Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де краще створити блог. Мій досвід

 1. Де краще створити блог з точки зору читачів?
 2. Де краще завести блог з точки зору пошукових систем?
 3. Тема заробітку
 4. мінуси Blogger
 5. плюси Blogger
 6. І найголовніше

Де створити блог? - Колись я сама задавала це питання в пошуковій системі. Головними на той час критеріями вибору були:

 1. Безкоштовність. А раптом мені не сподобається і я швидко охолодити до цього заняття?
 2. Можливість отримання заробітку. Я дуже сподівалася, що захоплення перетворитися на засіб збагачення.
 3. Зрозумілий інтерфейс. Саме він вплинув на кінцевий мій вибір.
 4. і ... більше мене нічого не цікавило.

У підсумку я завела блог на Blogger, на якій "Шпаргалка блогера" стоїть і на цей день. Саме про його плюси і мінуси я розповім в даній статті.

Де краще створити блог з точки зору читачів?

Саме для людей пишуться тексти, викладаються картинки і відео, саме про їх зручність і задоволеності матеріалом варто задуматися в першу чергу. Blogger має всі основні елементи, які притаманні блогам на інших двигунах, крім можливості настройки адреси сторінок виду

http://shpargalkablog.ru/категория/название_статьи.html Можна встановити як стандартний шаблон (зовнішній вигляд сайту), так і від сторонніх розробників.

Де краще завести блог з точки зору пошукових систем?

Викласти інформацію в інтернет мало. Потрібно подумати яким чином про неї дізнаються інші користувачі. Важливий, а часом і єдине джерело - це пошукові системи Google і Яндекс.

Яндекс "важко" індексує (вносить в свою базу даних) молоді сайти, і це не залежить від платформи. У мене є кілька рекомендацій, які спрощують цей процес . Зі збільшенням трасту (довіри до ресурсу) і при наявності хорошой навігації дана проблема перестає бути актуальною.

Гугл добре індексує, але погано ранжує новобранців блогосфери. Поясню термін "ранжування": в базі даних пошукового робота зберігаються мільярди сторінок. Деякі з них можуть дати відповідь на конкретне запитання людини, введений в пошуковий рядок. Згідно малюнку нижче 57 млн. Веб-документів релевантні (відповідають) запросу "Де краще створити блог" Гугл добре індексує, але погано ранжує новобранців блогосфери І всі ці сторінки потрібно розмістити по спадаючій: від тієї, яка краще за всіх розкриває тему, до тієї, в якій є лише невеликі згадки. Даній сторінці Яндекс по своїй формулі ранжирування відвів 12 позицію.

Так ось. Через те, що Blogger безкоштовний, на нього викладають величезні обсяги низькопробної інформації, яка нікому не потрібна. Google, щоб не засмічувати видачу, перевіряє його блоги часом, не даючи їм високі позиції. Якщо ресурс розвивається, корисний, то з часом цей фільтр знімається.

Blogger вже оптимізований під пошукові системи , Шаблон побудований з урахуванням останніх тенденцій HTML і мікророзмітки. Але для максимального ефекту, блог можна доопрацювати. Наприклад, shpargalkablog.ru обзавівся своїм доменом , А всі зовнішні елементи приналежності до безкоштовній платформі були прибрані . Один раз правильно налаштувавши, в подальшому можна буде не повертатися до цього питання.

Тема заробітку

Найбільш популярні способи заробітку на сьогоднішній день:

 1. розміщення оплачених статей,
 2. контекстна реклама від пошукових систем AdSense і РСЯ ,
 3. здача в оренду місць під банери ,
 4. заробіток на партнерських програмах,
 5. продаж вічних посилань.

Все це є на Blogger. Потрібно лише одне: терпіння і працьовитість у розвитку ресурсу.

мінуси Blogger

 1. Страх втратити блог ( моя історія ). Якщо у вас свій домен і ви регулярно робите резервну копію статей , То ці страхи не обгрунтовані.
 2. "Блогспот не підходить для серйозних проектів". Що я тут можу сказати? Що мається на увазі під "серйозним проектом"? Блог на тему сайтобудування з відвідуваністю понад 2000 осіб - "серйозний проект"?
 3. "Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці". Не такий він вже й безкоштовний: за допомогою YouTube і Blogger Google поширює інструмент, завдяки якому отримує прибуток - AdSense , А також збільшує свою популярність, робить собі ім'я як надійного партнера.
 4. Обмежений функціонал, а саме немає доступу до PHP. PHP - це мова програмування. Ви дійсно хочете їм опанувати? Оскільки єдиний важливий елемент, який я б хотіла реалізувати за допомогою нього - це рейтинг у вигляді зірок. Обмежений функціонал в даному випадку виправданий. Наведу відсторонений приклад: у мене є кухонний комбайн, який покрився товстим шаром пилу, але я активно використовую м'ясорубку, блендер і т.п. Повний функціонал лише заплутає недосвідченого користувача, а розбирається людина і з цим набором властивостей НЕ буде себе почувати обділеним.
 5. "Склеювання" дзеркал регіональних доменів в Яндексі . Проблема є. Є і шляхи вирішення, найпростіше і 100% дієвий з яких - придбання персонального домену.

плюси Blogger

Крім того, що платформа надає можливість заробітку, проста в реєстрації ( завести блог ), Гнучка в налаштуваннях при наявності певних знань (виняток група "Динамічний перегляд"), має зручний інтерфейс, не вимагає грошових вкладень, її користувачам не потрібно піклуватися про погану роботу хостингу, про те, що при різкому напливі відвідувачів сайт перестане бути доступним, про те, що можуть зламати ресурс, розмістити шкідливий код, про боротьбу з автоматизованим спамом та інших подібних неприємності.

І найголовніше

Блог - це в першу чергу відображення особистості. Його успіх залежить від вашої посидючості й завзятості, харизми і таланту донести інформацію, зацікавити читача, від ваших умінь і знань теми, якої присвячений ресурс, а зовсім не від движка, на якому знаходиться сайт. Блог - це в першу чергу відображення особистості

Де краще створити блог з точки зору читачів?
Де краще завести блог з точки зору пошукових систем?
А раптом мені не сподобається і я швидко охолодити до цього заняття?
Де краще створити блог з точки зору читачів?
Де краще завести блог з точки зору пошукових систем?
Що я тут можу сказати?
Що мається на увазі під "серйозним проектом"?
Блог на тему сайтобудування з відвідуваністю понад 2000 осіб - "серйозний проект"?
Ви дійсно хочете їм опанувати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: