перезавантажитися. Як відомо, більшість вірусів остаточно прописуються в системі тільки після перезавантаження і тільки в тому випадку, якщо користувач працює під обліковим записом адміністратора. У більшості випадків проблем з запуском зараженої системи не виникає (вони з'являються вже після завантаження), але в окремих випадках при включенні комп'ютер вимикається через пошкодження важливих системних файлів.

Якщо ви не можете пригадати ніяких попередніх подій (іншими словами, неполадки з'явилися раптово), але комп'ютер включається і вимикається сам нескінченно, причини треба шукати в самому залозі. Швидше за все, у вас проблеми з оперативною пам'яттю, блоком живлення , відеокартою або материнською платою.

Проблеми з системним блокомПричини неполадок з включенням ПК можна розділити на дві категорії: ті, що видно відразу, і ті, для виявлення яких доводиться повозитися.

видимі неполадки

Отже, починаємо з візуального огляду комп'ютера:

 • Подивіться, чи немає в системному блоці (в першу чергу, на гратах вентиляції і в радіаторах) скупчень пилу. При виявленні такої вимкніть комп'ютер від електроживлення і проведіть глобальну чистку системного блоку.
 • Перевірте, чи не залипають чи кнопки включення і перезавантаження. Якщо з кнопками щось не так, озбройтеся викруткою і розберіть системний блок, а потім знайдіть і усуньте джерело неполадки. Якщо сумніваєтеся у власних силах, покличте на допомогу знайомого, який добре розбирається в техніці, або зверніться за допомогою до майстра.
 • Переконайтеся, що всі плати щільно сидять в своїх слотах, а система охолодження правильно встановлена ​​і добре закріплена. При виявленні проблем усунете їх.
 • Уважно огляньте внутрішні кабелю і роз'єми. На перших не повинно бути заломів, а на друге - слідів перегріву (т. Е. Потемніння або оплавлень). Необхідно замінити або відключити несправні дроти і встановити плати розширення в інші, справні роз'єми.

Якщо нічого з вищеописаного не спостерігається, зніміть з процесора систему охолодження Якщо нічого з вищеописаного не спостерігається, зніміть з процесора систему охолодження. Огляньте підошву радіатора і сам чіп - якщо вони повністю сухі, вам пора замінити термопасту, оскільки її відсутність викликає різкий перегрів процесора при включенні.

Те ж саме потрібно зробити, якщо ви бачите надмірна кількість термопасти, яка розтеклася навіть за межі чіпа - в цьому випадку при включенні системника відбувається замикання контактів процесора.

Всі описані проблеми порушують тепловідвід від великих мікросхем і ЦП, тому мікропрограма апаратного моніторингу відключає живлення комп'ютера, щоб уникнути теплового пошкодження компонентів. Як тільки неполадки будуть усунені, комп'ютер почне запускатися нормально.

Проблеми з комплектуючих

Якщо візуально проблема не видно, найімовірніше, вона криється в самому залозі. Іншими словами, якась із комплектуючих вийшла з ладу.

Крім перерахованого, можна спробувати наступний варіант: вийміть з системного блоку все плати, залишивши тільки материнську плату з процесором і кольором, і спробуйте запуститися. Якщо комп'ютер пищить, але не вимикається, пробуйте встановлювати по одному компоненту (природно, кожен раз знеструмлюючи ПК), щоб з'ясувати, який з них дає збої. Якщо ж комп'ютер все одно вимикається відразу після запуску, і при цьому на ньому встановлений свідомо робочий блок живлення, варіанта два: з ладу вийшов процесор або сама материнка.

Проблеми з ОС

Якщо після відключення HDD з системою комп'ютер запускається, проблема або в системі, або в самому накопичувачі Якщо після відключення HDD з системою комп'ютер запускається, проблема або в системі, або в самому накопичувачі. Для уточнення цього моменту залиште диск підключеним до блоку живлення, від'єднавши кабель інтерфейсу. Якщо П. К. не запуститься - причина неполадки криється в HDD. Якщо ж старт пройшов успішно - винна операційка.

У випадках, коли винуватцем проблеми є ОС, рішень може бути кілька. Алгоритм дій багато в чому залежить від того, чи запускається комп'ютер взагалі. Якщо при першій спробі ПК відразу вимикається, а при другій починається нормальна завантаження (т. Е. В систему все-таки можна увійти), спробуйте зробити наступне:

Якщо увійти в систему неможливо, спробуйте перевірити диск на нечитабельним сектора або перевстановити операційну систему.

Якщо ніякі дії не допомагають, і комп'ютер як і раніше відмовляється нормально включатися, вихід один - віднести системний блок в спеціалізований центр.

Чим же може бути викликана така неприємність?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: