Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті - Техно - "Сегодня" порівняла найпопулярніші підключення до інтернету. | СЬОГОДНІ

 1. До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті
 2. До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті
 3. До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті

До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті

www.visualphotos.com

Не дарма кажуть, що якщо є паралельний світ, то його можна знайти в інтернеті. Мережа розвивається стометровими кроками - кожен день, як гриби, з'являються нові сайти, нова інформація тоннами викладається в безмежні простори всесвітньої "архіву".

Чи не заплутатися в мережах "павутини" без швидкісного підключення складно. Адже ні для кого не секрет, що звичайний модем не задовольнить сучасного користувача, який качає з інтернету фільми, музику, програми - своєю швидкістю в сотні разів меншою, ніж у кабельного або бездротового підключення. Модемний коннект згодиться для екскурсій по новинним сайтам, перевірки пошти, завантаження невеликих файлів, наприклад, рефератів чи картинок. А ось такі блага, як веб-камера, розмови через Ip-телефонію, йому не по зубах.

Щоб ходити по інтернету "швидкими кроками", вам потрібно вибрати зручні для вашої місцевості способи підключення. Ми розповімо про найпопулярніші швидкісних підключених Києва та України

"ВОЛЯ": ШВИДКО, ЯКІСНО, АЛЕ ДОРОГО

Столичний монополіст по підключенню до кабельного телебачення вже не перший рік надає послуги високошвидкісного інтернету.

Покриття підключення. Одне з найпотужніших по місту Києву, близько 90% території. Щоб дізнатися про можливості підключення у вашому будинку, зайдіть на сайт компанії або зателефонуйте сервісному телефону. Для підключення вам знадобитися ADLS-модем, який коштує 199 грн. (В 6,90 грн. Обійдеться його оренда). Процес підключення нескладний: звичайний телевізійний кабель з'єднується перехідником і з модемом, а модем, в свою чергу, - з мережею. Підключення здійснює майстер. До літа його послуги обійдуться в 1 грн.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. У цей проміжок часу мережа працює без збоїв. Все вантажиться швидко, оператор виконує свої зобов'язання і дійсно дає швидкість в 1,5-2 мегабіта. Фільм в 700 Мб вантажиться в середньому 30-45 хв. Також особливої ​​різниці ми не відчули при завантаженні сторінок українського і зарубіжного трафіку.

Небізнес-час 1-8.00 Нічний час - "час пік" для всіх провайдерів. "Воля" не стала винятком. Після введення тарифного плану "Нічний безліміт" люди активніше пішли в Мережу і почали качати фільми, спілкуватися через Skype. Звичайно, така "масовість" завантажує канали, знижуючи швидкість завантаження наполовину. Варто зауважити, що "Нічний безліміт" - штука недешева, кожна активація на ніч обійдеться "качальщіку" в 10 грн. Припустимо, якщо ви будете щоночі "банкувати" по "Нічному безлімітів", то отримаєте 300 гривень додвитрат.

Особистий досвід

Андрій 40 років:

"В інтернеті я не живу, тому пакет" Легкий "з 2 Гб змішаного трафіку мене повністю влаштовує". Швидкості для перегляду новин та завантаження пошти мені вистачає з головою ".

Ольга 24 роки:

"Файли вдома не скачую, тільки перевіряю пошту, заходжу на сайти новин. В цілому" Воля "мене влаштовує. Тільки іноді бюрократичні" замашки "контори набридають. Одного разу забула пароль, і мені відмовилися його говорити по телефону - довелося стояти в черзі в офісі , де народу зібралося, як за часів дефіциту в СРСР ".

Стас 22 роки:

"Користуюся" Волею ", тому що в моїх краях альтернативи немає. Підключений до тарифу" Велетень "10 Гб. Звичайно, вистачає, але хочеться побільше фільмів качати".

Висновок: як показав наш тест, "Воля" - гідний оператор з хорошою швидкістю, але з високими тарифами. Очевидно, що в найближчому майбутньому "волевци" переглянуть свою цінову політику, тому що головний конкурент "Укртелеком" зробив всі свої пакети безлімітним.

"ОГО" УКРТЕЛЕКОМ безлімітний, АЛЕ нестабільності

Оператор стаціонарного телефонного зв'язку "Укретелеком" також дає можливість підключитися до "швидкісний сітці". З недавнього часу всі тарифи оператора стали безлімітними, що безсумнівно плюс, в порівнянні з іншими конкурентами, у яких трафік лімітований. Вартість залежить від швидкості підключення від 128 Кбіт / с до 4 Мбіт / с.

Ми перевіряли 4-мегабітний канал за 250 грн. місячної абонплати в Києві.

Покриття підключення. Карта покриття послуги "Ого" доступна в тих місцях, де є цифрова телефонна лінія "Укртелекому". Це майже всі обласні центри, великі міста, а також деякі районні центри. Для підключення вам знадобиться стандартний набір: ADLS-модем, який коштує 200 грн., (В оренду модем - оператор не дає) і 250 грн. за підключення "спецом" компанії. Перевірити можливість конекту можна на сайті, а також по телефону оператора.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. Працюючи в цьому часовому коридорі, ми періодично помічали проблеми зі зв'язком. Кілька разів за час тесту вона обривалася. Проблему могли викликати або збої телефонної лінії, або завантаженість каналу. Модем, яким ми користувалися, збоїв не давав, ми перевірили його справність в сервісному центрі. Точних відповідей, чому зник зв'язок в call-центрі нам не давали. Лише постійно радили перевірити модем і перезавантажити його, або почекати кілька хвилин поки підключення не з'явиться.

Завантаження файлів з різних ресурсів проходила нормально. Але бувало, світові сайти вантажилися трохи повільніше, ніж сайти на українських серверах. Фільм розміром в 700 метрів закачувався в середньому за 40-45 хвилин. Слід зауважити, що при час закачування при 4 мегабитах має бути менше, практично наполовину. Така нестикування, говорить про те, що швидкість, обіцяна за таку абонплату, недотягувала до фіксованої договором "четвірки" і дорівнювала 2-3 мегабіта. Швидкість підключення ми перевіряли інтернет тестом www.bandwidthplace.com. З цього випливає, що купуючи канал в 4 Мбіт / с ви отримуєте меншу швидкість за великі гроші.

Небізнес-час 00.00-8.00. Особливої ​​різниці ми не відчули. "Аншлаг" спостерігався на вихідних в першій половині ночі, через що бувало падіння швидкості.

Особистий досвід

Павло 23:

"Підключився до" Укртелекому "2 роки тому. В цілому інтренет я задоволений. Раніше не вистачало трафіку, намагався не качати зайвого. Після введення" безлімітки "стало комфортніше. Єдине, засмучує те, що іноді бувають обриви, також тих підтримка, в яку складно додзвонитися ".

Віктор 41 рік:

"Я не є просунутим користувачем. Мінімального пакета вистачає цілком. Швидкість теж влаштовує. Нещодавно перейшов на безлімітний пакет з мінімальною швидкістю, щоб більше качати".

Висновок: велике покриття, помірні ціни та нові безлімітні пакети роблять "Укртелеком" популярним провайдером. Але часом нестабільна зв'язок і занижена швидкість відштовхують клієнтуру.

СвітОнлайн - ШВИДКА ОПТИКА

Відомий столичний Dial-up провайдер "СвітОнлайн" з початку 2008 року почав підключати до інтернету по оптичному кабелю. "Оптика" - це особливий вид підключення по спеціальному кабелю, який забезпечує ще більшу швидкість, ніж звичайний - мідний. Вона може досягати 100 Мб / с.

Покриття підключення. З огляду на "юний вік" оптичного провайдера підключення поки доступно жителям спальних районів Києва: Академмістечко, Святошин, Біличі, Новобіличі, Теремки-1, Троєщина, Вишневе, Дарниця. Але до кінця року провайдер обіцяє покрити всю столицю, а також Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Донецьк, Запоріжжя.

Для підключення не потрібно купувати ніякого обладнання, крім мережевої карти комп'ютера. Просто зателефонуйте до провайдера і дізнайтеся, чи є можливість вас підключити. Платити теж нічого не треба. Якщо хочете протестувати інтернет, можна замовити тестові 50 годин. Правда, підключення вам забезпечать, протягом 10-50 робочих днів.

Бізнес-час 8.00-20.00. Швидкість по "оптиці" нас приємно здивувала. Вона була на порядок вище, ніж у "Волі" і "Укртелекому". В середньому 60-70 Mб / с. Зв'язок була стійкою, стабільною протягом всього дня. Бувало короткочасне падіння швидкості, але в цілому вона була незмінно високою. Пісня розміром в 5 Мб закачувалася за 2-4 секунди, а 1,4 Гб фільму "висмоктує" за 2-5 хвилин. Така продуктивність вражає. Особливо це стане в нагоді при використанні сучасних веб-камер і голосових програм (Skype), які вимагають максимально швидкого завантаження. Різниці між завантаженням вітчизняних і зарубіжних сторінок ми не відчули.

Небізнес-час 00.00-8.00. Нічне дослідження оптичного інтернету показує, що швидкість залишається високою навіть в пікові часи доби, коли навантаження на мережу збільшується в кілька разів.

Особистий досвід

Сергій:

"Живу на Троєщині, локальної мережі в будинку немає. Коли з'явилася можливість від" СвітОнлайн ", то я вирішив спробувати" оптику "в справі. Швидкість дійсно висока. На закачування файлів йдуть лічені хвилини".

Миколай:

"В інтернеті сиджу давно. Починав зі звичайного модемного конекту, спробував кілька високошвидкісних. Перевагу віддаю" оптиці ", головний аргумент - швидкість".

Висновок: оптичне підключення, швидко розвивається і стає все доступнішим. Перевага у швидкості робить його найпопулярнішим методом для виходу в інтернет. Однак, недоліком є ​​те, що простягаючи кабель на довгі відстані, швидкість невблаганно падає.

ЯК ЩЕ ПІДКЛЮЧИТИСЯ

WI-MAX - ІНТЕРНЕТ БЕЗ МОДЕМОВ І кабелів

Буває так, що кабельне телебачення з інтернетом в вашому районі недоступно. Також не виключено, що у вашому будинку немає домашньої мережі, або він знаходиться на околиці. Щоб тягнути туди DSL-лінію потрібні багато тисяч доларів. Альтернативи дві: ще більш дорогий супутник або WIMAX!

WIMAX - це новий стандарт зв'язку, який працює на радіоканалі на відстані 20-25 км від ретранслятора до комп'ютера, що підключається до мережі.

Основні переваги WIMAX-підключення: дозволяє працювати в інтернеті за любої погоди, як в "чистому полі", так і в умовах щільної міської забудови, забезпечуючи високу якість зв'язку та швидкість передачі даних. Також зручно, що, замовивши таке підключення, ви можете підключити хоч 100 комп'ютерів по каналу Wi-Fi. У цьому випадку швидкість буде залежати від того, хто як використовує трафік. Наприклад, якщо кілька людей почнуть одночасно качати файли, то весь колектив відчує різке падіння швидкості, аж до неможливості працювати.

З недоліків варто виділити дорожнечу при підключенні і подальше обслуговування - воно в кілька разів дорожче кабельного або модемного підключення. Канал 1 Мбіт - від 1200 грн. в місяць, а підключення - від 750 грн.

Особистий досвід

Іван 32:

"Я живу в Боярці. Містечко - непросунутої, швидкісного інтернету по кабелю немає. Стаціонарного телефону теж немає. Тому на пару з чотирма сусідами ми підключилися по каналу WIMAX. Швидкість хороша, сторінки вантажаться швидко, але ось коли всім закортить покачати фільми, то вона падає в рази. Також приємно радує відсутність проводів і те, що у дітей в дитячій теж є "сітка".

ЛОКАЛЬНА "ПАВУТИНА" ВИТІСНЯЄ ВСІХ

Найпопулярнішим і найдешевшим підключенням до всесвітньої Мережі можна назвати локальні мережі, які об'єднують кілька багатоповерхівок. Коштує таке підключення недорого - від 60 грн. за повний безлімітний трафік по Україні та світу. Ціна залежить від швидкості підключення - мінімальна від 5 Мб / с - по Україні і 128 Кб / с - по світу. Як показує практика, таких швидкостей цілком вистачає, щоб ні в чому себе не обмежувати, адже більшість фільмів, музики і програм знаходяться на українських серверах, які викачуються за лічені хвилини.

Працює "сітка" за таким принципом. До вашої квартири підводиться звичайний дешевий кабель Ethernet - кручена пара, який пов'язує ваш комп'ютер з комп'ютерами вашого будинку або району. В результаті такого злиття виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю плюсів. Наприклад, учасники мережі можуть спілкуватися один з одним і змінюватися файлами. В основному будівельники таких мереж - приватні підприємці, які підключають до неї по кілька будинків. Буває так, що в одному будинку "живиться" кілька мереж, і "пепешників" пропонують різні пільги, при підключенні саме до них. Найпопулярніша - безкоштовне підключення, якщо кинете старого провайдера. Також безкоштовно візьмуть під крило і тих, хто підключений до "Волі", "Укртелекому" і іншим провайдерам. Це, безумовно, плюс: можна заощадити $ 50.

Розвиток домашніх мереж йде повним ходом, якщо два роки тому, "локалки" були тільки в спальних районах великих міст, то зараз вони поступово завойовують центральні частини столиці та обплутують невеликі міста. Варто відзначити, що локальні мережі працюють в основному легально, укладається договір, оплата відбувається через банк, провайдер надає захист від спаму і вірусів.

Особистий досвід

Денис 23 роки:

"Близько року тому в нашому районі з'явилася локальна мережа - я, недовго думаючи, підключився до неї.

Перша перевага, яке змусило мене змінити "посередника", - це ціна послуг. Зараз за необмежений пакет я плачу 90 грн. у місяць. Швидкість підключення завжди стабільно висока - 1 Гб файл з українських сайтів я скачую за 10-15 хвилин. Світова швидкість повільніше, але все одно швидко. Іноді, правда, бувають перевантаження в свята і вихідні дні ".

Ніна 20 років:

"Завдяки дешевим тарифам домашньої" сітки "я цілодобово спілкуюся з друзями з усього світу через Skype, не думаючи про гігантських рахунках." Життя "в мережі мені обходиться в 65 грн. В місяць. Своєю" павутиною "задоволена на всі 100%".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті

www.visualphotos.com

Не дарма кажуть, що якщо є паралельний світ, то його можна знайти в інтернеті. Мережа розвивається стометровими кроками - кожен день, як гриби, з'являються нові сайти, нова інформація тоннами викладається в безмежні простори всесвітньої "архіву".

Чи не заплутатися в мережах "павутини" без швидкісного підключення складно. Адже ні для кого не секрет, що звичайний модем не задовольнить сучасного користувача, який качає з інтернету фільми, музику, програми - своєю швидкістю в сотні разів меншою, ніж у кабельного або бездротового підключення. Модемний коннект згодиться для екскурсій по новинним сайтам, перевірки пошти, завантаження невеликих файлів, наприклад, рефератів чи картинок. А ось такі блага, як веб-камера, розмови через Ip-телефонію, йому не по зубах.

Щоб ходити по інтернету "швидкими кроками", вам потрібно вибрати зручні для вашої місцевості способи підключення. Ми розповімо про найпопулярніші швидкісних підключених Києва та України

"ВОЛЯ": ШВИДКО, ЯКІСНО, АЛЕ ДОРОГО

Столичний монополіст по підключенню до кабельного телебачення вже не перший рік надає послуги високошвидкісного інтернету.

Покриття підключення. Одне з найпотужніших по місту Києву, близько 90% території. Щоб дізнатися про можливості підключення у вашому будинку, зайдіть на сайт компанії або зателефонуйте сервісному телефону. Для підключення вам знадобитися ADLS-модем, який коштує 199 грн. (В 6,90 грн. Обійдеться його оренда). Процес підключення нескладний: звичайний телевізійний кабель з'єднується перехідником і з модемом, а модем, в свою чергу, - з мережею. Підключення здійснює майстер. До літа його послуги обійдуться в 1 грн.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. У цей проміжок часу мережа працює без збоїв. Все вантажиться швидко, оператор виконує свої зобов'язання і дійсно дає швидкість в 1,5-2 мегабіта. Фільм в 700 Мб вантажиться в середньому 30-45 хв. Також особливої ​​різниці ми не відчули при завантаженні сторінок українського і зарубіжного трафіку.

Небізнес-час 1-8.00 Нічний час - "час пік" для всіх провайдерів. "Воля" не стала винятком. Після введення тарифного плану "Нічний безліміт" люди активніше пішли в Мережу і почали качати фільми, спілкуватися через Skype. Звичайно, така "масовість" завантажує канали, знижуючи швидкість завантаження наполовину. Варто зауважити, що "Нічний безліміт" - штука недешева, кожна активація на ніч обійдеться "качальщіку" в 10 грн. Припустимо, якщо ви будете щоночі "банкувати" по "Нічному безлімітів", то отримаєте 300 гривень додвитрат.

Особистий досвід

Андрій 40 років:

"В інтернеті я не живу, тому пакет" Легкий "з 2 Гб змішаного трафіку мене повністю влаштовує". Швидкості для перегляду новин та завантаження пошти мені вистачає з головою ".

Ольга 24 роки:

"Файли вдома не скачую, тільки перевіряю пошту, заходжу на сайти новин. В цілому" Воля "мене влаштовує. Тільки іноді бюрократичні" замашки "контори набридають. Одного разу забула пароль, і мені відмовилися його говорити по телефону - довелося стояти в черзі в офісі , де народу зібралося, як за часів дефіциту в СРСР ".

Стас 22 роки:

"Користуюся" Волею ", тому що в моїх краях альтернативи немає. Підключений до тарифу" Велетень "10 Гб. Звичайно, вистачає, але хочеться побільше фільмів качати".

Висновок: як показав наш тест, "Воля" - гідний оператор з хорошою швидкістю, але з високими тарифами. Очевидно, що в найближчому майбутньому "волевци" переглянуть свою цінову політику, тому що головний конкурент "Укртелеком" зробив всі свої пакети безлімітним.

"ОГО" УКРТЕЛЕКОМ безлімітний, АЛЕ нестабільності

Оператор стаціонарного телефонного зв'язку "Укретелеком" також дає можливість підключитися до "швидкісний сітці". З недавнього часу всі тарифи оператора стали безлімітними, що безсумнівно плюс, в порівнянні з іншими конкурентами, у яких трафік лімітований. Вартість залежить від швидкості підключення від 128 Кбіт / с до 4 Мбіт / с.

Ми перевіряли 4-мегабітний канал за 250 грн. місячної абонплати в Києві.

Покриття підключення. Карта покриття послуги "Ого" доступна в тих місцях, де є цифрова телефонна лінія "Укртелекому". Це майже всі обласні центри, великі міста, а також деякі районні центри. Для підключення вам знадобиться стандартний набір: ADLS-модем, який коштує 200 грн., (В оренду модем - оператор не дає) і 250 грн. за підключення "спецом" компанії. Перевірити можливість конекту можна на сайті, а також по телефону оператора.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. Працюючи в цьому часовому коридорі, ми періодично помічали проблеми зі зв'язком. Кілька разів за час тесту вона обривалася. Проблему могли викликати або збої телефонної лінії, або завантаженість каналу. Модем, яким ми користувалися, збоїв не давав, ми перевірили його справність в сервісному центрі. Точних відповідей, чому зник зв'язок в call-центрі нам не давали. Лише постійно радили перевірити модем і перезавантажити його, або почекати кілька хвилин поки підключення не з'явиться.

Завантаження файлів з різних ресурсів проходила нормально. Але бувало, світові сайти вантажилися трохи повільніше, ніж сайти на українських серверах. Фільм розміром в 700 метрів закачувався в середньому за 40-45 хвилин. Слід зауважити, що при час закачування при 4 мегабитах має бути менше, практично наполовину. Така нестикування, говорить про те, що швидкість, обіцяна за таку абонплату, недотягувала до фіксованої договором "четвірки" і дорівнювала 2-3 мегабіта. Швидкість підключення ми перевіряли інтернет тестом www.bandwidthplace.com. З цього випливає, що купуючи канал в 4 Мбіт / с ви отримуєте меншу швидкість за великі гроші.

Небізнес-час 00.00-8.00. Особливої ​​різниці ми не відчули. "Аншлаг" спостерігався на вихідних в першій половині ночі, через що бувало падіння швидкості.

Особистий досвід

Павло 23:

"Підключився до" Укртелекому "2 роки тому. В цілому інтренет я задоволений. Раніше не вистачало трафіку, намагався не качати зайвого. Після введення" безлімітки "стало комфортніше. Єдине, засмучує те, що іноді бувають обриви, також тих підтримка, в яку складно додзвонитися ".

Віктор 41 рік:

"Я не є просунутим користувачем. Мінімального пакета вистачає цілком. Швидкість теж влаштовує. Нещодавно перейшов на безлімітний пакет з мінімальною швидкістю, щоб більше качати".

Висновок: велике покриття, помірні ціни та нові безлімітні пакети роблять "Укртелеком" популярним провайдером. Але часом нестабільна зв'язок і занижена швидкість відштовхують клієнтуру.

СвітОнлайн - ШВИДКА ОПТИКА

Відомий столичний Dial-up провайдер "СвітОнлайн" з початку 2008 року почав підключати до інтернету по оптичному кабелю. "Оптика" - це особливий вид підключення по спеціальному кабелю, який забезпечує ще більшу швидкість, ніж звичайний - мідний. Вона може досягати 100 Мб / с.

Покриття підключення. З огляду на "юний вік" оптичного провайдера підключення поки доступно жителям спальних районів Києва: Академмістечко, Святошин, Біличі, Новобіличі, Теремки-1, Троєщина, Вишневе, Дарниця. Але до кінця року провайдер обіцяє покрити всю столицю, а також Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Донецьк, Запоріжжя.

Для підключення не потрібно купувати ніякого обладнання, крім мережевої карти комп'ютера. Просто зателефонуйте до провайдера і дізнайтеся, чи є можливість вас підключити. Платити теж нічого не треба. Якщо хочете протестувати інтернет, можна замовити тестові 50 годин. Правда, підключення вам забезпечать, протягом 10-50 робочих днів.

Бізнес-час 8.00-20.00. Швидкість по "оптиці" нас приємно здивувала. Вона була на порядок вище, ніж у "Волі" і "Укртелекому". В середньому 60-70 Mб / с. Зв'язок була стійкою, стабільною протягом всього дня. Бувало короткочасне падіння швидкості, але в цілому вона була незмінно високою. Пісня розміром в 5 Мб закачувалася за 2-4 секунди, а 1,4 Гб фільму "висмоктує" за 2-5 хвилин. Така продуктивність вражає. Особливо це стане в нагоді при використанні сучасних веб-камер і голосових програм (Skype), які вимагають максимально швидкого завантаження. Різниці між завантаженням вітчизняних і зарубіжних сторінок ми не відчули.

Небізнес-час 00.00-8.00. Нічне дослідження оптичного інтернету показує, що швидкість залишається високою навіть в пікові часи доби, коли навантаження на мережу збільшується в кілька разів.

Особистий досвід

Сергій:

"Живу на Троєщині, локальної мережі в будинку немає. Коли з'явилася можливість від" СвітОнлайн ", то я вирішив спробувати" оптику "в справі. Швидкість дійсно висока. На закачування файлів йдуть лічені хвилини".

Миколай:

"В інтернеті сиджу давно. Починав зі звичайного модемного конекту, спробував кілька високошвидкісних. Перевагу віддаю" оптиці ", головний аргумент - швидкість".

Висновок: оптичне підключення, швидко розвивається і стає все доступнішим. Перевага у швидкості робить його найпопулярнішим методом для виходу в інтернет. Однак, недоліком є ​​те, що простягаючи кабель на довгі відстані, швидкість невблаганно падає.

ЯК ЩЕ ПІДКЛЮЧИТИСЯ

WI-MAX - ІНТЕРНЕТ БЕЗ МОДЕМОВ І кабелів

Буває так, що кабельне телебачення з інтернетом в вашому районі недоступно. Також не виключено, що у вашому будинку немає домашньої мережі, або він знаходиться на околиці. Щоб тягнути туди DSL-лінію потрібні багато тисяч доларів. Альтернативи дві: ще більш дорогий супутник або WIMAX!

WIMAX - це новий стандарт зв'язку, який працює на радіоканалі на відстані 20-25 км від ретранслятора до комп'ютера, що підключається до мережі.

Основні переваги WIMAX-підключення: дозволяє працювати в інтернеті за любої погоди, як в "чистому полі", так і в умовах щільної міської забудови, забезпечуючи високу якість зв'язку та швидкість передачі даних. Також зручно, що, замовивши таке підключення, ви можете підключити хоч 100 комп'ютерів по каналу Wi-Fi. У цьому випадку швидкість буде залежати від того, хто як використовує трафік. Наприклад, якщо кілька людей почнуть одночасно качати файли, то весь колектив відчує різке падіння швидкості, аж до неможливості працювати.

З недоліків варто виділити дорожнечу при підключенні і подальше обслуговування - воно в кілька разів дорожче кабельного або модемного підключення. Канал 1 Мбіт - від 1200 грн. в місяць, а підключення - від 750 грн.

Особистий досвід

Іван 32:

"Я живу в Боярці. Містечко - непросунутої, швидкісного інтернету по кабелю немає. Стаціонарного телефону теж немає. Тому на пару з чотирма сусідами ми підключилися по каналу WIMAX. Швидкість хороша, сторінки вантажаться швидко, але ось коли всім закортить покачати фільми, то вона падає в рази. Також приємно радує відсутність проводів і те, що у дітей в дитячій теж є "сітка".

ЛОКАЛЬНА "ПАВУТИНА" ВИТІСНЯЄ ВСІХ

Найпопулярнішим і найдешевшим підключенням до всесвітньої Мережі можна назвати локальні мережі, які об'єднують кілька багатоповерхівок. Коштує таке підключення недорого - від 60 грн. за повний безлімітний трафік по Україні та світу. Ціна залежить від швидкості підключення - мінімальна від 5 Мб / с - по Україні і 128 Кб / с - по світу. Як показує практика, таких швидкостей цілком вистачає, щоб ні в чому себе не обмежувати, адже більшість фільмів, музики і програм знаходяться на українських серверах, які викачуються за лічені хвилини.

Працює "сітка" за таким принципом. До вашої квартири підводиться звичайний дешевий кабель Ethernet - кручена пара, який пов'язує ваш комп'ютер з комп'ютерами вашого будинку або району. В результаті такого злиття виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю плюсів. Наприклад, учасники мережі можуть спілкуватися один з одним і змінюватися файлами. В основному будівельники таких мереж - приватні підприємці, які підключають до неї по кілька будинків. Буває так, що в одному будинку "живиться" кілька мереж, і "пепешників" пропонують різні пільги, при підключенні саме до них. Найпопулярніша - безкоштовне підключення, якщо кинете старого провайдера. Також безкоштовно візьмуть під крило і тих, хто підключений до "Волі", "Укртелекому" і іншим провайдерам. Це, безумовно, плюс: можна заощадити $ 50.

Розвиток домашніх мереж йде повним ходом, якщо два роки тому, "локалки" були тільки в спальних районах великих міст, то зараз вони поступово завойовують центральні частини столиці та обплутують невеликі міста. Варто відзначити, що локальні мережі працюють в основному легально, укладається договір, оплата відбувається через банк, провайдер надає захист від спаму і вірусів.

Особистий досвід

Денис 23 роки:

"Близько року тому в нашому районі з'явилася локальна мережа - я, недовго думаючи, підключився до неї.

Перша перевага, яке змусило мене змінити "посередника", - це ціна послуг. Зараз за необмежений пакет я плачу 90 грн. у місяць. Швидкість підключення завжди стабільно висока - 1 Гб файл з українських сайтів я скачую за 10-15 хвилин. Світова швидкість повільніше, але все одно швидко. Іноді, правда, бувають перевантаження в свята і вихідні дні ".

Ніна 20 років:

"Завдяки дешевим тарифам домашньої" сітки "я цілодобово спілкуюся з друзями з усього світу через Skype, не думаючи про гігантських рахунках." Життя "в мережі мені обходиться в 65 грн. В місяць. Своєю" павутиною "задоволена на всі 100%".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

До кого підключитися, щоб "літати" в інтернеті

www.visualphotos.com

Не дарма кажуть, що якщо є паралельний світ, то його можна знайти в інтернеті. Мережа розвивається стометровими кроками - кожен день, як гриби, з'являються нові сайти, нова інформація тоннами викладається в безмежні простори всесвітньої "архіву".

Чи не заплутатися в мережах "павутини" без швидкісного підключення складно. Адже ні для кого не секрет, що звичайний модем не задовольнить сучасного користувача, який качає з інтернету фільми, музику, програми - своєю швидкістю в сотні разів меншою, ніж у кабельного або бездротового підключення. Модемний коннект згодиться для екскурсій по новинним сайтам, перевірки пошти, завантаження невеликих файлів, наприклад, рефератів чи картинок. А ось такі блага, як веб-камера, розмови через Ip-телефонію, йому не по зубах.

Щоб ходити по інтернету "швидкими кроками", вам потрібно вибрати зручні для вашої місцевості способи підключення. Ми розповімо про найпопулярніші швидкісних підключених Києва та України

"ВОЛЯ": ШВИДКО, ЯКІСНО, АЛЕ ДОРОГО

Столичний монополіст по підключенню до кабельного телебачення вже не перший рік надає послуги високошвидкісного інтернету.

Покриття підключення. Одне з найпотужніших по місту Києву, близько 90% території. Щоб дізнатися про можливості підключення у вашому будинку, зайдіть на сайт компанії або зателефонуйте сервісному телефону. Для підключення вам знадобитися ADLS-модем, який коштує 199 грн. (В 6,90 грн. Обійдеться його оренда). Процес підключення нескладний: звичайний телевізійний кабель з'єднується перехідником і з модемом, а модем, в свою чергу, - з мережею. Підключення здійснює майстер. До літа його послуги обійдуться в 1 грн.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. У цей проміжок часу мережа працює без збоїв. Все вантажиться швидко, оператор виконує свої зобов'язання і дійсно дає швидкість в 1,5-2 мегабіта. Фільм в 700 Мб вантажиться в середньому 30-45 хв. Також особливої ​​різниці ми не відчули при завантаженні сторінок українського і зарубіжного трафіку.

Небізнес-час 1-8.00 Нічний час - "час пік" для всіх провайдерів. "Воля" не стала винятком. Після введення тарифного плану "Нічний безліміт" люди активніше пішли в Мережу і почали качати фільми, спілкуватися через Skype. Звичайно, така "масовість" завантажує канали, знижуючи швидкість завантаження наполовину. Варто зауважити, що "Нічний безліміт" - штука недешева, кожна активація на ніч обійдеться "качальщіку" в 10 грн. Припустимо, якщо ви будете щоночі "банкувати" по "Нічному безлімітів", то отримаєте 300 гривень додвитрат.

Особистий досвід

Андрій 40 років:

"В інтернеті я не живу, тому пакет" Легкий "з 2 Гб змішаного трафіку мене повністю влаштовує". Швидкості для перегляду новин та завантаження пошти мені вистачає з головою ".

Ольга 24 роки:

"Файли вдома не скачую, тільки перевіряю пошту, заходжу на сайти новин. В цілому" Воля "мене влаштовує. Тільки іноді бюрократичні" замашки "контори набридають. Одного разу забула пароль, і мені відмовилися його говорити по телефону - довелося стояти в черзі в офісі , де народу зібралося, як за часів дефіциту в СРСР ".

Стас 22 роки:

"Користуюся" Волею ", тому що в моїх краях альтернативи немає. Підключений до тарифу" Велетень "10 Гб. Звичайно, вистачає, але хочеться побільше фільмів качати".

Висновок: як показав наш тест, "Воля" - гідний оператор з хорошою швидкістю, але з високими тарифами. Очевидно, що в найближчому майбутньому "волевци" переглянуть свою цінову політику, тому що головний конкурент "Укртелеком" зробив всі свої пакети безлімітним.

"ОГО" УКРТЕЛЕКОМ безлімітний, АЛЕ нестабільності

Оператор стаціонарного телефонного зв'язку "Укретелеком" також дає можливість підключитися до "швидкісний сітці". З недавнього часу всі тарифи оператора стали безлімітними, що безсумнівно плюс, в порівнянні з іншими конкурентами, у яких трафік лімітований. Вартість залежить від швидкості підключення від 128 Кбіт / с до 4 Мбіт / с.

Ми перевіряли 4-мегабітний канал за 250 грн. місячної абонплати в Києві.

Покриття підключення. Карта покриття послуги "Ого" доступна в тих місцях, де є цифрова телефонна лінія "Укртелекому". Це майже всі обласні центри, великі міста, а також деякі районні центри. Для підключення вам знадобиться стандартний набір: ADLS-модем, який коштує 200 грн., (В оренду модем - оператор не дає) і 250 грн. за підключення "спецом" компанії. Перевірити можливість конекту можна на сайті, а також по телефону оператора.

Робота в мережі і завантаження файлів

Бізнес-час 8.00-20.00. Працюючи в цьому часовому коридорі, ми періодично помічали проблеми зі зв'язком. Кілька разів за час тесту вона обривалася. Проблему могли викликати або збої телефонної лінії, або завантаженість каналу. Модем, яким ми користувалися, збоїв не давав, ми перевірили його справність в сервісному центрі. Точних відповідей, чому зник зв'язок в call-центрі нам не давали. Лише постійно радили перевірити модем і перезавантажити його, або почекати кілька хвилин поки підключення не з'явиться.

Завантаження файлів з різних ресурсів проходила нормально. Але бувало, світові сайти вантажилися трохи повільніше, ніж сайти на українських серверах. Фільм розміром в 700 метрів закачувався в середньому за 40-45 хвилин. Слід зауважити, що при час закачування при 4 мегабитах має бути менше, практично наполовину. Така нестикування, говорить про те, що швидкість, обіцяна за таку абонплату, недотягувала до фіксованої договором "четвірки" і дорівнювала 2-3 мегабіта. Швидкість підключення ми перевіряли інтернет тестом www.bandwidthplace.com. З цього випливає, що купуючи канал в 4 Мбіт / с ви отримуєте меншу швидкість за великі гроші.

Небізнес-час 00.00-8.00. Особливої ​​різниці ми не відчули. "Аншлаг" спостерігався на вихідних в першій половині ночі, через що бувало падіння швидкості.

Особистий досвід

Павло 23:

"Підключився до" Укртелекому "2 роки тому. В цілому інтренет я задоволений. Раніше не вистачало трафіку, намагався не качати зайвого. Після введення" безлімітки "стало комфортніше. Єдине, засмучує те, що іноді бувають обриви, також тих підтримка, в яку складно додзвонитися ".

Віктор 41 рік:

"Я не є просунутим користувачем. Мінімального пакета вистачає цілком. Швидкість теж влаштовує. Нещодавно перейшов на безлімітний пакет з мінімальною швидкістю, щоб більше качати".

Висновок: велике покриття, помірні ціни та нові безлімітні пакети роблять "Укртелеком" популярним провайдером. Але часом нестабільна зв'язок і занижена швидкість відштовхують клієнтуру.

СвітОнлайн - ШВИДКА ОПТИКА

Відомий столичний Dial-up провайдер "СвітОнлайн" з початку 2008 року почав підключати до інтернету по оптичному кабелю. "Оптика" - це особливий вид підключення по спеціальному кабелю, який забезпечує ще більшу швидкість, ніж звичайний - мідний. Вона може досягати 100 Мб / с.

Покриття підключення. З огляду на "юний вік" оптичного провайдера підключення поки доступно жителям спальних районів Києва: Академмістечко, Святошин, Біличі, Новобіличі, Теремки-1, Троєщина, Вишневе, Дарниця. Але до кінця року провайдер обіцяє покрити всю столицю, а також Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Донецьк, Запоріжжя.

Для підключення не потрібно купувати ніякого обладнання, крім мережевої карти комп'ютера. Просто зателефонуйте до провайдера і дізнайтеся, чи є можливість вас підключити. Платити теж нічого не треба. Якщо хочете протестувати інтернет, можна замовити тестові 50 годин. Правда, підключення вам забезпечать, протягом 10-50 робочих днів.

Бізнес-час 8.00-20.00. Швидкість по "оптиці" нас приємно здивувала. Вона була на порядок вище, ніж у "Волі" і "Укртелекому". В середньому 60-70 Mб / с. Зв'язок була стійкою, стабільною протягом всього дня. Бувало короткочасне падіння швидкості, але в цілому вона була незмінно високою. Пісня розміром в 5 Мб закачувалася за 2-4 секунди, а 1,4 Гб фільму "висмоктує" за 2-5 хвилин. Така продуктивність вражає. Особливо це стане в нагоді при використанні сучасних веб-камер і голосових програм (Skype), які вимагають максимально швидкого завантаження. Різниці між завантаженням вітчизняних і зарубіжних сторінок ми не відчули.

Небізнес-час 00.00-8.00. Нічне дослідження оптичного інтернету показує, що швидкість залишається високою навіть в пікові часи доби, коли навантаження на мережу збільшується в кілька разів.

Особистий досвід

Сергій:

"Живу на Троєщині, локальної мережі в будинку немає. Коли з'явилася можливість від" СвітОнлайн ", то я вирішив спробувати" оптику "в справі. Швидкість дійсно висока. На закачування файлів йдуть лічені хвилини".

Миколай:

"В інтернеті сиджу давно. Починав зі звичайного модемного конекту, спробував кілька високошвидкісних. Перевагу віддаю" оптиці ", головний аргумент - швидкість".

Висновок: оптичне підключення, швидко розвивається і стає все доступнішим. Перевага у швидкості робить його найпопулярнішим методом для виходу в інтернет. Однак, недоліком є ​​те, що простягаючи кабель на довгі відстані, швидкість невблаганно падає.

ЯК ЩЕ ПІДКЛЮЧИТИСЯ

WI-MAX - ІНТЕРНЕТ БЕЗ МОДЕМОВ І кабелів

Буває так, що кабельне телебачення з інтернетом в вашому районі недоступно. Також не виключено, що у вашому будинку немає домашньої мережі, або він знаходиться на околиці. Щоб тягнути туди DSL-лінію потрібні багато тисяч доларів. Альтернативи дві: ще більш дорогий супутник або WIMAX!

WIMAX - це новий стандарт зв'язку, який працює на радіоканалі на відстані 20-25 км від ретранслятора до комп'ютера, що підключається до мережі.

Основні переваги WIMAX-підключення: дозволяє працювати в інтернеті за любої погоди, як в "чистому полі", так і в умовах щільної міської забудови, забезпечуючи високу якість зв'язку та швидкість передачі даних. Також зручно, що, замовивши таке підключення, ви можете підключити хоч 100 комп'ютерів по каналу Wi-Fi. У цьому випадку швидкість буде залежати від того, хто як використовує трафік. Наприклад, якщо кілька людей почнуть одночасно качати файли, то весь колектив відчує різке падіння швидкості, аж до неможливості працювати.

З недоліків варто виділити дорожнечу при підключенні і подальше обслуговування - воно в кілька разів дорожче кабельного або модемного підключення. Канал 1 Мбіт - від 1200 грн. в місяць, а підключення - від 750 грн.

Особистий досвід

Іван 32:

"Я живу в Боярці. Містечко - непросунутої, швидкісного інтернету по кабелю немає. Стаціонарного телефону теж немає. Тому на пару з чотирма сусідами ми підключилися по каналу WIMAX. Швидкість хороша, сторінки вантажаться швидко, але ось коли всім закортить покачати фільми, то вона падає в рази. Також приємно радує відсутність проводів і те, що у дітей в дитячій теж є "сітка".

ЛОКАЛЬНА "ПАВУТИНА" ВИТІСНЯЄ ВСІХ

Найпопулярнішим і найдешевшим підключенням до всесвітньої Мережі можна назвати локальні мережі, які об'єднують кілька багатоповерхівок. Коштує таке підключення недорого - від 60 грн. за повний безлімітний трафік по Україні та світу. Ціна залежить від швидкості підключення - мінімальна від 5 Мб / с - по Україні і 128 Кб / с - по світу. Як показує практика, таких швидкостей цілком вистачає, щоб ні в чому себе не обмежувати, адже більшість фільмів, музики і програм знаходяться на українських серверах, які викачуються за лічені хвилини.

Працює "сітка" за таким принципом. До вашої квартири підводиться звичайний дешевий кабель Ethernet - кручена пара, який пов'язує ваш комп'ютер з комп'ютерами вашого будинку або району. В результаті такого злиття виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю плюсів. Наприклад, учасники мережі можуть спілкуватися один з одним і змінюватися файлами. В основному будівельники таких мереж - приватні підприємці, які підключають до неї по кілька будинків. Буває так, що в одному будинку "живиться" кілька мереж, і "пепешників" пропонують різні пільги, при підключенні саме до них. Найпопулярніша - безкоштовне підключення, якщо кинете старого провайдера. Також безкоштовно візьмуть під крило і тих, хто підключений до "Волі", "Укртелекому" і іншим провайдерам. Це, безумовно, плюс: можна заощадити $ 50.

Розвиток домашніх мереж йде повним ходом, якщо два роки тому, "локалки" були тільки в спальних районах великих міст, то зараз вони поступово завойовують центральні частини столиці та обплутують невеликі міста. Варто відзначити, що локальні мережі працюють в основному легально, укладається договір, оплата відбувається через банк, провайдер надає захист від спаму і вірусів.

Особистий досвід

Денис 23 роки:

"Близько року тому в нашому районі з'явилася локальна мережа - я, недовго думаючи, підключився до неї.

Перша перевага, яке змусило мене змінити "посередника", - це ціна послуг. Зараз за необмежений пакет я плачу 90 грн. у місяць. Швидкість підключення завжди стабільно висока - 1 Гб файл з українських сайтів я скачую за 10-15 хвилин. Світова швидкість повільніше, але все одно швидко. Іноді, правда, бувають перевантаження в свята і вихідні дні ".

Ніна 20 років:

"Завдяки дешевим тарифам домашньої" сітки "я цілодобово спілкуюся з друзями з усього світу через Skype, не думаючи про гігантських рахунках." Життя "в мережі мені обходиться в 65 грн. В місяць. Своєю" павутиною "задоволена на всі 100%".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: