Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Домен для сайту - вибір і придбання - Bitte

 1. Вибір домену. Як створити свій домен
 2. Як купити доменне ім'я
 3. Реєстрація домену
 4. Чому варто зареєструвати домен в компанії «Bitte»?

Доменом називається адресу, за якою можна ідентифікувати ваш сайт в інтернеті Доменом називається адресу, за якою можна ідентифікувати ваш сайт в інтернеті. Якщо ввести в браузері доменне ім'я, вас відразу перенаправляють в місце зберігання відповідної інформації. Доменні імена після точки мають закінчення .net, .com, ru і так далі. Це зона домену. Ієрархічна структура доменного імені та зони домену утворює собою систему доменних імен (система доменних імен). Для свого сайту вам доведеться вибрати одну з зон домену. Кожна доменна зона має свої особливості і в реєстрації, і в територіальному розташуванні. Якщо ваш сайт розрахований на місцеву аудиторію, то вибирайте домен в своїй територіальній зоні - ua, ru, by, su і т.д. А якщо ви все ж хочете залучити зарубіжних користувачів, використовуйте міжнародні домени - net, com.

Ви також можете замовити «іменний домен» name, який дозволяє зареєструвати в якості імені ваше ім'я і прізвище. Він призначений для персональних сторінок. Ще ми надаємо послугу поштового домену, який являє собою сукупність поштових скриньок, груп і редиректів, пов'язаних одним ім'ям.

Вибір домену. Як створити свій домен

Вибір назви для вашого сайту цілком здійсненне завдання. Список зайнятих доменів з кожним днем ​​зростає, в той час як число вільних імен стрімко скорочується. Щоб вийти з цієї ситуації користувачам доводиться реєструвати або дуже довгі доменні імена, або приписувати їм цифри. Деякі клієнти воліють викуповувати домен у власників.

Домен повинен бути інформативним і відображати тематику сайту. Використовувати тире в доменному імені хоч і не радять, але іноді бувають ситуації, коли два слова імені просто необхідно розділити за змістом. Вивчіть сайти конкурентів. Можливо, вони спонукають вас на потрібну думку. Не варто відразу реєструвати ім'я, як тільки ви його вибрали. Краще продумати кілька варіантів і вибрати для себе найоптимальніший. Не зазначати доменні імена які суперечать нормам моралі і правилам реєстратора. Ім'я не повинно бути коротше, ніж два символу. Для того, щоб перевірити чи не зайнято вибране вами ім'я, вбийте в спеціальну форму на сайті фірми, що займається цими питаннями.

Щоб уникнути складнощів при виборі імені для свого продукту намагайтеся використовувати якомога меншу кількість символів. Короткий доменне ім'я легко буде запам'ятовуватися користувачами. Такий продукт простіше і ефективніше просувається, що, в свою чергу, дає більш високий показник відвідуваності сайту.

Як купити доменне ім'я

Послугу продажу доменного імені вам надасть компанія «Bitte». Перед тим, як придбати домен, потрібно перевірити, чи не зайнятий він. Це можна зробити за допомогою спеціальної форми перевірки доменних імен на зайнятість. Якщо ім'я домену виявилося вільним, ви сміливо можете його купити. Для замовлення домену поставте позначку у клітинці поряд з ним, оформите заявку і зробіть оплату цієї послуги. Весь процес покупки домену у хостингової компанії «Bitte» займе не більше 5 хвилин. Компанія також пропонує купити ім'я для вашого продукту з білінгової системи. Для того, щоб придбати кілька доменів, додайте їх в корзину на нашому сайті.

Компанія «Bitte» проводить реєстрацію імен різних рівнів. Ми також можемо взяти ваше вже існуюче ім'я на обслуговування. Після покупки, домен стає активним в найближчі 24 години.

Реєстрація домену

Мінімальний термін реєстрації домену становить один рік. Якщо ви хочете зберегти його за собою, вам необхідно його продовжувати щорічно. У разі невнесення вами плати після закінчення договору реєстрації, ваше доменне ім'я через місяць стає доступним для інших користувачів.

Зареєструвати домен можна у акредитованих компаній, що займаються реєстрацією, або у реселерів доменів. Одним з найбільш великих реєстраторів є компанія «Bitte». Ми надаємо послуги записи вашого продукту в більшості популярних доменних зонах. Ми також надаємо нашим клієнтам консультації щодо питань передачі прав на домени.

Прив'язка домену до хостингу після покупки процедура досить проста. Для більшої зручності, придбайте хостинг і доменне ім'я в однієї компанії. Прив'язати домен до хостингу вручну можна помінявши в панелі управління доменом імена DNS-серверів на DNS-сервера хостингу. Через пару годин можете сміливо передавати свій сайт на хостинг з новим ім'ям. Набутий домен потрібно буде продовжувати щороку. Найчастіше продовження дешевше, ніж сама покупка домену. За місяць до закінчення терміну реєстрації домену користувачеві на поштову скриньку приходить лист з повідомленням.

Звернувшись за хостингом на тривалий термін в компанію «Bitte», ви отримуєте доменне ім'я в подарунок.

Чому варто зареєструвати домен в компанії «Bitte»?

При реєстрації домену в компанії «Bitte» ви отримуєте:

 1. Зручна панель управління доменом;
 2. Накопичувальна система знижок;
 3. Автоматизація процесу реєстрації доменних імен;
 4. Парковка доменів;
 5. Редирект пошти та сайту;
 6. Безпека поштового сервера завдяки технології SPF;
 7. Надання доменного сертифікату, що підтверджує ваше право володіння доменом;

Зареєструвати домен можна за кілька хвилин. Ви оплачуєте повну вартість доменного імені і стаєте його повноправним власником. Необхідно від півдоби до трьох днів, щоб ваш домен став доступний світовим серверів. Реєстрація проводиться автоматично.

Замовити послуги хостингу, придбати доменне ім'я, отримати швидке і якісне обслуговування вашого сайту - все це ви можете зробити у фахівців компанії «Bitte» (офіси в Києві та Харкові).

Реєструйте свої домени у нас і ви отримаєте при покупці домена, безкоштовне створення декількох суб-доменів на основі Вашого домену; можливість додаткової покупки доменного імені з білінгової системи; якісне обслуговування; на 15-20 відсотків меншу вартість реєстрації доменів, ніж у інших реєстраторів доменних імен та багато іншого.

При роботі з нами, ви можете бути впевнені в швидкій та якісній роботі вашого продукту.

Чому варто зареєструвати домен в компанії «Bitte»?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: