Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де купити готові статті для свого сайту

 1. переваги бірж
 2. Поради по роботі з біржами

При створенні свого сайту, виникає питання про його наповненні

При створенні свого сайту, виникає питання про його наповненні. Ну, не всі вміють або люблять талановито і красиво писати. Що ж, через це і сайт не заводити? Вирішується це питання легко: можна замовити, а можна і купити статтю для сайту. Де, за скільки, на яких умовах - про це ми сьогодні і поговоримо.

переваги бірж

Через те, що у компаній і приватних осіб є постійна потреба в сайтах, то спеціально для їх заповнення в інтернеті виникли біржі контенту , На яких можна купити або замовити готові статті.

Переваги покупки контенту на біржах:

 • невисока вартість статей;
 • тематичний рубрикатор, завдяки якому можна легко знайти те, що потрібно для сайту будь-якої спрямованості;
 • зручна система пошуку по ціні і обсягом статті;
 • попередня перевірка статей на унікальність внутрішніми програмами сайту;
 • більш-менш ретельний відбір авторів;
 • адміністрація, яка швидко допоможе вирішити всілякі непорозуміння.

Біржі - досить зручний ресурс для пошуку контенту. Однак на першій сторінці пошуковика перевірені і розкручені платформи чергуються з маловідомими сайтами. На чому зупинитися, де купити статті без побоювання даремно викинути гроші?

Etxt.ru - популярна біржа з ​​низькими цінами і величезним магазином готових статей - понад 190 тисяч. Перш ніж потрапити в продаж, контент проходить перевірку на унікальність і орфографію.

Textsale.ru - велика кількість статей, більш 30 тисяч, зручний і докладний рубрикатор, проте ціни можуть бути не самими комфортними, але в розділі незатребуваних замовлень статті продаються досить дешево.

Advego.ru - серйозна біржа з ​​суворою перевіркою контенту. Багато замовників вважають, що тільки програма Антиплагіат, яка зроблена на цій біржі, гарантує якість статті ... Середня ціна статей вище, ніж на інших біржах.

Text.ru - вибір статей невеликий, але система перевірки текстів на унікальність, орфографію і Переспа досить зручна.

Copylancer.ru - магазин контенту, 60 тисяч готових статей. Ціни порівняно невисокі. Копірайтерів відбирають по тесту і портфоліо, перш ніж прийняти в число авторів, так що немає ризику наразитися на школоту.

Поради по роботі з біржами

 1. На кожній біржі до статей вказується кількість друкованих знаків. Традиційно прийнято вважати знаки без пробілів. Якщо ви знаєте, статті якого обсягу вам потрібні - дуже добре. Найбільш затребуваний розмір статей - 3000-6000 знаків.

  Підказка: сторінка в ворде, набрана стандартним шрифтом стандартного розміру, які стоять за замовчуванням, приблизно містить 2200-2400 друкованих знаків без пробілів. Хоча наявність нумерованих або ненумірованних списків можуть істотно зменшити це число.

 2. На жодній біржі не можна переглянути статтю повністю, тільки демонстраційний фрагмент. Тому, перш ніж купувати, прочитайте опис статті: по ньому ви побачите дві речі: наскільки автор розуміє, що таке опис і охоплення теми в статті. Іноді в описі окремо обумовлено наявність форматування (списки, підрозділи). Також перегляньте часто зустрічаються в статті слова - якщо в матеріалі розміром 1000 знаків буде 15 однакових слів - це явний Переспа. Про Переспа я писав тут .
 3. Уважно ознайомтеся з інформацією про автора, перегляньте рейтинг та відгуки клієнтів, якщо вони є. Приділіть увагу портфоліо: стиль і манеру письма автора статей. Це, звичайно, не стовідсоткова гарантія якості, проте дозволяє уникнути неадекватних графоманів.
 4. Не шарахатися від рерайта: іноді грамотний і коректний переказ набагато краще опусів, далеких від реальності. Тим більше, що на біржах рерайт варто трішки дешевше, ніж копірайтинг. Якщо не розумієте про що це я кажу, подивіться цю статтю .
 5. Цілком можливо, що статтю доведеться трохи підкоригувати для конкретно вашого сайту: автор же пише не на замовлення, а на загальну тему. Якщо вас це не влаштовує, тоді на біржах можливо замовити платні статті під ваші потреби - і часто у тих же авторів.
 6. Будьте обережні з тими авторами, у яких занадто низькі ціни і величезна кількість статей: найчастіше це перекупники дешевого рерайта, які іноді навіть не спромагаються поправити статті, замовлені за безцінь у недосвідчених новачків. Розпізнати досить просто: автор, який пише сам, не може клепати по 20-30 статей на різні теми кожен день. Хоча якщо кількість в розумних межах, а тематика близька, то можна купити оптом статті, які доповнюють одна одну.

Як бачите, біржі - досить зручний ресурс для недорогого, якісного та унікального контенту. Якщо, звичайно, ви зможете його відшукати там перш ніж перейдете на постійну роботу з одним копірайтером.

А який у вас досвід роботи з біржами?

Що ж, через це і сайт не заводити?
На чому зупинитися, де купити статті без побоювання даремно викинути гроші?
А який у вас досвід роботи з біржами?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: