Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Дизайн квартири в Києві, дізнатися скільки коштує послуги дизайнера

 1. Дізнатися, скільки коштує дизайн проект квартири в нашій будівельній компанії і які роботи включаються...
 2. Склад проекту визначає ціни на дизайн
 3. Так скільки коштує послуга дизайнера?

Дізнатися, скільки коштує дизайн проект квартири в нашій будівельній компанії і які роботи включаються в наші ціни на дизайн інтер'єру в Києві можна тут: Детальніше ...

Склад проекту визначає ціни на дизайн

В першу чергу, слід визначитися зі складом стандартного дизайн проекту і роботами, які виконуються дизайнером в процесі його складання.

Тут ми розуміємо, що результатом роботи дизайнера інтер'єру є альбом робочих креслень, починаючи з обмірних плану, плану демонтажу і монтажу конструкцій, плану розміщення меблів, сантехніки та електротехнічного обладнання і закінчуючи планами розгорток стін і розрізами стель і стін.

Крім робочих креслень в альбом включаються візуалізації інтер'єру кожного приміщення (не менше двох ракурсів для кожного приміщення). Все це додатково має дублюватися на електронному носії інформації.

Ось, власне кажучи, і все, що стосується стандартного складу дизайн проекту. Все що стосується авторського нагляду і додаткового участі дизайнера в комплектації ремонту предметами інтер'єру та оздоблювальними матеріалами зазвичай є додатковими опціями і відповідно оплачується додатково.

Все що стосується авторського нагляду і додаткового участі дизайнера в комплектації ремонту предметами інтер'єру та оздоблювальними матеріалами зазвичай є додатковими опціями і відповідно оплачується додатково

Ну а тепер про найцікавіше - про цінові діапазони на складання стандартного дизайн проекту в Києві і київському регіоні. Цей діапазон знаходиться в досить широких межах. У Києві можна знайти ціну на подібну роботу дизайнера інтер'єру від 10 до 50 американських доларів за квадратний метр площі приміщення. Природно, що результат Ви отримаєте різний при різних рівнях оплати. Давайте ж розберемося, що, скільки коштує, на який дизайн проект ціна вище і чи є резон переплачувати зайве.

Так скільки коштує послуга дизайнера?

Знайти виконавця дизайн проекту за 8-10 дол. За квадратний метр в Києві цілком реально. Але при цьому Ви повинні розуміти, що, швидше за все, це буде результат роботи студента або новачка в цій області. Адже складання стандартного дизайн проекту двокімнатної квартири вимагає не менше одного місяця вельми напруженої роботи дизайнера.

Відповідно людина, яка отримує за один місяць своєї роботи 500 доларів повинен бути або малопрітязательним студентом, або висококваліфікованим фахівцем, який штампує на місяць три-чотири проекти без будь-якої прив'язки до реальних обробних матеріалів, що використовуються в проекті. В останньому варіанті, як Ви розумієте, мова не може йти про індивідуальний і якісному проекті - швидше за все Ви отримаєте шаблонний дизайн проект, що не відрізняється високими творчими шедеврами і повторюється в сотнях подібних квартир.

Фактично такий проект є сенс замовляти лише в тому випадку, коли Вам важливо оптимально сформувати планування квартири і виділити в ній певні функціональні зони, і зовсім неважливо саме творче оформлення інтер'єру чи дотримання певних інтер'єрних стилів.

Точно також нескладно знайти інтер'єрні студії, які виставлять за свій дизайн проект ціну в 40-50 доларів за квадратний метр житла. Ці студії спочатку орієнтуються на заможних клієнтів, для яких просто несолідно платити менші гроші за таку роботу. Дизайнери тут працюють дуже кваліфіковані, тільки ось практика показує, що проекти вони роблять за такі гроші абсолютно фантастичні. Фантастичні в сенсі нереально високу вартість їх втілення в життя, також як і вартість послуг дизайнера.

Реальний же діапазон вартості стандартного дизайн проекту для Києва знаходиться в інтервалі 15-25 доларів. Саме за цю ціну сьогодні можна отримати пристойний індивідуальний авторський проект інтер'єру своєї квартири або будинку, виконаний з урахуванням сучасних тенденцій дизайнерського мистецтва, з реальними оздоблювальними матеріалами, з максимально реалістичними зображеннями інтер'єру, сформованими за допомогою самого просунутого програмного забезпечення.

При цьому успішні дизайнерські студії, які вміють правильно залучити клієнта, виставляють ціну не нижче 25 доларів за метр, а менш успішні приватні дизайнери не завантажені роботою готові працювати і за 15-20 дол.

Так що, якщо Ви є справжнім поціновувачем грамотного інтер'єрного дизайну, і хочете отримати якісний індивідуальний дизайн, не переплачуючи при цьому зайвих грошей, то будьте готові заплатити за це суму, еквівалентну 20-30 доларам за квадратний метр свого приміщення. При цьому зверніть увагу на всілякі акції і дисконтні програми від серйозних дизайнерських студій і будівельних компаній.

Наприклад, в нашій компанії при укладанні комплексного договору на дизайн проект і подальший ремонт квартири можна отримати знижку на дизайн інтер'єра в 30%. Таким чином, Ви отримуєте дизайн проект, що стоїть на ринку близько 30 дол. За все за 20 доларів за квадратний метр.

Так скільки коштує послуга дизайнера?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: