Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому вимикається комп'ютер сам по собі під час гри

 1. Комп'ютер вимикається сам по собі - причини і їх усунення
 2. 2. Зараження ПО вірусами
 3. 3. Установка нової програми або драйвера пристрою
 4. Комп'ютер і монітор вимикаються під час гри - причини і їх усунення
 5. Інші причини і їх рішення
 6. 2. Несправність в оперативній пам'яті
 7. 3. Поломка материнської плати
 8. 4. Поганий контакт і нестабільність напруги електромережі
 9. Способи перевірки комп'ютера на предмет несправностей

Часта проблема, з якою стикаються користувачі комп'ютерів і ноутбуків - чому відбувається мимовільне вимикання або перезавантаження. Проблему потрібно вирішувати, а для цього необхідно знати причини і способи їх усунення. Щось можна усунути самостійно, а більш серйозні проблеми краще довірити надійним фахівцям, які не женуться за «довгим» карбованцем, а працюють на совість.

Раптове вимкнення системника, ноутбука або монітора не завжди пов'язано з серйозною поломкою техніки або її комплектуючих, іноді це легко переборні збої в роботі системи або BOIS, віруси або оновлення ПЗ.

Комп'ютер вимикається сам по собі - причини і їх усунення

1. Перегрів комплектуючих техніки

Перегрів комплектуючих може виникати через недостатнє охолодження системи. Чому і коли це відбувається? Цьому перешкоджає або зібралася пил або порушення роботи вентиляторів (кулерів). Осідання пилу на нутрощах системного блоку призводить до збоїв в роботі охолоджувальної системи і тоді він припиняє роботу сам по собі. Найбільше від неї страждають вентилятори і радіатори (скромна перегородка між вентилятором і процесором). Скупчення пилу покриває лопаті кольорів і поверхня радіатора і знижує їх працездатність. У разі перегріву материнська плата сигналізує про проблеми і система вимикається для скидання навантаження, що захищає комплектуючі від згоряння. Ця проблема вирішується просто - достатньо видалити пил. Тільки потрібно це робити акуратно.

Перегрів також може виникати через стару або висохлої термопасти. Ця в'язка суміш наноситься між комплектуючими і радіаторами для поліпшення тепловіддачі. В ідеалі міняти її потрібно щороку. Якщо видно, що термопаста виглядає неважливо, досить нанести новий шар, попередньо знявши радіатор. І тоді системник буде охолоджуватися сам, без збоїв.

І остання причина, чому можливий перегрів, може полягати в високій навколишній температурі, коли на вулиці тепле і жарку пору року. Може просто згаснути сам монітор, а потім зупинитися виконання всіх програм. Комплектуючі, які розтратили свій ресурс, підлягають заміні, але якщо немає можливості поставити нові запчастини, то можна вирішити все набагато простіше.

Можна поставити додаткові кулери і провести їх заміну на нові вентилятори. Міняти краще всюди, де вони є - процесор, блок живлення, відеокарта. Таким чином, поліпшується циркуляція повітря і можливо проблема буде повністю усунена. Іноді допомагає просто зняти корпус системного блоку і встановити його подалі від дітей і домашніх тварин, але при цьому доведеться частіше прибирати пил.

Іноді допомагає просто зняти корпус системного блоку і встановити його подалі від дітей і домашніх тварин, але при цьому доведеться частіше прибирати пил

2. Зараження ПО вірусами

Ця найвірогідніша проблема раптового відключення системника або ноутбука. Така проблема вирішується шляхом пошуку вірусних програм і їх усуненням. Можна запустити встановлений антивірус - він не тільки визначить, чи є віруси в системі, а й усуне їх до повної ліквідації.

В іншому випадку можна скористатися безкоштовними утилітами від компаній Dr.Web або Kaspersky. Ідеально витратити час і запустити їх по черзі - вони використовують кожна свої бази вірусних програм. Вони прості у використанні і доступні для розуміння навіть «чайникам».

Можна також обійти запуск зараженої ОС. Для цього потрібно записати на CD-диск заздалегідь викачані Kaspersky Rescue Disk або Dr.Web Live CD, а в налаштуваннях BIOS змінити диск запуску - з жорсткого диска (hard disk drive, HDD, HMDD) на привід CD-ROM.

При завантаженні комп'ютера заходимо в BIOS (можуть бути різні Функціональні клавіші в залежності від виробника материнської плати, в нашому випадку «F9»).

При завантаженні комп'ютера заходимо в BIOS (можуть бути різні Функціональні клавіші в залежності від виробника материнської плати, в нашому випадку «F9»)

Вибираємо розширені настройки BIOS

Вибираємо розширені настройки BIOS

Заходимо в пункт меню «Черговість завантаження»

Заходимо в пункт меню «Черговість завантаження»

Визначаємо перший пристрій CD-ROM

Визначаємо перший пристрій CD-ROM

Натискаємо F10 і Y щоб зберегти настройки BIOS

Натискаємо F10 і Y щоб зберегти настройки BIOS

3. Установка нової програми або драйвера пристрою

Раптове вимкнення системника або ноутбука може бути пов'язано з установкою нового ПЗ або драйвера пристрою. Проблема виникає, якщо вони не сумісні з апаратним забезпеченням або установка спричинила за собою збої в роботі операційної системи. Це виникає через високі вимоги до системи «громіздких» програм, яким не відповідають параметри пристроїв. Через це відбувається перевантаження процесора, що призводить до перегріву, і система захищається вимиканням. У цьому випадку досить видалити програму, після установки якої почалися проблеми.

Якщо проблеми почалися після установки нових драйверів, доведеться їх перевстановити. Це відбувається через погане відповідності або повної несумісності деяких комплектуючих і як наслідок їх драйверів.

Як варіант можна використовувати завантаження Windows в режимі вдалої конфігурації. Натискаючи функціональну клавішу «F8» при запуску комп'ютера або ноутбука з'являється список варіантів завантаження, серед яких потрібно вибрати «Завантаження останньої вдалої конфігурації».

До того ж результату приведе відновлення системи по заданих точках. Мінус цього способу - точки відновлення потрібно створювати заздалегідь при 100% робочої системі або дозволити системі робити це в автоматичному режимі. У Windows, наприклад, передбачена утиліта для відновлення. Викликається вона через «Панель управління» у вкладці «Система і безпека» знайти «Запуск відновлення системи». Тут просто потрібно вибрати заздалегідь створену точку відновлення і система «відновить» системні настройки в потрібний стан.

Комп'ютер і монітор вимикаються під час гри - причини і їх усунення

Чому гасне монітор і системник під час роботи з графічними програмами або коли дивишся відео? Найбільше саме геймери засмучуються, коли раптове вимикання призводить до втрати всіх досягнень гри. Висока якість графіки сучасної гри і відеофільмів несуть підвищене навантаження на комплектуючі системного блоку або ноутбука. В першу чергу це

 • відеокарта;
 • блок живлення;
 • процесор.

Причому характерним «винуватцем» в даному випадку є відеокарта, інші елементи системного блоку можуть перервати роботу в будь-який час.

Чому вимикається сам по собі монітор і припиняє працювати система під час гри? Відеокарта рідко може стати причиною самовільного відключення під час гри. У більшості випадків, коли відеокарта не відповідає необхідним параметрам гри або виведена з ладу - система починає пригальмовувати, і замість повноцінної картинки видно лише деякі елементи зі складної графіки. Але ось перегрів відеокарти, її вентилятора або радіатора запросто призводить до вимикання або перезавантаження всієї системи під час гри. Тому важливо стежити за чистотою цих елементів і очищати їх від пилу. Рекомендується також використовувати спеціальне масло для змащення кулера.

Рекомендується також використовувати спеціальне масло для змащення кулера

При великому навантаженні на відеокарту може не витримати блок живлення через якість або недостатніх параметрах. Перевантаження блоку живлення вирішується тільки його заміною або придбанням сучасної техніки для ігор та програм зі складною графікою.

Перевантаження блоку живлення вирішується тільки його заміною або придбанням сучасної техніки для ігор та програм зі складною графікою

Процесор теж може стати причиною відключення комп'ютера під час гри. Коли на нього покладаються великі вимоги до потужності, і при перегріванні спрацьовує захисна функція, і він відключається.

Коли на нього покладаються великі вимоги до потужності, і при перегріванні спрацьовує захисна функція, і він відключається

Такі нюанси варто враховувати не тільки при запуску комп'ютерних ігор, але і при перегляді якісних відеофайлів великого обсягу, запуск «важких» графічних редакторів.

Інші причини і їх рішення

1. Несправність в блоці живлення

Чому коли граєш в ігри або дивишся кіно, вимикається сам по собі блок живлення і як наслідок вимикається обладнання. Блок живлення на машині найчастіше піддається навантажень і перепадів напруги. Погана якість, перепади напруги, раптове відключення електроенергії - все це призводить до виходу з ладу блоку живлення. Експлуатаційний термін блоку 3-5 років, потім можуть з'явитися збої. Зазвичай саме ця причина визначається за такими симптомами:

 • раптове вимикання навіть при низькому навантаженні на систему;
 • система не включається зовсім або встигає згаснути до завантаження ОС.

раптове вимикання навіть при низькому навантаженні на систему;  система не включається зовсім або встигає згаснути до завантаження ОС

Збої в роботі блоку живлення можуть виникати і через звертаючись пилу і перш ніж робити кардинальні дії, потрібно просто почистити блок від пилу.

2. Несправність в оперативній пам'яті

Визначити, що «винна» оперативна пам'ять можна по тому, що перед тим як вимкнутися, комп'ютер «зависає», а виконання будь-якого завдання гальмується, і коли монітор згас, вимикається і системник сам по собі. Перевірити це можна замінивши оперативку на іншу справну або звернутися в сервісний центр.

Можна спробувати очистити її від пилу і перевірити всі роз'єми - вони повинні бути вставлені щільно, до упору.

3. Поломка материнської плати

Перш ніж шукати причини в материнській платі, необхідно очистити її від пилу і перевірити всі кріплення. Материнка має щільно кріпитися за допомогою роз'ємів.

Якщо проблема в материнській платі, то швидше за все на ній тріщини або відколи, або згорів конденсатор. Причиною всіх цих неполадок може бути недбале поводження з системника - удари, падіння або просто прийшов кінець експлуатаційного терміну материнки. Самостійно «звинуватити» материнську плату проблематично - необхідно звертатися в сервісний центр за допомогою.

Самостійно «звинуватити» материнську плату проблематично - необхідно звертатися в сервісний центр за допомогою

4. Поганий контакт і нестабільність напруги електромережі

Для того, щоб переконається в надійності контактів, досить перевірити всі контакти шнурів і шлейфів - від мережевого фільтра до контактів в самому системному блоці. Поганий контакт призводить до того, що монітор і системник вимикається сам по собі.

Робота електромереж в нашій країні залишає бажати кращого і скачки напруги, і раптові поломки на лінії досить поширена річ. Від цього ніхто незахищений, тому варто будь-яку дорогу техніку оснащувати стабілізаторами напруги, мережевими фільтрами або джерелами безперебійного живлення. Дія останніх короткочасно, але завжди є можливість вимкнути свій комп'ютер правильно, знизивши ризик втрати даних до мінімуму. Крім системних плат, без захисту може згоріти і монітор.

Крім системних плат, без захисту може згоріти і монітор

Способи перевірки комп'ютера на предмет несправностей

Чому в разі виникнення такої проблеми як мимовільне відключення комп'ютера або ноутбука необхідно провести ряд заходів? Так як це допоможе виявити причини відключення і усунути їх по можливості самостійно. І відповісти на питання «чому вимикається сам по собі монітор і система, коли граєш?»

Порядок дій для вирішення проблем з технікою:

 • чистка комплектуючих системного блоку і ноутбука від пилу і забруднень;
 • заміна термопасти;
 • перевірити всі комплектуючі системного блоку - роздуті конденсатори, що відійшли контакти і т. п. легко виявити візуально;
 • провести процедуру тестування компонентів через BIOS або інші спеціальні утиліти.

Відмінним варіантом буде заміна «підозрілого» елемента на робочий, але такий спосіб не всім доступний. Тестування блоку живлення краще проводити в спеціалізованій майстерні, так як обладнання під напругою непосвяченому краще не лізти.

Заміну термопасти в ноутбуці варто проводити фахівцеві з досвідом - це не так просто зробити в домашніх умов без інструменту і стоїть досить дешево.

Головна умова безперебійної і тривалої роботи комп'ютерної техніки - правильний догляд і чітка відповідність «заліза» встановленими програмами і додатками щоб не перевантажувати дороге устаткування.

Для прискорення роботи вашого настільного комп'ютера або ноутбука рекомендую вам іспользовтаь Auslogics BoostSpeed ​​8 ця утиліта налаштовує вашу систему на максимальну продуктивність.

Чому і коли це відбувається?
Чому вимикається сам по собі монітор і припиняє працювати система під час гри?
І відповісти на питання «чому вимикається сам по собі монітор і система, коли граєш?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: