Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Де заплатити держмито на закордонний паспорт в 2019 році

 1. Про варіанти оплати
 2. відділення Ощадбанку
 3. Як сплатити держмито за закордонний паспорт і де це зробити: відео
 4. Єдиний портал держпослуг

Кожен, хто вирішив оформити документи для виїзду за кордон, стикається з питанням, де можна сплатити держмито на закордонний паспорт. Платіж можна здійснити декількома способами - як традиційними, так і новими, про що вам ми розповімо нижче.

Про варіанти оплати

Проживають в Калінінградській області громадяни РФ від сплати мита за закордонний паспорт звільнені, а от іншим росіянам пощастило менше. Саме їм адресовано цей матеріал.

відділення Ощадбанку

Найзвичніший варіант - розрахунок через операціоніста, наприклад, у відділенні Ощадбанку Найзвичніший варіант - розрахунок через операціоніста, наприклад, у відділенні Ощадбанку. Краще робити платіж в тому ж місті, де планується подавати заяву на оформлення закордонного паспорта.

Банківський працівник не зобов'язаний мати інформацію про реквізити всіх існуючих платежів. Тому тим, хто планує перераховувати кошти через банківського працівника, потрібно прийти в банк вже з необхідними даними.

Бланк квитанції можна роздрукувати з офіційного сайту ГУВМ МВС (колишня ФМС) або взяти безпосередньо в міграційному органі. В платіжне доручення вже внесені реквізити територіального органу, до якого подається заявка, потрібно тільки уважно вносити дані, що ідентифікують тип документа (звичайний або біометричний документ) і одержувача послуги (дитина до 14 років або дорослий).

У відділенні Ощадбанку, де сплачується держмито на закордонний паспорт, може існувати практика видачі чека-ордера, який рівнозначний квитанції з печаткою.

Як сплатити держмито за закордонний паспорт і де це зробити: відео

Платіжний термінал

Більшість росіян при виборі місця, де можна сплатити держмито на закордонний паспорт, зупиняється на банківських терміналах. Головний плюс такого способу - автоматичне оновлення реквізитів для оплати.

Сьогодні платіжними терміналами оснащено більшість відділень ГУВМ, вони також розташовані в великих торгових центрах і місцях скупчення людей. Досвідченим користувачам все одно, де платити держмито за закордонний паспорт, але тим, хто з такою технікою "на ви", краще робити це в банківському відділенні, де можна розраховувати на професійну допомогу. Після проведення платежу термінал видає рахунок-квитанцію.

Єдиний портал держпослуг

У багатьох росіян, що задаються питанням, де сплатити держмито на закордонний паспорт нового зразка, втім, і старого теж, з'явилася альтернатива. Серед електронних держпослуг фігурує виготовлення закордонного паспорта. Оскільки сплата мита передує подачі документів, з'явилася необхідність впровадити інтернет-оплату. Щоб дізнатися, чи доступна ця функція в вашому регіоні, потрібно зайти на портал держпослуг і уточнити своє місце розташування, але в переважній більшості населених пунктів усіх регіонів країни вона діє.

Вироблена в інтернеті оплата підтверджується електронним квитанцією. При бажанні її можна роздрукувати, проте це не обов'язково. Відповідно до ст. 333.18 НК і Адміністративним регламентом надання послуги оформлення закордонного паспорта платник не зобов'язаний надавати документ про сплату державного збору ..

Як сплатити держмито на закордонний паспорт: відео

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: