Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

CorelDRAW Graphics Suite X5

CorelDRAW (входить до складу CorelDRAW Graphics Suite) - популярний, народний, векторний графічний редактор, розроблений Corel Corporation CorelDRAW (входить до складу CorelDRAW Graphics Suite) - популярний, народний, векторний графічний редактор, розроблений Corel Corporation. Новітньою версією донедавна була 14-я - X4, випущена понад два роки тому. 12 травня 2010 року в Москві відбулося офіційне представлення CorelDRAW Graphics Suite X5.

CorelDRAW не потребує представлення, так як використовується в 75-ти країнах мільйонами людей. Редактор існує на ринку вже 20 років і вніс істотний внесок в розвиток векторної графіки. Крім того, в пакеті інтегрованих програм Graphics Suite знайдеться все для оформлення, трасування і редагування фотографій, web-графіки та анімації. Вміст пакету від версії до версії дещо змінюється: додатки входять до складу інших або стають самостійними програмами. Наприклад, програма верстки Corel Ventura, що входила до складу CorelDRAW 5, продавалася окремо (після версії 10 розробка припинена, але пакет все ще у продажу).

До складу Graphics Suite X5 увійшли основні програми: PHOTO-PAINT X5 для роботи з растровою графікою; професійний трассировщик PowerTRACE X5; створює якісні знімки з екрану CAPTURE X5; організатор файлів CONNECT (новинка пакета). Серед допоміжних додатків: майстри штрих-кодів і двостороннього друку, Bitstream Font Navigator (робота зі шрифтами), SWiSH miniMax 2 * (анімація), PhotoZoom Pro 2 * (модуль, який зберігає якість фотографій при збільшенні цифрових зображень в PHOTO-PAINT). З програмою поставляється високоякісний контент: шаблони, шрифти, високоякісні растрові і векторні зображення, навчальні матеріали.

У фокусі - CorelDRAW

Розглянемо нововведення в основній програмі, векторному редакторі CorelDRAW і з'ясуємо, наскільки вони корисні.

Основні нововведення:

 • поліпшене керування кольором, додаткові палітри і види заливки;

 • нові інструменти і функції підвищеної точності;

 • розширені можливості підготовки web-графіки;

 • вбудований органайзер контенту CONNECT;

 • підвищена швидкість завдяки підтримці багатоядерних процесорів;

 • поліпшена сумісність з підтримкою понад 100 форматів файлів.

Зміни в інтерфейсі не кардинально ( це добре - згадайте своє перше враження від нової концепції інтерфейсу Microsoft Office 2007: «Навіщо вони це зробили? Де знайомі функції?») І включають кілька корисних функцій на статусному рядку, додатковому вигляді відображення документа і заготівлі нового документа. Всі функції спрямовані на полегшення роботи з зображенням. Заготівля документа дозволяє попередньо встановити розмір листа і одиниці виміру (в ранній версії задаваліь на панелі параметрів). Нові опції розширюють можливості програми, пов'язані з кольором. Наприклад, «Режим основного кольору» (Primary color mode) не обмежує документ моделлю CMYK за замовчуванням, як раніше. Тепер і RGB до послуг web-дизайнерів. Розширені настройки управління кольором «Параметри кольору» (Color Settings) дозволяють не тільки вибрати інший колірний профіль, але і завантажити власний. А опція «Дозвіл відображення» (Rendering resolution), за замовчуванням 300 dpi, тепер ізменіма на призначене для користувача значення.

Решта змін в інтерфейсі ненав'язливі і корисні і для новачків, і для професіоналів. Наприклад, блокування переміщень панелі інструментів, параметрів, меню. Результат нагадує закріплення панелі завдань в Windows. Як викладач курсу CorelDRAW підтверджую: новачки часто «втрачають» робочі панелі, тепер це не так просто зробити - панелі за замовчуванням закріплені. Професіонали, які звикли налаштовувати робочий простір на свій лад, можуть розблокувати панелі клацанням правої клавіші миші на статусному рядку - «Заблокувати панелі інструментів» (Lock Toolbars).

Додаткові елементи у вигляді чорних стрілок дозволяють відобразити додаткову інформацію про властивості об'єкта (розмір), координатах курсору, поточному колірному профілі документа і підказки, в т. Ч. По гарячих клавішах.

Для роботи з майбутнім растром в меню «Вид» (View) з'явилися нові режими перегляду документа. Для перегляду растрової графіки - режим «Пікселі» (Pixels), додавання якого актуально для заявлених графічних і web-розширених можливостей. Для перегляду майбутнього виду Растеризувати ефектів - режим «Растеризувати складні ефекти» (Rasterize Complex Effects). З ним працювати набагато зручніше, ніж експериментувати з налаштуваннями експорту, гадаючи, вийдуть на цей раз складні для обробки ефекти прозорості і тіні. Майбутньому растру взагалі приділяється багато уваги, так як помітно, що при масштабуванні в режимі «Пікселі» (Pixels) з'являється піксельна сітка, до якої можна поставити прив'язку. На малюнках ми бачимо одну і ту ж векторну ілюстрацію: вид «Розширений» (Enhanced), вид «Пікселі» (Pixels), вид «Пікселі» зі збільшенням.

Нову деталь інтерфейсу - невеликий значок на статусному рядку «Перевірка квітів» (Proof Colors) - також можна віднести до альтернативного варіанту попереднього перегляду документа. Натиснувши на нього, ми побачимо варіант зображення, підготовленого до друку або експорту. Явна зміна кольору - ознака, що з зображенням не все в порядку: ефекти, некоректні кольору, колірної режим. Функція «Перевірка квітів» дозволяє з'ясувати це заздалегідь. На прикладі - змінений колір зображення.

На прикладі - змінений колір зображення

А професіонали зможуть, попередньо налаштувавши функцію «Інструменти - Параметри кольоропроби» (Tools - Color Proof Settings), друкувати і експортувати зображення безпосередньо з докера. В якості основних налаштувань доступний вибір колірного профілю виведення і спосіб передачі кольору, однак список форматів для експорту обмежений. При збереженні документа можна зберегти власні колірні настройки для кожного документа, включивши опцію «Інтеграція колірні профілі» (Embed color profiles) в діалоговому вікні збереження файлу.

Невеликі зміни відбулися в таких популярних Докер, як «Перетворення» (Transformations) і «Формування» (Shaping). В останньому незначне - додана логічна операція «Кордон» (Boundary), розташована раніше в меню «Ефекти» (Effects). Оскільки створення контуру дійсно за змістом більше нагадує логічну операцію, ніж ефект, це нововведення - легка доробка інтерфейсу. Звертаючись раніше до Докерові «Перетворення», навіть не помічала, що робити копії у великих кількостях незручно, так як доводиться багато разів клацати мишкою. Тепер необхідну кількість копій задається в поле «Копії» (Copies), доступному на всіх вкладках докера. Але скасованої опції «Застосувати до дубліката» (Apply to Duplicate) не вистачає для швидкого створення 1-2-х копій об'єкта. Маленька хитрість: якщо натиснути кнопку «Застосувати» (Apply), утримуючи <Shift>, значення в поле «Копії» ігнорується, і створюється тільки одна копія.

Управління палітрами через «Диспетчер колірних палітр» (Color Palette Manager) стало зручніше, завдяки можливості створювати папки користувача з палітрами в окремому просторі - «Мої палітри» (My Palettes). Основні палітри у вікні диспетчера розділили на папки «Обробка» (Process) і «Плашкові» (Spot). Урізноманітнили роботу зі створенням користувальницької палітри кольорів. З'явився новий інструмент, розташований безпосередньо на колірній палітрі. Активована піпетка клацанням по об'єкту додає колір на власну палітру. Дотримуючись підказкою програми, можна утримувати <Ctrl> для безперервної роботи по додаванню кольору. Зверніть увагу, що піпетка підказує hex-значення кольорів. Це черговий раз вказує на все більшу web-орієнтованість програми.

Це черговий раз вказує на все більшу web-орієнтованість програми

Абсолютно несподіваною виявилася можливість створювати палітри методом перенесення об'єкта, в т. Ч. Растрового, на колірну панель. При цьому можна вказати кількість додаються квітів. Раніше для цього були потрібні спеціальні програми або послуги на сайтах, що займаються виділенням кольору з завантаженої фотографії. Чергове зручність для створення поліграфічних ілюстрацій і web-дизайну.

Чергове зручність для створення поліграфічних ілюстрацій і web-дизайну

Продовжуємо розмову про палітрах. По-перше, їх стало більше (Pantone), але з'явилися і специфічні - в дусі нової орієнтації програми. Наприклад, «Палітра за замовчуванням» (Default Palette) залежить від вибору колірного режиму (RGB або CMYK), який ми встановлюємо при створенні документа. Її корисність оцінять часто працюють з документами, що мають різні колірні моделі. Інша новинка, індивідуальна для кожного документа «Палітра документа» (Document Palette) є частиною службової інформації самого файлу і за замовчуванням збирає все прості (однорідні) кольору в документі. Якщо має бути доопрацювання зображення, наприклад, додавання деталей в логотип, можна викликати її і призначати колір новим деталям без пошуку.

Для любителів підвищеної точності запропонована альтернатива створення і перетворення класичних об'єктів (прямокутник, овал, полігон, лінії) новим інтерактивним способом - докер «Координати об'єкта» (Object Coordinates). Живий попередній перегляд, набір популярних команд (розмір, координати, кут), базові фігури, альтернативні режими (введення точних значень і інтерактивний) ... Для кого-то виявиться корисним, мене ж цілком влаштовують динамічні напрямні та докер «Перетворення».

Для роботи з кривими - докер «З'єднати криві» (Join Curves). Подібні команди ми бачили раніше на панелі параметрів при роботі з кривими - «З'єднати два вузла» (Join Two Nodes), «Замкнути криву» (Auto-Close Curve). Але дві незалежні криві було не поєднати, доводилося замикати їх окремо, порушуючи вид композиції, застосовуючи потім логічну операцію «Злиття» (Weld). Новий докер вирішує цю задачу. Як приклад намалюємо дві незалежні криві, виділимо вузли (утримуючи <Shift>) і в докері виберемо спосіб з'єднання за смаком. Готово! Зазначу, що для мене ця функція - найбільш бажана новинка.

Ще одна новинка - докери «Connect» і «Лоток» (Tray) працюють в парі і є інтеграцією з новою утилітою Corel CONNECT. Вбудований органайзер допомагає знайти на комп'ютері потрібну графіку, шаблони, шрифти і зображення. З огляду на, що основний конкурент Corel (Adobe) давно має організатор Bridge, розробка організатора для Corel - крок цілком передбачуваний. Докер «Connect» дозволяє шукати ілюстрації, фільтруючи їх за типом файлу (растр, вектор, шрифти, інші) і додавати робочі папки на вбудовану панель «Вибране» (Favorites). На жаль, організатору CONNECT далеко до Adobe Bridge, має кошти для каталогізації та атрибутування ілюстрацій. З докера «Connect» можна перетягувати окремі об'єкти в «Лоток» для проектної роботи. Ця корзина для початкових кодів зберігає об'єкти будь-яких форматів, дозволяючи негайно їх задіяти. При подвійному натисканні по об'єкту файл відкривається в програмі за умовчанням. При перетягуванні об'єкта в робочу область здійснюється імпорт. Недоліків не виявлено: наприклад, документ у форматі PSD зберіг прозорі області, вихідну гаму кольорів і поділ по верствам.

У програмі з'явилися нові інструменти створення кривих. «Пряма через дві точки» (2-Point line) створює відрізки, прилягають один до одного, в т. Ч. Під кутом (знадобиться для побудови схем, креслень). «По-Сплайн» (B-Spline) створює незвичайні криві об'єкти, здатні відновлювати видалені вузли. Інструменти по створенню сполучних і розмірних ліній трохи доопрацьовані і виділені в окремі групи на панелі інструментів. «Художнє оформлення» (Artistic Media) отримало нові набори в розділах «Кисть» (Brush) і «Розпилювач» (Sprayer), функцію масштабування кривої і мазка, реорганізовану панель параметрів. Крім нових видів заливки і штрихів є невеликі, але корисні зміни в старих інструментах. Інструмент «Прямо-кутник» (Rectangle) тепер має модифікацію кутів трьох видів.

Інструмент «Прямо-кутник» (Rectangle) тепер має модифікацію кутів трьох видів

Але набагато більше корисна, на мій погляд, опція «Відносний розмір кута» (Relative corner scaling). Її включення гарантує пропорційне зміна прямокутника з модифікованими кутами. Цією дрібниці відчутно бракувало в ранніх версіях. Уже не раз згадувалося в огляді про піпетку. Інструмент тепер всюди: на користувальницької палітрі кольору, в діалозі однорідної заливки, на панелях властивостей багатьох інструментів. Як окремий інструмент «Піпетка» (Eyedropper) розділилася на дві - «Колірна піпетка» (Color Eyedropper) і «Піпетка атрибутів» (Attributes Eyedropper). Мабуть, удосконалення зайве, так як інструмент раніше переключався в ці ж режими на панелі параметрів. Удосконалено найкрасивіший вид заливки: «Заливка сітки» (Mesh Fill). Нова опція «Колір сітки згладжування» (Smooth mesh color) на панелі параметрів дозволяє налаштувати більш гладке перетікання кольорів. Зручна опція «Все гладкі вузли» - синхронні маніпулятори гладких вузлів віднімають менше часу на налаштування. Оптимізована робота з вузлами: їх колір можна дізнатися, перш ніж змінити, а також задати прозорість (новинка). Все це дозволяє більш ефективніше працювати з непростим інструментом:

висновок

З огляду на доступну ціну і універсальність, CorelDRAW Graphics Suite X5 відмінно підходить для фахівців з дизайну - художників, ілюстраторів, web-майстрів; професіоналів в сфері прикладного дизайну; учнів і викладачів, які використовують графіку в навчальному процесі; технічних фахівців, інженерів, вчених; фахівців салонів оперативної поліграфії; співробітників компаній, яким часто доводиться створювати складні графіки, діаграми і т. п.

п

Нова версія пакету зробила крок до спільної роботи з іншими редакторами, поліпшивши сумісність форматів файлів для створення професійних графічних ілюстрацій, web-графіки, анімації і редагування фотографій. Враховано побажання користувачів щодо оптимізації та вдосконалення корисних функцій.

Про автора: Інна Романова ( [email protected] ) - викладач ЦКО «Спеціаліст».

Швидкість і сумісність

Більш швидка і ефективна робота забезпечується підтримкою багатоядерних процесорів. Установка на одноядерні збереглася, але вже від Intel Pentium IX (в попередній версії програми - від Intel Pentium III). Для прискорення роботи рекомендується 1 Гбайт операційної пам'яті. При 512 Мбайт, зазначених в мінімальних вимогах, оптимізація роботи не відчутна. Завдяки підтримці Multi-core програма одночасно виконує кілька процесів. Прискорені збереження, імпорт і експорт файлів, обробка растрових зображень і друк. Нові функції зажадають більше місця на жорсткому диску: близько 1 Гбайт, що на 200 Мбайт більше, ніж в попередній версії.

Основний плюс - підтримка Windows 7, що забезпечує використання сенсорних технологій. Передбачені додаткові можливості запису макросів і автоматизації трудомістких завдань. Відкриваються, змінюються і зберігаються файли більш ніж 100 стандартних галузевих форматів, в т. Ч. AI, PSD, DOCX, ODF, EPS і DXF. Нова функція «Експортувати в Інтернет» (Export For Web) оптимізує якість web-графіки. Не секрет, що головний конкурент CorelDRAW - програма Adobe Illustrator. Як правило, більшість операцій з однаковим успіхом виконують обидві програми, а вибір залежить, скоріше, від сприйняття інтерфейсу. Часто дизайнери використовують обидві програми: хоча формати файлів різні, Corel та Illustrator розуміють продукцію один одного, спільно працюючи з кожною новою версією над помилками сумісності.

CorelDRAW Graphics Suite X5

Розробник: Corel Corporation

ОС: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Ціна: 17 300 руб .;

оновлення - 8 700 руб.

? це добре - згадайте своє перше враження від нової концепції інтерфейсу Microsoft Office 2007: «Навіщо вони це зробили?
Де знайомі функції?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: