Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Демонстраційний варіант КІМ ДПА

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ КІМ ДПА - 2018 з ФІЗИКИ

Демонстраційні варіанти КІМ (контрольних вимірювальних матеріалів) ДПА (державної підсумкової атестації) призначені для того, щоб дати можливість майбутнім учасникам іспиту і широкої громадськості ознайомитися зі структурою екзаменаційної роботи. Завдання, що становлять демоверсію, що не входять в реальні варіанти ДПА, але є аналогічними завданнями їх складових. Демонстраційний варіант КІМ ДПА розробляється до початку навчального року "Федеральним інститутом педагогічних вимірювань", з метою дати можливість учням і викладачам ознайомитися зі структурою завдань, їх змістом, формою, рівнем складності.

Ознайомлення з демонстраційним варіантом ДПА - 2018 з фізики необхідно кожному майбутньому учаснику державного іспиту з даного предмету.

Увага! В КІМ ДПА - 2018 з фізики є незначні зміни в порівнянні з 2017 роком. А саме: удосконалено критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю.

Переглянути або завантажити демонстраційний варіант КІМ ДПА - 2018 з фізики можна за наведеними нижче посиланнями. За допомогою даної демоверсії Ви можете організувати свою підготовку до ДПА. Рішення завдань включених в демонстраційний варіант, дозволить якісно підготуватися до іспиту, визначити рівень своєї підготовки, правильно оцінити свої можливості.

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ КІМ ДПА - 2018 з ФІЗИКИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ КІМ ДПА - 2018 з ФІЗИКИ

Демонстраційний варіант КІМ ДПА з фізики 2018 року розроблений за завданням Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки Російської Федерації.

Підготовлено Федеральним державним бюджетним науковою установою "Федеральний інститут педагогічних вимірювань" (ФІПІ).

Інструкція по виконанню роботи:

На виконання екзаменаційної роботи з фізики відводиться 3 години (180 хвилин). Робота складається з 3 частин, що включають в себе 27 завдань.

Частина 1 містить 19 завдань (1 - 19). До кожного з перших 18 завдань наводиться чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. При виконанні цих завдань частини 1 обведіть кружком номер обраного відповіді в екзаменаційній роботі. Якщо Ви обвели не той номер, то закресліть цей обведений номер хрестиком, а потім обведіть номер нового відповіді. Відповідь на завдання 19 частини 1 записується на окремому аркуші.

Частина 2 містить 4 завдання з короткою відповіддю (20 - 23). При виконанні завдань частини 2 відповідь записується в екзаменаційній роботі в відведеному для цього місці. У разі запису невірної відповіді закресліть його і напишіть поруч новий.

Частина 3 містить 4 завдання (24 - 27), на які слід дати розгорнуту відповідь. Відповіді на завдання частини 3 записуються на окремому аркуші. Завдання 24 експериментальне, і для його виконання необхідно скористатися лабораторним обладнанням.

При обчисленнях дозволяється використовувати непрограмований калькулятор.

При виконанні завдань дозволяється використання чернетки. Звертаємо Вашу увагу на те, що записи в чернетці не враховуватимуться при оцінюванні роботи.

Радимо виконувати завдання в тому порядку, в якому вони дані. Для економії часу пропускайте завдання, яке не вдається виконати відразу, і переходите до наступного. Якщо після виконання всієї роботи у Вас залишиться час, Ви зможете повернутися до пропущених завдань.

Бали, отримані Вами за всі виконані завдання, сумуються. Постарайтеся виконати якомога більше завдань і набрати якомога більше балів.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: