Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Цукерберг: «Не можна довіряти Apple просто тому, що ви платите за їх продукцію багато грошей»

Марк Цукерберг змусив своїх топ-менеджерів використовувати телефони Android після того, як Тім Кук розкритикував підхід Facebook до конфіденційності.
Раніше генеральний директор Apple Тім Кук критикував Facebook і його генерального директора Марка Цукерберга в дуже публічної манері, пов'язаної з його скандалами в сфері конфіденційності і з бізнесом Cambridge Analytica.
Цукерберг назвав критику Кука «надзвичайно блискучою», і він явно кипів за закритими дверима. Він був досить божевільним, щоб наказати своїм керівникам використовувати Android-телефони замість iPhone Apple, згідно масового новому повідомленням The New York Times.
«Критика пана Кука викликала роздратування пана Цукерберга, який пізніше наказав своїй управлінській команді використовувати тільки Android-телефони, оскільки їх операційна система має набагато більше користувачів, ніж Apple», - йдеться в звіті.
Журналісти поставили Куку питання про інцидент з Cambridge Analytica, в якому особисті дані користувача Facebook були вкрадені у 50 мільйонів користувачів. Вони запитали, якби генеральний директор Apple був на місці Цукерберга, що б ьн зробив?
Кук відповів: «Що б зробив? Я не був би в такій ситуації ».
У тому ж інтерв'ю і в наступних виступах Кук закликав до регулювання конфіденційності, яке вплинуло б на такі компанії, як Facebook, які заробляють значно більше грошей в результаті реклами, на відміну від Apple, яка робить гроші на продажу обладнання.
Кук і Цукерберг вже багато років обмінюються образливими словами. Кук сказав в інтерв'ю Чарлі Роуз в 2014 році, що «коли онлайн-сервіс безкоштовний, ви не є клієнтом. Ви продукт ».
Це, очевидно, потрапило під шкіру Цукерберга, що підтвердили журналісти, і це був єдиний раз, коли журналісти бачили, як він проявив роздратування.
Ймовірно, постріл був призначений для Google, але Facebook безумовно перебував в радіусі вибуху. «Я розчарований: багато людей все частіше прирівнюють рекламну бізнес-модель, так чи інакше не узгоджується з нашими клієнтами, - каже Цукерберг. - Я думаю, що це найсмішніша концепція. Що ви думаєте, ви платите Apple за те, що якось згодні з ними? Якби вони враховували вашу думку, то зробили б свої продукти набагато дешевше! »
Роки по тому, схоже, Цукерберг все ще не «знаходиться в згоді» з Apple, якщо він змушує свою команду менеджерів уникати певного бренду.
Перепалка керівників світових корпорацій не залишилася без уваги користувачів Мережі. Думки з цього приводу, як не дивно, в ольшое ступеня, на стороні Цукерберга. Люди кажуть, що Apple не продає свої дані тільки тому, що ніхто не запропонував за них правильну ціну, а так, всі ці корпорації Google / Apple / Facebook / MS за гроші продадуть душу дияволові.
Люди схвально відгукуються про словах Цукерберга: «Не можна довіряти Apple просто тому, що ви платите за їх продукцію багато грошей». Люди згодні, що модель на основі реклами насправді є єдиною життєздатною платформою для бізнесу Facebook.
Користувачі згадують, що, на відміну від Кука, Цукерберг не говорив: «Це ніколи не трапиться з нами», коли були зламані облікові записи iCloud, що також в значній мірі було пов'язано з використанням сторонніх виробників.
Загальна думка коментаторів полягає в тому, що дві різні бізнес-моделі означають, що вони мають різні ризики. Всі технічні компанії піддаються ризику від таких речей, як крадіжка даних, але Apple в меншій мірі тільки через свою моделі. Це схоже на відмінності Android / Windows і iOS. Фрагментована і відкрита природа Android / Windows завжди буде мати більше експлойтів, ніж закрита система, така як iOS, тому що існує багато векторів атаки. Оскільки Facebook має багато сторонніх рекламодавців, які володіють своїми даними, є просто більше векторів атак. Це не має ніякого відношення до довіри.


Вони запитали, якби генеральний директор Apple був на місці Цукерберга, що б ьн зробив?
Кук відповів: «Що б зробив?
Що ви думаєте, ви платите Apple за те, що якось згодні з ними?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: