Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому не включається Wi-Fi на планшеті

 1. Wi-Fi на планшеті
 2. перше підключення
 3. Проблеми і рішення
 4. висновок

Ви придбали планшет і Wi-Fi роутер, але не можете використовувати свій міні-комп'ютер в повній мірі: планшет відмовляється підключатися до Wi-Fi ? Чому це відбувається? Давайте спробуємо розібратися.

Ви придбали планшет і Wi-Fi роутер, але не можете використовувати свій міні-комп'ютер в повній мірі: планшет відмовляється  підключатися до Wi-Fi

доступ

Минулі десятиліття збагатили нас небаченими раніше технічними новинками. Одним з таких фантастичних ознак втіленого майбутнього стали планшетні комп'ютери або tablet - пристрої, чиї сенсорні екрани об'єднали в собі засоби як виведення, так і введення інформації. Відсутність потреби в клавіатурі і мишці (або її замінниках, начебто стіки, трекбола, сенсорної панелі і т. Д.) Дозволило скоротити розмір пристрою практично до розміру самого екрану.

Цікаво, що самі розробники концепції планшета бачили в своєму пристрої підмога для бізнесменів і менеджерів. Передбачалося, що новий девайс замінить собою весь вміст кейса ділової людини - документи, таблиці, звіти, демонстраційні буклети. Однак на практиці, як це зазвичай і буває, реальність лише частково збіглася з цілями і планами.

Планшет став засобом так званого «інтернет-серфінгу» - читання, перегляду і прослуховування контенту веб-сторінок. З'явився навіть термін «інтернет-планшет» (web-tablet), який, втім, не набув великого поширення. Просто планшетом за замовчуванням став називатися саме цей вид пристрою, на відміну від менш поширених варіантів, наприклад, графічних планшетів.

Природно, постало питання забезпечення доступу користувача планшета в мережу Інтернет. Спосіб повинен відповідати двом основним вимогам:

 • Можливість вільного переміщення з пристроєм без втрати зв'язку з інтернетом;
 • Достатня швидкість доступу для повноцінного використання можливостей мережі.

Очевидним вирішенням завдання стало використання мережі стільникового зв'язку, благо досвід забезпечення доступу в Інтернет з мобільних телефонів вже був. Свободу переміщення цей спосіб дійсно забезпечував у високому ступені, а ось зі швидкістю доступу виникли проблеми. Та й використання мережі для інтернет-серфінгу часто було надто дорогим задоволенням. Вдалим компромісом стала технологія Wi-Fi.

Wi-Fi на планшеті

На відміну від ПК, де тривалий час «законодавцем мод» був Microsoft зі своїм Windows , В світі планшетів лідерство захопила операційна система Android. Розглянемо проблеми підключення до Wi-Fi на прикладі планшетів, оснащених саме цією операційною системою.

перше підключення

При першому підключенні пристрою до Wi-Fi необхідно:

 • Налаштувати роутер. Якщо не знаєте, як це зробити, зверніться в службу підтримки інтернет-провайдера, вам підкажуть необхідні настройки. Якщо роутер надано самим провайдером, майстер підключить і налаштує вам роутер при установці.
 • Активувати Wi-Fi модуль на планшеті. Зробити це можна в налаштуваннях пристрою, в розділі «Бездротові мережі» або в області швидкого доступу в нижній частині екрана (біля годинника). Поставте перемикач Wi-Fi в положення «включено». У списку точок доступу виберете свій роутер і введіть пароль (ім'я та пароль роутера за замовчуванням вказані в документації). Поставте галочку «підключати автоматично» і натисніть Ок.
 • Якщо все зроблено правильно, на екрані ви побачите значок Wi-Fi. Увімкніть браузер і перевірте доступність інтернету.

Увімкніть браузер і перевірте доступність інтернету

Тепер розглянемо можливі проблеми, причини, чому вони можуть виникнути, і їх рішення.

Проблеми і рішення

Проблема: У списку точок доступу немає вашого роутера.

Рішення: Перевірте, чи працює роутер. Якщо працює, спробуйте перезапустити його. Для цього вимкніть живлення роутера, почекайте секунд 10-15 і підключіть знову.

Проблема: З'єднання з роутером не встановлюється, постійно «висить» статус «підключення».

Рішення: Вимкніть і знову ввімкніть модуль Wi-Fi на планшеті. Якщо не допомогло, перезавантажте пристрій.

Проблема: Підключення втрачено, статус Wi-Fi на пристрої «Помилка перевірки безпеки», «Помилка», «Помилка перевірки автентичності».

Рішення: Спробуйте попередній спосіб, якщо не допомогло, в настройках бездротового підключення вибираємо свою точку доступу і у властивостях натискаємо «Забути». Після цього вибираємо точку свій роутер ще раз і знову вводимо пароль.

Проблема: Підключення сталося, але значок Wi-Fi залишається сірим, інтернет відсутній або не працюють деякі сайти.

Рішення: Можливо, в настройках планшета некоректно встановлені дата і час. Вимкніть настройку за часом мережі, встановіть дату та час вручну. Після успішного з'єднання настройку за часом мережі можна повернути.

Проблема: Значок Wi-Fi синій, але «інтернету немає», до жодного сайту планшет не підключається.

Рішення: Перезапустіть роутер. Якщо не допомогло, підключіть кабель, який «поставляє інтернет» до роутера, до стаціонарного комп'ютера безпосередньо. Можливо, що «інтернету немає» в самому кабелі, зв'яжіться зі своїм провайдером. Якщо на комп'ютері інтернет працює, ймовірно «збилися» настройки роутера, перезавантажте його.

висновок

Якщо жоден із способів не допоміг, не міняйте «тонкі» настройки девайса і роутера, якщо не впевнені напевно, що саме ви робите. Тим паче не намагайтеся розібрати ці пристрої. Зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Тисни "Подобається" та читай кращі пости на Facebook

Чому це відбувається?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: