Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Чому Windows 7/10 довго завантажується при включенні комп'ютера

 1. Аналіз і очищення автозавантаження
 2. Брак місця на системному розділі
 3. Високий рівень фрагментації
 4. Забрудненість системного блоку
 5. шкідливі програми
 6. Фізичний знос жорсткого диска, биті сектора
 7. Загальні рекомендації по оптимізації

Скорочення часу завантаження Windows є одним із головних завдань розробників Microsoft, проте, багато власників комп'ютерів, які не використовують функцію «Швидкий запуск», продовжують стикатися з проблемою повільного завантаження. Як правило, недавно встановлена ​​система запускається досить швидко, але проходить якийсь час і стає очевидним, що комп'ютер став довго завантажуватися. Найчастіше це обумовлюється цілком природними причинами, хоча не можна виключати наявність програмних і апаратних неполадок.

У будь-якому випадку, якщо Windows 7/10 дуже довго завантажується при включенні, бажано знайти причини такої затримки і усунути. Уповільнення старту системи можуть викликати перевантажений додатками автозапуск, нестача місця на диску, сильна фрагментація файлової системи, забруднення системного блоку, апаратні несправності, дія шкідливих програм і інші, менш поширені причини, про які буде сказано нижче. Але про все по порядку.

Аналіз і очищення автозавантаження

Існує дуже багато корисних і потрібних програм, які при установці автоматично прописуються в автозавантаження. Запускаючись разом з оболонкою Windows, вони гальмують завантаження робочого столу, через що сам комп'ютер довго вантажиться при включенні. Рішення полягає в очищенні автозавантаження, в видаленні з неї всіх другорядних додатків. Зробити це можна різними способами.

Найпростіший - відключити непотрібні програми у вкладці «Автозавантаження» Диспетчера завдань. Відкривши Диспетчер будь-яким зручним вам способом, перейдіть на вказану вкладку і уважно вивчіть її вміст. Приберіть зайві додатки з автостарту, клацнувши відповідне записи і вибравши в контекстному меню «Відключити».

Приберіть зайві додатки з автостарту, клацнувши відповідне записи і вибравши в контекстному меню «Відключити»

Якщо Windows 7/10 довго завантажується через вимогливих до ресурсів програм в автозавантаження, це повинно буде вирішити проблему.

Заодно рекомендуємо перевірити каталог автозавантаження і видалити звідти ярлики непотрібних програм, якщо такі є. Розташовується він за адресою% USERPROFILE% / AppData / Roaming / Microsoft / Windows / Start Menu / Programs / Startup (потрапити в нього можна, виконавши коротку команду shell: startup). Щоб почистити автозавантаження для всіх користувачів комп'ютера, перейдіть в каталог C: / ProgramData / Microsoft / Windows / Start Menu / Programs / StartUp.

Прибрати програми з автозапуску можна і через реєстр. Командою regedit відкрийте редактор реєстру, розгорніть гілку HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run і видаліть в правій колонці записи непотрібних додатків.

За вміст автозавантаження для всіх користувачів відповідає аналогічний ключ, але в розділі HKEY_LOCAL_MACHINE.

Досвідченим користувачам можна порекомендувати AutoRuns - утиліту для управління автозавантаженням. Цей невеликий, але дуже потужний і ефективний інструмент дозволяє моніторити роботу не тільки для користувача програм, але також драйверів, системних служб і модулів.

Цей невеликий, але дуже потужний і ефективний інструмент дозволяє моніторити роботу не тільки для користувача програм, але також драйверів, системних служб і модулів

Брак місця на системному розділі

В принципі, рівень заповнювання системного розділу не повинен надавати критичного впливу на швидкість завантаження Windows, проте, така залежність є. Можливо, комп'ютер довго завантажується якраз саме тому, що диск забитий під зав'язку. Основних рішення два - або збільшити розмір розділу з операційною системою за рахунок іншого розділу, або видалити (перенести) частину даних.

Високий рівень фрагментації

У Windows 7, 8.1 і 10 дефрагментація диска виконується автоматично, але може статися, що ця функція з якоїсь причини виявилася відключеною. В результаті файлова система на диску С виявиться сильно фрагментованою, що призведе до зниження продуктивності і, природно, швидкості завантаження. Відкрийте властивості диска С, перейдіть на вкладку «Сервіс» та натисніть «Оптимізувати».

Переконайтеся, що дефрагментація за розкладом включена, а ступінь фрагментированности системного розділу не перевищує 7-10 відсотків.

В іншому випадку виконайте дефрагментацію і включіть її в налаштуваннях.

Забрудненість системного блоку

Причиною того, що комп'ютер з Windows 7/10 при включенні повільно завантажується, може стати запиленість системного блоку. Прошарок пилу перешкоджає нормальному теплообміну, процесор і інші апаратні компоненти швидко перегріваються, в результаті продуктивність різко падає. Сильна забрудненість, а також недостатня робота кулерів можуть призвести до розірвання перезавантаженням комп'ютера , А в окремих випадках - до падіння системи в BSOD. При виявленні пилу в системному блоці виконуємо чистку, перевіряємо роботу вентиляторів, заодно варто звернути увагу на стан термопасти.

шкідливі програми

Переважна більшість вірусів зовсім не прагнуть вивести систему з ладу або знизити ефективність її роботи, тим не менш, завантажені в оперативну пам'ять на ранніх етапах, вони споживають частину ресурсів, через що Windows 7/10 більш повільно завантажується. Такі, наприклад, трояни Майнер криптовалюта, здатні завантажити процесор на 80-100 відсотків. Ретельно перевірте ваш ПК додатковим антивірусним сканером, досвідчені користувачі можуть проаналізувати компоненти автозавантаження за допомогою тієї ж утиліти AutoRuns.

Фізичний знос жорсткого диска, биті сектора

Іншою причиною того, що Windows 7/10 стала довго завантажуватися, цілком може бути фізичний знос магнітної поверхні диска, наявність на ньому битих і перезаписані секторів, помилок файлової системи. Якщо диск старий, перевірка його буде вельми бажана. Для цих цілей краще всього використовувати спеціальні утиліти - HDD Scan або Victoria HDD. У Windows для виявлення та виправлення помилок файлової системи є вбудоване засіб chkdsk, що запускається або з властивостей диска на вкладці «Сервіс», або з командного рядка з параметрами / F / R.

Загальні рекомендації по оптимізації

Якщо явних причин затримки старту Windows не було виявлено, однак комп'ютер все одно довго завантажується при включенні, можна спробувати виконати планову оптимізацію системи. Виробляється вона або вручну, або за допомогою сторонніх додатків-оптимізаторів. Другий спосіб більше підійде початківцям користувачам, так як він більш безпечний. Використовуючи подібні програми, можна відключити всі другорядні і невикористовувані служби Windows, запускаються при завантаженні.

Досвідчені користувачі можуть відключити непотрібні функції через оснащення "Служби» і аплет «Установка і видалення програм».

Досвідчені користувачі можуть відключити непотрібні функції через оснащення Служби» і аплет «Установка і видалення програм»

Так, якщо ви не використовуєте принтери, службу друку і документів можна відключити. Чи безпечно можуть бути також відключені клієнт робочих папок, служба активації Windows, перегляду XPS, компонент Hyper-V, SNMP-протокол, сервер і клієнт Telnet, веб-ядро служб IIS, CMAK, MSMQ, прослуховувач RIP, прості служби TCPIP, фільтр TIFF IFilter . Деактивация цих служб звільнить частину пам'яті.

Деактивация цих служб звільнить частину пам'яті

Експериментуйте з функцією швидкого запуску, включеної за замовчуванням в Windows 8.1 і 10. Вона повинна прискорювати завантаження, але іноді вона ж дає зворотний ефект. Спробуйте її відключити в параметрах електроживлення.

Спробуйте її відключити в параметрах електроживлення

Вивільнити додаткові ресурси і прискорити завантаження робочого столу можна шляхом деактивації деяких візуальних ефектів оболонки. Для цього відкрийте Відомості про систему - Додаткові параметри системи і натисніть в блоці «Швидкодія» кнопку «Параметри».

Для цього відкрийте Відомості про систему - Додаткові параметри системи і натисніть в блоці «Швидкодія» кнопку «Параметри»

Вимкніть частина ефектів або взагалі виберіть режим забезпечення найкращого швидкодії.

Вимкніть частина ефектів або взагалі виберіть режим забезпечення найкращого швидкодії

А тепер тут же в віконці параметрів швидкодії перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити» в блоці «Віртуальна пам'ять».

А тепер тут же в віконці параметрів швидкодії перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити» в блоці «Віртуальна пам'ять»

У деяких випадках відповідність рекомендованого розміру файлу підкачки поточного розміру пам'яті викликало затримку при завантаженні Windows. Спробуйте змінити розмір файлу свопу, але пам'ятайте, що він не повинен бути занадто малий, особливо на ПК з невеликим об'ємом ОЗУ.

Спробуйте змінити розмір файлу свопу, але пам'ятайте, що він не повинен бути занадто малий, особливо на ПК з невеликим об'ємом ОЗУ

Що робити, якщо комп'ютер довго вмикається і після виконання всіх рекомендацій? Радикальне рішення - перевстановлення Windows, не завжди прийнятна, але можна спробувати перенести систему на більш швидкий диск SSD, якщо, звичайно, така можливість є.

Що робити, якщо комп'ютер довго вмикається і після виконання всіх рекомендацій?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: