Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де купити трудову книжку і її вартість: ціна чистого бланка, оформлення

 1. Як отримати нову легально
 2. друга трудова
 3. Де можна купити чистий бланк
 4. Чи можна оскаржити відмову у видачі
 5. Оптова та роздрібна ціна покупки

У Росії документ був введений з приходом радянської влади: перший документ з'явився ще в 1918 році. Активне поширення почалося в 50-х роках, так як наявність трудової дозволяло спростити процедуру підрахунку пенсії. З того часу випускалися різноманітні акти і зразки бланків, за якими книжка мала заповнюватися.

З того часу випускалися різноманітні акти і зразки бланків, за якими книжка мала заповнюватися

Зміст статті

Як отримати нову легально

Зазвичай необхідність отримати документ виникає при влаштуванні на роботу: відсутність роботи і роботодавців на увазі відсутність книжки.

Відповідно до Постановою 225 ТК РФ перша трудова книжка повинна бути видана самим роботодавцем, при цьому набувається вона за рахунок коштів компанії. Для її заповнення співробітник зобов'язаний надати до відділу кадрів:

 1. Паспорт.
 2. Документ про здобуту освіту: диплом, довідку, залікову книжку. Останні два документи необхідні, якщо освіту ще не закінчено.
 3. Додаткові документи. Це може бути військовий квиток, диплом про закінчення ВУЗу, якщо під час вступу на роботи його не було, або довідки з минулих місць роботи, якщо співробітник оформляє дублікат замість загубленого.

Сьогодні трудова книжка є документ, виконаний у вигляді невеликого (розміром приблизно з чверть альбомного листа) зшитого трудового «щоденника» Сьогодні трудова книжка є документ, виконаний у вигляді невеликого (розміром приблизно з чверть альбомного листа) зшитого трудового «щоденника». У ньому зазначають:

 1. Дані громадянина: ПІБ, дату народження, освіту, професію (спеціальність), дату заповнення.
 2. Інформацію про всі місцях роботи: найменування організації, посада, дату прийняття на роботу, номер наказу.
 3. Інформацію про звільнення: дату звільнення, причину, підпис громадянина про те, що він ознайомлений з цією інформацією.

Заповненням книжки займається сам роботодавець, точніше, призначений його наказом особа (зазвичай відділ кадрів). Цей же співробітник відповідає за зберігання, ведення, облік і видачу документів.

Співробітникові, який влаштовується на першу роботу, взагалі не доводиться ні про що хвилюватися: роботодавець повинен зробити все сам. Працівникові навіть не потрібно писати заяву на видачу книжки, так як вона перша і видається відповідно до закону.

Якщо ж документ був загублений, співробітник повинен звернутися на місце останньої роботи і написати заяву на видачу дубліката. Це необхідно для контролю за використанням бланків в фірмі.

друга трудова

У деяких випадках громадянинові може знадобитися дві трудових: наприклад, при влаштуванні на другу роботу. Закон не забороняє мати дві документа, але і не дозволяє цього прямо. При влаштуванні на другу посаду співробітник зобов'язаний повідомити про це і принести завірену копію наявної трудової.

Другий роботодавець не може примусити співробітника принести оригінал.

У деяких випадках друга трудова може знадобитися для обману. Наприклад, якщо жінка вирішує під час вагітності влаштуватися на другу роботу, вийти в декрет і отримувати гроші відразу на двох місцях. Це є шахрайством.

Це ж відноситься до ситуацій, коли співробітник вирішує позбутися від трудової, в якій відзначено неприємна причина звільнення (наприклад, крадіжка або вихід на роботу в п'яному вигляді). Для повторного заповнення трудової йому доведеться принести довідки з усіх місць роботи про те, що він працював у них. У довідці буде вказана причина звільнення.

Де можна купити чистий бланк

Необхідність придбати чисту трудову книжку зазвичай виникає у громадянина вкрай рідко Необхідність придбати чисту трудову книжку зазвичай виникає у громадянина вкрай рідко. В основному її придбанням займається відділ кадрів: він набуває порожні бланки в канцелярському магазині і стежить за їх «витратою».

Але трапляється, що роботодавець, з якої-небудь причини відмовляється витрачати гроші на порожні трудові. Змушує співробітника купити її самостійно. Її можна придбати в канцелярському магазині - такі бланки є цілком легальними.

Труднощами може стати її пошук: більшість виробників цього документа вважають за краще співпрацювати з компаніями і продавати великими партіями. Другий складністю є придбання бланка встановленого зразка: в магазинах можуть продаватися застарілі варіанти. При покупці необхідно перевірити наявність водяних знаків і інших засобів захисту від підробки.

Чи можна оскаржити відмову у видачі

Відмова роботодавця видати першу трудову або її дублікат при втраті є порушенням Трудового Кодексу. У цьому випадку співробітник може купити чистий документ і принести його роботодавцю, якщо не хоче скандалу. Але також він має право написати заяву в прокуратуру у зв'язку з відмовою видати йому документ. Якщо після перевірки з'ясується, що роботодавець винен, він буде оштрафований, також можливо призупинення діяльності на три місяці.

Трудова книжка є документом, що містить всю інформацію про трудовий стаж власника. Її придбанням, заповненням та зберіганням зобов'язаний займатися роботодавець незалежно від того, чи є документ першим у співробітника або дублікатом. Але також громадянин може легко купити незаповнену книжку в канцелярських магазинах.

Оптова та роздрібна ціна покупки

Якщо документ оформляється через роботодавця, вартість трудової буде утримана з зарплати співробітника. Також його можуть попросити здійснити оплату в перший же робочий день. При оптовому замовленні її ціна становить 110-200 рублів.

Але самостійна покупка також не сильно зашкодить гаманцю. Ціна за роздрібний продаж буде вище оптової - до 350-400 рублів за штуку.

В даному відео міститься додаткова інформація по відновленню трудової книжки.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: