Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Добірка безкоштовних програм для дизайну інтер'єру. З прищепив і описами

 1. MY DECO 3D ROOM PLANNER (Можливо більше не підтримується)
 2. огляд функцій
 3. написати коментар

Дата: Грудень 22nd, 2011

Огляд безкоштовних онлайнових програм для планування інтер'єру і розстановки меблів. Всі ті, хто відкладав це заняття в довгий ящик тепер можуть не поспішаючи сісти, порівняти, і нарешті, спланувати «інтер'єр своєї мрії», тим більше, що як показує практика (суджу по особистому досвіді) - після нового року утворюється кілька днів, коли зовсім нічим зайнятися і спиртне вже не лізе.

У нашій добірці тільки прості, інтуїтивні і зрозумілі навіть слабо підготовленому користувачеві програми, в яких все легко малюється рухається і потім проглядається. Багато програм, правда, йдуть на англійській мові, але ж на цей випадок завжди є чудовий сервіс Гугл-Транслейт і сподіваємося він не підкачає.

Отже, почнемо з програми

Безкоштовна програма з російським інтерфейсом, красивою 3Д-графікою і зручною навігацією. Працює прямо в браузері і не вимагає завантаження та інсталяції. Розставляти меблі в квартирі можна в 2Д і 3Д, а потім ще й віртуально прогулятися в режимі від першої особи (як в сучасних комп'ютерних іграх).
Принциповою відмінністю Roomtodo від інших аналогічних програм є інструментпостроенія стін, за допомогою якого можна швидко і точно намалювати приміщення складної форми. Необхідно просто завантажити план приміщення і змалювати його зверху, що займе 15-20 хвилин для стандартної 2-3 кімнатної квартири.

В наявності достачно великий каталог меблів та речей домашнього вжитку, який постійно поповнюється новими предметами.

Створений дизайн можна переслати по емейлу, опублікувати на Фейсбуці або вбудувати прямо в свій сайт або блог.

Наступною в нашому списку йде всім нам добре знайома і улюблена Ікеа, зі своєю програмою:

Звичайно ж така потужна корпорація не могла кинути напризволяще своїх лояльних користувачів, тому всі сервіси прекрасно працюють на російській мові
Звичайно ж така потужна корпорація не могла кинути напризволяще своїх лояльних користувачів, тому всі сервіси прекрасно працюють на російській мові. Зручний інструмент планування, з трохи кондовим, але зате простим інтерфейсом, дозволяє вам формувати свій план будівлі, вибирати з галереї IKEA меблі і елементи декорації. Потім обчислює вартість, і роздруківку замовлення можна нести прямо в місцевий магазин.

Сюди ж впритул примикає

Сюди ж впритул примикає

Програма з тією ж функціональністю, але спеціально для кухонь, розміри кухонних ящиків, розташування мийки, стільниці та інших елементів, все досить просто і зручно.

Програма для тих, хто не хоче возитися з десятками варіантів предметів в їх реальному втіленні, а вважає за краще побачити свою обстановку на екрані комп'ютера

Програма для тих, хто не хоче возитися з десятками варіантів предметів в їх реальному втіленні, а вважає за краще побачити свою обстановку на екрані комп'ютера. Безліч варіантів обробки в самих різних стилях, причому, з вибору стилю вашої майбутньої обстановки і починається планування. Особливо добре вдалася частина присвячена ванній кімнаті. Програма призначена в основному для того, щоб розфарбовувати наявні в наборі варіанти (розбиті по різних стилів) і порівнювати різні варіанти обробки і квітів, створити свій варіант розташування не можна, тільки підібрати щось схоже.

Autodesk від творців AutoCAD, REVIT, і 3ds Студія Макс відомі її професійними програмами дизайну для того, щоб спроектувати будівлі, тривимірне моделювання інформації про будівлі і 3-ех мірні варіанти представлення надання. У них також є чудова програма для того, щоб розпланувати місця дому / офісу / квартири, названі Homestyler. Ця програма є дружньою до користувача і не вимагає формального навчання як інші професійні програми, які вони пропонують. дозволяють Вам створювати, проставляти розміри, і навіть робити кутові стіни в межах свого дизайну. Двері і вікна, різноманітність варіантів не вимагають ніяких попередніх знань, кваліфікації, документів, тощо

Ось мабуть поки і все. Цей пост буде постійно поповнюватися. Не соромтеся - публікуйте в коментарях свої творіння.

Коли план кімнат складений - саме час прикинути загальні витрати і розрахувати кількість необхідних матеріалів. Для цього знадобиться безкоштовна програма від Боба Віла , Яка виходячи з введених розмірів розраховує точно кількість підлогових покриттів, шпалер або фарби для стін. І взагалі, його сайт - це джерело корисної інформації, особливо для тих, хто любить робити ремонт своїми, величезна кількість навчальних відео-роликів, корисних порад і готових прикладів (правда, все англійською мовою).

І взагалі, його сайт - це джерело корисної інформації, особливо для тих, хто любить робити ремонт своїми, величезна кількість навчальних відео-роликів, корисних порад і готових прикладів (правда, все англійською мовою)

Наступна програма для моделювання обстановки повністю русифікована:

причому, користуватися програмою можна як онлайн, так і скачавши і встановивши програму на свій комп'ютер, підтримуються Windows, Mac, Linux і Solaris, програма не тільки безкоштовна, але і з відкритим кодом - а значить постійно розвивається і вдосконалюється. Використовується технологія Java.
причому, користуватися програмою можна як онлайн, так і скачавши і встановивши програму на свій комп'ютер, підтримуються Windows, Mac, Linux і Solaris, програма не тільки безкоштовна, але і з відкритим кодом - а значить постійно розвивається і вдосконалюється

Інтерфейс програми досить простий і поділений на 4 секції:
1) Каталог меблів у верхньому лівому кутку дозволяє вам вибирати компоненти за назвою і прищепив зі смисловим розбивкою по кімнатах, наприклад: вітальня, ванна і тд. Обраний предмету меблів просто перетягується мишкою в робоче поле на нужноге місце.
2) План кімнат показується вам в 2-вимірному форматі (вид зверху), видно стіни, вікна, двері, і меблі.
3) Тривимірна модель формується відразу як складено план приміщення і допомагає наочно побачити, що ж вийшло.
4) Нарешті, для кожного компонента меблів можна задати свої розміри по довжині ширині і висоті.
На додаток до переваг програми можна згадати - зміна розташування камери і кута огляду, ви можете прямо-таки подорожувати по створеним інтер'єрів, переходячи з кімнати в кімнату. Плюс, добре опрацьовано моделювання освітлення + можна вибрати приблизний вигляд з вікна, посадивши зовні дерева.

Продовжуємо поповнювати нашу колекцію безкоштовних програм для дизайну і планування приміщень. Цікава розробка вітчизняних програмістів під назвою

Основні переваги програми: простота створення проекту і підтримка всіх платформ (настільний комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон і навіть телевізор). Велика добірка заготовок, а так само галерея кращих робіт. Одержаний інтер'єр можна вивісити у вільному доступі і послухати думки і критику інших учасників.програма працює прямо в браузері вашого комп'ютера

і дозволяє переглядати вийшов інтер'єр в перспективі

MY DECO 3D ROOM PLANNER (Можливо більше не підтримується)

Планувальник дозволяє вам вставляти стіни, двері, вікна, а також різні варіанти внутрішньої обробки з наданою фотогалереї Планувальник дозволяє вам вставляти стіни, двері, вікна, а також різні варіанти внутрішньої обробки з наданою фотогалереї. Інтерфейс відносно простий, і дозволяє вам розглядати свій план і його тривимірне зображення одночасно. Ви можете переміщати камеру навколо плану бачити інші ракурси, і навіть розфарбовувати всі поверхні в потрібні кольори.

Що б зробити планований інтер'єр особливо реалістичним програма дозволяє вставляти справжні тривимірні предмети, такі як, наприклад, побутову техніку на кухні і навіть садовий інвентар в гаражі. Живуть творці цього софта мабуть тим, що підказують користувачеві, де можна купити той чи інший предмет інтер'єру, коли з'являється вікно «Available for purchase» (Доступно для покупки онлайн). Крім того створеним інтер'єром, потім можна поділитися з іншими через Фейсбук і послухати слушні поради або корисну критику.

Серйозним недоліком програми можна вважати вибір меблів тільки з наявних моделей, навіть розміри яких неможливо змінити.

Таблиця порівняння програм для інтер'єру:

огляд функцій

Home By Me Auto Desk Home styler Sweet Home 3D Roomle Room sketcher Floor planner Planner 5D Sketchup Повністю безкоштовна так так так так ні так так Онлайн ні так так так так так так Версія
для планшета так так ні так так так так Легко
використовувати так так так так так так так Введення
розмірів так ні так так ні ні так 3D-перегляд так так так так ні так так Імпортувати
план
коінати так так так так ні так ні Можливість
роздруківки так так так так так так ні Друк
в масштабі так ні так ні ні ні ні Зберегти
в загальному форматі та так ні так ні так ні Поділитися так так ні ні так так так Техпідтримка так так так так так так так

Щоб збільшити фото - натисніть на картинку
Категорія: інтер'єр |

написати коментар

You must be logged in to post a comment.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: