Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де необхідно купити контент, щоб просунути свій сайт в ТОП?

 1. Де взяти контент для наповнення сайту?
 2. В яких випадках від придбання статті краще відмовитися
 3. Контент як інструмент просування сайту
 4. Переваги замовлення текстів у web-студії
 5. Замовити послуги копірайтера у веб-студії Content Master

Унікальний, пізнавальний і грамотний контент - запорука успішного просування вашого сайту

Унікальний, пізнавальний і грамотний контент - запорука успішного просування вашого сайту. Чи залишиться відвідувач, а, може, відправитися до ваших конкурентів - залежить навіть не від того, ЩО ви йому пропонуєте, а від того, ЯК ви подаєте інформацію. І тут дуже важливо, щоб навіть людині, який випадково зайшов на сайт, було цікаво.

Де взяти контент для наповнення сайту?

Способи отримання хорошого контенту можуть бути наступними:

Можна у вільний час самому зайнятися наповненням сайту. Тут вам знадобиться трошки літературного таланту і знання різних тонкощів копірайту. Якщо написання текстів - явно не ваш коник, або ви страждаєте від нестачі часу, можна просто купити статті у людей, які трудяться на ниві копірайтингу або замовити у фахівців WEB-студії Content Master. Тобто, у нас!

Існує два варіанти отримання контенту:

 • на сайтах по фрілансу або форумах знайти хороших копірайтерів і замовити тексти у них;
 • купити готові статті на біржах копірайтингу.

У першому випадку доведеться гарненько пошукати копірайтера, чиї роботи будуть вам по-справжньому подобатися. Точне попаданіе- це можливість наповнити свій сайт в одному стилі, уникнути зайвих обговорень усіх тонкощів написання.

В яких випадках від придбання статті краще відмовитися

Давайте розглянемо показники, які чітко вказують на те, що той чи інший контент купити не варто:

 1. Незвучная заголовок. Якщо у тексту, що продається в магазині статей, - непомітний заголовок, то купувати його не потрібно. Справа в тому, що професійний копірайтер прекрасно розуміє важливість назви реалізованих матеріалів, тому він точно постарається зробити його виграшним. Виходить, що нескладні, невиразні заголовки найчастіше належать статей, чиї автори є або недосвідченими новачками, або не бажають розвиватися профанами.
 2. Погані показники в профілі копірайтера. Перед тим, як купити ту чи іншу статтю, непогано було б заглянути в профіль її автора, де відображаються різні показники його успішності. І якщо у копірайтера низький рейтинг, велика кількість чорних списків, негативних відгуків та ін., То, швидше за все, його роботи високою якістю не відрізняються.
 3. Прев'ю статті. Одним з найважливіших критеріїв, які супроводжують рішення про покупку контенту, є опис тексту. Як і у випадку з заголовком, якщо у матеріалу відверто слабкий анонс, не варто розраховувати на те, що сама стаття виявиться придатною.
 4. Наявність помилок в заголовку, описі і т.д. Деякі копірайтери, що володіють вкрай невисоким рівнем грамотності, примудряються підтримувати пристойний рівень правопису лише за рахунок вбудованої перевірки програми Microsoft Word. Розміщуючи ж статтю в магазині, рерайтерам доводиться заповнювати кілька полів, і тут їх безграмотність дає про себе знати. Купувати матеріали у початківців майстрів слова не слід. Якщо вони не в змозі підтягти рівень свого правопису, то, найімовірніше, і загальну якість їх статей буде серйозно кульгати. Звичайно, бувають винятки, але вони лише підтверджують це правило.

Купівля матеріалів дозволяє серйозно економити час, а воно, як відомо, - гроші. Щоб отримувати лише якісні тексти, навчитеся аналізувати профіль і здатності автора. У разі недбалості, ви можете стати власником нікуди непридатного мотлоху, набору слів і знаків пунктуації.

Які переваги покупки в магазині статей:

 1. Через велику конкуренцію, на біржах не складно купити дешеву статтю.
 2. Можна вибрати статтю будь-якої ціни або якості.
 3. Не потрібно витрачати багато часу на пошук копірайтера.

Які недоліки покупки в магазині статей:

 1. Неможливість побачити весь текст роботи, обмежений попередній перегляд, інтуїтивна покупка. Це - лотерея!
 2. Безліч статей - відверто безграмотні і вимагають внесення серйозних правок. За той час, який йде на виправлення купленого тексту, ви можете написати статтю самостійно!

На сучасних біржах представлений широкий вибір вже готових статей, як великого, так і маленького обсягу. Після покупки контенту все права на нього переходять до замовника. Всі статті проходять елементарну перевірку на унікальність і наявність помилок. Однак це ще не гарантує замовнику зовсім НІЧОГО.

Контент як інструмент просування сайту

Яку мету ви переслідуєте при покупці контенту? Наповнення власного сайту або розміщення на інших майданчиках?

Іноді публікація текстів на сторонніх сайтах приносить навіть кращий результат, ніж осідання статей на власному ресурсі.

Радимо знайти схожий (тематичний) сайт, щоб розміщувати на ньому статті із зворотними посиланнями. Для публікації рекомендуємо вибирати ресурси з високим трафіком і ТИЦ. Що такий ТІЦ? Читайте тут .

Співпраця з авторитетними майданчиками і біржами посилань допоможе збільшити число переглядів, поліпшити ранжування сайту, який просувається. Також користується попитом обмін статтями з різними за змістом, але однаково зацікавленими в своєму розвитку сайтами.

Уважно вивчіть ринок копірайтингу і виберете надійне джерело статей для свого сайту. Тільки при розумному підході інтернет стає полем діяльності з необмеженими можливостями.

Переваги замовлення текстів у web-студії

Закупівля готових статей аж ніяк не гарантує вам успішного просування. Отримати ідеальну статтю можна тільки замовивши її «під себе»!

Пошукові роботи в будь-який момент можуть завдати візит вашому сайту. Що подамо павуку «на перше»? Грамотний, унікальний контент, оптимізований під ключові запити ВАШОГО сайту.

SEO-копірайтинг, підготовлений з урахуванням пошукових алгоритмів, в той же час, призначений для людей. Не кожен копірайтер має вміння вписувати ключові слова настільки органічно, щоб вони не впадали в очі відвідувачеві і не дратували його. Спробуємо співпрацювати? Просто заповніть бриф від веб-студії Content Master і чекайте позитивного результату!

Замовити послуги копірайтера у веб-студії Content Master

Студія копірайтингу та web-дизайну Content Master пропонує підготовку унікального контенту (індивідуально, згідно з вашим технічним завданням) за цінами біржі копірайтингу. Отримайте якісні, seo-оптимізовані статті, що відповідають потребам вашого сайту! А раптом вам потрібно ще і контент-менеджер, ми знову готові прийти на допомогу.

Тепер просування сайтів стало ще доступніше !. Про наповнення магазину, карток товарів, підготовці тексту для головної сторінки або розміщенні статей подбають досвідчені люди, в той час, як ви будете займатися більш важливою справою.

Завжди готові вислухати цікаві пропозиції! Нагадуємо, що уточнити всі нюанси щодо замовлення статей ви можете через форму зворотного зв'язку. З нетерпінням чекаємо на ваші заявки та листів!

Де взяти контент для наповнення сайту?
Де взяти контент для наповнення сайту?
Наповнення власного сайту або розміщення на інших майданчиках?
Що такий ТІЦ?
Що подамо павуку «на перше»?
Спробуємо співпрацювати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: